• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
Jak se mele babí hněv - Peprník je k sežrání :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. led 2009 v 16:42  • Odpověz
jo Jáji, ten je nejlepší, je to aspoň taková oddychovka. :wink:
1. led 2009 v 16:43  • Odpověz
asmeen jo manža jí miluje a já taky pokukuju :grinning: :grinning: :grinning:
1. led 2009 v 16:44  • Odpověz
Taaak konecne jsem dokoncila svou celodenni balici akci!!Mezi tim jsem usnula,takze jsme nejeli ani ke tchyni!!Dnes sice nema viset pradlo (povera,ze se nekdo v rodine obesi),ale dnes me visi pradlo cely den!!Doufam ze se to nevyplni!!!Ja si musim vyzvednout recepis na antikoncepci co jsem dostala od doktora na obilnaku,mam ji zase na mesic-takze se muzu "prirozene snazit" :grinning: :grinning: !!!Holky jedno velke predsevzeti,co nejvice briiisek nam vsem do toho letosniho roku!!!Ty nejkrasnejsi // co muzou jen byt!!!Jdu se valet za manzelem,se diva na sedm statecnych-to me opravdu nebavi!!!
1. led 2009 v 17:26  • Odpověz
ivuš, tak hlavně že si to balení zvládla a s tím prádlem to jsem nevěděla, zrovna jsem doprala povlečení, tak co s ním mám udělat? Kašlu na to, prostě ho pověsím.
Já koukám na Fimfárum a docela pěkné.
1. led 2009 v 17:49  • Odpověz
no tak já měla prádlo i přes Vánoce,nechtěla jsem se sničím tahat a před ET jsem to nestihla k vůli pečení cukroví..budu žehlit o víkendu :angry:
1. led 2009 v 18:25  • Odpověz
no já tomu žehlení moc nedám, žehlím, až opravdu nemám co na sebe. Přímo to nesnáším. Ale když už se k tomu pak dostanu, tak jsem schopná žehlit třeba 6 hodin v kuse. Mám jednu takovou skříň, kam rvu věci, které nejsou vyžehlené a už ta skříň pomalu nejde zavřít. Nejhorší je, že ty věci vůbec nepostrádám a ani nevím co tam je přesně za hadry, takže kdybych to normálně vyhodila, tak mám o práci víc a možná by mi to ani nechybělo.
1. led 2009 v 18:50  • Odpověz
chtěla jsem napsat o práci míň
1. led 2009 v 18:51  • Odpověz
žehlení taky nesnáším..a pořád dokola si slibuji,že po každém uschnutí ihned prádlo vyžehlím..a ono houby!!!leží mi tam i měsíc a pak mám pěknou kopu pradla :sweat_smile: nejdýl žehlím tak 3hodky,ale to jsem k.o. :pensive:
1. led 2009 v 19:05  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
byli jsme si s manžou zabruslit a je mi celkem fajn. Ještě jsem to nedostala, ale určo se to blíží.
Jsem ráda, že tu panuje dobrá nálada a smutky jdou stranou :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak ještě zůstaneme v tomhle témátku snažilek, aby nás to zbytečně nedeprimovalo, a ono to určitě dobře dopadne, když se budeme navzájem podporovat. Co vy na to? A doufám, že nám Jája zůstane věrná a nebude jí to vadit :wink: :dizzy_face:
S měřením a čímkoliv, co bude v mých silách ráda pomohu všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A co se žehlení týká, já vždy po sundání prádlo vyžehlím, žehlím max. půl hoďky a je to pohoda :wink: :dizzy_face: Tak si holky zkuste dát třeba předsevzetí do nového roku a uvidíte, jak se vám uleví :dizzy_face: :dizzy_face:
1. led 2009 v 19:12  • Odpověz
:grinning: :grinning: to se nepovede Kačko..žehlení fakt nemusím..tolikrát jsem si to už řekla..a furt nic..

Jé,tak to tiše závidím,že jste byli bruslit..naposledy jsem stála na ledn.bruslích asi v 8 letech..a na kolečkových v létě..a už mi to chybí..pročistila jsem si vždy hlavu a tělo bylo fajn zpevněné :wink: fajn jsme vždy u toho pokecali,protože se nás slezlo vždy kolem 7 lidí..pak pivečko malinký v klidu a bylo fajn :slight_smile:
dneska se mi nechtělo vůbec ven,ani ted s pejsanem..nechci nikoho vidět a nemám náladu..ale je to lepší :wink: musím se přece připravit na další boj!!! :grinning: ale co si myslím,že v pondělí mě to ještě srazí na kolena(kontrola),v úterý budu vědět výsledky krve a to si zase pobulím, ale snad ve středu už obdržím cviky Mojžíšové a femigard a upnu se na to :wink:
1. led 2009 v 19:21  • Odpověz
jé Kačko,jsem se zlekla,že píši do jiné diskuze..fotečku máš jinou :dizzy_face: jsi tam kočanda :wink:
1. led 2009 v 19:22  • Odpověz
autor
Péťo, tak nic, to byl jen pokus :dizzy_face:
Jasně musíme být silné a statečné a ono bude dobře, uvidíš :dizzy_face: :dizzy_face:
1. led 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
Řekla jsem si s novým rokem, nová fotka. Tam na te jsem byla ještě těhotná s Natálkou a to asi pro nové začátky nebylo to nejlepší...
1. led 2009 v 19:24  • Odpověz
ahoj jsem se tu zas objevila tak ms taky nedorazila tak tam furt ta kapka naděje je ale femigar piju dnes už ho budu mít podruhý:slight_smile:a ta mojžíšová no nechce se mi ale zkusím to:slight_smile:jinak to s tou fotkou je pravda asi si jí taky změním tam na té jsem asi tok a půl stará:slight_smile:
1. led 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
Nový začátek si žádá nové změny, viď Lucko :dizzy_face: Já si taky pořád říkám, že nějaká naděje je, když jsem to nedostala, ale uvidíme :wink:
1. led 2009 v 19:31  • Odpověz
tak já si tam dala taky!! :grinning:
1. led 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
Moc pěkná fotečka, Péťo :dizzy_face: To se holky leknou, až sem přijdou co je tu nových tváří :grinning: :grinning: :grinning:
1. led 2009 v 19:34  • Odpověz
JJ kačí:slight_smile:o té naději máš pravdu sice jsem to dnes pořádně obrečela ale když ms nepřišla furt je tam ta kapka!! :wink: uvidím zítra protože mrcha chodí vždy v hodinu po tom co vstanu takže zítra to buď přijde nebo ne..teď už jsem ale smířená s tím že to přijde..nevadí nový rok,nový začátek..snad už budem příští rok touhle dobou všichni po třech :dizzy_face:
1. led 2009 v 19:34  • Odpověz
autor
Luci, maximálně můžeme být příjemně překvapené, a to je přeci fajn :dizzy_face:
1. led 2009 v 19:35  • Odpověz
to je pravda,kéž by tak:slight_smile:
1. led 2009 v 19:39  • Odpověz
autor
Lucko :dizzy_face:
Péťo, na té fotečce máš krásný přirozený úsměv. Si fotogenická :dizzy_face: :dizzy_face:
1. led 2009 v 19:42  • Odpověz
Kačko,já a fotogenická??? :grinning: :grinning: nesnáším se fotit,nejhorší pro mne byly fotky svatební :grinning: někde jsem i zakaboněná..
1. led 2009 v 19:47  • Odpověz
copak něco špatně??přece když to teď nevyjde musí to vyjít jindy jednou přeci určitě,vždyť už jsme si o tom říkali.. :slight_smile:
1. led 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
Luci, tak tak, to bylo jako že s tebou souhlasím :wink: :dizzy_face:
Péťo, tak to máme stejně, ale myslím, že kdyby ses nestyděla, tak by ses mohla focením živit :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. led 2009 v 19:49  • Odpověz
no děkuji Kači,ale na to nemám.. :sweat_smile: mamka mě vždy přemlouvala na nějaé to focení a vyhrožovala mi dokonce i miss!!! :grinning: ale já na to nemám povahu..
1. led 2009 v 19:52  • Odpověz
Péťo myslím že se podceňuješ a to je škoda!! :angry:
1. led 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
Péťo, to chápu, když na to nemáš povahu :wink: Ale napsat, že ti to sluší můžu :wink: :dizzy_face:
Jé a Lucka má taky novou pěknou fotku, taky kočka :dizzy_face: :dizzy_face:
1. led 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
Trošku jsem si s tou fotečkou pohrála, abych nebyla poznat hned na první mrknutí. To pro vetřelce, co by chtěli šmírovat :unamused:
1. led 2009 ve 20:01  • Odpověz
Tak teď jsem měla velký problém vám napsat, protože mi to psalo, že můj login to nezná a že se musím nejprve zaregistrovat. Pche, ale už to jede tak je to dobré.
Holky koukám, že jste všechny kočandy. Já trošku s fotkou váhám, manžel vždycky říká, aby toho někdo nezneužil. Tak jsem se ho ptala jestli si fotku mám dát taky, tak říkal že prý můžu.
Tak jestli nějakou normální najdu, tak taky přidám.
1. led 2009 ve 20:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.