• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
Holky je to v tau budu další kdo se bude po novém roce snažit děl.čípek sestoupil úplně dolů takže těhu nejsem :frowning2: :frowning2: tak vám ostatním do toho nového roku přeji // na testíkách a to co nejdřív to půjde,já jdu připravovat véču a pak se stím starým rokem půjdem rozloučit k rodičům..tak vše nejlepší do nového roku a hlavně ty // :slight_smile:
31. pro 2008 v 17:19  • Odpověz
autor
Tak chlebíčky mám hotové, ale už se mi vůbec nic nechce. Jsem vyždímaná jako houba :unamused:
Lulu: ty jsi zapomněla na naš heslo, dokud nedorazí mrcha, není nic ztraceno, neboj :wink:
Ivčo, pořádně si ty hory užij, a vyřiď manžovi, ať se na tebe za ty ponožky nezlobí :wink: :grinning: A hlavně, ať neříká, já jsem se tě ptal... :grinning: :grinning:
31. pro 2008 v 17:24  • Odpověz
Holky tak asik omyl teď jsem četla že pokud má přijít ms čípek se úplně zkrátí a nejde ho nahmatat a navíc je pootevřený,což je můj pravý opak protože pokud je žena těhu tak čípek vyčnívá hodně do pohvy a je zavřený a hlavně tvrdý!!!a takle se mi teď ten neřád změnil včera byl ještě hodně vysoko dokonce ještě ráno a teď už je zas hodně nízko ža na něj narazím hned na kraji a lepší než těhu testy je ho kontrolovat protože Pokud budete mít svůj čípek dostatečně nastudovaný, poznáte těhu i bez testů. Stačí si tak dva dny před termínem položit bříško prstu na čípek a ucítíte, zda se otevírá či zůstává uzavřený.pokud zůstává uzavřený žádná ms nebude a hlavně pokud je dole ms taky nebude,problém je že se ale čípek mění jak blázen a protoho ho musíte kontrolovat několikrát denně pokud bude hluboko v pochvě a měkký a otevřený bude ms pokud bude na kraji pochvy tvrdý a uzavřený ms nebude :slight_smile:
31. pro 2008 v 17:30  • Odpověz
autor
No vidíš kočko jedna, a ty si zbytečně plašíla :wink: :dizzy_face:
31. pro 2008 v 17:35  • Odpověz
lulu,já se v tom moc nevyznám..kontrolovala jsem si ho a normálně na něj narazila,ale nevím,jestli je krátký a otevřený..já mám totiž takové drápy,že se mi tam nechce moc vrtat :slight_smile:
31. pro 2008 v 17:48  • Odpověz
holky,všem přeji do Nového roku,hodně sil,štěstíčka,zdravíčka,lásky..at se splní Vaše sny a přání a at brzy najdete na těhu testu ty očekáváné // :dizzy_face:
31. pro 2008 v 17:52  • Odpověz
autor
Péťo, díky moc. Já Tobě i všem ostatním ze srdce přeji to samé :dizzy_face:
31. pro 2008 v 18:04  • Odpověz
autor
Lulu: asi se půjdu mrknout na ten čípek :wink: :dizzy_face: Nalákala si mě :wink:
31. pro 2008 v 18:04  • Odpověz
jdi ale ten můj je už dokonce otevřený takže žádný 2v1 ale zas sólo.. :frowning2: :frowning2:
31. pro 2008 v 18:16  • Odpověz
autor
Lulu, třeba ještě ne, tak moc ti to přeji :dizzy_face:
A myslíš, že mi to půjde i s gelovkama? :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2008 v 18:17  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile: ale bacha ja si takto zanesla nejakou infekci :((( a to jsem si fakt davala pozor abych mela peclive ciste ruce.a jak rika lulu- fakt se stale meni jiny je rano a jiny zas vecer -tak jsem sem se na to vykaslala:slight_smile: ale pred ms mi to stejne neda
31. pro 2008 v 18:23  • Odpověz
autor
No právě, že mě to teď láká, když by mi to mohlo něco naznačit. Ale ruce si tedy řádně umyju. O žádnou infekci fakt nestojím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2008 v 18:26  • Odpověz
Kačko děkuji..
ten čípek se tak často mění??no to není možný..holky,mě ted tak přepadla depka,že jsem brečela brečela..asi jsem to potřebovala..mám strach,z toho co bude :unamused: manžel má o mě starosti,proč bulím..,
31. pro 2008 v 18:31  • Odpověz
autor
Péťo, poplakat si není na škodu, když to tak cítíš, ale hlavně nesmíš propadat sebelítoti. Jsou dny kdy je lépe a kdy je hůř a věř, že jednou budeme šťastné svým způsobem všechny - kdo ví, v čem to svoje štěstí jednou objevíme. A troška zklamání k životu patří, jinak si štěstí nebudeme vážit. Ale na tom, že nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř, něco je. Tak hlavu vzhůru a s úsměvem přivítej ten nový rok :dizzy_face:
31. pro 2008 v 18:37  • Odpověz
je mi lépe,asi jsem to opravdu ze sebe potřebovala dostat,dlouho jsem to zadržovala v sobě..
holk,někdy jsem tady četla,že je dobrý i nějaký čaj??nevíte jaký??a k čemu je?
31. pro 2008 v 18:52  • Odpověz
autor
JJ, kontryhel nebo také latinsky alchemika a je na to, aby po něm krásně narostla sliznice :dizzy_face: Pije se od MS do ovulky a mě chutná :dizzy_face:
31. pro 2008 v 18:53  • Odpověz
autor
Zrovna jsem se Péťo chtěla zeptat, jestli je lépe :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2008 v 18:54  • Odpověz
Holky co budete delat dnes vecer???Ja nemam naladu ani nikam chodit....!!Nikdy jsem silvestra nemela rada a jeste mi ani alkohol nechutna a jeste ted kdyz ti nevyslo¨me ani nic nebavi,nejradeji bych se zahrabala do perin a spala bych-to mam rada vzdycky
31. pro 2008 v 18:54  • Odpověz
Dodělala jsem chlebíčky a obložené mísy a usedla k PC a pomalu vás dočítám a úplně jsem si představila jak tady píšete o tom čípku, jak najednou všechny čupíte s vymydlenýma prstíkama někde v koupelnách a hledáte a šmátráte. :grinning: :grinning: :grinning: .
Já ho půjdu asi taky zkontrolovat, abych za váma nezaostávala.
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2008 v 18:57  • Odpověz
autor
Ivčo, jsem doma a jsem ráda, že jsem s vámi :dizzy_face: Neboj zase výjde sluníčko a s ním i nová naděje :wink:
As: já tu kecám a ještě jsem do té koupelny nedorazila :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2008 v 19:02  • Odpověz
my jsme s manželem doma a před půl nocí vylezeme ven a půjdeme směr město :wink: já dělala chlébíčky a pár jednohubek a na stole máme cherry dětský šampus :grinning: silvestr taky moc nemusím..kdyby nebyl,vůbec bych se nezlobila..
Kačko děkuji za název toho čaje,určo si ho pořídím,pokud bude potřeba..
asmeen,já jsem nezjistila nic..o tom čípku,nahmatala normálně,ale jestli je krátky-dlouhý-otevřený-uzavřený!!Nevíííím
31. pro 2008 v 19:02  • Odpověz
kackark: já taky. :grinning: :wink: :grinning:
31. pro 2008 v 19:03  • Odpověz
holky co máte pejsky,jak prožívají ohnostroj..no mám z toho trošku popravdě strach..ten náš blázen pořád štěká,jak slyší petardu..minulý silvestr byl ještě malinký a tak to nevnímal,ale ted..asi budu muset zabednit všechny okna a zatáhnout žaluzie a nechám mu puštěnou i telku..at to nejde tak moc slyšet.. :wink:
31. pro 2008 v 19:06  • Odpověz
no dalmatýnice u našich je šílená, ta už nechce jít čůrat ani na zahradu a leží s náma v obyváku a naší pudlici to vůbec nevadí.
31. pro 2008 v 19:07  • Odpověz
viděli jste včera ve zprávách,jak to někteří psi berou špatně??A někteří mají i dokonce,trvalé následky..i z bouchnutí do stolu jsou vytřepaní..snad to ten můj miláček přežije :slight_smile:
31. pro 2008 v 19:10  • Odpověz
kackark: vyzkoušeno? Tak pokud vás zajímají moje intimnosti, tak mám čípek hodně vzadu a tvrdý asi jak špička nosu a směřoval spíš na pravou stranu (tj. k mému pravému vaječníku) :grinning:
31. pro 2008 v 19:10  • Odpověz
já asi řeknu manželovi,at mě prohlídne..já s těma nehtama si ještě ublížím :grinning:
31. pro 2008 v 19:12  • Odpověz
autor
as: ještě ne :grinning: :grinning: :grinning: Jsem hrozná.
My bydlíme na malé vesnici, kde je toho rámusu minimálně, naštěstí pro naší Bessinku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2008 v 19:13  • Odpověz
holky,v kolik si tady zítra dáme sraz??A ohlásíme ty naše výsledky a teplotky?? :dizzy_face:
31. pro 2008 v 19:16  • Odpověz
a kolik nás vlastně bude??Já..Kačka,Asmeen,Lulu..ještě někdo?? :sunglasses:
31. pro 2008 v 19:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.