• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
autor
As: mě to taky nešlo :frowning2:
Já ji trošku poopravila, abych nebyla hned poznat a snad to bude dobrý :wink: :dizzy_face:
To ses lekla, co je tu nových tváří, viď :grinning: :grinning:
1. led 2009 ve 20:09  • Odpověz
Tak holky,ja jdu do hajan,mejte se moc hezky a hned po horach jsem tu jak na koni :grinning: !!!Pak mi musite rict vsechny ty vase novinky!Dobrou nocku vsem!!!Papa snad se nepolameme a prijedeme cely zpet!!!Pa
1. led 2009 ve 20:10  • Odpověz
Děkuju za kompliment:slight_smile: se snad začnu červenat:slight_smile:jj mě to též vypadlo a něšlo ale už je to ok:slight_smile:
1. led 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
Ivčo, tak si to parádně užijte, odpočněte si, a už se těšíme, až tu budeš zpátky s námi :dizzy_face:
1. led 2009 ve 20:11  • Odpověz
přejem pěknou dovolenou ivuško:slight_smile:
1. led 2009 ve 20:12  • Odpověz
chtěla jsem přidat nějaké naše svat.fotečky,ale bohužel mám větší obsah,než jaký má být :frowning2: tak nic..
1. led 2009 ve 20:13  • Odpověz
neše svatební fotečky jste viděli?? :wink:
1. led 2009 ve 20:16  • Odpověz
škoda že ti to nejde Péťo..
autor
Péťo, to je jednoduché :wink: Otevři normálně fotku, dej nahoře možnost obrázek - pak změnit velikost/rozlišení - dej na polovinu a hlavně nezapomeň tu fotku uložit jinam a pod jiným názvem a je to :dizzy_face:
Snad jsem to napsala pochopitelně :grinning: :grinning:
Ivuš: krásně si užij hory a pořádně si odpočiň. :wink:
To jsem teda holky koukala co je to tady za změnu, ale je to moc pěkná změna. Taky přihodím foto, ale zatím provizorní a až se vyfotím, tak dám jinou. Teď se fotit nechci, protože jsem zrovna vylezla ze sprchy a jsem jak zmoklá slepice. :grinning: :sunglasses:
1. led 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
As: už se na tvoji fotečku moc těším :dizzy_face:
1. led 2009 ve 20:18  • Odpověz
Kačko,jdu na to :wink:
1. led 2009 ve 20:18  • Odpověz
autor
A na Péti svatební se taky těším, snad se podle mého nezdařeného návodu zadaří :dizzy_face:
1. led 2009 ve 20:20  • Odpověz
no ale je to příšerná fotka, ale naštěstí není až tak zblízka. :wink:
1. led 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
as: ne je v pohodě, sluší ti to :dizzy_face:
1. led 2009 ve 20:21  • Odpověz
as hloupost ta fotka je pěkná!!! :wink:
1. led 2009 ve 20:22  • Odpověz
autor
Luci, díky, že si mě podpořila :dizzy_face:
1. led 2009 ve 20:23  • Odpověz
jojo díky holky.
Koukáte na film Jak se krotí krokodýli, já ho mám docela ráda. Václav je taky pěkný film. :wink:
Pořád mám pocit, že už začínám špinit. Musím to jít zase překontrolovat.
1. led 2009 ve 20:24  • Odpověz
já jsem koukala že na čt1 a na nově a na primě jdou nějaký romatický filmy tak nevím jaký si vybrat všechny zní dobře..Kačí to je samozřejmost!!as nemysli že jsme se doluvili bylo to čistě náhodný prostě obě mluvíme pravdu..:slight_smile:
1. led 2009 ve 20:26  • Odpověz
Holky vy si ty alba pěkně tuníte, je to tady samá kočice :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Ivuš krásnou dovču a nepolámej se :wink: já koukám jednim okem na Krokodýli a zkusim vydržet na Ztracenou horu :wink:
1. led 2009 ve 20:27  • Odpověz
hrozně se mi líbí jeden z těch herců co tam hrají - v té Ztracené...
1. led 2009 ve 20:28  • Odpověz
na nově jsou ti krokodýli a to spíš taková komedie a na jedničce je Václav a to je spíš taková tragikomedie.
1. led 2009 ve 20:29  • Odpověz
jo jájí ztracená hora to je na nově že taky jsem o tom přemýšlela..a děkujem za pochvaly osůbek:slight_smile:hezký jste všechny a hlavně fajn!!!
1. led 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
Manža dívá na Václava, a já tragikomedii dnes nemusím. Já si počkám na doják. Chci si konečně pobrečet - dávají ale nevím na čem Vzkaz v láhvi. Vřele doporučuji, ale slzičkám se asi neubráníte :pensive:
1. led 2009 ve 20:31  • Odpověz
tak se podařilo a fotky jsou tam.. :wink: já se budu dívat na vzkaz v láhvi-nádherný film,ale doják..
1. led 2009 ve 20:33  • Odpověz
lulu jo jo na nově - sice trochu drsnej příběh, ale perfektně natočenej film :wink:
1. led 2009 ve 20:33  • Odpověz
další kočanda,nám tady přibyla... :wink: super asmeen :dizzy_face:
1. led 2009 ve 20:34  • Odpověz
jo a ten vzkaz v láhvy mě taky láká ale já už dnes břečela a víc než dost chjo cpe se mi sem manža asi to neubráním.. :frowning2:
autor
No a Jája byla krásna před tím, tak nemusí nic měnit :wink: :dizzy_face: Vlastně jo, bude nám aktualizovat své těhu fotky :grinning: :grinning:
autor
Luci, nedej se :grinning: :grinning: :grinning: Drž se zuby, nehty :grinning:
Já si chci zdravě pobrečet, tak mám pro dnešek jasno :wink: :dizzy_face:
1. led 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.