• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
ahoj holky, tak dneska si půjdu koupit testík :slight_smile: Dneska by měla mrška přijít, ale teplotu jsem měla dnes vyšší o stupínek než včera, tak to je na hlavu postavený. No uvidíme :wink:
6. led 2009 ve 13:39  • Odpověz
mata: tak držím pěstičky a pak dej hned vědět né jak očko, která nás napíná i když už dávno ví výsledky. :frowning2:
6. led 2009 ve 13:41  • Odpověz
to je fakt, měla vědět výsledky v 10, ne? Myslíš, že už by to bylo na testu vidět? :wink:
6. led 2009 ve 13:44  • Odpověz
to nevím, ale zkusit to pro jistotu můžeš, a pokud pořád nedorazí mrška, tak třeba opakovat za dva dny. Moc ti to přeji.
6. led 2009 ve 13:45  • Odpověz
asmi...mne bude v lete 32, tak preto sa tak trosku obavam...ty mas este troska viac casu :slight_smile:...mam susedku, ktorej v 37 povedali, ze uz nema ziaden folikul....

mata1: drzim palce...ja som posledny test uz minula a zaprisahala som sa ze kupim dalsi az ked bude potreba...
6. led 2009 ve 13:47  • Odpověz
holky, moc díky. A zítra uvidíme jak vše dopadne.
6. led 2009 ve 13:49  • Odpověz
klia: to mám teda o tři roky víc, ale stejně to všechno tak strašně rychle letí. To vidím v práci jak po novém roce chystáme daňová prohlášení a když to doděláme tak si oddychnu a už je to tady zase. To je fakt hrozné. A teď v práci je spousta holek na mateřské, začaly se snažit později než já a už se pomalu vrací z mateřské - to je hrůza, a to ti pak je tak strašně všechno líto a smutno.
6. led 2009 ve 13:53  • Odpověz
Tak že by se nám koník konečně rozjel po opravách serveru.
6. led 2009 v 16:17  • Odpověz
hm...to je fakt blbe...ja som akurat dneska volala na gyndu, kvoli preventivnej kontrole....no a sestricka mi povedala, ze doktorka je na materskej...ma to trosku zarazilo
6. led 2009 v 16:25  • Odpověz
tak holky testováno ..a nic :frowning2:
6. led 2009 v 16:26  • Odpověz
a kedy si mala dostat saronka?...mozno este budu... :slight_smile:
6. led 2009 v 16:34  • Odpověz
autor
Holky, hlásím včerejší poctivé snažení podle Jonáše. Měla by to být holčička a riziko nula :grinning: :grinning: Tak uvidíme, uvidíme, uvidíme.... :grinning: :grinning:
6. led 2009 v 17:00  • Odpověz
tak to jsem kackark zvědavá, jsi teda první, která to tady zkouší.
Saronka nevěš hlavu, ještě není nic ztraceno.

A očku naplácáme na prdel. Až pojedu přes Opavu, tak to sama provedu. :confounded:
6. led 2009 v 17:08  • Odpověz
autor
Když mi to Jonš takhle brzy vypočítal, tak mi nic jiného nezbývalo. Doufám, že zabere :dizzy_face: :dizzy_face:
6. led 2009 v 17:09  • Odpověz
Snad jo, i když to na diskuzi Metoda MUDr. E. Jonáš tak haní, ale já jsem schopná podstoupit všechno i kde jakou kravinu - třeba to zrovna vyjde. A na rizika se raději nekoukám. Prostě nesmí být žádná. :wink:
6. led 2009 v 17:11  • Odpověz
Čauves holky jak se vede???? Jsem zvědavá jak vám ten Jonáš zabere :dizzy_face: :wink:
6. led 2009 v 17:16  • Odpověz
tak jsem test dnes nekoupila, takže budeme muset vydržet o den dýl :slight_smile: O to by pak snad měly být silnější, teda jestli tam budou :wink:
6. led 2009 v 17:16  • Odpověz
Jáji ať ti dopadne dobře zítřejší kontrola.

Maty, tak budeš testovat později a třeba to bude o to silnější
6. led 2009 v 17:23  • Odpověz
As děkuju, začínám být drobet nervozní :unamused: :wink:
6. led 2009 v 17:24  • Odpověz
no to nesmíš, ty musíš být v naprostém klidu, aby bylo i mimiško. :wink:
6. led 2009 v 17:27  • Odpověz
tj, já si jen řikám, jen aby mrška nepřišla. :slight_smile:
6. led 2009 v 17:33  • Odpověz
třeba nepřijde a pokud by přišla tak ušetříš testík na příště.
6. led 2009 v 17:34  • Odpověz
Ahojky holky tak já jsem se teď vzbudila ta práce mi dává a navíc musí být v práce klimatizace a já jak stojím před ní tak mě z toho hrozně bolí záda a na jonáše už se těším nám to vychází na 16ledna(příští pátek) tak jsem zvědavá a moc věřím a přeju si aby se to povedlo:slight_smile:A co to očko vůbec nenapsala co??J8jí držím palečky a to víš že to bude dobrý hlavní je že ty dvě máš a miminko je určo ok:slight_smile:a amti držím palečky
6. led 2009 v 17:40  • Odpověz
No jo, očko má dnes přece tu návštěvu, kvůli které včera riskovala u luxování a vytírání. Tak jí dám ještě 10 minut a pak se za ní rozjedu do Opavy a naplácám jí na zadek. :slight_smile:
6. led 2009 v 17:45  • Odpověz
jo tak to jo no kačí držím palečky aby ten jonáš zabral!!!
6. led 2009 v 18:05  • Odpověz
no, jo, vy musíte mít Luci klimatizaci, aby se vám ty bonbónky nerozpouštěli, že? To já bych z toho byla asi pořád nemocná.
6. led 2009 v 18:20  • Odpověz
jj právě a ta fouká tak studenej vzduch že je to děsný a mě pak ofukujou záda a ty mě teď dost bolí úplně cítím ledviny tak se k té klimošce zítra budu muset otočit čelem aby mě ty záda tolik neboleli..ona celkově tam zima nejni ale ten studenej vzduch chjo a to se dopoledne klimoška porouchala a bonbony netuhli tak jsme měli otevřený okna no a venku -8°C tam bylo hrozně ještě že už je mi teplo to se radši potím než mrznu.. :wink:
6. led 2009 v 18:36  • Odpověz
ahoj test negativní výsledek jsem se dověděla ve 13,40h chtěla jsem ihmed napsat,ale nešlo se mi připojit,protože prý něco opravovali na stánkách koníku..tak se omlouvám..Jinač mi to zvedla nějaká Dostálová a řekla:tak bohužel paní .... výsledek z krve negativní!
a co já hned udělala v zápětí??objednala jsrm se ke kartářce a v pět u ní byla..a mám novinky
6. led 2009 v 18:51  • Odpověz
a nebudtě na mě naštvané,já fakt dneska nestíhala.. :slight_smile: ráno nábštěva,pak kafčo,výsledky..nefungovaly stránky a pak věštkyně
6. led 2009 v 18:57  • Odpověz
Budiž ti odpuštěno, ale já pořád tak doufala. A jak se cítíš po výsledcích, taky sis dávala naděje?
6. led 2009 v 18:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.