• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
Kači,taky si to myslím..už se těším,opravdu..zase něco nového :wink: :dizzy_face:
2. led 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
Já jsem totiž na to chodila, tak to proto to vím :dizzy_face: Ale je opravdu důležité začít s profíkem, protože by sis mohla uškodit, kdyby si cviky neprováděla, tak jak máš. Ale tak se z tebe profík stane :dizzy_face:
2. led 2009 ve 13:27  • Odpověz
Tak já posílám extra porci těhu bacilů :slight_smile:...prsk! Jen doufám že na Vás neprsknu i nějaké normální bacily..jsem totiž nějaká nastydlá..snad to na drobečka v bříšku nebude mít vliv.
2. led 2009 ve 13:29  • Odpověz
a není to náročné??snad to zvládnu..a Kačko,proč už necvičíš?nebo snad jo..
autor
Nanai: díky moc :dizzy_face: Hlavně se opatruj a bude dobře, uvidíš :wink: :slight_smile:
Nanai moc gratuluju a vítám v klubu :dizzy_face:
Nanai..chytáááme :grinning: :astonished: aa děkujeme..at se daříí..
2. led 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
Péťo náročné to není vůbec, mě to připomínalo tak trošku dětské cviky :grinning: :grinning:
Cvičila jsem to, jsou to dva tři roky, nepamatuji si přesně. Pak když jsem otěhotněla, tak mi má fyzioterapeutka doporučila, abych přestala a od té doby necvičím :unamused: Hodně jsem pozapoměla, musela bych znovu k ní chodit. Ale asi do toho půjdu taky. Jen pro mě je to časově dost náročné, ona dělá jen do dvou a já většinou končím mezi třetí, čtvrtou :confounded:
2. led 2009 ve 13:32  • Odpověz
jájo a máte to z krve? já to nějak propásla co je u tebe nového?
2. led 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
Leni, Jája má pořádné tlustice, mrkni se do alba :dizzy_face:
2. led 2009 ve 13:33  • Odpověz
Nebojte se holky, brzy budeme jistě miminka čakat všechny..přeju Vám to. Dost se bojím, aby bylo všechno v pořádku, když to minule dopadlo špatně..ale tak doufám že ta smůla už je snad za mnou.
Mějte se hezky, budu muset končit, mám tu na návštěvě příbuzné až do soboty, a nechci aby přišli na to proč tady koníkuju, tak sem teď chvíli zas moc nakukovat nebudu..teď jsou tedy na chvíli pryč, ale brzy se vrátí..
2. led 2009 ve 13:34  • Odpověz
kackark to vim ,že má //,ale měla myslím nějakou kontrolu nebo ne?
2. led 2009 ve 13:36  • Odpověz
protože říkal že prej dáme manželovi ještě dva měsíce ašanci a až pak nás pošle na ty vyšetření tak za dva měsíce máme další naději:slight_smile:
2. led 2009 ve 13:37  • Odpověz
taakže dětské cviky :grinning: tak to zmáknu levou zadní..takže si Kačko potom otěhotněla..to vypadá slibně teda :dizzy_face: hodně holkám to pomohlo,nevím jestli zrovna to přisuzovat těm cvikům,ale snad jo..když jdu do toho,tak musím věit :wink:
2. led 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
Péťo, jj otěhotněla. Je to třeba kočičí hřbet atd. Ale nechci to zjednodušovat, sama uvidíš :dizzy_face:
Leni: tak to jsem zase propásla já :wink: :dizzy_face:
Luci: já mám tak trošku strach, že nás to spermiogram čeká taky (ale manža najednou nechce ani slyšet, holt mužská ješitnost :angry: ) Já mám za sebou HSG v pořádku, dvakrát jsem svévolně otěhotněla, ovu mám, cykly srovnané. Ale manža se nemůže srovnat s tím, že by se to spermio zase zhoršilo. Nevím, nevím, jak to dopadne :frowning2:
2. led 2009 ve 13:56  • Odpověz
ahoj, tak jsem dotestovala MS se stavila na kavicku k nam...:slight_smile:
2. led 2009 ve 13:57  • Odpověz
autor
Emi, nejseš v tom sama, neboj...
Teď nás všechny čeká nový začátek a společnými silami to dotáhneme do úspěšného konce :wink: :dizzy_face:
2. led 2009 ve 13:58  • Odpověz
autor
Nanai: měj se fajn :dizzy_face: Mrkla jsem do alba a čárky krásně sílí :wink: :slight_smile:
2. led 2009 ve 14:00  • Odpověz
tak manžel měl u inseminace vždy od 17mil-23mil(což dobrý!!!)a ted při IVF to kleslo na 7mil!!je to stresem,únavou..jinač pohyblivost v pořádku..a ve mně přežívá normálně..museli jsme mít den před ko styk,at vidí..a na druhý den bylo ve mě kolem 50procent pohyblivých spermií..
Takže si myslím,že problém bude u mě a to takový,že když prý mám PCO(což ale nechápu,ms pravidelná,ovulka taky),tak se mi asi nevytvoří to vajíčko pokaždé a když jo,tak nekvalitní :angry:
2. led 2009 ve 14:02  • Odpověz
sranda je, ze jsem to cekala, ale stejne jsem nastvana... :confused:
ale gratuluju ostatnim tehulenam..vsak my se dockame taky:slight_smile:
2. led 2009 ve 14:02  • Odpověz
autor
Nám ty hodnoty ani neřekli, jen že to není úplně nejlepší, a že když budeme kdykoli chtít, ať se zastavíme na IUI, je možné, že u něho to je hodně stresem. Ale mě stresuje, jak je v klidu, a že mu je jedno, že to nevychází :frowning2:
2. led 2009 ve 14:04  • Odpověz
přesně tak Emi a nesmutni..já to už taky hodila za hlavu,sice se mi to pořád nerozjelo,ale špiním.. :angry:
2. led 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
JJ, když to hodíme za hlavu, tak určo bude líp :dizzy_face:
2. led 2009 ve 14:06  • Odpověz
ja taky spinim ocko..:slight_smile:
tak pristi mesic..:slight_smile:
holky nemate nekdo program Menstruacni kalendar? ja si to ted chtela stahnout at uz v tom konecne nemam bordel, ale mam Macbook a nefunguje mi to, je to jen na windows..:frowning2:
2. led 2009 ve 14:06  • Odpověz
kačko,já si myslím že ho to určitě taky trápí,akorát ti chlapi to nedávají tak najevo a spíše se užírají uvnitř..a když jsou sami,určo si pobrečí..
2. led 2009 ve 14:07  • Odpověz
Emi,já kalendář nemám MS..nikdy jsem ho nepoužívala..když mi dorazí,tak si to poznačím do mobilu..
2. led 2009 ve 14:10  • Odpověz
holky,já dostala takovou chut na čokoládu,že tady ted baštím kinderky :grinning: to je ale dietka..už se fakt těším na to cvičení..
2. led 2009 ve 14:11  • Odpověz
ja cvicila ty cviky mojzisove v laznich. a nic narocneho,akorat jsem se u toho musela ucit spravne dychat. ocko tak ty papkas kinderky,hm tak po tech se mi taky stejska.
2. led 2009 ve 14:24  • Odpověz
autor
Kočky, odjíždím na návštěvu. Mějte se tu fajn, večer se určo zastavím :dizzy_face:
2. led 2009 ve 14:31  • Odpověz
ahoj holky,včera jsem to měla dostat,ale nějak nepřišla ms,tak jsem si udělala testík a mám tam 2 čárky,ale vůbec nemám těhu příznaky,je tedy možné ,že bych opravdu byla v tom a neměla ty stavy jak píšou jiné
2. led 2009 v 15:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.