• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
holky,jdu se sprchnout a pomalu se uvelebit do postýlky..a večer trávit s primou.. :slight_smile:
1. led 2009 ve 20:37  • Odpověz
jo už se těším na těhu fotky ráda to prohlížím proto jsou moje oblíbení stránky koník pak střecha a pak beremese to je moje hobby.Péťo byla jsi kočka,teda jsi ale jako nevěsta jsi byla taková romantická ,jemná zkrátka moc hezká!!!
1. led 2009 ve 20:37  • Odpověz
zatím to zdolávám..tak já taky volím vzkaz v láhvy,budm plakat spolu:slight_smile:a zítra bude další testík dokud mrchu neuvidím tak neuvěřím :angry:
1. led 2009 ve 20:38  • Odpověz
bacha ale Jája neni Jája - já na tý fotce nejsem :grinning: :grinning: :grinning: ale v albu už jo, jo dnes jsem dala novou fotku testíků :wink:
1. led 2009 ve 20:38  • Odpověz
Očko dobrou noc :wink:
1. led 2009 ve 20:40  • Odpověz
jájí ty jsi nás teda převezla ale kočka jsi i valbu a na testíky už jsem koukala jsou ukázkový!!kačí budeš zítra taky testovat??kdy měla vlastně u tebe ms dorazit???už to neustojím manža je neuprosnej prostě maniak.. :wink:
1. led 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
Péťo, tak se zadařilo, to jsem ráda. Fotečky jsou nádherné a ty romantická jako princezna :dizzy_face:
Luci, já taky tak. Zásobu testů mám. Tak o co de :grinning: :grinning: :grinning: Si bojovnice s tím PC :grinning: :grinning:

Jáji, ty ty ty, to se nedělá :wink: Na testíky jsem mrkla a to jsou teda tlustice, paráda :wink: :dizzy_face:
1. led 2009 ve 20:41  • Odpověz
no já jsem si právě Jáji říkala, že v albu máš jinou fotečku než tu mini tady. :wink:
1. led 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
Péti, dobrou :dizzy_face:
1. led 2009 ve 20:42  • Odpověz
autor
Já nejspíše zítra. Bude to 29 den.
1. led 2009 ve 20:43  • Odpověz
mě to s jájou připadalo taky divný ale lidi se mění že??:slight_smile:to neva..No ale už jsem na pokraji sil,tak zítra zas testujem?? :slight_smile:
Jáji nechci ti to kontrolovat :wink: ale nemáš v tom svém profilu nad těma testíkama chybičku v roku - máš že jste začali v lednu 2009? :slight_smile:
já mám cykly pravidelný 26dní a zítra je to 26dc takže pokud nedorazí je tam hrozně velká šamce i bez poziivního testu ale ona spíš dorazí v každém případě až uvidím negativní test zas to zabolí..
1. led 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
Luci, dokud není MS není nic ztracené, ale to přeci víš :wink: :dizzy_face:
1. led 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
Já do zítřejšího testování jdu určitě :wink:
1. led 2009 ve 20:46  • Odpověz
Já to mám zítra taky 29 den, ale pokud nebude mrcha, tak budu testovat až v sobotu.Stejně mám pocit, že to zítra přijde. Ale kašlu na to, jestli to přijde, tak si ještě letos užijeme lyžování a začnu být trošku aktivnější. Poslední dobou jsem šílený pecivál.
Jo a taky si dávám předsevzetí (pokud se nezadaří), tak budu chodit s naší fenečkou pravidelně na delší procházky (normálně ji venčíme jenom třikrát denně a to tak, že jenom chvilku před barákem).Ona teda delší procházky ani nevyžaduje (je to trpasličí pudlík), takže je hodně brzo unavená a pak ji musím akorát nosit, protože se jí nechce chodit (ale to je jedno i tak jí ty procházky dopřeju a hlavně svému tělu).
1. led 2009 ve 20:46  • Odpověz
vím vím,holky přeji pěkný zbytek večera,valím do koupelny a pak budu koukat na ten vzkaz v láhvy začátek je ve 21:20H tak to mám akorát a honí mě mlná tak to do koupelky vezmu přez kuchyň..takže papapa zítra zas písnu nebo možná ještě během večera když se mi podaří se sem vetřít manžílkovy..tak sladké sny...
1. led 2009 ve 20:47  • Odpověz
As díky moc už jsem to opravila jsem to ale trdlo :grinning: :grinning: . Jo jinak na fotce je zpěvačka s Garbage - my jsme na diskusi jednou takhle měnili fotky na pěkný ksichty ze srandy a já to zatim nechala :grinning: :confused:
1. led 2009 ve 20:47  • Odpověz
Teda Jájo, ale to by si měla v rámci solidarity změnit, když je ten nový rok a my dáváme nové ksichty. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A holky, jaké smutné filmy a brečení? (jak na nový rok, tak pocelý rok), takže jenom úsměvy na rtech, a žádné smutnění. jsme silné holky a musíme být plné elánu, o brečení nechci ani slyšet. :grinning: :grinning: :grinning: Chci jenom úsměvy, nezapomeňte. Žádné splíny v roce 2009. Bude to jenom a jenom veselá diskuze. :wink:
1. led 2009 ve 20:51  • Odpověz
no jájí já jí neznám takže jsem myslela že jsi to ty! :sweat_smile: to se povedlo:slight_smile:) my máme taky pejska máme toho co má očko a ten rád chodí a dokonce miluje petardy včera jsme koukali z okna snad hodinu furt to chtěl vidět a když byl pod oknem tak knučel a chtěl zas koukat tak jsem ho furt držela štěkal na to a knučel a pozoroval to no byl jak v pohádce hrozně se mu to líbilo a pak doma když slyšel ránu tak pozoroval strop,trdlo malý hlavně že se nebojí a nemusíme mu dávat na silvestra nějaký léky..bere to fakt dobře ještě teď tu unás pouštějí nějací zapomětlivci petardy tak chce do okna:slight_smile:
1. led 2009 ve 20:51  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile:
mozna se pridam, mela jsem to dostat na Vanoce, porad nic...ale taky zadne dve carky, jen jedna..tak nevim...:slight_smile:
1. led 2009 ve 20:52  • Odpověz
asmen souhlasím a pokud mě čeká celý rok to co bylo dnes tak se budu zas přez rok smát a i plakat a budu i unavená a naštvaná a podražděná ale i veselá a tak protože tak mi dnes bylo celý den:slight_smile:
1. led 2009 ve 20:53  • Odpověz
Luci, tak to máte super pejska. To jste měli o zábavu postaráno. To ta naše fenka (má 4,5 roku) je zase drbna zvědavá, protože chce pořád koukat z okna a sledovat cizí psy (to kňučí a nejraději by šla za nima ven, ale když je venku tak si cizích psů nevšímá) a hlavně chce sledovat lidi. No prostě ženská.
1. led 2009 ve 20:53  • Odpověz
Vítáme te emu a přejem do toho nového roku ty // já a kačí testujem zítra tak se můžeš přidat a podělit se s náma o vísledky!!:slight_smile:
1. led 2009 ve 20:54  • Odpověz
jo to náš pejsek taky pořád kouká z okna a chce ven a přez okno na ně štěká a kňučí no taky je to drbna ale pes:slight_smile:
1. led 2009 ve 20:55  • Odpověz
ema: vítáme tě, tak máme další spolubojovnici. To je dobře, jak se nám to tady rozrůstá. Vzpomínám, jak jsem nejprve jenom tuto diskuzi četla, bylo mi blbé se sem vkrádat a koukejme co tady za poslední dobu přibylo lidí a jak je to moc fajn. :wink:
1. led 2009 ve 20:56  • Odpověz
holky pádím dost mi manžílek naléhá já se na vás mrknu až se vykoupu,zatím páá :wink:
1. led 2009 ve 20:56  • Odpověz
Takže držim s váma basu a změnila jsem foto v profilu :wink:
No jinak já šla včera spát v deset večer - byla jsem šíleně unavená (v práci byl mazec) a manža mě vzbudil když si šel lehnout o půl dvanáctý, tak jsem do půl noci kecali a pak čekali až se pes sklidní z těch dělobuchů - je z nich úplně vyřízenej a pak jsme usnuli
1. led 2009 ve 20:58  • Odpověz
Ahoj Emo vítám tě v klubu :grinning:
1. led 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jájo, to jsi hodná, že s náma držíš a moc ti to sluší.
Peti a ještě jsem ti chtěla napsat, že máš moc krásné svatební fotečky (můžu se zeptat kolik ti je roků?). A svatbu jste měli v Hradci nad Moravicí? Moc krásný zámek. :dizzy_face:
1. led 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.