• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
autor
No tak vidíš, jsme na tom stejně. Ale já i tak testnu :wink:
31. pro 2008 ve 23:34  • Odpověz
autor
Holky, tak vše zlé si snad ten starý rok nechal a už nás čekají jen samé dobré věci. Moc vám to přeji :dizzy_face:
1. led 2009 v 00:10  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak u mě se zázraky nekonají,
teplota mi klesla a test je negativní :frowning2:
Ale doufám, že alespoň některá z vás, ty dvě potvůrky objeví :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. led 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahoj holky,tak taky se hlásím..teplota stoupla na 37,1 ale na testu druhá čárka bohužel není,dnes mám mamatest. :angry:
1. led 2009 v 09:02  • Odpověz
kackark:Tak nevadi,treba se to podari behem zactku toho noveho roku,musite skocit poradne do snazeni...!!! :grinning: Alespon si ty deti delas mnohem prijemnejsi cestou nez ja :grinning: ,to by me taky bavilo :grinning: !!My jsme prijeli v pul treti nakonec,byli jsme na jedne diskotece vedle ve meste,pak jsem tam zahledla kolegini z prace a mela jsem po nalade (jelikoz jsem na neschopence,tak jsem se bala,aby me nevidela)!!!a tak jsme odjeli k nam na diskoteku...manza mel trosku vypite tak se chtel zase vracet na tu predeslou dikoteku,jsem mu to zatrhla!!Jeli tam totiz nasi kamaradi!!!Jejda...:slight_smile:!!!No jdu ustlat postele a trosku nas konecne dobalit,jinak s tim nikdy nezkoncim!!hezky den vam preju
1. led 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahoj Kačko,já to taky nevidím nadějně už..proč se mi ta čárka k sakru neukazuje!!
Ještě jsem přemýšllela,jestli mi ty čárky nevylezly k vůli tomu,že prý mám PCO(polycystycké vaječníky) :frowning2: a i proto mi mrcha mešká
1. led 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
Péťo, tobě se krásně optimisticky drží alespoň teplotka :dizzy_face:
Ivčo: tak to si měla včerejšek opravdu rušný :wink: :dizzy_face:
1. led 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
Péťo, tak to nevím, s tím zkušeností nemám :unamused:
1. led 2009 v 09:06  • Odpověz
ach jo a tak nadějně to vypadalo :cry:
1. led 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
Nejhorší je to zklamámí, až se z něho probereme, tak zase bude líp :wink: :dizzy_face:
1. led 2009 v 09:09  • Odpověz
jdu s mojím milačkem ven na chvilku..at se proběhne :slight_smile:
1. led 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
Tak si to hezky užijte :dizzy_face: :dizzy_face:
1. led 2009 v 09:27  • Odpověz
Holky, tak aby jste v tom nebyly sami, tak jsem si před vstanutím z postele měřila teplotku a mám ji 37,1. Ale testíček mamatest je negativní, ani náznak druhé čárky. Sice jsem to tušila po včerejším testování, ale nechtěla jsem vás v tom nechat samotné.
Peti nic si z toho nedělej, dokud nám to nevyloučí z krve, tak je pořád nějaká naděje.
Včera jsem se už musela odmlčet a věnovat se trošku rodině, tak se omlouvám. :wink:
1. led 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
Tak koukám, jak nám osud všem připravil stejné ráno :unamused:
Holky, ale vy máte pořád krásně vysoko teplotu a to je důležité :dizzy_face: Moc vám přeji, aby ty krevní testy dopadly pozitivně :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. led 2009 v 09:39  • Odpověz
No já doufám, že dnes nezačnu špinit nebo krvácet, vždycky jsem začala ten 11 den po transferu a to je zrovna dneska, tak mám strach. Ale zase ta moje teplota? Nevím jestli se to může změnit třeba během pár hodin, že by třeba teplota ráno byla 37,1 a já dopoledne dostala MS? :wink: Kdo poradí?
1. led 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
As: je to asi tak, že bys to musela mít vypozorované. Mě klesne ráno a ten den to dostanu. Max. klesá dva dny. Někdo to má tak, že me klesá dýl postupně, než to dostane. A někomu dokonce klesne, až při MS, takže těžko říct :unamused:
Hlavně se šetři :dizzy_face:
1. led 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahoj holky to mě mrzí :frowning2: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: a já se tak těšila, že se přidáte, tak teda za měsíc s váma počítám, jo? :wink:
Hnědoočko já se s PCO léčila, taky mi kolikrát MS meškala, až jsem musela na vyvolávačku
1. led 2009 v 09:54  • Odpověz
No to jsem zvědavá jestli to teda dostanu, tak se potom budu pravidelně měřit a taky tak sledovat, abych potom nemusela utrácet za drahé těhu testy (ty nahradám ovulačníma testama a budu sledovat ovulku).
Holky, když nemáte vůbec ovulaci, tak to mi ten test neukáže během celého cyklu žádnou čárku, že? A když bych třeba v cyklu měla krásný folikul, který by praskl, ale byl by prázdný, takže vajíčko nikde, to by mi taky ten test neukázal? Já se v tomto ještě moc neorientuju - díky za radu.
1. led 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
As: u ovulačních testů to není jako u těhotenských. Tam poznáš, že ovu přijde do 24 hod, když testovací čárka je stejně silná, nebo dokonce silnější než testovací. No a navíc tě zklamu, protože ovu testy jsou o dost dražší, než těhu :unamused: Ale kdyby to náhodou nedopadlo, tak Ti ráda poradím, co a jak s měřením a tak. Je fajn zjistit, jak tělo funguje :dizzy_face: Ale jak je to s tím folíkem to vážně nevím, nikdy mě tohle nenapadlo :confounded:
Ahojky Jájo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. led 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahoj Jáji, jak je těhulce? Příští měsíc na nás plivneš pořádnou dávku těhu bacilů, a budeme tady za měsíc slavit. :wink:
Kackark: to už jsem koukala, že jsou ovulační testy dražší, ale nějaká holčina to tady prodávala myslím levněji, tak to zkusím někde přes nějakou aukci nebo bazárek.
Musím končit, protože mamka nadává, že po obědě odjíždíme a vůbec se jí nevěnuji.
Kouknu na vás odpoledne, jak se vrátíme domů.
Pápá
1. led 2009 v 10:01  • Odpověz
Přeju krásné ráno i když je bez těch //, u mě též ani níznak druhé zítra dorazí ms a já budu zas brečet jako vždy teď už mi k tomu taky moc nezbívá mám děsnou náladu ale fakt hroznou nevim proč zrovna nám se to takle kazí,musíme se asi víc snažit ale to půjde těžko jediná šance byl tenhle prosinec pač my plodné dny vycházeli kolem vánoc a my byli 17dní doma jinak během měsíce se vracíme z práce unavení a do snažení se nám nechce bodeď by taky j o když vtávám ve 4H ráno :frowning2:
1. led 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahoj Jájo,mi vždycky chodila ms na den ,max.zpoždění 1 den..jak jsem stimulovala na ivf..zyčli u mě problémy,z kterého vznikl ohss a pco..a proto si myslím,že k vůli tomu se mi ukazovaly ty čárky na TT,to prý u cyst tak dělá..a jestli teda mám ted to pco..tak je jasné,proč jsem to ještě nedostala :frowning2:
Až se pořádně vybulím,půjdu do sebe a začnu ze sebou něco dělat..nakoupím si ty čaje a femirgad..a taky dvd cviky p.Mojžíškové
V pondělí jedu na ko a odběry krve..
1. led 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
As: já je mám od verusinka. 10 ks za 150Kč - to je úžasná cena :dizzy_face:
Tak se měj krásně a hezky se věnuj mamce :wink: :dizzy_face:
1. led 2009 v 10:02  • Odpověz
Jejda tomuto ja vuuubec nerozumim nejakych ovulacnim testum a ani nicemu podobnemu,ale treba zkusim to mereni,treba me to vydrzi bavit dyl jak tyden :grinning: !!Co varite??Dnes vari mamka,takze jsem z toho venku :grinning: !!Porad nejsem schopna nas pobalit,kdyz jaaa vubec nevim co si mam vzit se sebou!!Jedeme na hotel,tak tam zase nechci chodit jak strasidlo v teplakach...ale zase si tam nechci tahnout haldu veci!!!Tak ja fakt neviiim!!
1. led 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
Ahojky Lucko, nesmutni. Jsme na tom všechny stejně. Holky, asi jsem naivní blázen, ale nebojte bude lépe, určitě. Mě taky není do smíchu, ale co nám zbývá, než jít dál...
Péťo, to jsem zvědavá, co ti dr. na to řekne. A já to teď vezmu taky vědecky jako ty. Prostě každý den poctivě kontryhel, femigard, zdravé jídlo, omezím tu kávu a je to :dizzy_face: Alespoň máme nějaké předsevzetí pro ten nový rok :dizzy_face:
1. led 2009 v 10:06  • Odpověz
Asmeen to je jasný příští měsíce se přidáte :wink: , dneska je mi po delší době hned od rána skvěle, měla jsem takový divný náladičky a pobolívala mě hlava furt a dneska je mi skvěle :wink:
Hnědoočko já když měla asi před 3mi měsíci cystu tak se mi taky ukázali // - sice byla hoooodně slabá ale vidět byla a teploty jsem měla pořád nahoře, šla jsem k doktorovi ten že nic, píchl mi agolutin večer praskla cysta trochu krve a druhý den přišla MS
1. led 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
Ivčo, s balením ti neporadím. Ale s testováním a měřením klidně :dizzy_face:
Já budu dělat čočkovou polévku a uzené s bramborovou kaší :dizzy_face: Vše v tlakáči, tak na vaření ještě času dost :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. led 2009 v 10:07  • Odpověz
jj tak yse snažím uklidnovat tím že jednou to vyjde,ale teď mi to nejde,už mě to i rozbrečelo,chjo..to je život.. :frowning2:
1. led 2009 v 10:09  • Odpověz
Femigard jsem zkousela,jeste mam celou lahev v lednicce,ale uplne me to rozhodilo cyklus!A kontryhel jsme ted pila poctive az do transferu a taky me byl svym zpusobem k nicemu!!!Vcera me vecer vsichni prali zdravi,lasku a h¨lavne penize-ty jsou pry nejdulzitejsi,jsem kazdemu rikala ze ja mam jen jedno prani...!!Ale to by stejne nikdo nepochopil!!!
1. led 2009 v 10:09  • Odpověz
jáji,já to věděla,že mě to nenapadlo ihned..škoda..snad druhé ivf mi vyjde..a s manželem se ted budeme hodně snažit a mazlinkovat :wink: musí to vyjít sakra!!!!! :dizzy_face:
1. led 2009 v 10:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.