• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
no vidíš to asmeen,obleč se a jdi si pro něj :wink: prý do ovulky se má pít
asmeen,já mámstrach,že nebudu umět vázat kytky,potřebuješ mít u toho taky fantazii,což mám,ale né velikou..a ani nevím názvy některých kytek :grinning: což o to svíčky a takové ty dárk.předměty,to je brnkačka..ale uvázat něco :sweat_smile: moje noční můra..promyslím to a možná to zkusím..
3. led 2009 v 16:00  • Odpověz
asmeen,to já bych raději řekla kolegyni,at mi ji pro tebe naváže..a pak bych ti zalhala,že to já udělala :grinning: :grinning:
miky,já si ted objednala 1 lahvičku..a od příšt.týdne bych ho měla užívat..a myslím si,že se bere každý den,ne??
3. led 2009 v 16:03  • Odpověz
jo a nevím,na jak dlouho vydrží jedna lahvička..ale chci aby ho užíval i manžel..kdyžtak si doobjednám,jak bude docházet
3. led 2009 v 16:04  • Odpověz
Femigard musíš užívat 3x denně jednu čajovou lžičku rozmíchanou v 1dcl vody. Užívat pravidelně a nejlépe 3 měsíce vkuse. Já to tentokrát dám i manželovi. Bude taky užívat. Jedna lahvička vyjde tak na ten měsíc pro jednoho. :wink:
Názvy kytek se naučíš rychle, když je denně uvidíš.
3. led 2009 v 16:11  • Odpověz
aha,tak to si můžu rovnou objednat další dvě lahvičky :slight_smile:
3. led 2009 v 16:16  • Odpověz
No to můžeš. :slight_smile:
3. led 2009 v 16:17  • Odpověz
Ahojky holky!!Pisu vam z lyzovacky,dnes jsme vymrzli na svahu jak snehulac,sviilo slunicko,ale miiinus dvanac supnu je za trest!!!!v unoru jdu na laparoskopii,jsem volala na obilnak a dokorka se mnou souhlasila,ze to bude asi lepsi!!!Tak zacnu treti stimulku az v breznu!!!no nevadi,bych si vycitala,ze jsem do toho nesla!!!mejte se hezky,jdeme na veceri!!!paaaa a nejake novinky mate?pappa
3. led 2009 v 17:43  • Odpověz
ywus já si myslím ,že to bude jen dobře dát si oraz a na stimulku malinko počkat ,určo to vyjde..
3. led 2009 v 17:45  • Odpověz
ivuš: pořádně si na horách užívej a načerpej čerstvého vzduchu. Kde jste vlastně na horách? :wink:
3. led 2009 v 17:51  • Odpověz
asmeen,kukni do jak přežíváte neuspěchy po IVF.. :wink:
3. led 2009 v 18:22  • Odpověz
ahoj ywushko,tak si to tam užijte pořádně a odreaguj se.. :wink: taky uvažuji o laparoskopii..a proč jdeš až v únoru??spíš bych chtěla jít jen na profuky..a pak se snažit přír.cestou :slight_smile:
3. led 2009 v 18:24  • Odpověz
ahoj holky ty stránky co jsm vám sem dala nejsou v češtině jen jsem je na goolu přeložila do češtiny jinak zbytek je v angličtině,gratuluji EMU ke // !!! :wink: jinak venku je teda fakt hnusná zima jsme natahovali plot a mě tak mrzli nohyže jsem venku vydržela jen hodinu a půl pak jsme šli se švagrovou domu na čaj ale stejně jsem furt zmrzlá..jsem na tu jonášovu metodu zvědavá to bude asik sranda se snažit podle něj a říkáte teda že se musí snažit 24 před jeho termínem??
3. led 2009 v 18:33  • Odpověz
Lulu,já nevím..to říkala asmeen,že se můžeme začít snažit 24hod před do toho času co máš napsané..takže my zítra večer a pak ráno v pondělí..mi to totiž tak blbě vychází,musím jet do polanky na kontrolu a nechci stresovat,že nestíháme :wink:
3. led 2009 v 18:38  • Odpověz
přeju ti peťo ať ti ta kontrola dobře dopadne a ty už jsi ms dostala??
3. led 2009 v 18:39  • Odpověz
jo dostala už kolem dopoledne..ale nebulím,už se těším na snažilkování :dizzy_face:
ted jsem znovu koukla na tu Jonašovu metodu a já tam zapomněla dát čas plus1 i dole to current time zone..a tak jsem to měla špatně..takže ted mám zase jiné..ale je to všude jen o zhruba necelou hodku posunuté :wink: takže nic se nemění o zítřejším snažení..Manžela jsem na to připravila a souhlasí..prý když to pomůže,tak proč ne..taky jsem mu řekla o prstíkové metodě,pěkně se chlamal :grinning:
3. led 2009 v 18:49  • Odpověz
tak to je mi líto ale je dobře že to tak bereš!!a prstíková metoda nejni špatná a manža ti může pomoct..:slight_smile:
3. led 2009 v 18:53  • Odpověz
no já jsem očko zadala pásmo +1, Řím atd... a nedávala jsem to datum v letním pásmu, protože jsem se narodila v únoru. A hlavně pozor, jsou ty hodiny kdy se máme začít snažit sice třeba v 8:21 pm (a to znamená večer v osm hodin)
3. led 2009 v 18:58  • Odpověz
asmeen,to am-pm to vím..ale to časové pásmo musíš 2x zadat nahoře pod údajema a pak dole nad kalkulací a to já neudělala..
3. led 2009 v 19:11  • Odpověz
jo,jo, to jsem udělala. A naštěstí mi to vychází buď na víkend, nebo všechní den večer, takže se nebudu muset ani uvolňovat z práce.
3. led 2009 v 19:13  • Odpověz
Holky, kde jste se všechny ztratily? Lucík je asi zamrznutý po dnešní venkovní akci? :wink:
3. led 2009 ve 21:19  • Odpověz
nene nejsem zamrznutá jen koukám na ten film na nově..a psala jsem si se švagrovou po 4letech se rozzešla s klukem a nastěhovala se k babičce a dědovi do baráku tak tam je to s nima veselý no a je jí smutno tak jí dávám trošku optimismu:slight_smile:
3. led 2009 ve 21:21  • Odpověz
aha, tak to musíš být Luci oporou. :wink:
3. led 2009 ve 21:22  • Odpověz
holky mizím..pápá zítra..hezký zbatek večera :slight_smile:
3. led 2009 ve 21:25  • Odpověz
pá Peti
3. led 2009 ve 21:39  • Odpověz
tak sem vyčetla na diskuzi od Dr.Vydry č.1715 že se muže začít užívat kdykoli během kteréhokoliv dne cyklu,a aby se projevily učinky tak se musí užívat 3 krát denně po dobu 3 měsícu,pak se muže užívat nejdele do 12 tydne těhu.pak vysadit.
3. led 2009 ve 22:13  • Odpověz
ta diskuze byla o Femigardu,až sem to odeslala tak sem zjistila že sem nenapsala název,to sem teda :confounded: :sunglasses:
3. led 2009 ve 22:16  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak jak pak se dneska máme? :dizzy_face:
4. led 2009 v 10:02  • Odpověz
Dobré ránko všem..teplotu jsem si neměřila..jsem zaspala..budík jsem si zapomněla nastavit :sweat_smile: ms se mi nerozjela..pořád stejně slabá..ale to může být z toho ivf..dneska vařit nemusím,jdeme k tchýni..tak jsem zvědavá,jakou dobrotku si připravila pro nás :wink:
4. led 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahok Kači,já dobře :dizzy_face: už se těším na večer :wink: a zítra ráno..kde jsi byla večer,že ses pak odmlčela??
4. led 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
Péťo, to je moc dobře, takže vypadáš stále nadějně :dizzy_face:
Já jsem se zakoukala na fiml v TV a pak jsme měli domluvenou kavárnu se známými, tak jsem se asni nestihla rozloučit, jsem to ale ostuda, viď :confounded:
4. led 2009 v 10:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.