• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
já nic asi,špiním od včerejškamale dneska už zase skoro nic na vložce,tak nevím..test jsem nedělala a teplotu změřenou nemám.. :slight_smile: uvidíme zítra..Emi a ty máš zpoždení MS?
2. led 2009 v 11:11  • Odpověz
měla bych jít uklízet..
2. led 2009 v 11:12  • Odpověz
hnedoocko chodim na vas tady obcas koukat. a zkus si tu teplotu zmerit ted,jestli mas teda chut.
2. led 2009 v 11:14  • Odpověz
Luci nevěš hlavu, já mám taky zatím na testu jenom jednu čárku, ale zatím to neoplakávám, opláču to až mi sdělí výsledek z krve.
Peti po fostimonu jsem měla 7 vajíček, a z toho 3 embryjka (ta jsme zaváděli všechna tři) a z puregonu taky 7 vajíček, ale 5 embryjek (takže jsme zaváděli dvě a tři zamražovali). No a to mi doktor řekl, že to nemá cenu zamražovat, že nejsou dobré kvality, a já na něho nedala a nechala si je zamrazit a teď jsem ráda, protože jsem měla jednu šanci navís. A kdyby to teď náhodou vyšlo, tak by to bylo senzační a to by jinak bez zamražení neměla.
2. led 2009 v 11:14  • Odpověz
ahoj kaczi, vítej.
2. led 2009 v 11:15  • Odpověz
kaczi,ale to bude zkresléné,ta teplota..tak jdu na to,nic za to nedám.. :wink:
2. led 2009 v 11:16  • Odpověz
kaczi a nekoukej jen na nas a přidej se :dizzy_face:
2. led 2009 v 11:17  • Odpověz
obcas nakouknu a vsem vam tady drzim palecky. vsechny jsme na jedne lodi.
2. led 2009 v 11:18  • Odpověz
tak mám jen 37,2..
2. led 2009 v 11:24  • Odpověz
vždycky jsem měla tak 37,5 přes den..
2. led 2009 v 11:25  • Odpověz
tak to slusna teplotka. ale to cekani,co.... ja jsem si nekdy rikala kdyby to slo tak si ty odbery nekde zaplatim :slight_smile: at vim na cem jsem.
2. led 2009 v 11:27  • Odpověz
kaczi,já už to něřeším..včera jsem se vybulila a je mi hned líp :dizzy_face: nějak to dopadne ted..s tím už nic neudělám..pokud to tak má být..
2. led 2009 v 11:29  • Odpověz
Holky máte některá zkušenost s testem clearblue? Jsem na to teď koukala na youtube a to je nějaký digitální test.
2. led 2009 v 11:29  • Odpověz
nic holky,jdu si více všímat pejsánka,jakmile zjistí,že se více věnuji něčému jinému než jemu,okamžite mi jde na stromek a sundává mi střapce :grinning: a stejně pomalu začnu ohřívat jídlo a pak uklízet..tak prozatím pá
2. led 2009 v 11:32  • Odpověz
o tom testu jsem teda jeste neslysela. a digitalni,jo. napis co o tom vic vis?
2. led 2009 v 11:32  • Odpověz
as..to slyším poprvé :unamused:
2. led 2009 v 11:33  • Odpověz
no koukněte na :http://www.youtube.com/watch?v=DqX7VxW3wL0
to vám rovnou napíše jestli jste těhotné
já jsem to tady zahlédla jenom u jedné holčiny, měla fotky svých testů v albu.
2. led 2009 v 11:35  • Odpověz
holky ms nezklamala je tu :frowning2: :frowning2:
2. led 2009 v 11:37  • Odpověz
aha a co to zanmená na 3 tam..a kolik to stojí??
2. led 2009 v 11:37  • Odpověz
Lulu,hlavu v zhůru..budeme všechny bojovat :dizzy_face:
2. led 2009 v 11:38  • Odpověz
no kolem 160,-Kč, ale to jsem viděla jen na netu. To nevím co to znamená. To by se chtělo zeptat té holčiny co to mám v albu. Má tam i ovulační test, ale tolik peněz bych za to nedala.
Luci nevěš hlavu, tak mám nový cyklus a musíte pořádně makat na mimču.

Jo holky taky jsem uvažovala, že se budeme muset víc věnovat manželům než psát na netu, protože to jinak bez manžela to mimi asi nebude. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. led 2009 v 11:39  • Odpověz
nevěsím,zatím jen špiním ale to se podá,no hlavně že si to odbydu doma tu ms a do práce budu už ok,tak vzhůru do lednovýho snažení,ovšem dost blbě se mi to snaží když ani nevímjestli v pořádku funguju pač mě ms chodí s duphastonem pokud bych ho vysadila nevím zda přijde,ale bléé je mi pořád ta motolice..manžílek dnes nějak vyspává je skoro 12h a on porád spí :slight_smile:
2. led 2009 v 11:41  • Odpověz
jo na ten digi test jsem taky koukala taky nevím co to je a docela mě to zajímá..
:wink:
2. led 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, nemela jsem pristup k pocitaci..ale mam dobre zpravy..vypada to se mnou velmi nadejne, uz mam dnes 34. den cyklu, a na testu mam dnes už celkem tluste 2 carky...tak jsem se objednala
na gynekologii na 13.1., doufam ze bude vse O.K., ne jako minule...
2. led 2009 v 11:42  • Odpověz
nanai velká gratulace a přeji hodně štěstí!! :slight_smile:
2. led 2009 v 11:43  • Odpověz
Luci aspoň bude mít více energie. :wink:

Nani tak gratuluji, to je super zpráva, hlavně ať se to udrží.
2. led 2009 v 11:43  • Odpověz
holky..tak se držte,jdu se věnovat čikovi a pak následovně manžovi.. :wink:
2. led 2009 v 11:44  • Odpověz
Peti zatím pá
2. led 2009 v 11:47  • Odpověz
já jdu odstrojit ten stromeka rozloučit se tak s vánocema a starým blbým rokem.. :confounded:
2. led 2009 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.