• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
možná se teď začínáš víc pozorovat, protože se snažít. Neboj to přijde. :wink:
5. led 2009 v 11:10  • Odpověz
ahoj,založila jsem nové téma..snažilkování podle jonášovy metody :wink:
5. led 2009 v 11:10  • Odpověz
věřím tomu že to přijde :slight_smile:
5. led 2009 v 11:12  • Odpověz
očko, to už tady ale někde je, to téma.
5. led 2009 v 11:25  • Odpověz
už vím,je to už uzamčené :angry: :grinning:
5. led 2009 v 11:29  • Odpověz
jojo, uzamčené, ale to nevadí, tobě se tady s náma nelíbí? Se o tom můžeme bavit tady a nebo koukni už do té rozjeté diskuze.
Podle toho slovenského výpočtu se mám snažit 10,11,12, podle toho německého výpočtu 8,11, a podle toho překladu z googlu co našla Lucka tak jenom 11. Tak já fakt nevím. Jestli se budu snažit tři dny v kuse, tak to už ten třetí den z manžela moc spermoušků nevycedím. Tak nevím jak to bude účinné. :grinning:
5. led 2009 v 11:32  • Odpověz
já už jsem dala dotaz do té diskuze Metoda podle MUDr. Jonáše. :wink:
5. led 2009 v 11:36  • Odpověz
očko už se chystáš k lékaři? Testovala si se?
5. led 2009 v 11:37  • Odpověz
asmeen,kde jsi na to přišla lííííbbbíííí :grinning: jen jsem myslela,že tohle téma tady není,nepátrám se po tom,jaké tady ještě jsou :slight_smile: a chtěla jsem aby se přidali další..už mi některé poslali do IP vzkazy.. :slight_smile:
5. led 2009 v 11:45  • Odpověz
no za chvilku..se začnu chystat..ted vařím :rolling_eyes:
5. led 2009 v 11:46  • Odpověz
očko: a co tvoje krvácení? Je to silné nebo jenom špiníš? Já krvácím hodně silně, ale sliznice neodchází - začala jsem to sledovat, jak si to tady psala ty. :wink:
5. led 2009 v 11:46  • Odpověz
krvácím jen slabě..stačí mi 1 vložka max.dvě na celý den..jdu se chystat za necelou hodku vyjíždíme..je tam kluzko,pojedeme opatrně :wink: pápá
5. led 2009 v 11:57  • Odpověz
no já přemýšlím, že jdu teď volat do Olmiku a přeobjednat se na středu do Polanky, dopoledne by tam mohl být Jaroš,ne?
5. led 2009 v 11:59  • Odpověz
Tak jsem se přeobjednala do Polanky k Dr. Jarošovi, tak uvidíme. Jsem na něho zvědavá, když ho spousta holek chválí
5. led 2009 ve 12:04  • Odpověz
ahoj už jsem doma z práce první den ušel je to poho jsem zpět a zas se mi v práci líbí.:slight_smile:
tak ty kusy co z nás během ms odchází to je sliznice ???to jsem nevěděla..
5. led 2009 ve 14:26  • Odpověz
Jo Luci to jsem věděla, ale ze mě žádná neodchází, pouze čistá krev, no tak uvidíme, třeba se to ještě pořádně rozběhne.
Luci co ty děláš za práci, že tak brzo vstáváš?
5. led 2009 ve 14:29  • Odpověz
dělám v jednom takovým malym podniku vyrábíme čokoládové bobbony a marcipánové figurky je to sranda a hlavně je to moc dobrý a to to je to lepší když po těch dobrůtkách nepřibírám děláme od pěti do půl druhý což je pohoda mám to 15min od byráku pěšky,jenže ráno musím s pejskem a udělat svačinky a tak tak vstávám tak ve 4:10..je to brzy ale zas jsem brzy doma..:slight_smile:
5. led 2009 ve 14:58  • Odpověz
http://bon-bon.cz/ koukni sem to jsou naše stránky já dělám hlavně ty marcipánové figurky ale dnes jsem dělala bonbony...
5. led 2009 v 15:00  • Odpověz
Luci, to vypadá moc dobře. Tak jsem četla o BT na netu a nemusí vždy být 37. A já si ji dnes měřila poprvé, tak nevím kolik byla na začátku.Takže ve mě přetrvává ještě maličká naděje. :wink: V nejbližších dnech se rozhodne. :wink:
5. led 2009 v 15:17  • Odpověz
mati držim ti palečky!!!holyk teď jsem našla na netu něco co by určo pomohlo všem z nás lae je to hrozně drahý posuďte sami na http://www.naturcomp.cz/info-bc/ a až si dočtete info dejte vlevo nahoře ceník a zhrozíte se tolik bych to chtěla ale ty peníze!!zlaté ovu testíky a jonáš zadarmo:slight_smile:
5. led 2009 v 15:21  • Odpověz
to ať si za ty penízky nechají :slight_smile:
5. led 2009 v 15:25  • Odpověz
tak jsem se mamky ptala kdy se narodila apk jsem zkusila podle jonáše zpočítat kdy podle něj měla u mu mu proběhnout oplozovací soulož vyšlo mi že kolem 20.září no a pak jsem na těhu kalkulačce na netu dala vypočítat porod podle oplodnění a on vyšel ten den kdy jsem se měla údajně narodit takže jonáš asik funguje já mu věřím!!! :wink:
5. led 2009 v 15:26  • Odpověz
něco na tom asi bude. Já zatím počkám jak mi dopadne tento týden a pak začnu pracovat i dle jonášovky :slight_smile:
5. led 2009 v 15:28  • Odpověz
ne blbost nebylo to 20 září jsem se překlepla!! to b\ mě měla už v půlce června!! :slight_smile: aa to ne
5. led 2009 v 15:31  • Odpověz
jsem zvědavá jestli zítra mrcha přijde. Normálně by měla, podbříšek mě bolí ale už týden a to se mi dřív nestávalo.
5. led 2009 v 15:34  • Odpověz
Luci: ten přístroj vypadá dobře, ale tolik peněz. Jen aby to ale potom fungovalo. Když mi nepomohla ani umělá oplodnění. :wink:
5. led 2009 v 15:37  • Odpověz
Ahoj holky,tak se hlásím..!!
prvně k cestě do Ostravy...KATASTROFA!!!!holky,cesta tam super,zvládli jsme to do polanky za 35min..ale zpátky 55min..na cestě 4 havárky..z toho jeden kamion v příkopě s kládama..ale úplně převracený..všude kamiony,které nemohly vyjet kopce :angry: měla jsem takový strach..a 3 osobní auta,rozbité a v příkopech..jsem ráda,že jsme dojeli zdraví domů :slight_smile:
Tak a ted..ke kontrole..na UTz jsem nebyla,ten necháme na příšt.pondělí..pro výsledky si mám volat zítra kolem půl10 a hned se zároven objednat(kdybych byla nebo nebyla těhu)..zítra ráno jdu k nám na odběry:krevní obraz a hemokoagulaci(nevím k čemu dobré)..
Dr.Holub dneska velmi příjemný,dokonce jsme se i nasmáli,když viděl jaký jsem měla obvod břicha při OHSS,tak vtipkoval..no takového jsem ho ještě neviděla :dizzy_face: zvedl mi náladu o 100procent..neustále mi říkal,at věřím žejsem těhu,dokud neuvidím výsledek,prý dost často se setkal s případem.že žena krvácela..taky jsem mu řekla o tom že 11-12den byla čárka a pak žádná..odpověděl,že plod se mohl držet,ale po 2 týdnech odešel :frowning2: ale prý nebudeme předbíhat..kdybycj byla těhu a krvácela dál,vzal by si mě k sobě do nemocnice a museli bychom to podchytit..
pak jsme se bavili o tom,proč jsem měla jen 3 vajíčka..řekl,že příště to musíme dokonale podchytit,aby opět nedošlo k předčasné ovulaci a to tak,že 3-4 dny budu ležet v Ol nebo polance a každý den budu docházet na Utz a bude mi brána krev k vůli hormonům,zda nebude nějaký pokles,aby jsme tomu předešli a já měla lepší úrodu..taky to nechápal,řekl,že jsem měla krásných 8 follukulů..a určitě se mi to nezměnilo v cysty podle horm.obrazu..předčasně nějaké bohužel praskly...
na další IVf můžu jít po 2-3 cyklech..mezitím asi vyzkoušíme IUI,ale byl pokles spermií :wink:
5. led 2009 v 15:40  • Odpověz
Očko: tak vidíš, pořád můžeš doufat. To ti docela závidím, že je na tebe tak příjemný. Já jsem se dnes taky přeobjednala do Polanky, když jsem viděla venku tu spoušť. Ale já jdu k Jarošovi.
Pořád silně krvácím, ale sliznice ze mě neodchází. Tak nevím. Já jsem bohužel na testech čárky jako ty neměla. :wink:
5. led 2009 v 15:44  • Odpověz
říkala jsem mu o té laparoskopii hydro..takže jsme domluveni(pokud nebudu těhu) příští cyklus ho podstoupím..bohužel jediná moje pojištovna ho neproplácí a tak to stojí 5000,- a 500 narkoza..to je asi tak vše..
jo a řekl mi,že jsem měla strašně pěkně narostlou sliznici a mimísek určitě ve mě min.týden ještě byl,jak jsem si dělala test..jak ted nevíme :wink: ale zítra se dozvíme
5. led 2009 v 15:44  • Odpověz
no, tak to jsou dobré zprávy, to by ten test mohl být pozitivní. Se zítra nebudeš moct asi dočkat toho jak tam budeš telefonovat, že? Držím ti pěstičky a pořád s tebou doufám. :wink:
5. led 2009 v 15:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.