• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
Kačko právě že mě to láká a moc, ale nemám doma žádný testík a ani hned tak mít nebudu, páč u nás lékárna otevřena až po Vánocích a to ani nevím jistě :wink:. Čímž je to teda vyřešený :grinning:
24. pro 2008 v 10:11  • Odpověz
autor
Teda páni, ty nás budeš takhle napínát. To já jsem se pořádně předzásobila :wink: Škoda, že jsi tak daleko, hned bych Ti jeden dala :grinning: :grinning:
24. pro 2008 v 10:13  • Odpověz
Kačko :grinning: :grinning: :grinning: no já tomu fakt moc nevěřim, že bych byla těhu, takže uvidíme, ale naděje umírá poslední :wink: . Já měla jeden měsíc doma asi 6 mamatestů (vlastně 12 proužků) no a jeden cyklus se mi ukázaly nepatrný // tak jsem pak testila jak blázen no a ostatní už byli negativ, bohužel
24. pro 2008 v 10:28  • Odpověz
autor
To znám taky, já jsem si tentokrát koupila jiné, protože mě mamatest minulý cyklus zklamal. Taky tam byl náznak a pak nic. Ale u Tebe to je hodně nadějné, teplota vysoko, žádný náznak poklesu. Myslím, že po svátcích nebudeš žádný test potřebovat, a bude jasno :grinning:
24. pro 2008 v 10:30  • Odpověz
Kačko hrozně si mi zvedla náladu, moc děkuju a nemusím snad ani psát jak moc bych ti přála to samé :dizzy_face:
24. pro 2008 v 10:32  • Odpověz
autor
Ale no tak, od toho tu přeci jsme, abychom se navzájem podporovaly. A já vážně věřím, že to všechno dobře dopadne :wink: :slight_smile:
24. pro 2008 v 10:36  • Odpověz
jdu trochu pracovat aby se neřeklo, tak hezký štědrý den a já se zase ukážu :wink:
24. pro 2008 v 10:37  • Odpověz
autor
Tak ahojky, já du upéct konečně vdolky a zase se těším :wink:
A na ostatní holky se taky moc těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2008 v 10:38  • Odpověz
ahojky holky, ja sice nepatrim mezi ty, ktere budou testovat na Silvestra ,ale chtela bych vám popřát krásné Vánoce,plné pohody a lásky.
Nechť to nakonec tento rok prece jen vyjde :slight_smile:
Ja jsem mela ms dostat uz vcera, takze mozna dneska prece jen dostaneme darecek pod sromecek //
24. pro 2008 v 10:41  • Odpověz
Ahoj holky, jak jsem slibila, tak se ozyvam. Zkusila jsem dnes testovat Mamatestem, bylo to v limitu negativni, i kdyz po 10 minutach se tam nejaky hodne slabounce naruzovely prouzek objevil..to se ale neda brat moc vazne. Vzhledem k tomu ze dnes mam teprve 25.den cyklu, bych mela s dalsim testovanim par dni pockat. Nicmene urcita nadeje tu je, takze se s dobrou naladou jdu pustit do zdobeni stromecku :slight_smile:
24. pro 2008 v 10:44  • Odpověz
autor
Adelko: moc děkujeme a ty si ráno nezkusila testnout? Jsem strašně zvědavá :dizzy_face: Moc bych ti ty // přála :dizzy_face:

Nanai: to je krásná zprávička, to je hned více optimismu na světě, tak Ti přeji, ať se z toho nepatrného stínku vyklubou dvě pořádné tlustice :grinning:
24. pro 2008 v 10:59  • Odpověz
autor
Krásné dobré ráno holky :dizzy_face: Tak co, nepokoušela některá testit? Mě teplota zase krásně povyskočila, tak mám radost :dizzy_face:
25. pro 2008 v 09:24  • Odpověz
Dobrý ráno holky, dobrý ráno Kačko

já mám velkou radost, teplota povyskočila zase o něco výš - tak vysoko jsem ještě neměla. Kdybych měla test, tak už to nevydržím a testuju :dizzy_face:
http://www.fertilityfriend.com/home/213919

Nanai to vypadá dobře, určitě už budou // o něco tlustější brzo :wink:
25. pro 2008 v 09:27  • Odpověz
autor
Achal, páni, to mám za tebe obrovskou radost, a myslím, že můžu gratulovat, protože tohle je jasňačka :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
25. pro 2008 v 09:32  • Odpověz
Uf jsem v šoku, ale pořád mě tak nějak pobolívá břicho jako by na mrchu, ale pořád nic a teplota vyšší a vyšší...nevim jestli ta teplota není vyšší třeba kvůli tomu že jsem měla včera malou sklenku medoviny..
25. pro 2008 v 09:34  • Odpověz
autor
Málá sklenka medoviny se nepočítá :wink: Myslím, že to je jasňačka a hlavně, že jsem včera měla pravdu, že už ani ty testy potřebovat nebudeš, to budou spíš pro radost :dizzy_face: :dizzy_face:
25. pro 2008 v 09:51  • Odpověz
Me to porad laka se testnout uz dnes nebo zitra...ale to jsem teprve 7.den od ET,takze se jeste bojim....ale jedna kamaradka mela // uz 6.den od ET
25. pro 2008 ve 13:52  • Odpověz
autor
ywu: to na tebe budeme moc myslet. S tím, lákáním to znám, já jsem teprve 5DPO a ani nevíš jak jsem z toho nervozní. Ale budu to muset ten týden vydržet, vážně chci testnout až na Nový rok :dizzy_face:
25. pro 2008 ve 14:43  • Odpověz
holky vydržíme to vůbec s tím netestováním? :grinning: :grinning: :grinning:
25. pro 2008 ve 14:46  • Odpověz
autor
achal, ty určitě, když nemáš testy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. pro 2008 ve 14:49  • Odpověz
jo jo u mě je to jasný já fakt počkám, no a vlastně až do druhýho možna :grinning: :grinning: :grinning: no a nebo poprosím někoho až pojede do města ať mi koupí - jsem fakt strašně moc zvědavá :sunglasses:
25. pro 2008 ve 14:51  • Odpověz
autor
Páni to si myslela, že vydržíš až do druhého, já myslela, že si mluvila jen o vánočních svátcích. To už si je pak vážně kupovat nemusíš :wink: :dizzy_face:
25. pro 2008 ve 14:54  • Odpověz
Zkusim ještě nějakej vyštrachat až přijdu domu, ale pochybuju že něco najdu.... :wink:
25. pro 2008 v 15:06  • Odpověz
autor
To je škoda. Byla by si taková naše naděj. Já doufám, že přeci jen něco objevíš. Ale stejně i bez testu si myslím, že seš jasná :wink: :dizzy_face:
25. pro 2008 v 15:07  • Odpověz
Kačko já už se tolikrát zklamala, že jsem pořád dost skeptická...ale trochu tomu věřím. teď by to bylo v ten nejlepší čas jaký si lze jen představit...
25. pro 2008 v 15:08  • Odpověz
autor
No právě, ve vánoční čas se dějou zázraky a plní sny. A ta teplota je úžasná. Tak si vážně myslím, že se Ti sen začíná plnit. Držím pěstičky... :dizzy_face:
25. pro 2008 v 15:13  • Odpověz
Byli jsme s manzou na zivem betleme....vsude kolem byly same kocarky s miminkama....jen ja ani nevim jeste na cem jsem...!Byla tam silena zima....uz jsme prisli i domu:slight_smile:)
25. pro 2008 v 15:37  • Odpověz
autor
ywu: tak budeš testovat zítra, nebo kdy?
25. pro 2008 v 15:47  • Odpověz
Nooo nevim...se bojim....bojim se ze bude jen jedna /!!!
25. pro 2008 v 17:13  • Odpověz
ywush tak doufám že budou //, nějaké příznaky? Ale na ty je ještě brzo. Holky mě tak strašně bolejí prsa, jak nikdy, nemůžu ani na břiše spát, občas mě ta bolest až probudí
25. pro 2008 v 17:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.