• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
nanai taky velke gratulace a hodne stesticka. a at je vas tady holky vic!!!
2. led 2009 v 11:59  • Odpověz
Nanai,velikánská gratulace..hodně štěstí a zdraví..at vše dobře dopadne :dizzy_face:
2. led 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
Luci, nebuď smutná, však víš, že to letos bude lepší :dizzy_face:
Ahojky kaczko, vítám tě :dizzy_face:
Nanai: super, posílám velikánskou gratulaci :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: A od teď budete mít s Jájou veliký úkol, budete muset na nás pořád těhu bacílky, aby to dopadlo i nám :wink: :slight_smile:
2. led 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
Holky, mě tak šíleně bolí břicho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2009 ve 12:02  • Odpověz
holky,tak čajík už mám doma..a břicho začíná čím dál víc bolet,tak asi si ho už dnes uvařím..a voní pěkně :slight_smile:
2. led 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
Péťo a máš ten sypaný?
2. led 2009 ve 12:03  • Odpověz
a ono to je dobré i na ovulku??
2. led 2009 ve 12:04  • Odpověz
sypaný..manža je šikulka :wink:
2. led 2009 ve 12:04  • Odpověz
autor
Měla by to být na úpravu cyklu a na správný růst sliznice, aby se vajíčko mělo kam zabořit :grinning:
To je opravdu šikula :wink:
2. led 2009 ve 12:06  • Odpověz
asmeen,tak jediná ty se nám tady držíš a vlastně i Ema..moc moc Vám to přeji,aby byly čárky dvě a mršky nedorazili.. :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. led 2009 ve 12:07  • Odpověz
a já už opravdu mizím :grinning: něco dělat-večer kouknu,co nového :wink:
2. led 2009 ve 12:08  • Odpověz
ale Peti u tebe to přece není taky ještě ztraceno. Já být tebou, tak s tím čajíkem počkám na úterý, třeba něco v krvi bude.
2. led 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
Holky ty testy vypadají zajímavě, ale na českých stránkách je nějak nemůžu najít :unamused:
2. led 2009 ve 12:11  • Odpověz
autor
JJ, holky, nezapomínejte na naše heslo, dokud nedorazí MS není nic ztraceno. A ikdyž dorazí, tak se příště určitě podaří :dizzy_face: :slight_smile:
2. led 2009 ve 12:12  • Odpověz
Peti a prý se cvičení Mojžíšové nemá dělat zezačátku bez přítomnosti odborníka. :wink: Že si tím prý můžeš ještě víc uškodit. Tak nevím. Moje kolegyně po potratu v šestém měsíci, kdy čekala dvojčátka, tak to začala cvičit, ale oni mají hodně problémů jiných, tak zatím nic. K tomu si pochroumala ruku a byla dlouho na nemocenké tak ani nevím jestli to ještě cvičí. Já tady kousek od baráku mám nějakou rehabilitační sestru, která to dělá, tak bych se možná domluvila s ní.
2. led 2009 ve 12:15  • Odpověz
2. led 2009 ve 12:16  • Odpověz
holky stejně mě ta mrcha slziček neušetřila chjo,já se vždy tak bojím že mimi přirozeně mít nebudem a než přijdou na to co nám je a začnou nás léčit a pak třeba následně ivf to bude trvat další dva roky než se nám to mimi povede,jsem z toho zas špatná jak včera..
2. led 2009 ve 12:30  • Odpověz
Lucíku a to je možná to v čem je náš problém, že jsme z toho pořád psychicky na dně. Mně třeba pomohla právě ta kinezioložka a ta mi dodala strašně moc energie a taky ti zjistí, kde může být problém. Kineziologie se zabívá tím, že můžeš mít někde v mozku zablokovaná centra, která ovlivňují třeba další orgány. A ta blokace může být způsobena nějakým traumatem, který jsme prožili někdy dříve, třeba i v prenatálním vývoji. A kineziolog to umí odblokovat.
2. led 2009 ve 12:39  • Odpověz
teď jsem se teda pěkně naštvala jsem si na netu stáhla za 99kč tipy jak otěhotnět že to pomohlo stovkám žen tak jsem si řekla že tu stovku obetuju myslela jsem že tam budou třeba různé polohy a tak a místo toho jsou tam věci které vím a které už vlastně dělá každá z nás,chjo!!chcete to některá poslat na mejl??
2. led 2009 ve 12:41  • Odpověz
já vím no chce to uvést se do klidu a nemyslet na to tolik ale jak to mám udělat,strašně se toho že se nemám to přirozeně nepovede bojím..bojím se že to bude trvat ještě věčnost.je to děs nevím jak se přez to přenést už rok a půl se snažíme a nic,teď ms chodí pravidelně ale kdo ví jestli se mi vůbec dělají vajíčka nebo zda je ms jen díky lékům a to bez ovulky..tolik otázek a doktor mi na ně neodpoví protože ten problém zatím nehledá.
2. led 2009 ve 12:43  • Odpověz
Luci kašli na to, stovka je prd a ať si s ní třeba ...utřou nos.
2. led 2009 ve 12:43  • Odpověz
to jo jsou to zmetci takle napálit lidi a to se nic nového nedovím chceš si to taky přečíst ?pošlu ti to..
2. led 2009 ve 12:45  • Odpověz
2. led 2009 ve 12:55  • Odpověz
Luci, ale vy jste teď byli u doktora a proč ten spermiogram ještě odložil?
2. led 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
As: to jsem taky našla, ale nemyslím si, že by to byl ten digitální. Ale stejně je to jedno, když těhotné budeme, tak nám to ukáže i ten obyčejný za 20Kč :dizzy_face:
Lucinko, bude lépe. Neboj :dizzy_face:
2. led 2009 ve 12:58  • Odpověz
to máš kackark pravdu. Prostě těhotné budeme a tento rok pro nás bude hodně šťastný.
2. led 2009 ve 12:59  • Odpověz
Holky jdu vyžehlit to včerejší prádlo, když mě tak ta kackark nakopla, že se to má vyžehlit hned. Ono i když se to vyžehlí hned, tak to déle vydrží voňavé.
Tak to jdu zkusit. Zatím pá. A jdu si pustit DVD Anděl na horách, včera jsem to v televizi prošvihla.
2. led 2009 ve 13:09  • Odpověz
tak jsem si zjistila jestli unás provádějí cviky Mojžíšové..tak teda jo..ale musím si nejdříve zajít za gynekologem svojím a ten mi napíše doporučení..a pak mám normálně přijít a můžeme začít cvičit..té sestry se pak zeptam,jestli to můžu cvičit i doma..zase si myslím,že tolik ti to uškodit nemůže,když to dávají na internetu ty cviky i na dva..jsou tam cviky i na záda,což je super..tak jsem zvědavá :wink: myslíte,že budu za to něco platit,když budu mít doporučení??
2. led 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
AS: nejen, že to déle voní, ale snadněji ze žehlí :wink:
Já jsem teď pověsila jednu pračku prádla, druhá se mi pere. A zítra budu taky žehlit :wink: :dizzy_face:
Péťo, na doporučení by to mělo být zadarmo. 10krát tam půjdeš a pak si budeš doma cvičit v klidu sama, protože už budeš mít zmáknutou tu techniku a budeš to umět :wink: :slight_smile:
2. led 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.