• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
autor
Neumím popisovat filmy, snad to pochopíš :wink: :slight_smile:
2. led 2009 v 09:34  • Odpověz
:cry: :cry: :cry: no,tak to je dobře,že jsem to neviděla raději :frowning2: to bych bulela a bulela otošest..já právě myslela,že to dopadne dobře :astonished: ale jinač krásný film..a ten Costner,to je ale pěkný chlap :grinning:
2. led 2009 v 09:34  • Odpověz
autor
Péťo a pokud si to viděla?
2. led 2009 v 09:35  • Odpověz
no a ten utroš raději doberu..stejně se nikam nedovolám,oni tam jsou až od 5.1.
2. led 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
Já myslím, že tím snad nic nezkazíš :dizzy_face:
2. led 2009 v 09:36  • Odpověz
jak ona přijela za ním a on měl ten proslov,před těma lidma..a ještě jak křtil tu lod..a apk už nevím..
2. led 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
No tak jsem ti to snad popsala vše :wink: :dizzy_face:
2. led 2009 v 09:38  • Odpověz
jojo,dává to smys..dneska zkusím sehnat ten kontryhelový čaj..ten se pije od menzes do ovulace??kolikrát denně?
2. led 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
Jejku, teď si mě zaskočila. Já ho pila automaticky jednou, ale je možné že se má pít víckrat. Zkus se radši zeptat v té lékárně. Ale přesně pije se od začátku MS do ovulky. Takže mě dnes čeká první šálek. Jdu zrovna na něj :wink: :dizzy_face:
2. led 2009 v 09:41  • Odpověz
a pak na to vletíme..přírodně :dizzy_face: ovulku vždy poznám,protože mě bolí břicho..a zhruba to mám 12DC-14DC..
2. led 2009 v 09:42  • Odpověz
já ho teda začnu pít,až se mi to rozjede..
2. led 2009 v 09:43  • Odpověz
Tak u mě zatím ani to špinění, ale na testu opět jenom jedna čárka.
Peti být tebou, tak ten utroš beru dál. Minule jak jsem tak silně krvácela, tak mi dr. řekl, že ho mám brát pořád a že musíme počkat až na výsledky z krve. Tak to ještě ty tři dny vydrž. Třeba zrovna těhulka budeš. :wink: Naděje pořád ještě nějaká je. A jak říkáme, naděje umírá poslední.
Já jsem se ráno měřila a měla jsem 37,0 (to bylo v 5:30) a pak jsem si vzala utrogestan a femigard a šla si zase lehnout a když jsem se probudila v 9:00, tak jsem se znovu přeměřila a měla jsem 37,2.
2. led 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
To radši jo, protože v těhu se pít nesmí. Tak jedna čajová lžička se přelije vroucí vodou. Zavřené necháš 15 minut odpočinout a pak hned piješ. A píšou 2 až 3 krát denně. Tak já budu asi dvakrát :wink:
2. led 2009 v 09:48  • Odpověz
asmen,tak to je super,že to ještě nemáš,vypadá to nadějně..a kolikátý jsi den??teplotky máš pěkné.. :wink:
2. led 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
Holky, teď mě tak napadlo, jestli nemůže nahodou utroš zvedat teplotu, ale nevím :confounded:
Doufám, že ne a že je to u vás těhu. Já měla úplně jasno, když jsem viděla 36,4 :frowning2:
2. led 2009 v 09:50  • Odpověz
kackark: to nevadí, že si to dostala aspoň jdeš opravdu do nového roku s čistým štítem a ono to určitě všechno tento rok vyjde.
Já jak jsem byla teď v Jeseníku, tak jsem dostala od kamarádky knížku Feng -šui a jsou tam super věci, asi začnu uvažovat o nějaké přestavbě bytu, aby to bylo co nejhodnější a držela se u nás energie (no to by mě asi manžel zabil a vzhledem k minimálnímu prostoru je to asi nemožné)-ale knížka super, kdybych měla barák, tak ty změny asi zkuším.
A jinak k tomu věku, za měsíc mi bude 29 a začali jsme se snažit v dubnu 2006
2. led 2009 v 09:53  • Odpověz
Kačko,já si myslím,že utroš to neovlivnuje..ale třeba duphaston ano..
2. led 2009 v 09:55  • Odpověz
Tak jestli to zvedá utroš, tak se nedá nic dělat.
Jsem 12 den po transferu. Ale stejně si myslím, že MS dorazí. Ale to by nevadilo - krom toho, že bychom se už asi nevídaly tak často, protože v práci nemám internet (teda mám jenom do osmé hodiny, pak nám to vypnou). Prostě bych věřila, že tentokrát to vyjde přirozeně, když pak budu taky profík v měření BT jako kackarka. :wink: A poznám své tělo a bude to jedna dva.
2. led 2009 v 09:55  • Odpověz
třeba už mám taky takovou teplotku 36,4..ani nevím,škoda,že jsem se taky nepřeměřila,já hlava dubová :angry:
2. led 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
Péťo, já s tou teplotou vážně nevím, to vy máte určitě více zkušeností. To mě jen napadlo, protože je háklivá na dost jiných věcí :confounded:
Holky, kdyby to náhodou některé z vás teď nedopadlo, tak se nebojte, dáme se do společného boje a ono to vyjít určitě musí :dizzy_face: :dizzy_face:
Já až budu v práci, tak na net přístup mám, ale nemám vůbec čas, tak to pak doháním po večerech a víkendech :confounded:
2. led 2009 v 09:59  • Odpověz
tak to kackark vůbec nevadí, aspoň toho nebudu muset hodně dočítat, jakmile tady teď nejsem pár hodin, tak mám problém napsat vzkaz, protože mezitím tady toho tolik napíšete a já chci být v obraze a tak jenom čtu a čtu a čtu, ale zase je to fajn, že se tak super podporujeme.
Dřív jsem ráno na netu zapínala hlavně zprávy a teď zjišťuji, že se k nim ani nedostanu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
Já nestíhám nic jiného než koníka. Známá se mě ptala, jestli mám porouchané ICQ. Já ho zapomněla přes celou dovolenou jen zapnout :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2009 v 10:06  • Odpověz
jo to znám kackark
2. led 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
Já se teď musela podívat alespoň do mailu :wink: A zapnu na chvíli alespoň ICQ, aby si třeba někdo nemyslel, že už nežiju :grinning: :grinning:
2. led 2009 v 10:18  • Odpověz
manžel je tak hodný,že mi jel shánět ten čaj :wink: chvilku tady s vámi pobydu ještě,ale pak se jdu vrhnout do uklízení :angry:
2. led 2009 v 10:20  • Odpověz
vařit dnes nemusím,dojídáme zbytky ze včerejška,jsem udělala tolik toho,jak pro celou armádu :grinning:
2. led 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Já ho právě popíjím a moc mi chutná :dizzy_face: Péťo, máš moc hodného manžu :dizzy_face:
To na mě blikala zpráv na iCQ :grinning: :grinning: :grinning:
A taky bych měla uklízet, ale bolí mě břicho, že se mi vůbec nechce :angry: :angry:
2. led 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Já taky nevařím, taky zbylo :grinning: :grinning:
2. led 2009 v 10:23  • Odpověz
jsem zvědavá,jakou má chut..a jak mi bude chutnat..mám třeba hodně ráda čajíky mátové...
2. led 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahoj tak já se hlásím s / na testíku ale ms nikde a teplotu jsem neměřila :unamused: sakra no ale v každém případě ms má být dnes a ta je přesná tak si na ní počkám..teď už mě stejně nerozhodí protože jsem jí obrečela už včera a dnes až jí uvidím tak jen povzdechnu a jdu dál no nového snažení:slight_smile:jo a manža mi tu kartářku dovolil také takže o tom silně uvažuji,jinak já dnes nevařím máme tu tři druhy jídel tak budem mikrovlnit a to dnes budu ještě odstrojovat stromeček střašně padá a když musím jít do práce tak už mě to stejně rozčiluje.. :angry:
2. led 2009 v 10:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.