• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
teprve jsme se začali snažit, tak uvidím jestli mrcha přijde nebo ne. Ale říkám si, že kdyby to vyšlo na poprvé, tak by to bylo asi moc velké štěstí :slight_smile:
2. led 2009 ve 21:46  • Odpověz
a kdy to máš dostat maty??
2. led 2009 ve 21:47  • Odpověz
ovulku máš??a co menstruace,chodí pravidelně??
2. led 2009 ve 21:48  • Odpověz
Někdy mezi 5 a 10 lednem. Břicho mě pobolívá což se mi dřív nestávalo. Dělalo se mi i špatně. A jsem nafouklá jako před MS. Ale řikám si, že to určitě nejsou příznaky těhu. Testovala jsem se asi týden po a na testu nic nebylo. Možná bylo brzo nebo těhu nejsem. :slight_smile:
2. led 2009 ve 21:49  • Odpověz
to máš super,že se snažíte tak krátce..my už 3 roky..ale ten první,to jsme braly jakože bud-nebo..bylo mi teprve 21let..ten druhý jsme už začali řešit ovulaci..spermiogram..začali jsme se nervovat a ted třetí jsme to přenechali už odborníkům v Caru..ale taky se snažíme přírodní cestou.. :dizzy_face:
2. led 2009 ve 21:51  • Odpověz
Mě je 27 a řekla jsem si, že už je asi na čase začít :slight_smile:
2. led 2009 ve 21:53  • Odpověz
testni se až v den očekávané ms nebo lepší tak 2 dny po :wink: zkus to třeba tak 7 ledna a pak za 2 dny zase..ted musíš čekat,nic jiného ti nezbývá :wink: ale byl by to krásný začátek roku,kdyby ti to vyšlo,co?? :dizzy_face:
2. led 2009 ve 21:54  • Odpověz
to by byl. :slight_smile: To víš, že to zkusím. Kdybych byla, tak už by snad měly ty // být vidět.
2. led 2009 ve 21:57  • Odpověz
já si myslím,čím dříve začnem se snažit,tím lépe..vidíš to,taky jsem si myslela,že já nebudu mít problém..a je..už to jsou tři roky a pěkně to letí :frowning2:
2. led 2009 ve 21:58  • Odpověz
Peti, to je právě metoda, která není založena na plodných dnech, ale na nějakém astrologickém podkladu. Ale když se ti to podle této metody vejde zrovna i do plodných dnů, tak je to nejlepší, ale to se vůbec nemusí stát.
Tak můžete s manželem zkoušet jak tyto dny, tak i plodné dny a budeš to mít pozichrované. Já to určitě taky zkusím. Za to nic nedám.
Vítej Miky a Mata.
2. led 2009 ve 21:58  • Odpověz
holky,pro dnešek se s vámi loučím..a zítra opět tady..ráno se poměřím :wink: a dám vědět..pokud budu mít chut a náladu,třeba se i testnu..ale nevím,třeba to zkusím vydržet do výsledků.. :dizzy_face: tak pá a hezkou dobrou noc snažilky a těhulky.. :sunglasses:
2. led 2009 ve 22:01  • Odpověz
hnědoočka, letos vám to určitě vyjde.
asmeena, díky za přivítání :slight_smile:
2. led 2009 ve 22:01  • Odpověz
očko: to mně manžel dnes koupil další test, sice je taky citlivost 25MIu/ml, ale úplně najaká značka, kterou neznám. A prý se mám testnou zítra ráno. Tak to zase zkusím.
Jak jsem se byla teď sprchovat, tak jsem se namydlila nějakým novým mýdlem co jsem dostala na vánoce (přitom tu značku normálně používám, ale je to s nějakou novou vůní) a normálně mě po chvilce tak strašně začaly štípat bradavky, to bylo jako by mě do nich někdo bodal. Tak jsem to mýdlo umyla a stejně to píchalo, a tak nevím jestli to bylo tím mýdlem, nebo třeba nějaké těhu příznaky? Ale proč bych pak neměla ty //? No už mi z toho hrabe.
2. led 2009 ve 22:03  • Odpověz
mata,věřím v to :dizzy_face:
asmeen,no já bych do toho šla,ale jak to viděl manža..tak mi řekl,že mi už asi z toho netu hrabe..a kdybych to ukázala dr.Holubovi,tak by mě nejspíše poslal do blázince :grinning: no dneska to určo zkoušet nebudeme,se mi ani nechce a špiním..ale toho 5.ledna třeba jo.. :wink:
2. led 2009 ve 22:04  • Odpověz
no mně taky dřív manžel pořád říkal, že mi z toho trošku hrabe, proč se pořád testu, ale teď už by si to miminko tak strašně moc přál, že by chtěl vědět na čem jsme. Když jsme se asi před týdnem očemsi ohledně miminka bavili, tak jsem viděla, že má v očích dokonce slzičky.
2. led 2009 ve 22:05  • Odpověz
asmeen mi taky hrabe :grinning: všimla jsem si včera,že mám na prsou červené žilky popraskané..nevím,jestli už tam byly předtím..nebo až ted :grinning: anebo jestli to nemám z toho,že jsem ted nakynula 3kg!!!!
2. led 2009 ve 22:06  • Odpověz
ted jak koukám na ty datumy,kdy to máme zkoušet,tak mi to vychází vždy na menstruaci :unamused:
2. led 2009 ve 22:11  • Odpověz
no, to právě může vyjít na menstruaci. Tak pak záleží na vás.
Jo, mně se ty popraskané žilky takové červené dělají jenom večer.
Já si stejně očko myslím, že ty budeš těhu. :wink:
2. led 2009 ve 22:13  • Odpověz
asmenn,jdu už fakt do postele,jsem utahaná :pensive: a usínám tady..zítra si dočtu ten zbytek :wink: tak pá
2. led 2009 ve 22:14  • Odpověz
Tak já už taky končím, ať toho pak nemusíme hodně dočítat. Tak dobrou. :wink:
2. led 2009 ve 22:14  • Odpověz
hnedoočka:ano mám už 2 děti a to:
jedno dítě na podruhé vyšla inseminace.
další ditě vyšla 1ivf ,bez inseminace.
a pak sem byla těhu. spontanně ,vše bylo v pohodě ale syna (staršího) srazilo auto a já potratila.
Tak to ted chceme urychlit :wink: a manžu sem přesvědčila :grinning: a začli sme chodit do centra,(a vubec bych se nezlobila kdyby to byla holka) :wink:

asme:teda ti řeknu že si mě zmátla,byla sem zvyklá na nik bez fotky a co to :wink: už sem tu bez foto jen já :rolling_eyes: ,no jo ale já ji tam dát neumím .Jak to tak vidím budu muset zapusobit na manžu aby mi poradil :sunglasses: :grinning:
2. led 2009 ve 22:35  • Odpověz
teď jsem se vrátila,k večeři jsme si dali manža pizzu a já kuřecí na ananasu,víně a karamelu a bylo to mňam koupila jsem si krásnou kytičku a květináč jo a pyžámko:slight_smile:jinak holky jsem o té jonášově metodě taky slyšela tak jsem to zkusila,vypočítala zapsala a budem se podle toho snažit protože jsem také slyšela o tom že se to dost holkám pocedlo a to že třeba nemůžu otěhotnět tak mi dr taky říkal že je to divný ale ať to zkusíme i om se snažit,nejni to nic hroznýho nesmíte myslet na to co je tam dole,mě to přišlo bléé ale nic to nejni nám se teda otěhotnět nepovedlo ale neva,teď to zkusím podle toho jonáše!!jsem na to zvědavá a už se na to těším:slight_smile:já tomu věřím že něco takového existuje dokonce vím že jedna známá má podle toho taky dvě děti taky si to v kalendáři našla snažila se a hned první měsíc to vyšlo,zní to zajímavě a já tomu věřím a tak to zkusím a na snažení se těším:slight_smile: :slight_smile:
2. led 2009 ve 23:40  • Odpověz
fuj napsala jsem to jak čuně myslela jsem že doktor taky říkal ať se zkusíme snažit o ms a ta metoda jak jsem vypočítala mi dokonce vyšla v březnu na jeden den před ms a taky znám pár holek co otěhotněli třeba den před ms nebo dokonce v den ms!!nejni nikde napsáno že jsou PL dny přesně v půlce cyklu tak by to mělo být ale příroda si dělá co chce takže ovulka může být na začátku cyklu nebo třeba 12DC nebo třeba 16DC nebo třeba 24DC je to u každé jiný a hlavně každý měsíc jiný ale mě to podle jonáše vychází vždy kolem 17DC a v březnu dokonce až 25DC jsem zvědavá jestli se to podaří a jestli ano budu věřit tomu že díky jonášovy a budu to posílat dál dalším zoufalím snažilkám a jsem i jistá že kačka s námi do toho taky půljde a určo budem všechny do tří měsíců těhu to bude krásný já chytla zas ten elén a už mě opustil ten smutek z těch nezdarů já se dokonce těším i do práce je to krásný pocit..jak kdybych našla dvě,prostě nová šance:slight_smile:
2. led 2009 ve 23:46  • Odpověz
holky tak u té metody sedím ještě teď ve mám poctivě vypočítané a opsané a našla jsem ještě jednu stránku a přeložila ji na Google tak si to zkuste vypočítat i tam tam je to přesnější pač na tuhle metodu pořebujete na minutu přesný čas a ten se tam udává a já to vypočítala i na stránkách u as a i na těhlech a docela se to shoduje je to velice podobné ty výsledky tak to zkuste i tady http://translate.google.cz/translate?hl=cs&sl=en&u=http://lunarium.co.uk/jonas.php&sa=X&oi=translate&resnum=1&ct=result&prev=/search%3Fq%3Dhttp://lunarium.co.uk/jonas.php%26hl%3Dcs%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:cs:official%26hs%3DeGu
na těch stránkách třeba to bude přesnější a snažit se vícekrát denně to přeci neva za pokus nic nedáme a podle mě po miminku toužíme hodně tak to zkuste,já se v tom ještě pohrabu vůbec se mi nechce spát a to zítra ráno jedem natahovat plot to jsem zvědavá v kolik vyjedem tak spinkejte sladce já než odjedem tak se sem kouknu..tak pššt ať vás nevzbudím.. :wink:
3. led 2009 v 01:11  • Odpověz
autor
Krásné dobré ráno kočky,
vítám miky a mata :dizzy_face:
Luci, už studuji ty tvé informace :dizzy_face: A jasně že do toho půjdu s vámi :dizzy_face: :dizzy_face: Manža taky říkal, že se tento musíme snažit častěji a nejen jak blázni kolem půlky :grinning: :grinning: :grinning: Taky jsem si vzpomněla, že jsem u Natálky taky použila prstíkovou metodu, tak teď jdu do ní taky :grinning: :grinning: Přesně si pamatuji pocit, kdy jsem si říkala, že jsem kráva blbá, že jsem to udělala, že mi určitě vše zůstalo na prstě místo toho kde mělo a jak jsem se pak divila, když tam // byly.
Luci: jsem moc ráda, že máš nový elán, je to fajn :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. led 2009 v 09:02  • Odpověz
ahoj a dobré ráno všem :slight_smile: měřila jsem se,sice až v osum,ale do té doby jsem nevstala a mám 37,1..ale pořád špiním..
Lulu,už studuji taky tvé stránky,akorát mám problém,jaké časové pásmo nastavit?? plus jedna??a ještě problém :grinning: am-je ráno-pm odpoledne??v AJ mám tak trochu mezery..první snažení bych měla mít ted 5.1.tak jsem zvědavá,musím manžela přemluvit,myslí si že je to blbost :grinning:
Kačko,myslíš že ta prstíková metoda fakt zabírá??
3. led 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
Péťo mě zřejmě u Natálky zabrala kombinace plodných dní (zijšťováno OVU testy), kyselina listová, Femigard - já i manža, prstíková metoda a kontryhelový čaj :wink: :dizzy_face:
3. led 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
Holky, nechci vás zklamat, při studování těch stránek jsem zadala loňský rok. Možná by to i sedlo na to, kdy jsem otěhotněla s Natálkou, a bylo tam napsáno risk 0 a jak to dopadlo víte :frowning2: Tak nevím, nevím...
3. led 2009 v 09:37  • Odpověz
dobré ráno holky :slight_smile:
3. led 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
Ahojky mati :dizzy_face:
3. led 2009 v 09:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.