• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
Holky, tak jaký má být ten čípek před MS nebo před těhu - nikde jsem to nenašla.
Očko, to těžko říct, já budu sice testovat kolem půl šesté (to si dávám totiž utrogestan a femigard), ale pak jdu asi spinkat, ať nebudím celý barák. :wink:
31. pro 2008 v 19:20  • Odpověz
tak v 9hod.??hm?
pře ms..hodně vzadu,krátky a otevřený a u těhu dlouhý,tvrdý a uzavřený.. :grinning: snad jsem to napsala správně
31. pro 2008 v 19:22  • Odpověz
no, tak to nevím, hlavně nepoznám jestli je otevřený, moc si do něho rýpat nechci.
31. pro 2008 v 19:23  • Odpověz
holky,jdu kukat na zprávy,dnes mají být nějaké speciální :wink:
31. pro 2008 v 19:24  • Odpověz
přesně,taky nechci do něj rýpat..a raději to nechci ani vědět..chci být ještě v naději,že jsem těhu :dizzy_face:
31. pro 2008 v 19:25  • Odpověz
autor
Já jsem taky pro devátou, dřív myslím nevstanu, ale když jde o testování, tak je možné všechno :grinning:
As: stále jem tam nedorazila :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2008 v 19:26  • Odpověz
Asik jsem sobec ale ani nevíš kačí jak moc si to přeji já,a vám všem taky ale já už jsem ztracená ten čípek je tvrdý a jaká si skulinka tam taky je,takže já ani zítra testovat nebudu spíš zkontroluju stav vložek protože v pátek je budu potřebovat,už jsem si pobrečela a to hodně pač mě to nějak přepadlo a tak budu na ten pátek připravená a vám všem ostatním přeju zítra na testíkách ty //potvůrky a to krásně zabarvené,no a kdo by snad šel do toho snažení příští měsíc semnou mohli by jsem založit téma s názvem třeba "miminka 2009" protože mi ty mimísky v tom roce 2009 určo všichni porodíme máme na to přeci hned 3měsíce na to snažení a to se musí povést!!!tak nesmíme zoufat,ta příroda je někdy opravdu krutá támhleta nějaká cikánka se může na chlapa jen podívat a je těhu a to se o miminko nestará a nemá z něj radost a my poctivý holky co budem skvělí maminky tak my takle trpíme,to je nespravedlnost,jo a ktomu silvestru taky ho nemusím taky bych šla spát,alkohol nepiju a dnes nemám náladu,byla jsem v naději že jsem těhu a to byla nálada,krásná!!a teď když vím jak to dopadne bych se raději neviděla.přepadla mě depka tak vás nebudu rušit abych vás nenakazila a nezkazila jsem vám ten silvestr,Tak šťastnej Novej rok!!! :wink:
31. pro 2008 v 19:36  • Odpověz
kdyžtak mi říkejte Luci,nebo lucko jmenuju se tak ale zaregistrovat tak už mi nešlo.. :frowning2:
31. pro 2008 v 19:38  • Odpověz
Luci..já se taky vybrečela aje fajn :slight_smile: nemysli na nejhorší..co když máme mimíska v bříššku a my je ted tak trápíme,tím stresem..tak hlavu vzhůru holka..a zakazuji Ti,si ten čípek pořád kontrolovat :grinning: beztak je takový,jaký má být..
31. pro 2008 v 19:58  • Odpověz
autor
Lucko, těší mě :dizzy_face: Je mi líto, že máš takové pocity. Ale nazapomeň, že naděj umírá poslední :wink: Už jsme se s holkama domluvily, že založíme téma Těšíme se na podzimní mimi, abychom se tam všechny vešly a mohly být dohromady :dizzy_face: Jen tu buď hezky s námi, to nevadí, že Ti je smutno. To k tomu snažení bohužel taky patří. Ale neboj příjde za pár chvil nový rok a s ním i nové naděje :dizzy_face:
31. pro 2008 ve 20:02  • Odpověz
holky,tak co zítra v 9hod oznámíme výsledky??Jste pro a ty Luci taky :dizzy_face:
31. pro 2008 ve 20:04  • Odpověz
autor
No jasně Péťo, souhlasím :dizzy_face: A taky bych byla ráda, kdyby Lucka pro jistotu testla :wink: :dizzy_face:
31. pro 2008 ve 20:26  • Odpověz
přesně Luci,abys nebyla ještě příjemně zaskočená :dizzy_face: takže v devět,ok??asmeen,Lucííí slyšítééé?,?? :grinning: :sunglasses: :grinning:
31. pro 2008 ve 20:27  • Odpověz
souhlasím ale já to mám dostat až v pátek:frowning2:
31. pro 2008 ve 20:40  • Odpověz
zkusit to můžeš..já se taky testla před Ms :wink:
31. pro 2008 ve 20:44  • Odpověz
hnedoocka23:my mame taky cherry detsky sampus,ale nakonec jsem se rozhodla ze nekam vyjdeme mezi lidi,budu ridit,takze by se me ten sampus i hodil nekde v kabelce :grinning: !!Uz jsem se nachystala!!Moc se mi nechce,ale jak se znam,pred pulnoci uz bych byla v perinach a cucela jak rika manzel zase na ten celovecerni film,co promitaji na stene :grinning: !!!My jsme dali pejskovi nasemi kinedril,tak spi jak nemluvne!!!Mejte se hezky a poradne si to dnes uzijte i kdyz bez alkoholu a at je ten nas skok do noveho roku ten nejlepsi co jsme kdy mohli zazit a at se nam konecne vsem vyplni ten nas nejvetsi sen....Mejte se hezky!!!Pa
31. pro 2008 ve 20:50  • Odpověz
autor
Ivčo, tak si to v rámci možností užij. A kočko neboj, vážně bude líp :dizzy_face:
As: tu sice není, ale už jsem to zkusila :grinning: :grinning: A potřebuji Lucčinu radu, prosím. Čípek mám vpravo, špatně hmatatelný, ale poměrně tvrdý, zda je otevřený vážně nepoznám, nevím jak :confounded:
31. pro 2008 ve 21:01  • Odpověz
a na jaké straně čípek je,to je jedno?? :grinning: :wink:
31. pro 2008 ve 21:06  • Odpověz
autor
To asi jo, ale já ho mám prostě napravo :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2008 ve 21:08  • Odpověz
Ivi,užij si to,lepší než sedět doma..my taky potom vyrážíme na chvilku ven,dokud neumrzneme :grinning:
31. pro 2008 ve 21:08  • Odpověz
já právě nalevo,proto se ptám :wink:
31. pro 2008 ve 21:09  • Odpověz
autor
Těžko říct :grinning: :grinning: Ztratila se nám Lucinka, aby nám poradila. Jinak dobré téma na Silvestra, co :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2008 ve 21:10  • Odpověz
to jo,zase ale budeme o něco chytřejší.. :grinning: holky,my bychom klidně mohly pracovat v centru asistované reprodukce..my všechno známe a ještě bychom mohly ty doktory lecos naučit :sunglasses:
31. pro 2008 ve 21:15  • Odpověz
autor
Péťo, taky si to občas říkám :dizzy_face: :dizzy_face:
Koukala jsem se, že jsi z Opavy, od vás má moje nej kámoška přítele :wink: :dizzy_face: A pořád nás do Opavy lákají, jaké to je krásné město :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2008 ve 21:21  • Odpověz
Já si nestěžuji,líbí se mi tady..město je opravdu pěkné,opravené..lidi fajn a je tady i bezpečno..akorát ten provoz,ten je šílený..ovzduší ok..hory kousek od nás..co víc si přát :dizzy_face:
31. pro 2008 ve 21:31  • Odpověz
Holky,tak dnes v roce 2008 píši naposledy.. :grinning: jdu se pomalu chystat at včas přivítáme ten Nový rok..
Mějte se..užijte si těch pár hodin do půl noci a nechte se překvapit,co Vám ten nový přinese..že by //???Určitě na totuty :wink: :dizzy_face: pápá a zítra v 9h,jen se samými dobrými zprávičkami...
31. pro 2008 ve 21:47  • Odpověz
autor
Tak Péťo pá a těším se na šťastné setkání zítra i v celém roce :dizzy_face:
31. pro 2008 ve 21:50  • Odpověz
jo holky každý ho má jinak nakloněný já ho mám uprostřed:slight_smile:my jsme u našich a mám pěkne blbou naládu z toho těhu.zas to nevyšlo:frowning2:snad příště..
31. pro 2008 ve 22:11  • Odpověz
autor
Lucinko, nesmutni. Zítra s námi zkusíš testnout a uvidíme.
A jak poznám zda je otevřený? A co znamená, když je tvrdý, ale krátky?
31. pro 2008 ve 22:32  • Odpověz
právě že když je tvrdý a krátký měla by přijít ms pokud vyčnívá do pochvy jako hodně nízko a jzavřený značí to těhu ale taky se v tom pořádně nevyznám je to u každého jiný otevřený je když je na něm taková jakoby prohlubeň jde to hrozně blbě poznat,test zkoušet nemusím mě se otvírá takže bude ms:frowning2:
31. pro 2008 ve 23:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.