• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
Holky pro dnešek končím a jdu koukat na telku. Manžel už mě upozornil, že se vůbec nedívám, tak to musím napravit. Dobrou noc. :wink:
1. led 2009 ve 21:01  • Odpověz
As taky jsi kočanda :sunglasses: tak dobrou noc a hezký večer :wink:
1. led 2009 ve 21:02  • Odpověz
děkuji moc holky,jsem ráda,že se líbí..svatba byla v Hradci nad Moravicí..a je mi teprve 24let..tak jsem asi nejmladší,co??nebo lulu,jsi mladší??vypadáš tak :grinning: snažíme se od mých 21let a smanželem jsme spolu od mých sedmnáctin :grinning:
1. led 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
Jájo, moc chválím za krásnou fotečku :dizzy_face:
Emi, jsem ráda, že se chceš přidat a moc držím pěstičky, ať se zadaří :dizzy_face:
No a s tím brečením u filmů to mám tak, že si myslím, že občas je to zdravé, že si uvědomím, že na tom nejsem zas až tak špatně, že by mohlo být hůř. Tak já to risknu, ikdyž je ten Nový rok :dizzy_face:
1. led 2009 ve 21:05  • Odpověz
Emi,taky tě vítám,je fajn,že se stále přidávají noví a noví..a zítra určo zkus testík a dej vědět :dizzy_face:
1. led 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
Mě je 25, s manžou jsem taky od 17 a snažíme se tři roky. Mimi jsem chtěla dřív, ale v počátcích manželových studii to bylo nemožné :frowning2:
1. led 2009 ve 21:07  • Odpověz
Holky mě je 30 a svatbu jsme měli před 10ti lety :wink:
1. led 2009 ve 21:07  • Odpověz
někdy je opravdu zdravé se vyplakat..odejdou ztělíčka všechny neduhy a splíny..a bude zase líp :dizzy_face:

asmeen,dej vědět :wink: mě zvláštně bolí břicho,asi už to opravdu dostanu a prsa o těch raději ani nemluvím,nejvíce bolí při chůzi :angry:
1. led 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
Jájo, tipovala bych ti mnohem méně :wink:
1. led 2009 ve 21:09  • Odpověz
Kačko, jo to dost lidí, díky lichotí mi to :sunglasses:
1. led 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
To já prsa necítím vůbec, ale břicho bolí tak nějak všude a zvláštně :confounded:
1. led 2009 ve 21:11  • Odpověz
holky,tak hezkou dobrou podívanou a pak taky dobrou noc :dizzy_face: pápá zítra
1. led 2009 ve 21:11  • Odpověz
a at ty mrchy zítra nedostanete :sunglasses: odháním je od vás co nejdál!!!!!!!! :grinning:
1. led 2009 ve 21:12  • Odpověz
no test si udelam..ale sance si nedavam...:slight_smile: vy se snazite jak dlouho?.-)
1. led 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
Holky, tak já se pro dnešek taky loučím. Už se dívám na ten vzkaz v láhvi :dizzy_face:
Přji vám krásnou dobrou sladkou noc a zítra pokud možno // na testech :dizzy_face: :slight_smile:
1. led 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
Emi, my se snažíme 3 roky, ale je to u mě komplikovanější, tak se kdyžtak mrkni do albíček :dizzy_face:
1. led 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
Je po reklamě, tak zase utíkám :wink: :dizzy_face:
1. led 2009 ve 21:42  • Odpověz
jj očko máš pravdu já jsem nejmladší mě je totiž teprve 19:slight_smile:
1. led 2009 ve 22:09  • Odpověz
ale abych nezapoměla 20 mi bude za půl roku:slight_smile: a snažení tak to máme od roku 2007 od září..
1. led 2009 ve 22:09  • Odpověz
Halo halo holky, tak jak to s váma vypadá, očekávám hlášení v podobě // a žádných mrch :wink:
2. led 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
Ahojky kočky,
tak já hlásím, že jsem ani nestihla ostestovat a mrcha dorazila :frowning2: Ale to nevadí, v tom letošním roce bude líp :dizzy_face:
2. led 2009 v 08:50  • Odpověz
Kačko :pensive: :pensive: spešl pro tebe PRSK, PRSK, PRSK, PRSK, PRSK na leden!!!!
2. led 2009 v 08:57  • Odpověz
autor
Jájo díky, víš vnitřně si říkám, že je to asi tak lepší, protože si nebudu sebou brát "zátěž" z pro mě tak těžkého roku. Když jsem otěhotněla poprvé - bylo to hned první měsíc. S Natálkou po druhém měsíci a teď to určitě dopadne třetí měsíc :wink: Každopádně proto udělám vše :dizzy_face:
2. led 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
Koukám, že sis už dala tt, to je fajn :dizzy_face:
2. led 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahoj a krásně bílé zasněžené ranko..venku je teda sněhu holky,no za noc co napadlo,nevěřím svým očím :slight_smile:
Včera večer během filmu Vzkaz v Láhvi,mě začalo tak bolet břicho,až jsem si fakt musela vzít tabletku,no a začala jsem špinit :angry: myslela jsem,že se mi to přes noc rozjede a ono nic,břicho nebolí a mencky nikde!Tak čekám,čekám..ráno jsem se neměřila,takž nevím..pokud se neprovalí krev,zítra to zkusím..
2. led 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
Péťo špinění je ještě v poho, to by nemuselo nic znamenat :dizzy_face:
Já jsem včera poslední půlhodinu filmu celou probrečela, co ty?
2. led 2009 v 09:24  • Odpověz
nevím,jestli mám brát pořád ten utroš.. :unamused:
2. led 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
Tak v tom Ti neporadím :unamused: A dr. zavolat nemůžeš když je normální pracovní den?
2. led 2009 v 09:26  • Odpověz
to já už právě neviděla..šla jsem si pro tabletku,pak jsem kecala s manžou,kdy to vidíme na další IVF..no takže konec mi inikl.. :angry: škoda..a tak dopadlo to aspon dobře??? :slight_smile:
2. led 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
Dopadlo to dost špatně :frowning2: Nevím pokud si to viděla. Ale on tu loď dodělal, poslal jí fotky a ona se přiletěla podívat na její křest. On na něm mluvil o tom, že lituje, že tam není Cathrine. Novinářka si uvědomila, že jí stále asi moc miluje a řekla mu, že až si to srovná v hlavě, ať se ozve. On napsal dopis Cathrine, kde vyznal lásku nejen jí, ale psal i o té novinářce a chtěl se s Cathrine tím dopisem jakoby rozloučit a začít nový život. A když plul na moři a chtěl vyhodit tu láhev, tak viděl loď v bouři, co měla problémy. Zachránil tátu se synem a když skočil pro mámu tak zemřel. No a jeho táta pak v jeho bundě našel tu láhev se vzkazem a snubním prstýnkem a zavolal novinářce a ta si ho přijela přečíst. A tím to končilo :cry: :cry: :cry:
2. led 2009 v 09:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.