• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
ale ne..panebože,ted ti to všechny promineme,ale pro příště at víš :grinning: :grinning: :grinning:
uvidím,dnes raději ten čaj pít nebudu,beru jen tu listovku a vzala si dnes celou tabletu :wink: a počkám na úterní výsledky..víš,včera jsem se něco dověděla a to mi zvedlo náladu a hlavně že můžu ještě věřit trošku,že mimísek je ve mně :slight_smile:
jedna holka byla taky na IVF,krvacela,myslela si že je vše ztaceno,a oni ji potvrdili těhu..praskly ji jenom cysty a proto krvácela,ale mimísek se ji udržel..tak zrovna my můžeme být s asmeen vyjímky :slight_smile:
4. led 2009 v 10:25  • Odpověz
aaahoj Jáji,ty sis léčiila to PCO metforminem?? :slight_smile: zkusím se zítra pobavit o tom s doktorem,že by mi taky nasadil léky..prý je dobrý metformin společně s clostilem..zvyšuje šanci na otěhotnění a obnovuje ovulaci..
4. led 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
Péťo, tak to je skvělé, budu ti moc držet palečky :dizzy_face: A myslím si, že ti celá tabletka listovky rozhodně neublíží :dizzy_face: :dizzy_face:
4. led 2009 v 10:55  • Odpověz
No mně se mrcha dnes rozjela pořádne, i když jsem ráno měla teplotu 37,2. :frowning2: Ale už je to ta pravá krev, takže naděje tak minimální, že už nedoufám. Už se psychicky připravuju, že budu muset zase do práce a na těch 28 ženských, kterým je trapné se zeptat jak na tom jsem a každý vás obchází a jenom si špitají. :angry:
4. led 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahoj Očko, jo u mě kombinace metforminu a clostilu zabrala :wink: ...tuhle kombinaci jsem měla až poslední cyklus a podařilo se na první pokus :sweat_smile:
4. led 2009 v 11:15  • Odpověz
tak se sním o tom pobavím,děkuji Jáji :slight_smile:
asmeen,jakto že si měla tak vysokou teplotu??přece padá u menzes..jestli to opravdu nedělá ten utroš..
4. led 2009 v 11:17  • Odpověz
holky co to znamená,když máte PCO? V čem je u tohoto problém a jak se na to přijde? Já mám poslední dobou takový pocit, že musím doktora nakopnout, aby mi vůbec nějaké vyšetření udělal a ještě se na mě blbě dívá, že mám totiž načerpané informace z různých diskuzí a to doktoři jak víme "moc milují" :astonished: . Taky milují, když jste chytřejší než oni. :angry:
4. led 2009 v 11:22  • Odpověz
takže,oběd padá,tchýně si vyhodila plotýnku.. :unamused: šikulka..takže jdu vařit :angry:
4. led 2009 v 11:23  • Odpověz
Syndrom PCO (polycystických ováríí) - znamená ve zkratce, že vlivem hormonů nedozrávají folikully a mění se v cysty a nedochází tedy k uvolnění vajíčka tudíž ani k ovulaci a potažmo i k menstruaci.
4. led 2009 v 11:28  • Odpověz
a může se stát, že by u toho k menstruaci docházelo? Mně se totiž stávalo, že se mi na vaječnících dělaly cysty a to doktor zjistil vždycky při vyšetření, které jsem absolvovala před inseminaci nebo umělým oplodněním. Takže jsem šla hned na punkci a pak mi dělali inseminaci. Je možné, aby se mi dělaly cysty a přitom bych měla ovulaci? Taky se ho na to zeptám, protože je divné, že pokaždém vyšetření byla cysta a já musela na punkci. Teď před zaváděním zmrzlíků, když mi je dávali v běžném cyklu, tzn. že jsem nemusela brát žádné hormony (akorát utrogestan), tak jsem měla folikul krásný a cysta nikde (a to už jsem začala brát Femigard-tak možná ten to dělá). Kéž by.
4. led 2009 v 11:32  • Odpověz
tak já to teda nechápu!!tak dr.Holub i Koutná mi říkaly,že folikuly mám pěkně narostlé vždy do 20mm.a když jsem tam přišla za 2 dny po IUI,k ovulaci došlo a já to i poznala,bolelo mě břicho a tak to mám každý měsíc..a menstruace dorazila,tak jak má :astonished: jsem z toho paf..tak co to teda mám za PCO
4. led 2009 v 11:32  • Odpověz
holky ahoj,my jsme si zas přispali jsem zvědavá co budu dělat zítra až budu mět vstávat ve 4h? :angry: :angry: mě se do té práce nechce když vidím tu teplotu venku a ten sníh..jinak já jsem na ten metformin koukala na netu a našlo mi to že jsou to léky na cukrovku,to jsem asik našla něco špatného..já mám taky poslední dobou pocit že doktora musím nakopnout aby se na mě podíval,on je spokojenej že mám pravidejnej cyklus ale vůbec nevím zda v něm mám ovulku nebo tak přece zdravý lidi po 4měsíčním snažení musí přijít do jiného stavu pokud jsou teda oba zdraví a pravidelnej cyklus v tom taky hraje svojí roli,a to my podle něj jsme zdravý tak to aasi bude zádrhel někde jinde jenže on nám dal ještě dva měsíce pokud se nezadaří tak nás teprve někam pošle:slight_smile: to budou zas tahanice a výsledek až za rok:frowning2: i když já teď nějak věřím tomu že se nám s jonášem zadaří :wink:
4. led 2009 v 11:33  • Odpověz
Luci, neboj všechno bude 4 měsíce ještě nic není. K odborníkovi posílají spíš až po ročním neúspěšném snažení. :wink: A my tady budeme mít všechny malé Jonášovské děti. :wink:
4. led 2009 v 11:35  • Odpověz
As může se to stát, mě mesntruace přicházela někdy normálně a někdy třeba za tři měsíce :frowning2: , podle mě je možný že se ti třeba dělají cysty a přesto dochází k ovulaci, protože jsou cysty a cysty, ale sorry jsem laik - takhle si to myslím.
Očko podle toho co píšeš tak PCO nemáš :wink:zkusím o tom ještě něco najít :wink:
4. led 2009 v 11:39  • Odpověz
jo holky to jsem taky měla asik 4cykly za sebou vždy když měl prasknout folík tak se mi udělala cysta a ta ho nepustila vždy jsme na to přišly při vyšetření protože jsem měla zpoždění a lehce pozitivní testy což dělají cysty,byl to děs a pak jsem dostala na 3měsíce HA abych se srovnala a vyječníky si odpočinuly,v té době jsem také brala femigard ale jen necelé dva měsíce pak jsem šla k dr aby mi HA vysadil že chci něco co mi upraví cyklus ale abych přitom mohla těhotnět tak mi dal ten duphaston a ten beru už 4 měsíc a po cystách ani vidu ani slechu tak si myslím že buď zabral ten femigard co jsem ho pila ale jen necelé dva měsíce asik bez týdne a nebo zabrala ta HA čemuž nevěřím tu jsem brala 2 roky a pak takové problémy,tak já snad začnu věřit tomu že ten femigard je zázrak já jsem se poněm opravdu upravila no a teď ho piju znova od nového roku:slight_smile:také jsem měla léky na ovulku a to clombhexal ale po něm mi folík narostl a pokud byl narostlí málo dr mi nedal inekci a nechal to buď ovu bude nebo ne a ona nebyla kůli tomu že se mi udělala cysta a ta praskla až na konci cyklu a to po inekci na ms!!ještě mám doma dvě balení clombhexalu tak jsempřemýšlela že bych si ho naordinovala,teď beru ten duphaston tak s ním se mi cysta neudělá a pokud jo tak praskne na konci cyklu sama díky tomu duphastonu..mít pravidelnejcyklus je krása ale když nevím jestli je ovulka,no to mi pomůžou ty ovulační testy co jsem si je teď objednala..
4. led 2009 v 11:41  • Odpověz
víš as my se ale snažíme rok a půl ale teprve teď před 4měsícema se mi cykly urovnaly na krásných 26DC ale nevím zda mám tu ovulku a to mě štvě ale to se dozvím.. :wink:
4. led 2009 v 11:43  • Odpověz
aha, no tak uvidíte co vám na to potom řekne doktor. :wink:
4. led 2009 v 11:45  • Odpověz
Jáji,myslím si,že já pco nemám..nepamatuji,že by mi za 10 let měškala mrchá dýl jak 2-3 dny..spíše,jestli to nebyla reakce na ty hormony ted a vaječníky se v zbouřily..uvidíme..a přece doktor musí poznat rozdíl mezi cystou a folikulem,ne!!!
4. led 2009 v 11:46  • Odpověz
Očko a dělalli ti hormonální profil, i podle toho se to pozná - například vyšší hladina testosteronu?
4. led 2009 v 11:47  • Odpověz
tojo očko on pozná rozdíl mezi cystou a folíkem!!!jenže já tam cystu neměla když byl folík ale ten nebyl pořádně narostlej a až dorostl tak se udělala cysta no a to on už mě neviděl!! viděl mě až na konci cyklu když už jsem měla problém s tím že nedorazila ms a tam zjistlil že vajíčka mám ale cysty se udělají když má vajíčko prasknout,a tak mě začali léčit a teď ani cysty ani nepravidelný cyklus nemám jen nevím zda mám ovu.. :confounded:
4. led 2009 v 11:49  • Odpověz
no jestli mi dr.ted nabídne HA,tak ho pošlu někam..chtěla bxch spíše ten metformin..společně s clostilem..no zítra se pěkně pobavíme :slight_smile: Lulu..metformin se užívá když máš diabetes,ale je také často sojován s PCO,má dobrý vliv na to a společně s clostilem zvyšují šanci na těhu :dizzy_face:
4. led 2009 v 11:51  • Odpověz
lulu zkus měřit bazalku - podle ní ovu poznáš :wink:
4. led 2009 v 11:51  • Odpověz
horm.profil mi dělali,prý dopadl dobře.. :slight_smile: půjdu na profuky..snad to pomůže..kdyby to šlo,tak ještě tento měsíc :wink:
4. led 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahoj, tak jsem k Vám nakoukla, taky jsem testovala Na nový rok a nic.Hned jsem to dosala.Tak začínáme zase.Víc než rok jsem se trápila s Ms a ovu.Teď chodím do CAR tak snad se to letos povede.
4. led 2009 v 11:58  • Odpověz
jájí to já zkošela měřit jenže byl ten problém že já jí nezapisovala ale vím že mi teplota haprovala,ze začátku kolem 36,5°C a pak vylítla na 37,2°C tam se držela a pak klesla na 36,? a byla ms..ale to už bylo dřív a teď jsem to nezkoušela já spíš doufám v to že mi pomůžou ty testíky.a co je to ten hormonální profil jak se to dělá??to mi asi nedělali:frowning2:a hlavně při bazílce nevim jak poznám tu ovulku jako když je teplota najednou hodně dole a pak vyskočí tak tam byla ovu?? :slight_smile:
4. led 2009 v 11:59  • Odpověz
ahoj holky, tak se po delší odmlce hlásím. To mi dalo než jsem vás dočetla :slight_smile:
4. led 2009 ve 12:05  • Odpověz
To víš máto tady je to jede:slight_smile: já když tu chvili nejsem tak mám taky co dělat a co u tebe nějaké novinky?? :wink:
4. led 2009 ve 12:14  • Odpověz
u mě žádný novinky, čekám jestli příští týden příjde mrcha nebo budu testovat :slight_smile:. Břicho mě pobolívá pořád.
4. led 2009 ve 12:17  • Odpověz
ahoj gabi: vítej mezi námi.

S teplotkami a kdy je ovulka ti Peti poradí kackark. To je tady šikulka a profík na BT. :wink:
Ty zas budeš Peti profík na Jonášovu metodu, protože si asi první z nás, kdo to začne zkoušet. :grinning:
4. led 2009 ve 12:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.