• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
hnědoočko, ano budu se testovat příští týden, tedy pokud dřív nepřijde MS :slight_smile:
3. led 2009 v 10:26  • Odpověz
nepřijde ms mato,musíš doufat..myslí pozitivně a pokud to nevyjde,začínáme znovu skoro všechny bojovat :slight_smile: já už si objednala tolik věcí na podporu těhu..tak jsem zvědavá..a půjdu i do cviků Mojžíšové :slight_smile: jo a koupím si i tu listovku..
3. led 2009 v 10:29  • Odpověz
to je jediné co beru, listovku. :slight_smile:
3. led 2009 v 10:30  • Odpověz
já brala baby calibru,tam je taky listovka,ale i další vitamíny,jenže jsem začala z toho přibírat!!Vysadila jsem to a koupím si jenom čistou kyselinu listovou..
3. led 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
Péťo, listovku určo :dizzy_face: Měla by se brát minimálně tři měsíce před plánovaným těhu a věřím, že je určitě účinná :wink: :slight_smile:
Luci: i to bych někdy brala :sunglasses: To víš, každý chce, to co nemá :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2009 v 10:38  • Odpověz
já mám čistou listovku. Tak uvidíme, jestli to pomůže :slight_smile:
3. led 2009 v 10:38  • Odpověz
je určitě dobrá.. :slight_smile: holky,mám dilema,nevím co dneska vařit..manžel by si spíše někam zajel na oběd,ale mi se nehce chystat :sweat_smile: jsem zhnilá :angry:
3. led 2009 v 10:39  • Odpověz
já bych taky klidně jela na oběd :slight_smile: , ale mám uvařeno už od včerejška, takže jsem v pohodě :slight_smile:
3. led 2009 v 10:40  • Odpověz
asmeen,kde vězíš????ty si dneska nějak pospáváš.. :sunglasses:
3. led 2009 v 10:41  • Odpověz
mata a ajak dlouho bereš kys.listovou??
3. led 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
Listovka jako taková si myslím, že nepomůže otěhotnět, ale brání vrozeným vývojovým vadám :wink: :dizzy_face:
Já udělám jen hovězí vývar s kápáním a vinou klobásu :dizzy_face:
3. led 2009 v 10:43  • Odpověz
tak holky,hlásím příchod menstruace,moc se mi to ted rozjelo..tak mimísek se ve mě neudržel :angry: postavím si vodu a konečně si dám ten čaj :slight_smile:
3. led 2009 v 10:52  • Odpověz
a začínáme znova :dizzy_face:
3. led 2009 v 10:53  • Odpověz
holky ja mam asi dve carky!
3. led 2009 v 11:03  • Odpověz
gratuluji a ty máš zpoždení ms?? :dizzy_face:
3. led 2009 v 11:13  • Odpověz
Emi fotkuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2009 v 11:18  • Odpověz
holky jdu na obídek a s manžou..tak prozatím pá..a jinač ten čaj,je výbornej :dizzy_face:
3. led 2009 v 11:54  • Odpověz
achalteke..nemam fotku..ja se vzpamatovavam z soku...:grinning: budeme mozna tehulit nejak stejne... :dizzy_face: is uz termin priblizne?
3. led 2009 ve 12:34  • Odpověz
Emi to by bylo fajn :dizzy_face: , mě to podle data poslední MS vychází na 3/9 :dizzy_face:
3. led 2009 ve 12:41  • Odpověz
fakt jo? ja se bala, ze budem az rijnaci....v zari je jeste hezky...si uzijem prochazky (ach, jak najivni...:grinning: )..a kdys mela posledni?
3. led 2009 ve 12:43  • Odpověz
tak me to pry vychazi na 31.8. ... :fearful: tyjo...:slight_smile:
3. led 2009 ve 12:44  • Odpověz
27/11 - zkus si zadat údaje na www.tehotenskakalkulacka.cz :dizzy_face: a uvidíš
3. led 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj holky, konečně se hlásím. Trošku později jsme vstávali, pak jsem uklízela a vařila (máme dnes špagety s kuřecím masem).
Očko: to jsem se hodně nasmála, že si kvůli tomu datumu budeš měnit termín ve fertimedu - oni ti ho stejně asi nezmění, protože jsou v Polance myslím jenom do půl třetí. Ale nevím, nevím. No pobavila si mě. A myslím, že to nemusí být přesně na minutu, můžeš se milovat i o 12 hodin dříve - někde jsem to včera četla.

Ráno jsem si holky dělala test a byl ta, ale asi až po 20 minutách nádech druhé čárky, tak nevím, ale je pravda, že jsem teď měla nějaký úplně neznámý test, tak to možná byla jen nějaká ta předvyražená čárka.
Manžel mi dnes koupil ciltlivější test Rapid, tak budu testovat ještě zítra pokud nedorazí špinění nebo mrcha.
3. led 2009 ve 12:47  • Odpověz
As :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to vypadá nadějně :wink:
3. led 2009 ve 12:48  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no to je bomba..nejsem v tom sama, to me tesi...:grinning:
3. led 2009 ve 12:52  • Odpověz
No nadějně nevím, nevím, pořád tomu věřím, ale mám strach, že mě to zklame. Ve středu jedu na kontrolu, tak uvidíme jestli do té doby nepřijde mrcha.
3. led 2009 ve 12:53  • Odpověz
asmen budem zitra curat spolu:slight_smile:
3. led 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jasně, to jsem zvědavá co mi tam zase vyleze. Já už se tak těším, jak mi tam během tří minut vylezou dvě tlustice (v životě jsem to nezažila, tak doufám, že to taky jednou přijde). :wink:
3. led 2009 ve 13:11  • Odpověz
Holky, jdu relaxovat k telce. Zatím pá. :slight_smile: :slight_smile:
3. led 2009 ve 13:12  • Odpověz
očko, druhý měsíc. Holky moc vám gratuluji ke // :wink:
3. led 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.