• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
autor
Péťo, neboj je nás víc na ten nový začátek a ono se určitě zadaří :dizzy_face:
No a Emi a As, veiliká gratulace, moc vám to přeji, holky jedny :dizzy_face: :dizzy_face:
3. led 2009 ve 13:20  • Odpověz
kac uprimne bych to prala spis tobe....
3. led 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
Ale no tak :dizzy_face: Pro mě je to možná lepší, že jsem to teď dostala. Začnu nový rok s "čistým štítem" :dizzy_face:
Prostě moc věřím tomu, že se to teď povede. A kdyby náhodou ne, tak nevadí, určitě by to mělo nějaký důvod a je lepší si počkat na těhu v pohodě :wink: :slight_smile:
A vy holky těhulinky. Na sebe dávejte hlavně pozor a žádný stres :slight_smile:
3. led 2009 ve 13:26  • Odpověz
no prosim te ja ted mam stresy jestli to zladneme.... :zipper_mouth:
3. led 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
Emi, žádné stresy a vše bude v pohodě, hlavně se ničeho neboj :dizzy_face:
3. led 2009 ve 13:55  • Odpověz
Tak holky hlásím, že mrcha dorazila, takže se začneme taky snažit dle Jonášovy metody. :grinning:
3. led 2009 ve 14:52  • Odpověz
Očko a v té jonášové metodě to gende, znamená pohlaví B-chlapec, G-děvče. No já bych si taky asi vybírala :confounded: Je mi to teda šumafuk, hlavně že to bude zdravé a hlavně že se zadaří.
Ale někdo kdo nemá problém s otěhotněním, tak to může třeba vyzkoušet, pokud má doma chlapečka a chce třeba holčičku, tak hups holky na to ať je zaděláno. :grinning: :dizzy_face:
3. led 2009 v 15:00  • Odpověz
autor
As: je mi to líto :frowning2: Ale jsme skoro všechny na jedné lodi a se vzájemnou podporou to určitě půjde a vše dobře dopadne :dizzy_face:
3. led 2009 v 15:05  • Odpověz
Jasně, já hlavu nevěším, asi to tak je nejlepší. Dokud mi není čtyřicet, tak to ještě jde, až už budu starší, tak mi z toho možná začne hrabat. :wink:
3. led 2009 v 15:08  • Odpověz
autor
Až budeš starší, tak budeš mít doma děti a max. ti bude hrabat z nich :grinning: :grinning:
Ale to nám všem, až budou v pubertě, neboj
3. led 2009 v 15:11  • Odpověz
No právě, to si pak ještě užijeme. Teď se máme asi ještě nějakou dobu věnovat sami sobě s partnerem. :sweat_smile: A pak z toho bude to miminko :dizzy_face:
3. led 2009 v 15:15  • Odpověz
autor
Tak, tak :dizzy_face: :slight_smile:
3. led 2009 v 15:16  • Odpověz
Jo u té Jonášovy metody jsem se dočetla, že se máte začít snažit 24 hodin před daným časovým údajem. Takže očko, žádný výstřik přesně na minutu (to by ten tvůj chlap byl chudák a myslím, že by nás ti naši chlapi brzo přizabili) :grinning: .
3. led 2009 v 15:23  • Odpověz
Ahoj všem,tak se zase hlásím,po nákupech a obídku..po cestě jsem si ještě koupila kys.listovou..je tam napsané,že můžu jen1/2 tablety za den..tak to tak raději dodržím :wink:
Asmeen..to je mi líto :frowning2: myslela jsem,že aspon ty to dotáhneš do konce..ty zatracený mencky!!!Já už to neřeším,ani jsem už to dneska neoplakala..to mi nepomůže k miminku..a když to tady tak čtu,tak jste si holky prožily víc toho jak já..já mám za sebou teprve jeden nezdařený pokus..
Nevím proč,ale stejně si myslím,že mi to vyjde přír.cestou :wink: cítím to..s manželem jsme se o tom už pobavili dneska a fakt to pojistíme ze všech stran,když to mimi si tak přejeme.uděláme vše aby bylo :slight_smile:
V pondělí budu mít perný den :wink: před odjezdem do polanky se musíme snažit :grinning: pak kontrola..ihned se vzápětí objednám ke kartářce a domluvím se na ty cviky .. :dizzy_face:
3. led 2009 v 15:24  • Odpověz
asmeen,to jsem ráda,že to nemusí být na minutu..tak to budeme snažit po kontrole raději :dizzy_face: aby to pan doktůrek nepoznal :grinning: :confused: a asmeen,Lulu nám tady taky dala odkaz na stránky,ale české..všimla sis??tam jsem si zadala přímo půl7,jak jsem se narodila :wink:
takže v pondělí mi vychází kluk,když to vyjde a rizika nulové :dizzy_face:
3. led 2009 v 15:31  • Odpověz
No, to já až budu vědět na 100%, že se nezadařilo (pořád ještě trošku doufám), tak zajdu taky na nákupy, koupím si pořádné lyžařské kalhoty a pojedeme o víkendu na lyže. Pořád jenom trčím doma, tak ať si trošku užiju i čerstvého vzduchu. Možná bych to vzala i k našim do Jeseníku, je tam spousta vleků kousek od baráku (i za barákem máme malý vlek).
Jsem se dnes vážila a od včerejška mám o 2 kg víc, no nechápu jak ta váha tak rychle přibyla. :grinning: Jestli bych se neměla přihlásit do toho pořadu "Jste to co jíte" :grinning: Cejthamlová (nebo jak se to její jméno píše), by mi asi dala a Huf by mě pěkně prohnal. :sunglasses: :grinning:
3. led 2009 v 15:31  • Odpověz
no to se nemáš snažit až po termínu, ale 24 hodin před termínem, tak si to dejte večer a ráno a pak můžeš odpoledne v pohodě na kontrolu. :wink:
3. led 2009 v 15:32  • Odpověz
asmeen,já nevím,jestli se může kombinovat ten čaj a femigard :confused: Kačko,ty nevíš???
3. led 2009 v 15:33  • Odpověz
Já jdu kouknout co ten femigard obsahuje.
3. led 2009 v 15:34  • Odpověz
autor
Péťo, to by mě docela zajímalo co máš za listovku, já mám takovou kterou normální dospělý berou jednu za den a těhotné a kojící dvě tabletky za den. A já beru dvě :grinning:
A na pondělí ti držím pěsti, ať vše zvládneš, když máš tolik plánů :dizzy_face:
3. led 2009 v 15:36  • Odpověz
no,takže 24hod před..ok..
mi břicho splasklo,už ho nemám takové nafouklé..a ted už budu v jídle se omezovat a chtěla bych shodit ty 3 kilča..pomalinku..a i u toho cvičení to pomalu půjde :wink: ted chodím s pejsanem 4x denně na delší procházky,tak i to mi neuškodí,ba naopak..
můj manžel lyžovat umí,ale já ne..tak k vůli mě přestal :grinning: až ho to štve..já k tomu nemám vztah..to mě nechytlo..
zítra jdeme k tchýni na oběe,tak máme zase ušetřenou práci a aspon vypadneme z bytu.. :slight_smile: a příští víkend co podnikneme nevím,ale chtěla bych jet do kina :slight_smile: do cinestaru..
3. led 2009 v 15:41  • Odpověz
autor
Péťo, ty máš ale plánů. Alespoň ti to hezky utíká :dizzy_face:
3. led 2009 v 15:43  • Odpověz
značka vita care(vita harmony)..a dospělí můžou půlku tabl..těhotné a kojící 1 tabletku..tak nevím..
3. led 2009 v 15:45  • Odpověz
mohli by jste mi někdo poradit ,chcu si obědnat Femigard a všude se piše že je nejlepe ho užívat celé tři měsíce.CHtěla bych vědět od kdy se začíná užívat,a jestli i přes menzes??,a nevíte někdo kolik bych ho potřebovala na ty tři měsíce.Díky za radu.
3. led 2009 v 15:48  • Odpověz
tak to já budu brát dál calibrum, je tam více těch vitamínků a hlavně i železo, to já potřebuju. Jak chodím darovat krev, tak mi zjistili, že mám málo železa.
3. led 2009 v 15:49  • Odpověz
když já mám ted tolik volného času..a nevím co s ním..a prosedět u tv se mi fakt nechce :angry:
navíc uvažuji,že si najdu práci,ale kde se nebudu stresovat a s ničím tahat..možná se mi něco rýsuje od konce ledna..a to v květinářství,3 minutky od našeho bytu :slight_smile: já se na to moc necítím,ale manža věří,že to zvládnu,vlastní to moje známá..že bych třeba dělala denně 5 hodinek :slight_smile: uvidíme,mám z toho strach..ale zase to je pěkná práce,mezi kytkama..
3. led 2009 v 15:49  • Odpověz
a do hospody se vracet nechci..to ne,tam je to zahulené..otevřeno dlouho do rána :angry: a ožralce nemusím..!Dokonce mi manžel řekl,že si myslí,že mě to tak chytne,že až budu po mateřské,že si otevřu své květinářství :grinning: tak jsem se smála,aby ještě neměl pravdu :sweat_smile:
3. led 2009 v 15:53  • Odpověz
očko: určitě to zkusit můžeš a třeba tě to bude bavit, a pokud né, tak toho necháš. :wink: Aspoň tě to obohatí o něco nového.

Tak jsem se konečně prokousala listárnou o femigardu a tady přikládám jeden dotaz na který odpovídá pan Dr. Vydra, který vytvořil Femigard

Dobrý den pane doktore, ráda bych vás poprosila o váš názor. Během ovulace mám velmi nízkou děložní sliznici a to je asi také příčina mým ranných potratů. Beru již druhý měsíc váš Femigard a na různých diskuzích, kde se o vašem produktu píše jsem se dočetla, že je vhodné Femigard doplnit pitím kontryhelového čaje, právě kvuli růstu děložní sliznice. Můžete, prosím, k tomu napsat váš názor, jestli je vhodné tento čaj pít nebo stačí užívání Femigardu. Velice děkuji.

Vážená paní Radko, doplnit Femigard Kontryhelem je možné, dříve se spoléhaly ženy na něj často. v úctě Dr Vydra
3. led 2009 v 15:54  • Odpověz
Takže si ten kontryhelový čaj asi taky zajdu koupit. Kaczkark: ten kontryhel se pije jenom po dobu ovulace a pak už né? Takže asi prvních 14 dní cyklu?
3. led 2009 v 15:55  • Odpověz
No tak vidíš Peti, budeš květinářka a já jak budu jezdit do Jeseníku, tak se u tebe stavím pro tu nejkrásněji navázanou a čerstvou kytičku. :wink:
3. led 2009 v 15:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.