• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
když to nevyjde, tak si začnu měřit BT. Jsem na neschopence, tak doufám, že na to budu pravidelně myslet :wink:
4. led 2009 ve 12:23  • Odpověz
Tak to já nebudu mít také s měřením problém, protože ráno vstávám pravidelně ve 4:00 (když jdu do práce), takže než vstanu, tak změřím. Kaczkark říkala, že je to nejlepší měřit co nejdříve ráno, tak snad to vyjde. :wink:
4. led 2009 ve 12:27  • Odpověz
tak to se asi pravidelně nevzbudím :wink:
4. led 2009 ve 12:28  • Odpověz
mata: musíš se přemoct, jenom se probudíš a budeš dál spát. :wink:
4. led 2009 ve 12:41  • Odpověz
tak to zkusím hned zítra, jestli se mi to povede :slight_smile:
4. led 2009 ve 12:44  • Odpověz
tak to jsme na tom asmen stejně já taky vstávám ve 4h..a teda zítra se mi fůbev nebude chtít:frowning2:kdyby byla spoň už středa:slight_smile:ale taky bude a bude taky další pátek a neděle a furt dokola a to včera říkali že je letost 14dní svátků takže budem doma o 14dní víc a to šest svátků připadá na pátek nebo pondělí tak bude prodloužený víkend:slight_smile:
4. led 2009 ve 12:44  • Odpověz
no já půjdu do práce asi až 12.1. to bude po dvou měsících a půl - byla jsem celou dobu na nemocenské.
Luci můžu se zeptat kde pracuješ? Že tak brzo vstáváš? :wink:
4. led 2009 ve 12:45  • Odpověz
tak to já nevím kdy půjdu do práce, jsem na nemocenské a na kontrolu jdu až 27.1. a pokud se zadaří, tak asi do práce už letos nepůjdu :slight_smile:
4. led 2009 ve 12:47  • Odpověz
Očko na profukách jsem byla -přesněji řečeno na HSG a dobře to dopadlo - o těch můžu podat hodně podrobný info :wink:
4. led 2009 ve 12:48  • Odpověz
a to jsi na nemocenské po nějakém IVF?
4. led 2009 ve 12:48  • Odpověz
ne, po operaci menisku
4. led 2009 ve 12:50  • Odpověz
Lulu zkus zapisovat na fertility nebo wunschkinder (já zapisovala na fertility), výhodou je že tam můžeš zapisovat veškeré symptomy a věci co se v tvém těle dějí a fertility se pokusí sám vyhodnotit, dle zadaných kritérií kdy ovu mohla proběhnout :wink: . Jinak je to jak říkáš - při ovu ti leze teplota hodně nahoru - většinou o několik desetinek :wink: . Hormonální profil se dělá většinou 2DC tím, že ti odeberou krev a vyhodnotí výšší hormonu, takto mohou přijít například na PCO či nadměrnou produkci prolaktinu (taky jsem měla) atd. :wink:
4. led 2009 ve 12:53  • Odpověz
Jáji,co to je HSG?
4. led 2009 ve 12:56  • Odpověz
není to odstranění cyst za vejačníků?
4. led 2009 ve 12:57  • Odpověz
jo, tak hormonální profil mi dělali dvakrát. Vždycky před IVF. U 1. IVF jsem měla zvýšenou hladinu FSH a u 2. IVF už to bylo lepší.

A na vyšetření prolaktinu jsem byla u vlastní gyndařky a to bylo taky dobré. :wink:
4. led 2009 ve 13:00  • Odpověz
Očko HSG jsou profuky, dělají se vstříknutím tekutiny do dělohy a na RTG se pozoruje zda projde vejcovody či ne :wink:
4. led 2009 ve 13:01  • Odpověz
jdu s pejsanem na procházku...krásně venku sněží..tak se těším :dizzy_face:
4. led 2009 ve 13:03  • Odpověz
aha,tak díky..já chci jít na tu hydrolaparoskopii..a pokud v tom nejsou ty profuky,tak ještě to jako bonus navíc :grinning: po 2hod.můžu jít pak domů..
4. led 2009 ve 13:04  • Odpověz
jo asi my ten profil dělali si teď vzpomínám že jsem na krvi 2dc byla ale o výsledcích mi dr nic neříkal asi to bylo v poho tak nepovažoval za nutný mi to říkat,je fakt že jsem tam tenkrát 2dc byla teď si ale nevzpomínám a nebo jo vlastně jsem tam pak volala a říkal že je vše ok..já teď fakt nevím musím se ho optat ale něco takového tam bylo..
4. led 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
Teda holky, vy jste toho zase popsaly :dizzy_face: To mi dá, než vás dočtu :grinning: :grinning:
A to se teď chystáme na vycházku s Besskou :dizzy_face:
4. led 2009 ve 13:23  • Odpověz
kackark: jo to znám, chvilku tu člověk není a pak má problém to stihnout dočíst, protože mezi tím čtení zase přibydou další vzkazy. ale je to fajn, že to tady tak frčí.
Ven se mi vůbec nechce (možná už ani neumím chodit, protože od 21. 12. jsem nikde nebyla, krom toho že jsme někam jeli jenom autem. V Ostravě je hnusně zataženo a sněží.
4. led 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
As: tak my se právě vrátili z venku a bylo to moc fajn. Ale zítra se mi tak zatraceně nechce do práce, nevím jak to přežiju :angry:
4. led 2009 v 15:59  • Odpověz
přežiješ, všechno se dá přežít, ale já to asi první den nedám po té dlohé nemocenské.
4. led 2009 v 16:18  • Odpověz
autor
Holky asi nám oběma nezbyde nic jiného než to dát :wink: :dizzy_face:
4. led 2009 v 16:19  • Odpověz
autor
Já teda píšu hezky česky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chtěla jsem napsat holka...
4. led 2009 v 16:26  • Odpověz
jo, jak si zase zvyknu, tak to půjde.
Teď jsem napsala verusince (nebo jak se jmenuje), jestli mi může poslat ovu testy. Tak budu také testovat. :wink:
4. led 2009 v 16:26  • Odpověz
autor
Jejku, ještě, že si mi to připoměla, taky jí musím napat. Kolik sis jich koupila?
4. led 2009 v 16:31  • Odpověz
http://horoskopy.centrum.cz/static/rozhovory/astrologicka-poradna/
Holky poslala jsem dotaz do astrologické poradny, zda se nám podaří otěhotnět :wink:
4. led 2009 v 16:43  • Odpověz
autor
A odpověděli Ti?
4. led 2009 v 17:02  • Odpověz
to odpoví až po nějaké době, dala jsem si to do oblíbených stránek a občas na to nakouknu. Jsem moc zvědavá. :dizzy_face:
4. led 2009 v 17:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.