• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
holky,jdu vařit..to samé,co vaří Kačka.. :wink:
1. led 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
Ivčo, já to říkám taky pořád dokola a nikdo to nechápe. Myslím, že každá z nás má jen jedno přání. Ale pozor, já si loni na Nový rok přála, abych byla těhotná a to se mi splnilo. Tak jsem letos muselo to přání trošku vylepšit :wink: Přeji si, aby se nám s manželem v tomto roce narodilo zdravé miminko :dizzy_face: Tak doufám, že se mi to splní a vám všem taky :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. led 2009 v 10:43  • Odpověz
ywushka, chtěla jsem ti popřát vše nej do toho letošního roku a ať je mnohem lepší než ten loňský a splníte si to, po čem toužíš...hlavně štěstí a zdraví, protože to ostatní se už na to nalepí :dizzy_face:
1. led 2009 v 10:46  • Odpověz
ivuš: to opravdu nikdo nepochodí kdo si to nezažil. Holky musíme si dát předsevzetí, že na sobě zapracujeme, ať se nám tam v bříšku co nejlépe potom ti piškotci uhnízdí. Já musím začít cvičit a trošku zdravěji jíst. Poslední dobou se taky snažím dodržovat pitný režim (doma to jde, to vypiju v pohodě 2l), v práci to vůbec nešlo a večer jsem zjišťovala, že jsem za den vypila akorát dva čaje a dvě kávy. Takže na tom se musí taky zapracovat.
1. led 2009 v 11:23  • Odpověz
holky,ten čaj kontryhelový,je k dostání jen v lékárně???už jsem si objednala femigard..a ted jdu koukat na ty cviky od Mojžíškové..pořád bulím :frowning2:
1. led 2009 v 11:36  • Odpověz
autor
Péťo, no tak nebreč, bude líp. Vrhneme se teď na to společně, a uvidíš, když se budeme podporovat, že nám to bude rychleji utíkat :wink: :slight_smile:
A ke kontryhelu, asi ho opravdu seženeš jen v lékárně. Nejspíš jako alechemiku, a doporučuji sypaný místo porcovaného. Sice pracnější na přípravu, ale určitě lépe zpracovaný :wink: :dizzy_face:
1. led 2009 ve 12:26  • Odpověz
tak dvd jsem si už objednala,vše mi dorazí příšt.týden..i femigard..(nebo jak se to píše)
Kačko,já vím musíme být silné..ale ono to není tak lehké..ještě,že mám u sebe to malé chlupaté miminko a manžela :slight_smile:
když byla moje teta u kartářky,řekla jí at vyřídí svojí sestře(mé mamce),že vidí miminko a to v nejbližší době..je fakt dobrá..tak jsem zvědavá..kdy to přijde :wink:
1. led 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
Péťo, tak vidíš, určitě to bude brzy :dizzy_face:
Líbí se mi Tvůj přístup, jak ses do toho vložila a pevně vzala do svých rukou :wink: :dizzy_face: Teď už to dopadnout musí :dizzy_face: :dizzy_face:
1. led 2009 ve 13:02  • Odpověz
moji sestřence řekla ta věštkyně..že ona si ještě na dítě počká(to už bylo dávno)a to 3-4 roky..a viděla ihned holčičku a taky ji řekla,že bude rodit na jaře..
no a jak to dopadlo??sestřenka za 4 roky zjistila,že je těhu..rodila na jaře a má krásnou holčičku Julii..tak si myslím,že ta věštkyně je dobrá..půjdu k ní..chci vědět,co mi řekne.. :sunglasses:
1. led 2009 ve 13:15  • Odpověz
Me jednou rekla vestkyne,ze budu tehula az v roce 2009 a ze v tom roce budu jeste i rodit a budu mit chlapecka,tak jsem teda opravdu strasne zvedava,jestli ji to vyjde.... :grinning:
1. led 2009 ve 13:22  • Odpověz
hnedoocko máš to úplně stejně taky jsem to obrečela ale ještě že mám u sebe to chlupaté miminko co máš ty a manžela jo holky a femigard už piju taky odedneška a mojžíšovou mám doma taky tak budu cvičit a navíc mám nějaký čaj na plodnost tak jsu do toho to jsou novoroční předsevzetí:slight_smile:a ono to půkjde jo a o té kartářce jsem taky uvažovala máme tu taky jednu dobrou ale manža mi to zatrhl že prej mi řekne něco ošklivího a já to nerozdejchám takže to nic:frowning2:
1. led 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
Lucko, myslím, že až tak ošklivé věci neříkají a ani nesmí. Já jednou byla u astroložky a strašně mi pomohla. Asi tam zajedu zase. A paradox je, že mi říkala, kdy u mě vidí mimi (jsou to tři roky), a já to zapomněla, protože jsem si říkala, že to je blbost, že to bude určitě dřív. Ale myslím si, že mluvila taky o roce 2009 :dizzy_face:
1. led 2009 ve 13:42  • Odpověz
já jsem to teď s manžou taky probrala a taky jsem mu řekla že nic ošklivého neříkaj,já bych se jí jen zeptala na to mimčo jinak mě ani nějak nic moc nezajímá:slight_smile:
1. led 2009 ve 13:51  • Odpověz
tak už jsem vysomrovala číslo od sestřenky..a podle toho,co se dozvím v po na kontrole,se objednám..bere prý ihned..takže třeba už příšt.týden se dozvím,co mě čeká..
holky,některým věštkyním nevěřím,ale tahle je opravdu dobrá,co řekla,se vyplnilo..tak za ní zajdu..a Lulu,myslím si,že věštkyně škaredé věci neříkají..spíše to zaobalují,at tě moc nebolí..holky nevím jak vy,ale já do toho jdu :dizzy_face:
1. led 2009 ve 13:54  • Odpověz
sestřenka neříkala nic..neptala se jí,co ji trápí..ona začala mluvit sama..jen tahala karty..a pak i ona..
A pokud mi ta dobrá duše řekne,že to vidí nadějně na tento rok..budu dělat vše proto,aby tomu tak bylo,to si pište. :grinning:
1. led 2009 ve 13:56  • Odpověz
ywusko,do třetice všeho dobrého a určitě se chlapečka dočkáš :dizzy_face:
1. led 2009 ve 13:58  • Odpověz
autor
Péťo, to je ono, tak se mi líbíš.
A já taky hned v pondělí volám :dizzy_face:
1. led 2009 ve 14:00  • Odpověz
už se těším holky,jak se tady sejdeme a povykládáme si ,jaké máme novinky :dizzy_face: už se mi trošku rýsuje úsměv na obličeji :slight_smile: a slzičky odcházejí..
1. led 2009 ve 14:15  • Odpověz
Peti to by byla sranda, kdyby ti v pondělí na kontrole řekli, že si těhu a pak ti přišel ten femigard a DVD. Je to ale nejlepší objednat hned a na nic pořád nečekat. Já jsem tak pořád čekala s cvičením a pak jsem zjistila, že už jsem rok nebyla v aerobiku. Takže tento rok už taky na nic nečekám a jdu do všeho po hlavě.
Peti ta kartářka je u vás v Opavě?
1. led 2009 v 15:53  • Odpověz
to je super,budeme se každá podporovat a zvládneme to!!!Čím víc nás na to bude,tím líp..no a kdybych teda byla těhu,tak dvd si ponechám,můžou se ty cviky cvičit i v těhu,ale né s takovu vervou..a femigard..to nevím,jestli se může pít v těhu.. :wink:
kartářka je u nás v Op..a kdyby s ní sestřenka a tetka nebyla spokojená,nešla bych tam..jsem zvědavá,jestli mi řekne to samé,co vyřizovala přes tetu mamce,to mě fakt zajímá..
peníze si nebere,jen to,co jí dáš..jak uznáš za vhodné :wink:
1. led 2009 v 16:10  • Odpověz
tak to jsem zvědavá Peti jak pořídíš v pondělí a pak jestli půjdeš k té kartářce. Kdyby byla opravdu dobrá, tak bych ji taky zkusila. Ostrava není daleko od Opavy, tak to by se dalo. Musíš pak napsat svoje pocity, jestli na tebe působila jako pořádná čarodějnice.
To já byla o prázdninách o kinezioložky a bylo to perfektní, super mě nabila energií, řekla mi, že se nám zadaří přirozené a že už nemám na umělé chodit (ale já stejně šla, protože už se miminka nemůžu dočkat). Řekla mi, že pokud budu ve stresu mám si mačkat malíček (prý mi prochází nějaký meridián přes srdce a že si všechno beru zbytečně k srdci, tak že to odblokuji tím mačkáním malíčku) a taky že mám u sebe nosit a občas promnout v ruce kámen růženín. A opravdu na tom něco bude. Mačkání malíčku mě opravdu zbavuje někdy stresu a napětí.
1. led 2009 v 16:15  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile: me zas rekla tchyne ,ze pry na nic nememe chodit ,ze budeme mit kluk(rekla ji to kartarka -no ovsem kdybych sem melaspolehat jen na to........ ale je fakt ,ze me to trosicku uklidnilo ,ze jeste dite mit budu:slight_smile: tak jsem zvedava
1. led 2009 v 16:19  • Odpověz
holky teď jsem pozorovala manžela jak si čistí zuby (dostal nový elektrický kartáček, tak to zkouší), dal si na něho pastu a pak ho zapl a ještě než stihl kartáček strčit do pusy, tak pasta tou vybrací odletěla. No, to bude zase v koupelně pořádek... :grinning:
1. led 2009 v 16:21  • Odpověz
asmen :grinning: :grinning: :grinning:
1. led 2009 v 16:22  • Odpověz
:grinning: :grinning: no jo to se musi strcit do pusy:slight_smile:) mam taky eletricky kartacek ,ale manzel je na tom podobne :grinning:
1. led 2009 v 16:22  • Odpověz
No, ale nakonec to zvládl. Taky přemýšlím, že si ho pořídím, ale příjde mi to takové divné, když to čistí za mě. Já jsem zvyklá čistit ručně. :wink: :dizzy_face:
1. led 2009 v 16:24  • Odpověz
ahoj holky,doufám,že jste vstoupily do nového roku s optimismem...tak vám všem přeji v tomto roce klidná těhotenství a na podzim zdravá miminka....
achel moc gratuluji...přeji ti moc,at všechno je v pohodě...

v pondělí zrovna porodila holka z dubnovek,kde jsem začínala...bylo to dobrý, věděly jsme,že dopoledne odjela do porodnice, hodiny jsme čekaly na zprávu...porodila za necelé dvě hodiny od odjezdu...takže porod super, miminko zdravé... chlapeček.

já očekávám konec MS, začínám měřit a začínáme s lepší životosprávou...tak zkoušíme další měsíc...ale začínám klidnější,už nebudu naštvaná ani nebudu brečet,když to zase ted nevýjde........četla jsem si dnes brzo ráno diskuzi a příběhy (teda hodně smutné a kruté) a to mě tak dostalo (nový rok jsem začala s brekem),že už nebudu tak tlačit na pilu,nebudu se už stresovat...jednou to výjde...a jsou mnohem horší věci než,že čekám 24měsíců na //...

jo kačko,popř. poradíš mi taky s měřením? taky jsem z toho blázen
1. led 2009 v 16:24  • Odpověz
cambi to je super přístup. Chce to hodně energie a hlavně podporu nejbližších a neposlouchat ty pitomé kecy od druhých, kteří tomu prdlajs rozumí co je to čekat a maximálně se snažit o miminko.
1. led 2009 v 16:26  • Odpověz
jé ještě jsem zapomněla...mrzí mě ty co neměly ted //, holky, ještě není nic ztraceno,pokud MS ještě nedolezla...čárky se můžou objevit později...každopádně držím palce...moooooc

jo a s kartářkou...mě taky řekla zajímávé věci...byla jsem minulý rok..a měla bych mít do dvou let (teda ted už do roka) holčičku nebo dvojčata..holčičky...tak jsem zvědavá,jak se trefila...
1. led 2009 v 16:33  • Odpověz
Holky v telce je pěkná pohádka tak jdu koukat, jsem pohádková. :wink:
1. led 2009 v 16:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.