• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
tak to je Jáji úplně super, že jsou i takové případy a že jste nemuseli zkoušet žádné jiné varianty :slight_smile:
7. led 2009 ve 12:32  • Odpověz
asmeena:dr.cadova me rekla,ze se udela laparoskopie i hysteroskopie zaroven,rekla mi ze to muzeme zkusit udelat az po tom dalsim cyklu,kdyby se nepodaril,ale ja do toho pujdu radeji jeste pred tim a stimulku odlozim!Jsem porad na neschopence,takze si svym zpusobem ani neztezuju,jsem doma a tady me skoro nic nechybi :grinning: i kdyz jsem potrebovala taky nejaky odpocinek...!!
7. led 2009 ve 12:38  • Odpověz
Holky,mám vyžehleno,uklizeno a jdu si lehnout..a koukat na televizku..takže až zítra nakouknu a moc nepište,at nemusím moc dočítat pá,hezky zbytek večera
7. led 2009 v 16:44  • Odpověz
ahoj holky, dnes jsem měla jen čas sem nakouknout. Očko, moc ti přeji, aby ti to podle kartářky vyšlo :wink:
U mě beze změny. Mrcha nedorazila a test byl dnes negativní :frowning2:
7. led 2009 v 19:37  • Odpověz
Tak zkus testovat tak za dva dny, snad mrcha nedorazí. Moc ti to přeji. :slight_smile:
7. led 2009 v 19:42  • Odpověz
řekla jsem si, že budu testovat až 13. teda pokud mrcha nedorazí :slight_smile: To bude přesně měsíc od mrchy. To by snad už mělo něco být vidět.
7. led 2009 v 19:44  • Odpověz
To by mohlo být. A co máš za test?
7. led 2009 ve 20:19  • Odpověz
hnedoocka23:muzu se te zeptat kolik je ti let?Vypadas hodne mladicka!!??Ja totiz postupem casu zjistuju,ze asi patriiim mezi uplne nejmladsi snazilky co muzou byt (ne asi,ale urcite)!!:slight_smile:!!
A chtela jsem se zepat,jetsli mate nektera kontakt primo na Jonase-znama si od nej nechala udelat takovy ten rozpis ovulace (nebo jak to mam nazvat) a vyslo ji to!!Ale bohuzel nema uz kontakt!!!
8. led 2009 v 06:55  • Odpověz
asmen, zatím žádný. Musíme nějaký koupit. Měla jsem s citlivostí 10 a že se může použít během dne, tak jsem to včera zkusila a nic. Mrcha stále nedorazila a doufám, že už nedorazí :wink:
8. led 2009 v 11:52  • Odpověz
ahojte holky...

mata1...ja som testovala tiez z RapidClear (tiez citlivost 10) v nedelu a nic...ale mrcha ma dorait az v stredu 14eho...ale tebe nedorazi...:wink:...drzim palce...kolky den si po termine? (alebo pred?)
8. led 2009 ve 12:52  • Odpověz
Rapid jsem měla taky, ale pozor po delší době začne stínovat, tak mu už třeba po půl hodině nevěřte.
Dnes jsem si volala na výsledky krve po transferu a jsou negativní, ale to jsem čekala, když už od neděle silně krvácím. Tak za týden pošupajdím do práce. :frowning2:
8. led 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj vše,dnes jsem vstávala v 12hod!!§a ted nestíhá,musím rychle uvařit oběd.. :confused: ale dneska jsem krásně vyspaná..
Asmeen,to je škoda..ale ty se nevzdáš a brzy otěhotníš,tak jako my tady všechny :dizzy_face: ywush je mi 24 let..Lulu má myslím 20let..pá mizím.. :wink: odpo nakouknu
8. led 2009 ve 13:06  • Odpověz
ahoj očko: to víš, že se nevzdám. Dokonce mi ani slza neukápla, když mi výsledek sdělili. Hold už začínám brát sportovně. Tolik pokusů.
8. led 2009 ve 13:16  • Odpověz
kila, jsem 2. den po termíně. Mrcha měla přijít v úterý a nepřišla :slight_smile:
8. led 2009 ve 13:18  • Odpověz
tady podle toho jsme si jednou s kamarádkou objednali kalendář plodných dní, jí se takhle podařilo počít obě děti, ale mně to teda nevyšlo. :wink:
Ale můžete zkusit kouknout aspoň na výpočet plodných dní online, jen tak pro info, za to nic nedáte. :grinning:
http://www.havelka-astral.cz/
8. led 2009 ve 13:29  • Odpověz
mata1: tak to je super...ze mas po termine...tak este pockaj dva dni alebo viac a testuj :slight_smile:...drzim palce

asmen: to ma mrzi...si silna zena
8. led 2009 ve 13:31  • Odpověz
počkám to 13. a budu testovat. Pokud budou //, tak si rovnou skočím k Dr. Jsem na neschopence, tak bych možná pokračovala dál. :slight_smile: Dělám totiž noční a nevyhovujou mě normálně natož asi v těhu :grinning:
8. led 2009 ve 13:34  • Odpověz
ja mam dostat 14 a 13 idem na preventivnu prehliadku...tak uvidime...ale necitm sa na to zeby to mohlo tentokrat vyjst :frowning2:
8. led 2009 ve 13:40  • Odpověz
No nejvíc se musím smířit s tím, že opět nastoupím do práce, ale snad si brzo zase zvyknu.
8. led 2009 ve 13:49  • Odpověz
hm...to je blbe...a ako dlho si bola doma?...
8. led 2009 ve 13:59  • Odpověz
2,5 měsíce. Práci mám super, sedím v kanceláři a počítám a počítám, ale kolektiv na hovno. :astonished:
8. led 2009 ve 14:04  • Odpověz
já jsem doma zatím měsíc. Jsem po operaci menisku.
8. led 2009 ve 14:37  • Odpověz
kdyz uz se bavite o tech neschpenkach ja jsem neco pres dva mesice doma!
8. led 2009 v 15:07  • Odpověz
hmm...tak to vypada, ze pracujem len ja :slight_smile:, teda moc sa nepretrham...nejak sa nemozem nastartovat v Novom roku...ale aj tak vam to holky nezavidim...
8. led 2009 v 15:11  • Odpověz
Ja jsem z pocatku kdyz jsem nastoupila na neschopenku,mela z toho spatne svedomy,ale ted se mi na ni zacina docela libit :grinning: :grinning:
8. led 2009 v 15:12  • Odpověz
holky,tak to jste teda moc nenapsali za včerejšek a dnešek,skoro nic :grinning: já už mám dovařeno a dopapano,dělala jsem hřib.omáčku s knedlíkem(dietka) vývar hovězí..pejsanek si zase pošmakl na masíčku..to co já vždycky uvařím,tak na to nemám ani jaksi chut..asi z toho ochutnávání,či co..ale jsem ráda,že manželovi chutnalo a ještě si přidal :dizzy_face:
tak už se nám to blíží,příšt.týden snažilkování.. :dizzy_face: já si ovu testy kupovat nebudu..možná jen začnu měřit teplotku ráno,ale jinač ovulku jsem vždy poznala,bolí mě celý spodek a pěkně mi to vystřeluje do zad..takže to pojistíme a vidím to tak na 2-3 dny :grinning:
8. led 2009 v 15:29  • Odpověz
jinač femigard mi dorazí během zítřka..nevím zda jsem to pochytila dobře,ale bere se 3x denně malá lžička(smíchat s vodou 1 dc)??
8. led 2009 v 15:30  • Odpověz
tak už mi dorazil..tak šup šup do první ochutnávky :grinning:
8. led 2009 v 15:36  • Odpověz
ano Peti, máš na zadní straně návod. Ty budeš zdravoučká.
8. led 2009 v 17:18  • Odpověz
kde vězíte všechny??holky,pro dnešek to balím..jdu dát dopořádku kuchyn a pak do postele :sunglasses: tak zítra..hezký večer :dizzy_face:
8. led 2009 v 19:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.