• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
vvvecna: určitě můžeš být těhu, to ti určitě potvrdí nejlépe lékař. Jinak moc, moc gratuluji k //.
2. led 2009 v 15:16  • Odpověz
v listovadu jsem se objednala k novému dktorovi na gyndu,jdu tam 14 tak uvidím a děkuju
kéž by to byla pravda
2. led 2009 v 15:20  • Odpověz
právě jsem si objednala 3balení ovu testíků z byzárku snad to k něčemu bude večer jedem s manžílkem koupit lišty na podlahu do obýváku a asi si dáme někde véču už se mooc těším a koupím si něco hezkého do bytu:slight_smile:to mi udělá radost:slight_smile:
2. led 2009 v 15:39  • Odpověz
vvvecna-gratuluji k // ..snad budou sílit,přeji hodně štěstí.. :dizzy_face:
Holky,já uklízím :wink: večer tady mrknu..Lulu,užij si večeři s manželem..at Vám chutná :sunglasses:
2. led 2009 v 15:55  • Odpověz
jj děkuju
2. led 2009 v 15:57  • Odpověz
Děkuji očko jdu se připravit i když bych nejraděj jela takle nechce se mi mít hlava a malovat se chjo,mě vždy přez noc někdo nasadí takový divný obličej a já to pak musím půl hodiny zpravovat a dát do pořádku to mě neba :confounded:
2. led 2009 v 16:01  • Odpověz
Ahoj vvvecna, ja taky nemam zadne prriznaky tehotenstvi krome 2 carek a chybejici MS..snad jen vetsi unava, ale to muze byt taky z prace, a ted me zacaly taky lehce pobolivat prsa, ale az ted, 6 dni po vynechani MS. Rikam si jestli to nebude tim Utrogestanem, ktery jsem zacala v prosinci po ovulaci brat, a ted s nim pokracuju ve zvysenem davkovani..kdyz se to dava mimo tehotenstvi, ma to mimo jine napravenim rovnovahy mezi estrogeny a progesteronem zmirnit takove ty bolesti prsou pred MS, ktere jsem vzdycky mivala a ted vubec.
2. led 2009 v 17:48  • Odpověz
tak unavenější jsem taky,ale jinak skoro nic,možná protivnější a občasná bolet bradavek,ale to jsem dřív přisuzovala něčemu jinému : ), já jsem ms měla dostat včera a ono nic tak jsem to jen tak zkusila a ono //
2. led 2009 v 18:13  • Odpověz
Luciku: tu véču ti docela závidím, to bych si možná i tu hlavu umyla. :wink: Užij si to a pak dej vědět co sis pěkného koupila (čím sis udělala radost) a co jsis dala dobrého na papu.
2. led 2009 v 18:14  • Odpověz
Holky a to jste věděli, že je u žen od narození dáno kolik budou mít vajíček? Tzn. že se narodíte a máte ve svých vaječnících kolem 400.000 vajíček, které se začnou během plodných dnů uvolňovat. Takže když vyčerpáte počet svých vajíček, tak jich už víc mít nebudete a už se nevydvoří. :frowning2:
2. led 2009 v 18:26  • Odpověz
tak todle slyším uplně poprvé
2. led 2009 v 18:27  • Odpověz
asmeen koukala jsem do tvého albíčka a četla jsem jak moc se snažíte ,obdivuju že máte takovou sílu na tolik pokusů a moc ti přeju aby ti to tedka už konečně vyšlo
2. led 2009 v 18:29  • Odpověz
Ale 400 000 vajíček za život prostě nevyčerpáš :slight_smile:
2. led 2009 v 18:30  • Odpověz
Já jsem hodně pozitivně založená, takže pořád doufám, že se zadaří a možná i přirozeně. Já neskládám předčasně hlavu do klína. Ale všechny jak tak koukám máme hodně síli a bereme to trošku sportovně, ono to asi ani jinak nejde. :wink:
A taky jsem koukala na metodu výpočtu plodných dní podle Jonáše. Tak na to taky koukněte, můžete si to zadarmo vypočítat na těchto stránkách: http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiologische_empfaengnisplanung.htm
musíte akorát vědět přesnou hodinu narození.
2. led 2009 v 19:07  • Odpověz
no jo, ale co když se narodíš a máš svůj základ počtu vajíček úplně jiný, třeba jenom 50?
2. led 2009 v 19:08  • Odpověz
Luciku děkuji za ten email. Koukala jsem na ty plodné dny podle toho Jonáše, tak to zkusíme. :grinning:
2. led 2009 v 19:11  • Odpověz
asmeen,ale to mu já nerozumím..to je německy???
a jak se držíš??já trošku špiním,nic víc :angry:
2. led 2009 v 19:28  • Odpověz
já asi taky začínám špinit, ale úplně malilinko.
Je to sice německy, ale nic těžkého první zadáš den, měsíc, rok, hodinu asi 8 hodin třeba
no a dáš to Ich will schwanger werden (tzn. chci plodné) a zmačkneš berechnen a ono ti to vypočte.
No a vždycky máš v první tabulce bude Januar - leden a datum s hodinou první řádek je kdy začít, prostřední asi nejlepší a poslední kdy končí plodné dny.
2. led 2009 v 19:33  • Odpověz
a ono to je pravda??slyším o tom poprvé.. :wink:
2. led 2009 v 19:36  • Odpověz
no moje kamarádka měla nějaký astrální kalendář od nějakého Havlíčka (myslím) a opravdu jí to klaplo. Obě děti podle toho kalendáře má. Tak to zkusím podle tohoto, přesně na hodinu a uvidíme. :grinning: Bude sranda. Přidáme k tomu prstíkovou metodu a je to jasné. :wink:
2. led 2009 v 19:38  • Odpověz
třeba to ještě nic neznamená :wink: a ty jsi psala,že u jednoho IVF si jenom špinila???a ptala ses dr.jakto??
2. led 2009 v 19:38  • Odpověz
neptala, HCG jsem měla 12, což nevím jestli to stačilo, sestra mi řekla že mám léky vysadit, tak jsem je vysadila a když jsem pak jela na kontrolní UTZ tak tam stejně nic nebylo,
2. led 2009 v 19:52  • Odpověz
asmeen jestli jsi mela hcg 12 tak to jako nic. ja mela po 14 dnech po IVF 212 a i to bylo blbe. to uz naznacovalo,ze neco neni v poradku.
2. led 2009 v 19:57  • Odpověz
jo a co je ta prstikova metoda,to jsem jeste neslysela
2. led 2009 v 19:59  • Odpověz
tak kolik teda má být??něco mezi?? :grinning:
no to se prostě nedá nic dělat, po asi dvou dnech jsem to překousla, že se nezadařilo a pořád jsem brouzdala na netu a hledala co začnu dělat - dala jsem si spoustu předsevzetí, naplánovala dovolenou a řekla si, že půjdu do dalšího IVF až na jaře 2009, ale pak jsem si to nějak po dovolené rozmyslela a šupli jsme na to už v září a samotná stimulace potom byla až v listopadu.
Předsevzetí se moc nekonala, a tak to teď zkusím napravit
ja nevim to se optej nejake tehulky co ma vsechno v poradku. ja mela vzdycky nejake problemy a o mimi prisla :frowning2:
2. led 2009 ve 20:01  • Odpověz
já si vždycky myslela,že při IVF nemůže být mimoděložžní..přece to není jak přirozené,že ti to vajíčko putuje přes vejcovod..
2. led 2009 ve 20:04  • Odpověz
očko já právě vůbec nevím kolik má být. Zkus se v pondělí zeptat doktora a dej pak vědět.
kaczi nesmutni, tento rok bude ohodně pozitivnější a určitě nám to už určitě vyjde. Musíme tomu věřit a hlavně musíme být v klidu a žádné stresy, správná životospráva.
Prstíčková metoda je, že po pohlavním styku si podložíš zadek polštářem a třeba manžel (pokud si tam v lehu nedosáhneš) se ti pokusí prstem nahrab spermie co nejblíže čípku - zkus si to zadat do vyhledávače "prstíková metoda" a uvidíš. Naši známí tak mají obě děti. Ale víš jak, takové metody jsou hodně individuální. :wink:
2. led 2009 ve 20:05  • Odpověz
asmeen,ale tam jsou celé hodiny a já se narodila o půl7,tak co mám dát??a jak je leden německy?? :grinning:
2. led 2009 ve 20:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.