• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
Ahoj Lulu,nic si z toho nedělej,pokud ti nedorazí,nic není ztraceno a věř aspon trochu :dizzy_face: budeme se snažit a podporovat se navzájem..jednou to vyjít musí,přeci a to štěstí se usměje i na Tebe :wink:
2. led 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
Péťo, chuť popsat neumím, ale když je to pro mimi, tak si myslím, že ti chutnat bude :dizzy_face:
Luci, tak se mi líbíš. Stále můžeš být jen mile překvapená :dizzy_face: A kdyby náhodou tak dnes už žádné brečení, protože do toho půjdeme spolu od začátku a ono to dopadne, neboj :wink: :dizzy_face:
2. led 2009 v 10:28  • Odpověz
já budu stromeček odstrojovat až po 6.1..nám neopádává,pokud nám do toho nerýpe čiko :grinning: já budu volat karatářce asi v úterý..
2. led 2009 v 10:29  • Odpověz
Luci nevěš hlavu, uvidíš dnes co tvá MS a jinak se do toho vrhneš a pořádně zapracujete s manželem. :sunglasses:
Já mám taky moc hodného manžela. Dnes se mi v tom počasí nikam nechce, už bych potřebovala i umýt vlasy, ale to se mi taky nechce (a když nikam nejdu, tak to nebudu řešit, manžel se mě snad nepoleká až přijde z práce). A protože se mi nikam nechce, tak jsem pověřila manžela, ať mi dnes skočí koupit do lékárny vitamíny a citlivější těhotenský test. Tak uvidíme. :wink:
Jinak já to mám super, do práce dřív jak za týden určitě nepůjdu, mám kontrolu až 7.1.
2. led 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
As: tak to se máš. Já nevím, jak to v pondělí v práci přežiju, když vstávám v devět a do práce vstávám v šest :angry:
My stromeček odstrojíme asi až příští víkend :dizzy_face:
2. led 2009 v 10:30  • Odpověz
no já praci už nemám :grinning: dělala jsem servírku..myslela jsem že 1IVF se zadaří,takže půjdu pak hned na nemocenskou..ted jsem bezradná,protože nevím,co budu ted dělat..manžel mi řekl,at to neřeším,že vydělává dost a at já se spíš dám do kupy,než abych se nervovala v práci a dělala 15hodinovky a ještě s ožralcema..a tak aspon budu mít čas na cvičení a víc toho tulení a poctivého snaženíčka :grinning:
2. led 2009 v 10:32  • Odpověz
to jo z toho snažení mám teď strach protože já opravdu stávám dost brzy a večer v devět jsem mrtvá tak budem muset asi před devátou :wink: jinak do práce se mi taky moc nechce nebo spíš práce mi neva je tam sranda a le vadí mi to vstávání a když se kouknu jak je venku a je tam i pěkná zima tak je lepší válet se v posteli jinak teda ms ni ale hrozně se mi točí hlava.je to děs.jinak vrhnem se na to určo všichni společně a jeslti to bude s takovou vervou jaká je cítit z vašich odpovědí to by bylo aby se to nepovedlo!!!musí se to povést!!:slight_smile:a my tomu budem věřit..že se to nepovedlo v prosinci to neva!!přece to nebyl poslední prosinec a hlavně to nebyl poslední měsíc!!možná v tom starém roce ale na to už nehrajem:slight_smile:
2. led 2009 v 10:41  • Odpověz
v prosinci už budeme rodit a některá z nás už budou mít měsíční miminečka :grinning: :dizzy_face:
2. led 2009 v 10:43  • Odpověz
Peti, tak zůstaň na nemocenské, buď se domluv s doktorem, že třeba zkusíte teď IUI a jestli tě nemůže nechat na nemocenské, řekni mu taky důvod, že nemáš práci a nebo jestli ti to ve Ferťasu ukončí, tak běž ještě ten den k praktickému doktorovi a on ti to určitě napíše, aspoň budeš mít pořád nemocenskou. Jsi teď na nemocenské, ne?
2. led 2009 v 10:44  • Odpověz
jo očko to je pravda musíme se na to těšit a já se na to teda těším!!!mě se tuhle zdál sen že jsem jela za tou mou těhotnou tetou že porodila kluka a my se na něj jeli podívat má rodit v červnu no a já tak jela už s pěkným bříškem a říkají že sny z pátka na sobotu se vyplní tak třeba už budu mít v červnu pěkné bříško:slight_smile:
2. led 2009 v 10:44  • Odpověz
hele očko nevím jak ty ale jedna kolegyně z práce je také po ivf a zadařilo se jí až na potřetí ale od pvního ivf byla okamžitě doma a to až do doby kdy se jim to povedlo no a až se to povedlo tak byla hned doma taky takže si myslím že ty bude na neschopence až dokonce mateřské,teda chápeš mě,že??
2. led 2009 v 10:47  • Odpověz
asmeen,já ted na nemocenské nejsem..uvažuji o tom,že ale půjdu,at mám penízky..já jsem vedena ještě u zaměsnavatele na smlouvě..naše společná doktorka(i manžela),je vlastně dobrá známá od rodiny mého muže,taky bych za ní zašla,řekla bych jí,jak se věci mají a šla bych na nemocenskou :slight_smile: já na iui jít nechci..spíše mi přijde přirozenější a příjemnější milování.. :slight_smile:
2. led 2009 v 10:49  • Odpověz
no tak to být tebou, tak jdu na tu nemocenskou. A ty jsi po IVF a nemáš nemocenskou? Tak to já už se doma válím 2 měsíce.
2. led 2009 v 10:50  • Odpověz
no,kdybych otěhotněla,tak určitě půjdu na nemocenskou..je to bráno jako rizikové těhotenství..a když vidí,že jako dělám servírku,tak to mě hned šoupnou..no uvidíme,co bude příšt.týden a zkusím si zajít za svojí dr..
2. led 2009 v 10:52  • Odpověz
a peti jakto, že si nebyla po IVF na nemocenské¨?
2. led 2009 v 10:52  • Odpověz
to je mi očko divné že jsi po ivf a na nemocenské nejsi taky jak začnes stimulovat na ivf tak máš nemocenskou a hned zústáváš doma..teda aspoň tak to dělá náš dr..tak nevím.holky mě je teda pěkně bléé.vůbec nevím co se to děje ráno jak jsem vstala tak bylo dobře ale teď se mi točí hlava a je mi na zvracení,tohle před ms nemívám..
2. led 2009 v 10:54  • Odpověz
:grinning: Lulu,že by těhu příznaky??? :dizzy_face:
2. led 2009 v 10:56  • Odpověz
to je ale zvláštní to už bych musela mít přeci // na tt :confounded:
2. led 2009 v 10:57  • Odpověz
nějak jsem tu nemocenskou neřešila..nevím asi proto,že vím,že jsem doma..pak jsem na to zapomněla..do toho to cukroví..nevím..ale ted si to určo nějak domluvím :wink:
2. led 2009 v 10:57  • Odpověz
třeba je to brzy..sestře se ukázala první až 8 dní po Ms a to slabá..ale den ode dne sílila..
2. led 2009 v 10:59  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile: tak jdu pro test....ale vubec neverim tomu, ze by tam melo byt tolik carek, kolik chceme...:slight_smile:
ja uz si z tech testu asi postavim plot...:frowning2:
a jak to vypada u vas, kolik jo a kolik ne?:slight_smile:
a ty si nechodila očko do práce? Ty si byla doma jako na dovolené?
A že by měla Lucík těhotenské příznaky? :grinning: To nevadí, že nebyly // to se ještě uvidí. :grinning:
emi: tak to ti s tím plotek klidně můžu pomoct, testuju už každý den, ale čárka jenom jedna. :angry:
2. led 2009 v 11:00  • Odpověz
já vím že je možné i tohle to jedna kamarádka měla kamarádku a ta byla těhu ms neměla tt negativní a ani doktorka to nepoznala až když byla v 8tt tak to teprve poznali z krve a to už se jí ukazovali i tt.tak nevím nevím co je semnou ale asik to bodou příznaky spíš na ms i když to si semnou teda pěkně zahrává mrcha jedna..
2. led 2009 v 11:01  • Odpověz
a penízky z nemocenské budu odkládat na IVF :slight_smile: a halvně na ty drahé léky,protože jestli mě teda nemine to druhé úmělé,tak ted kašlu fostimon,ale budu brát puregon..
2. led 2009 v 11:01  • Odpověz
je to sice Peti dražší, ale opravdu ohodně pohodlnější a vůbec to nebolí. A zůstáváš ve Fertimedu? Hodně holek na Ferťas nadává a přechází do FN Olomouc. Já zatím budu ve Ferťasu zkoušet IUI a někdy ke konci roku začnu řešit 3. IVF a to se teprve rozhodnu jestli nezměním CAR
2. led 2009 v 11:04  • Odpověz
asmeen,kolik jsi měla po fostimonu vajíček a a po puregonu??prý je lepší reakce na puregona je to i kavlitnější..a pohodlné,bez bolesti :slight_smile:
2. led 2009 v 11:05  • Odpověz
emu s tím plotem ti klidně pomůžu mám jich doma taky sbírku a na zahrádce už máme plot nový takže tyhle testy se nehodí jinam než do koše ale pokud chceš věnuju ti je :grinning: :grinning: ..
As vubec nevím ale je to divný..spíš jen nějaká nevolez něčeho jiého a zrovna tak blbě že by se to dalo spojit s těhu příznaky,to ne těhu příznaky to nejsou vždyť já už tu mchu hodně obrečela tak že by to bylo zbytečný?ne to si nemyslím.. :confounded:
2. led 2009 v 11:06  • Odpověz
já jsem řekla manželovi,že pokud by se nepovedlo i druhé ivf,tak bych přestoupila do Fn..
Já mám takovou dovolenou,do práce jsem nechodila..
2. led 2009 v 11:07  • Odpověz
Emi ahoj a kdy se budeš testovat??
2. led 2009 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.