• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
autor
Tak to já taky, to pak dej vědět :dizzy_face:
4. led 2009 v 17:17  • Odpověz
jo, dám vědět, to víte že se pak pochlubím. Pokud mi budou schopní odpovědět.
4. led 2009 v 17:24  • Odpověz
autor
Doufám že ano :dizzy_face:
4. led 2009 v 17:30  • Odpověz
kuk :grinning: jsem spala a pak koukala na film fontána pre Zuzanu 3..
4. led 2009 v 17:49  • Odpověz
no očko, ty se teda flákáš, ale to je dobře, a za chviličku budeš dělat Jonášky. Takže si načerpala energii a to by bylo aby z toho něco nebylo. Nezkoušela jsi testovat? Jsme se zuzkou zvědavé.
4. led 2009 v 17:51  • Odpověz
nezkoušela asmeen..myslím si,že ikdyž to mám slabé že z toho nic nebude!protože pak ted den 15 jsem neměla na testu už skoro nic.. :angry: ta by spíš měla sílit ta čárka než se ztrácet :grinning:
Jonášky si necháme hezky na večer :wink: jsem krásně odpočatá,řekla bych až přejetá..zkusím se schválně zítra přeměřit,ptotože ten utroš už neberu druhý den..tak jsem zvědavá na teplotku,pokud bude kolem 36,5..nemá cenu se testovat :wink:
4. led 2009 v 18:06  • Odpověz
já jdu trošku žehlit, mám čerstvě uschlé prádlo, tak jdu hned na to, že kaczkark, je to lepší. :sunglasses:
4. led 2009 v 18:14  • Odpověz
autor
As: to je teda neuvěřitelné, jaký mám na tebe dobrý vliv :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsem dnes taky žehlila a do hoďky jsem to měla se vším všudy :dizzy_face:
Péťo, měla si pěkné odpoledne :dizzy_face:
4. led 2009 v 18:16  • Odpověz
no a já se na to vykašlala :grinning: udělám to přes týden..slibuji :sweat_smile:
4. led 2009 v 18:17  • Odpověz
autor
Ty, ty, ty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dobře, tak já to tedy beru..... :wink: :slight_smile:
4. led 2009 v 18:18  • Odpověz
oooooo,děkuji děkuji moc.. :grinning: já ti taky už prominula :grinning:
4. led 2009 v 18:20  • Odpověz
holky,jak já vidím tady od těch slečen v albumech ty // tlusté čárky..tak mě to fakt sere..a někdo se snaží jenom měsíc :frowning2: je to nespravedlivé..tak jim závidím..už se těším,ale fakt těším,až si do albumu přidám ty svoje //tlustice :dizzy_face:
4. led 2009 v 18:25  • Odpověz
autor
No právě proto jsem ti taky prominula. Aby jsi věděla, že nejsem zlá :dizzy_face:
Neboj // určitě je přidáš a co víc, myslím, že trpělivost růže přináší a o to víc si těch // budeš vážit a pak budeš jedna z nejšťastnějších maminek a to za to přeci stojí :dizzy_face:
4. led 2009 v 18:27  • Odpověz
očko, neboj, taky je jednou budeš mít pěkně tlustý a viditelný. Moc nám to přeji. :grinning:
4. led 2009 v 18:46  • Odpověz
holky,ještě že Vás tady mám,opravdu..jste všechny zlaté :dizzy_face:
A ted chci vzkázat všem,co jdou zítra po delším volnu do práce..at vám jde od ruky..úsměv po celý den na tváři a at ten den rychle uteče :wink:
Já se už pro dnešek odmlčím a rozloučím..jednak se jdu navečeřet,osprchovat se,koukat na film a pak snažilkovat..dnes a zítra je náš den D :grinning:
Zítra se určitě po tom všem ozvu a už se na Vás zase mooc těším,jaké jsou novinky :wink:
Holky pápá :sunglasses:
4. led 2009 v 19:28  • Odpověz
autor
Péťo, děkujeme. A pokusím se tvé přání splnit a začít nový rok s úsměvem v práci :dizzy_face:
Tak ať se zítra vše vydaří tak jak má a budu se odpoledne na vás těšit :dizzy_face:
4. led 2009 ve 20:00  • Odpověz
Holky tak všem do zítřka přeju hodně sil na tu pracovní záležitost a nebojte víkende tu bude coby dup a co tu bude ještě dřív jsou přeci ti naši mimísci.za chvilku už se na ně budem všechny těšit doma spolu máme přeci Jonáše:slight_smile: tak papa a práci zdar:slight_smile: ach jo mě se nechce:frowning2: dost fňukání:-/ tak pa
4. led 2009 ve 20:10  • Odpověz
Holky tak úspěný vstup do pracovního procesu. Ráno až budu kolem desáté vstávat. :grinning: tak si na vás vzpomenu.
Jinak já jsem se do toho žehlení vrhla, že jsem vyžehlila i ubrus a takové dečky z Ikey, že jsem si to šla hned dát do kuchyně a když už jsem v tom zkrášlování kuchyně byla, tak jsem vyhodila hnusné kytky, ze kterých akorát opadávaly listy, všude utřela prách a zrušila vánoční výzdobu a už to tam mám opět krásné. :wink:
4. led 2009 ve 20:28  • Odpověz
Taky si rády prohlížíte cizí albíčka, mě vždycky zaujmou ty fotečky na té hlavní stránce a pak se zakoukám do celého albíčka a taky mě očko hodně žere, když vidím, že se někomu zadařilo hned po měsíci. Ale musíme všem přát, aby nám bylo taky přáno. :slight_smile:
4. led 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
Ahojky holky, narychlo vás zdravím, protože jsem dnes dorazila dříve do práce. Přeji všem co nejhezčí den. A samé dobré zprávy :dizzy_face:
5. led 2009 v 07:03  • Odpověz
dobré ranko všem..takže jak dopadlo snažilkování?? :grinning: manžel mi řekl,že má strach aby mi neublížil,když neví,co se ted ve mě děje(po IVF)..a že si raději počkáme na zítřejší výsledky :wink: nakonec jsem ho teda pochopila..že má strach..a šli po 01hod spát :slight_smile: tak nevadí..snažení si necháme na příšt.týden,mám mít PD..no a jonášova metoda se odkládá na začátek dubna,jelikož máme rizika nulové a ted po dobu dvou měsíců jsou dost velké..to ale už budu po profukách..tak to možná půjde vše snáze :slight_smile: holky ozvu se až odpoledne..mám práci :sunglasses:
5. led 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahojky holky,tak se nam ta dovolenka pekne krati v jedenact jedeme lyzovat!!!!Jinak jsme na slovensku v tatrach!!!Pekne si to tu uzivam,radne odpocivam!!dnes jsem byla na masazi a vecer jedeme do tatralandie-to je to centrum s toboganama a bazenama-se tesim jak mala!!!Konecne neco noveho-jsem to uplne potebovala se odeagovat!!!Mejte se moc hezky!!!Paaaa
5. led 2009 v 10:03  • Odpověz
jen si užívej jsi holka statečná moc tě obdivuju ,jak to psychicky zvládáš
5. led 2009 v 10:08  • Odpověz
Ja se sama taky ivim ze to tak zvladam!!!Nekdy je toho na me az moc,ale po miminko udelame kazda vsechno....
5. led 2009 v 10:16  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem si ráno zkoušela měřit BT a měla jsem 36,7, takže mrcha určitě dorazí. Ach jo. A já měla takový pocity, že těhotná jsem :frowning2:
5. led 2009 v 10:27  • Odpověz
Ivuš: tak to si opravdu pěkně užíváš, ale to je správné. Chce se to pořádně odreagovat. To já vždycky po neúspěšném ET začnu hledat dovolenou a manžel mi řekne "kam bys pořád chtěla jezdit? :confounded: ", ale nakonec se nějaká pěkná dovolená stejně koná.
Pořád mě to táhlo k moři, ale letos to vidím asi tak na Jižní Moravu a protáhnout to do Rakouska a nebo Západní Čechy a protáhnout to do Německa (chtěla bych do Berlínské ZOO). Manžel sice chtěl tak Finsko, ale tam se musí skoro pořád používat zimní výbava a z jízdy na ledovkách mám teda strach (jeli bychom vlastním autem).
Ale i Čechy jsou krásné.
Maty: nic si z toho nedělej, je tu nový cyklus a další snažení. :wink:
5. led 2009 v 10:49  • Odpověz
beru to sportovně :slight_smile:. Snad to vyjde tento měsíc. Začnu si měřit BT a uvidím. Snad to vyjde.
5. led 2009 v 10:56  • Odpověz
To jsi šikulka. A jak dlouho se snažíte o miminko maty?
5. led 2009 v 10:59  • Odpověz
Holky, ale je to nějaké divné, hodně silně krvácím, ale vůbec ze mě neodchází sliznice. Dřív když jsem měla mrchu, tak ze mě šly šílené chuchvalce a teď vůbec nic a to už krvácím druhý den (a to bývalo druhý a třetí den nejhorší). Tak já nevím. A testy negativní. :rolling_eyes:
5. led 2009 v 11:05  • Odpověz
teprve první měsíc, taky jsem si říkala, že kdyby to vyšlo hned první měsíc, tak by to byl zázrak. :wink: Proto nestrácím naději. Ale zaráží mě ty pocity které jsem tento měsíc měla. Předtím se mi to nikdy nestalo. Bolel mě podbříšek, někdy mi od žaludku bylo zle až na zvracení, neměla jsem chuť na kafe...
5. led 2009 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.