• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
očko, držím palečkty, aby ta naděje která v tobě je přetrvala a přeměnila se v krásné těhotenství :wink:
5. led 2009 v 15:47  • Odpověz
a pco jsem předtím neměla..po horm.stimulaci je většinou..a pak zase vymizí,jakmile dostanu menstruaci..pokud do pondělka neprasknou a vaječníky se nezmenší..bude mi je muset přeléčit metforminem a clostilem..
5. led 2009 v 15:51  • Odpověz
ahojte,
očko:držím všecky prsty i na nohou,aby ti to vyšlo :astonished: :dizzy_face: Tak vidím že je to všude stejne že se musí počkat ty 2-3 cykly.Já sem byla ráno v centru na krev,a výsledky mi řekli před chvílí -negativní.Tak sem se ptala co se bude dít dále a že si mám zítra zavolat v 10hod. Dr. a on mi řekne co se mnou zamyšlejí podnikat dále,tak uvidíme. :fearful:
5. led 2009 v 15:55  • Odpověz
asmeen,na co je dobrý ten odběr hemokoagulace??? :fearful:
5. led 2009 v 15:56  • Odpověz
hemokoagulace. též koagulace krve, proces srážení krve JINAK OCKO DRZIM PESTI STESTI A ZITRA SE TU MRKNU JAK SI DOPADLA A ASMENKO U TEBE TO BUDE TAKY OK URCITE UVIDIS A NEZLOBTE SE ZE VAM SEM LEZU JENZE JSEM ZVEDAVA JAK DOPADNETE :grinning: :grinning:
5. led 2009 v 16:00  • Odpověz
holky děkuji moc moc moc :dizzy_face: když se nezadaří ted,tak snad hned v dalším měsíci :slight_smile: a přirozeně :grinning:
5. led 2009 v 16:02  • Odpověz
evi: my tě tady moc rády vidíme. Klidně se můžeš ozývat častěji.
co tvoje těhulkování? Všechno v pořádku?
5. led 2009 v 16:18  • Odpověz
jdu se naobědvat :grinning: předtím jsem to nestihla aa pak uklízet..zítra máme návštěvu..prozatím pá
5. led 2009 v 16:21  • Odpověz
pápá očko.
5. led 2009 v 16:22  • Odpověz
nazdar holky, mozem sa k vam pridat?

hladala som nejaku diskusiu, ktora by len teraz zacinala...ja zatial ziadne "problemy" nemam...ale tiez uz sa snazime 5 mesiacov...prve tri sme sa moc nesnazili, to uznavam...a zatial nic...vcera som sa testla, lebo sa mi motala hlava tri dni, ale to bolo asi z toho silvestra...samozrejme ze tam nic nebolo...mam dostat az 14eho...

inac obdivujem vasu silu...a hlavne vam drzim palce
5. led 2009 v 16:38  • Odpověz
Ahoj klio to víš že se můžeš přidat ,my tu teď řešíme jnášovu metodu tak si to zkus taky výpočítat jdem tu do ní všechny tak můžeš jít snámi:slight_smile:
5. led 2009 v 16:54  • Odpověz
klia: vítáme tě mezi námi. Přeji ti, aby to vaše snažení netrvalo moc dlouho a byli vás brzo více. :wink:
5. led 2009 v 16:56  • Odpověz
tady je nějak mrtvo:frowning2:
5. led 2009 v 19:47  • Odpověz
tak nám Luci něco pěkného napiš, jo zapomněla jsem ti napsat, že máš fajn sladkou práci. :wink:
5. led 2009 v 19:52  • Odpověz
ahoj holky - můžu se přidat? diskuzi jsem našla až ted - taky jsme se v prosinci začli snažit... teda dvakrát ale během plodných dnů (podotýkám jen podle data, teplotu si neměřím). Tak uvidíme. Ale prvního syna jsme taky upíchli na poprvé - tak snad se taky tak povedlo... Ale měla bych to dostat až 14-15. takže nevím kdy je dobré se testovat... zase si říkám, abych to neuspěchala - stejně vyjdou negativní...
5. led 2009 ve 20:14  • Odpověz
valento: to máš super, že se ti tak zadařilo. A vítám tě mezi námi. Aspoň pak na nás budeš plivat těhu bacily.
5. led 2009 ve 20:23  • Odpověz
ahoj,kde jste všechny snažilky a těhulky?? :slight_smile: kde je ta naše vzájemná podpora :grinning:
vítám Sašu a Kliu-holky přeji na testu brzy // a to už tento měsíc :grinning:
5. led 2009 ve 20:50  • Odpověz
děkuji. taky v to doufám a přeji to všem ostatním.
asmeena - já si pořád říkám jestli jsem to štěstí neměla jen jednou a te%d to třeba bude jak na potvoru trvat... Ale uklidněte mě - říká se, že do 6m intenzivního snažení je OK?
5. led 2009 ve 21:06  • Odpověz
no i do roka..pak se to teprve začíná řešit :wink:
5. led 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
Ahojky kočky,
zdravím nové tváře :dizzy_face:
Vůbec nemám čas vás dočítat, to mi připravujete na víkend hotový román :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2009 v 08:55  • Odpověz
vali: ale musíš věřit, že to půjde brzy. A hlavně žádný stres a psychická pohodička - to si myslím hraje velkou roli.
Já jdu asi už příští týden do práce a uvažuji, že si ještě ke kapičkám Femigard přikoupím Antistress kapičky. V práci je to totiž s některýma kolegama na mašlu. :angry:
6. led 2009 v 09:13  • Odpověz
no jo kaczkark, ale né aby si tady celý víkend jenom četla a pak se nevěnovala manželovi? Takhle by se děti teda dělat nedaly. :grinning:
6. led 2009 v 09:17  • Odpověz
ahoj holky...to som rada, ze ste ma pribrali medzi seba...poslite mi link na Jonasa...nech si to vypocitam
6. led 2009 v 09:46  • Odpověz
Já budu Jonáše zkoušet 11.1. to mám i Risk 0 a dnes mi taky dorazilo dvacet ovulačních testíků, tak budu testit, až se ze mě bude kouřit. :wink:
6. led 2009 v 09:53  • Odpověz
haha...tak som sa na to mrkla...tak my sme mali podla Jonasa "pracovat" 4.1...tak sa stalo, akurat ze tri hodiny po termine...tak neviem ci to vadi...a mal by to byt chlapec s risk 0...ale ja chcem holcicku :frowning2:...takze ak to vyjde az druhy mesiac, tak sa nenahnevam :slight_smile:...to by mala byt holka risk 1
6. led 2009 v 10:48  • Odpověz
Tak to mně už po těch třech letech snažení je jedno jaké pohlaví, ale už aby to konečně něco bylo. Klidně i dvojčata. :wink:
6. led 2009 v 10:50  • Odpověz
jejej...tri roky...uff....drzim palce....a kolko mas rokov asmi...ak sa mozem spytat...
6. led 2009 ve 13:30  • Odpověz
holky, už se někdo testoval? už je někdo těhu???

asmeena: tak ono s tím stresem atd. to není taky až tak "horký" - já při početí prvního dítěte měla v práci fakt stres s velkým S, navíc jsem vysoký prolaktin a poměrně velkou nadváhu a stejně se nám /zaplat pánbůh/ povedl na poprvé. Tak doufám, že to tak bude i na podruhé.
Ale dala jsem si předsevzetí, že pokud by se zatím nedařilo mimi, tak aspoň budu pracovat na svém hubnutí a udělám něco pro sebe. at se cítím líp. A s tím stresem - on mě 15měsíční synek nenechá ani stresovat, ani myslet na "blbiny".
6. led 2009 ve 13:31  • Odpověz
klia bude mi za měsíc 29.
6. led 2009 ve 13:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.