• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
cítím se dobře,a to popravdě,vše za mě spadlo..a naděje asmeen žádné..akorát ty prsa mě znervoznovaly..
6. led 2009 v 19:00  • Odpověz
a ted k té věštkyni..velice milá 70letá paní.. :wink: neptala se mě na nic..začala s prácí,moc ji to tam nesedělo,protože viděla nějakou zradu,pak jsem vytáhla karu ohledně sexu a že vidí doktora..u mě velký mrz,nejistotu a nervozitu..manžel na tom lépe,stále věří,že se něco povede..tak jsem ji nakopla s děckem..řekla že těhu jsem ještě nebyla ani ted zrovna nejsem..ale brzy se změní vše k lepšímu..a to veliké štestí,lásku a vidí dvojčata a to do max.1 roku,budu těhu..spíše vidí červenec,srpen,září..ale nedivila by se,kdyby to přišlo strašně brzy..a tak raději řekla ten rok,abych nebyla zklamaná :slight_smile: karty jsem vykládala 5x a v každém tom výkladu vyšly dvě karty vedle sebe holka a kluk..potvrdila mi to a tzačla blahopřát,že u mě je to jasné..a dvojčátka na 99,9procent..v těhotenství,první čtyři měsíce nohy nahoře,žádné uklízení,tahání a dlouhé procházky..pak viděla úřady a paníze,což je jako mateřská..do 4-5 let vidí stěhování z našeho bytu..tak jsem ji potvrdila,že sháníme pozemek..mi se splní můj sen po mateřské a budu pracovat kde jsem chtěla(vím co myslí),taky ji vyšlo,že moje mamka bude brzy babi,což opět potvrdilo mé těhu..mluvila,že máme nádherný vztah s manželem,že si mě hodně váží a miluje,až mi pořála ajá se tam málem rozbrečela,a že mi to i řekl,že život beze mně si neumí představit a mluvil o tom i se svojí matkou,což mi dneska potvrdil
6. led 2009 v 19:10  • Odpověz
Teda očko, to vypadá hodně nadějně, takže hned se vrhněte na Jonášky a ať už je to tady. třeba nebudou dvojčata, ale dvě děti rychle za sebou. :grinning:
6. led 2009 v 19:14  • Odpověz
manže si má dáváat pozor na zuby..tak se zalekl,(v rodině jim hrozí paradentoza)tak to trefila,pak moje mamka má problémy taky,což vím a taky to řekla dobře a má se vyhnout operaci,vidí nezdařenou operaci a prý ta bolest časem vymizí..pak se zmínila o malé holčičce kterou máme v rodině,že okamžitě má jít k lékaři,než aby něco její rodiče zanedbali..tak mě v té chvilce bylo zle,protože malá od sestry má problémy :frowning2: tak jsem ji to hned vzkázala..jianč už tak nevím,bylo toho dost..ale popřála mi,a až budu na mateřské mám přijít k ní a popovídáme si o té mé vysněné práci..jiač mi pořála hodně štěstí a že brzy budu těhu a čekat dvojčata..
6. led 2009 v 19:15  • Odpověz
teda očko, tak to je super. A nemusela si jí nějak nakopávat, to tak mluvila pořád vkuse sama?
6. led 2009 v 19:19  • Odpověz
a řekla mi,že mám strašně krásné karty ohledně vztahu a i celkově,co mě čeká až na jednu a to závist(asi ohledně těhu)..do takových 80procent se strefila :slight_smile: mám dobrý pocit :slight_smile: prvně ji vycházela holka a pak kluka ale potom pokaždé holku s klukem u sebe..
6. led 2009 v 19:19  • Odpověz
tak třeba budeš mít 4 děti. :grinning:
6. led 2009 v 19:20  • Odpověz
sem tam se mě na něco zeptala,měla nejasnosti..ale při každém výkladu to směřovalo k těhotenství a dítěti a skoro všude jsem měla kartu desítku,což je nějaká magická a nadějná(nejlepší) a ta ovlivnuje ostatní,či co..ale jen v dobrém..
6. led 2009 v 19:23  • Odpověz
no řekla mi že by se nedivila,kdybych měla 2x dvojčata.. :sunglasses:
6. led 2009 v 19:24  • Odpověz
tak kéž by ti to co nejdříve vyšlo. :slight_smile:
6. led 2009 v 19:45  • Odpověz
tyjo očko já tě obdivuju já bych na to asik neměla náturu chtěla jsem tam jít také ale bojím se že mi řekne něco ošklivého tak budu spoléhat na jonáše a doktory a osud si radši budu poznávat den po dni protože já z toho mám fakt strach ale tobě gratuluji patrně se to povede a ty budeš mít mimi dvě to jsem na to zvědavá:slight_smile:
6. led 2009 v 19:57  • Odpověz
lulu,byla jse hodně nervozní..ale stálo to za to.. :wink:
6. led 2009 ve 20:19  • Odpověz
holky,jdu spát..dnes toho je na mě příliš..únava padla a vstávám v šest..jdu na odběry..jsem se dnes na to vykašlala a pak jdu na gyndu pro doporučení na ty cviky :wink: pápá a sladké sny :slight_smile: :dizzy_face:
6. led 2009 ve 20:53  • Odpověz
pá očko, já jsem zvědavá jak zítra dopadnu u Jaroše. Doufám, že na mě dobře zapůsobí.
Pak dám vědět. Teď jdu taky spát. Pá a dobrou noc.
6. led 2009 ve 20:55  • Odpověz
jo asmeen,určo se ozvi..doufám že bude na tebe milejší než Holub..at to dobře dopadne,dej vědět :dizzy_face:
6. led 2009 ve 20:56  • Odpověz
hnedoocka23:tak to je mi lito,ze to nevyslo,ale neboj vyjde nam to jindy obema!
My uz jsme prijeli domu,ja jsem vcera pred odjezdem na svahu snedla nejaky rizek plneny a celou noc jsem z nej zvracela-uz jsem myslela,ze to snad ani nezkonci!!!
Jsme si odpocali a jen prijedeme domu,uz do nas muj tatka hustil,kde mame potvrzeni o povoleni stavby a podobne,jsem to hledala snad do desiti hodin a stejne jsem to nenasla!!!Musim dnes obehat vsechny urady!!!
Holky delala jsem si ten vypocet podle jonase,ale nejak mu to na me nesedi!!!A co to znamena ten RISK (0,1,2,3)??
Jinak vsem preju pekny den pa
7. led 2009 v 07:43  • Odpověz
ahoj holky...doufám,že tu nějaká jste...potřebuji poradit....měřím první měsíc a moc,teda vůbec se v tom nevyznám....nevím,jestli ovu byla,je nebo teprve bude...poradíte mi?
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=3/userid=64612
7. led 2009 v 09:23  • Odpověz
ahoj cambi,já se teda moc v tom nevyznám,ale řekla bych,že by ses měla snažit už raději dneska :dizzy_face: na to je expert kackark :slight_smile: ..uvidíš..určo se změř i zítra a pokud zase stoupne,tak snažilkování i zítra :grinning:

Kačko a já jdu konečně žehlit.. :angry:
7. led 2009 v 10:30  • Odpověz
ocko,díky...jsem z toho jelen....každopádně dneska i zítra se snažit budeme
7. led 2009 v 10:41  • Odpověz
Která pravidla porušuje: | Zruš Ahoj holky, hlásím příchod od lékaře. Viděla jsem se s ním poprvé a působil moc příjemně. Domluvili jsme se, že pokud budou zítra výsledky HCG negativní (musí se to potvrdit 100%), tak začnu brát clostilbegyt a příští týden jdu na IUI. Taky říkal, že už máme skoro všechna vyšetření, že už snad zbývá jen laparoskopie, tak na té jsem předběžně domluvena tak na březen.

Cambi: v tom je opravdu expert kaczkark, takže ta ti poradí, ale já bych řekla, že máš ovulaci dnes. Když ti to tak stouplo. Ale uvidíme co poví Kaczkark. Já začnu taky měřit, až mi skončí mrcha. :wink:
7. led 2009 v 10:44  • Odpověz
Tak holky, takže hlásím, že jsem oficiální těhule . Podle UTZ je vše v pořádku, jsem 6+0 podle UTZ i podle posledních měsíčků. A jak jsem z toho byla vyplesklá, tak jsem si neřekla ani o fotku , ale špuntíka jsem vydělá a pěkně si tam plavčí . Vyfasovala jsem gravital a hořčík a jsem z toho úplně mimo :grinning:
7. led 2009 v 11:04  • Odpověz
achal,tak to je super....moc gratuluji...tak vám se to podařilo po dvou letech? gravital je dobrý,taky jsem ho brala...a to ti napsal mudr? kolik jsi doplácela?
7. led 2009 v 11:41  • Odpověz
Jáji, tak super, to gratuluji, tak ať tam plavčí co nejdéle a ještě letos budeš chovat. :wink:
7. led 2009 v 11:42  • Odpověz
Jáji koukám, že jsi taky brala clostilbegyt. Já ho teď dostala a mám ho začít brát 5.DC až 9.DC (což je od zítra) a pak jdu příští týden na inseminaci. Ty jsi ho brala taky jenom pět dní? A pak jste se snažili sami? No já i před tou inseminací otestuji ovulační testy, poměřím teploty.
7. led 2009 v 11:44  • Odpověz
achalteke:mooooc moooc gratuluju!!!!
Holky jsem do ted uklizela a jeste varim...Nechtelo se me nic vymyslet,tak jsem supla na plech brambory s kurecim masem prolozila jsem to sunkou a za chvili to zaleju smetanou,manza nebyl dvakrat nadseny,ale sni i to :grinning: !!!
asmeena: Ja jdu na laparoskopii v unoru!
7. led 2009 v 11:58  • Odpověz
ivus ja na tebe myslela 31. a doufala jsem, ze to konecne vyslo...:frowning2: vidim, ze asi nic co?
7. led 2009 v 11:59  • Odpověz
noo niiic!!!Ale co nadelame!!Zivot jde dal,ale snad to vyjde nekdy konecne...vestkyne me jednou rekla,ze v roce 2009 budu tehulka a budu ten rok i rodit-tak treba mela pravdu!!!
7. led 2009 ve 12:01  • Odpověz
ivuš a tobě dělali jaká všechna vyšetření. Mně dnes dokro řekl, že jsem byla před rokem na hydrolaparoskopii, ale že laparoskopie jé důkladnější, jestli třeba není ta endometrióza. Jsem zvědavá. Pak mi Ivuš podáš info.
7. led 2009 ve 12:04  • Odpověz
neboj, to vyjde urcite co nejdriv.,...:slight_smile: zase si muzes porad uzivat vseho, na co pak uz nebudes mit cas..!:slight_smile: zavidim:slight_smile:
7. led 2009 ve 12:04  • Odpověz
Cambi jj zadařilo se po dvou letech. Doktor řekl, že se mám koupit buď Gravital a nebo Mamavit (na předpis bohužel není), platila jsem za něj 206,-Kč a je to myslím na měsíc.
As brala jsem clostil ten poslední cyklus až a brala jsem ho stejně jako ty. Brala jsem dlouho metformin ten mi nastartoval vaječníky, ale nedorůstali mi moc folíci no a clostil jim pomohl, aby dozráli a hned v prvním clostilovým cyklu se zadařilo :wink:
7. led 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.