• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
tak podle anglické verze Jonášovi metody jsem se měla snažit 22.12. a my jsme se snažili 23.12., tak uvidíme :slight_smile:
3. led 2009 v 09:46  • Odpověz
ahoj Maty..jak se cítíš??měříš si taky teplotu? :wink:
3. led 2009 v 09:50  • Odpověz
jaké to časové pásmo jste nastavily holky??ten risk znamená jako,jestli budou nějaké komplikace??
3. led 2009 v 09:51  • Odpověz
maty,tak koukni na další termíny :wink: takže ta prstíková metoda spočívá v tom,že sperma prstem musíš nahrabat co nejvíce k čípku?? :sunglasses:
3. led 2009 v 09:53  • Odpověz
ahoj očko, teplotu si neměřím, ale už jsem nad tím přemýšlela. Dnes když jsem vstávala, tak mě bolel podbříšek a je mi nějak divně. Nemám na nic chuť, ale to je asi normální. :slight_smile: Prostě asi žaludek stávkuje po svátkách. :slight_smile:
3. led 2009 v 09:54  • Odpověz
Přeju dobré ráno všem : ))
teďka jsem znovu testovala a stále tam jsou //
3. led 2009 v 09:55  • Odpověz
vvvecna, tak to ti moc gratuluji :slight_smile:
očko, teď jsem se vážila a je fakt, že jsem ani nepřibrala jako vždy před MS.
3. led 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
Péťo risk přesně znamená komplikace. Já u sebe nastavila letní čas a plus jednu hodinu, doufám, že je to správně :dizzy_face: A správně si to pochopila i s tou prstíkovou metodou :dizzy_face: :dizzy_face:
vvvecna: veliká gratulace :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
3. led 2009 v 09:57  • Odpověz
vvvecna,to se máš :dizzy_face: at se na testíku drží a jen sílí,hodně štěstíčka..
3. led 2009 v 09:58  • Odpověz
3. led 2009 v 09:58  • Odpověz
Dobrý ráno holky, já myslím, že prstíková metoda je výborná věc a je dost možný, že jsem otěhotněla díky ní :dizzy_face: :dizzy_face:
3. led 2009 v 09:59  • Odpověz
mata,vypadá to dobře..snad se ti to povede a na tetsu budou // tlustice..testovat se budeš příšt.týden,že??
Kačko,já nastavila taky plus jednu hodinu,ale ne letní čas..nevím,jestli se to odvíjí,kdy jsem narozena..a já v zimě :slight_smile:
3. led 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
Já v létě, proto jsem ho tam dala :grinning: :grinning:
3. led 2009 v 10:02  • Odpověz
a co to je to gende??to nevím..no já má risk napsaný ted na toho 5.1 nulový,ale třeba další měsíc mám 2 a březen 5!!duben zase 0
Ahoj Jáji,tak jak tak koukám,asi všechny máte zkušenosti s prstík.metodou,já to teda taky zkusím :grinning:
3. led 2009 v 10:03  • Odpověz
Očko určitě to zkus, nic tím nezkazíš a třeba to pomůže :grinning:
3. led 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
Jasně Péťo, zkus a hlavně se nelekni, že Ti něco zůstane na prstech :grinning: :grinning:
3. led 2009 v 10:05  • Odpověz
a nejhorší je,že se máme snažit ted v pondělí a to ve 12.43h a já musím být už ve 14hod v Ostravě na kontrole :frowning2:
a ve 12.43h musí být výstřik???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2009 v 10:06  • Odpověz
...a výborný ještě nakombinovat s orgasmem -ten jak známo tu šanci na těhu ještě mnohem víc zvyšuje :confused: :grinning:
3. led 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
Péťo, to by mě taky zajímalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2009 v 10:07  • Odpověz
se budeme snažit i během ovulky,at je šance větší..pojistíme to ze všech stran :sunglasses: já pořád nevím,zda začít pít ten čajík,ale když jen špiním..mám na něj chut už..
3. led 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
Jasně :dizzy_face: Ale čajíka až radši po kontrole :wink: :slight_smile:
3. led 2009 v 10:13  • Odpověz
no nevím,zase se to nedá naplánovat přesně na minutu,to je blbost..no uvidíme,co z toho bude :grinning:
3. led 2009 v 10:13  • Odpověz
ahoj holky s tím letním časem vám nepomůžu ale tak si to vypočítejte i s letním časem i bez a budete mít víc datumů pro snažení,uvidíte sami jak to dopadne já tomu věřím dnes jedem zas pryč tak se z a chvilku odmlčím a kdy se vrátím nevím ale pak se na vás určo mrknu..jo holky a snažitse samozřejmě musíme průběžně a pokud to vyjde o jonášovy tak je to jedině dobře ale musí to být stejně pojištěné ze všech stran,já už se tak těším už aby mi ta mrcha skončila..
3. led 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
Hlavně nevím, jak bych vysvětlila manžovi třeba ve čtyři ráno, že s ním teď hned nutně musím spát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ten by mi dal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
v pondělí zavolám do fertimedu,at mi tu kontrolu posunou na později.. :grinning: at se nemusíme stresovat a v klidu pak vyjet..
jo tak já jsem s manžou tu metodu probrala a taky řikal že to zkusíme a ve čtyři ráno ho vzbudit to nejni problém on může kterou koliv hodinu:slight_smile: :grinning: :grinning:
3. led 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
Luci: závidím :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
Péťo: fajn plán :dizzy_face:
3. led 2009 v 10:16  • Odpověz
no co tak koukám,tak mi to vychází všude na mestruaci :angry: co se dá dělat..je pravda,že přes ms,jsme se milovalo málokdy..a třeba je v tom problém :grinning:
3. led 2009 v 10:17  • Odpověz
očko tak to zkuste o té ms já tady o tom včera psala!!jsou to kecy jak říkaj že před ms a o ní nemůžeš otěhotnět znám pár lidí co se jkim to tak povedlo a doktor to i doporučil..je to změna!! :wink: ber to tak :wink:
Kačí nejni co protože on když tě pak probudí tak to teda stojí za to a mě se většinou nechce.
3. led 2009 v 10:22  • Odpověz
holky musím jet manža už prudí tak pište,pište já to pak dočtu:slight_smile:papa :slight_smile:
3. led 2009 v 10:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.