• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
ahojte,
tak u mně taky nic nového,jen mam pčijít na konzultaci15.12 na 10hod.Moc si od toho ale neslibuji ,nemají mi co navrhnout,leda tak jedině napíšem další žadost na pojištovnu a pak jen čekat.

očko:já sem femigard obědnávala tak jako ty a mi ještě nic nedorazilo :angry: ,,že-by to bylo bydlištěm,já jsem okr.OV a ty?
8. led 2009 ve 21:40  • Odpověz
-ahoj holky - dáte mi radu? poslední měsíčky jsem měla 14.12., cyklus mám různý - rozmezí mezi 28-34 dni - nejčatěji tak 32, 33. Kdy bych si měla tak udělat test aby už měl šanci vyjít pozitivní?
8. led 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
Ahojky kočky moje,
dlouho jsem tu nebyla, protože, když chodím do práce, tak vůbec nestíhám. Ale já to zítra napravím a dočtu vás, nebo mi to nějaká hodná dušička napíše, co se tu všechno podstatného událo :dizzy_face:
valentovasasa: zkusila jsem zadat tvé údaje do kalkulačky a asi pro jistotu by bylo lepší testovat až příští pátek, aby si nebyla zbytečně zklamaná :dizzy_face: Budu držet pěstičky, aby to dopadlo, tak jak si přeješ :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2009 v 08:00  • Odpověz
9. led 2009 v 09:14  • Odpověz
ahoj holky, tak jakpak se máte? kačko,potřebovala jsem poradit ohledně měření :wink: tím,že měřím první cyklus, tak jsem z toho vedle jak ta jedle....ikdyž graf mi už označil ovu...no,ale my jsme to propásli... začali jsme sexíkovat později....ale příští měsíc budu připravená...mám objednané i ovutesty...
9. led 2009 v 11:39  • Odpověz
valentovaso, myslím,že testovat můžeš už 14,15...tak držím palce :wink:
a prosím tě, vím,že je to divné a nic mi do toho není,ale...mám k tobě prozbu...máš krásného chlapečka a krásné fotky v albu..nemohla by jsis tu hlavní fotku malého (dominkův první rok) vyměnit za nějakou jinou...?máš tam spoustu krásných fotek malého...tahle mi připadá smutná...
9. led 2009 v 11:45  • Odpověz
tak to mě nenapadlo nikdy sledovat... tak vyměněná...
9. led 2009 ve 12:30  • Odpověz
ahoj,tak potvrzení od gyndaře na ty cviky stále nemám,nikdo tam k vůli nemoci není,ale od pondělka už konečně jo,tak si tam zajdu..mám výsledky krevního obrazu a mám zvýšené erytrocyty(červ.krvinky)..tak jsem zvědavá,co stím udělá Holub a jestli to nějak vadilo při IVF :confounded:
9. led 2009 ve 13:10  • Odpověz
ahoj holky, tak u mě stále beze změny. Mrška ještě nepřišla :slight_smile:
9. led 2009 ve 13:39  • Odpověz
ahoj mato,tak to jsou dobré zprávičky..kdy se budeš znova testovat?? :dizzy_face: držím moc moc palečky :dizzy_face:
9. led 2009 ve 13:50  • Odpověz
v úterý, moc díky :slight_smile: V noci nemůžu spát, pořád se budím. Dneska mě vzbudila i bolest v podbříšku, ale trvala jen chvilku, tak doufám, že to nic nebylo.
9. led 2009 ve 13:54  • Odpověz
to znám mato..taky sem byla přes noc věčně vzhůru a kontrolovala se,zda mrcha nedorazila..a pak přišel velký oddech :grinning: no a nakonec stejně dorazila...snad už se brzy dočkám toho,že ji 9 měsíců neuvidím,nepocítím :dizzy_face:
9. led 2009 ve 14:01  • Odpověz
vlastně to přeji každé tady z nás.. :dizzy_face:
9. led 2009 ve 14:03  • Odpověz
já to taky všem přeji, a hlavně aby to bylo brzo :slight_smile:
9. led 2009 ve 14:07  • Odpověz
jo holky a když budete mít kliku, tak tu mrchu nepotkáte ještě déle než 9m - pokud pominu po porodu očistky
9. led 2009 ve 14:20  • Odpověz
asmeen,děkuji za recept..já ryby moc ráda,takže ho určitě využiji a ani není těžký :wink: ale co manžel bude jíst,to nevím..ten miluje jenom pangase :slight_smile:
9. led 2009 ve 14:48  • Odpověz
asmeen,jak si tedkom dělala ten koláč z bebe..to těsto si dělala jak..to se rozmačkají ty bebečka a zalije máslem(předtím přidáš skořici a vanil.cukr)..ty jsi to těsto ještě nějak zpracovala??protože třeba u toho mého receptu ho zpracuji a pak rozprostřu do formy :slight_smile: a kolik toho másla??od oka..díky
9. led 2009 v 15:10  • Odpověz
Peti, dala jsem do dortové formy 1,5 balíčku bebe, ty jsem trošku v té formě pomlátila paličkou na maso, takže se lehce rozlámaly na menší kousky, zasypala skořicovým cukrem, protože jsem neměla skořici, tak jsem udělala takový kompromis mezi skořicí a vanilkovým cukrem a to jsem zalila asi čtvrtkou rozpuštěného másla a promíchala.Na to jsem pak dala ten rozmix. tvaroh s limetou a cukrem. :wink:
Když jsem to dopekla, tak jsem se ptala manži jestli si dá, a on že né že je přejezený z oběda. Ale když viděl, jak to pěkně vypadá na talíří, tak hned chtěl taky a teď si znovu přidával. Moc mu to chutná. Takže další super recept do sbírky.
Ten tvůj koláč taky zkusím, vypadá dobře. :wink:
9. led 2009 v 16:35  • Odpověz
zkusím ho v neděli,už jsme dlouho nic nedělali..jo ten pudinkovej mi moc vhutná..a nejlepší je druhý den,jak nasákne ten korpus tím pudinkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: mnamky..
9. led 2009 v 16:50  • Odpověz
asmeen a kdy se vrhneš do mojžíšky??
9. led 2009 v 16:51  • Odpověz
autor
Cambi: v čem si potřebovalo poradit s tím měřením...? :wink: :dizzy_face:
9. led 2009 v 17:40  • Odpověz
No, já nejprve musím zajít ke své gyndařce na preventivku a při té příležitosti ji požádám o doporučení, možná se k ní obědnám příští týden. Uvidím jestli mi konečně skončí mrcha. Už ji mám 6 dní a je pořád stejně silná. Tak uvidíme. :confounded: Jinak od včera jsem zase začala jezdit pomalu na rotopedu, dívám se u toho na Ulici, tak to rychleji ubíhá.
9. led 2009 v 17:46  • Odpověz
asmeen,četla jsem,že pokud se snažíš o mimi,jízda na kole tomu neprospívá,hlavně né před ovulací..neovzdušnuje se ti spodek a navíc tím vaječníky dostávají záhul..nejlepší je plavání,joga..takovým to cvičením,by ses měla vyhnout..mám taky rotoped,ale ted ho raději nepoužívám a ještě po IVf..
a mi ve fertasu řekli,že po dobu,co budu chodit k nim,nemusím ke svému gyndařovi..stejně jsem pod kontrolou u nich..
9. led 2009 v 18:00  • Odpověz
holky, copak jste to pekly dobrého? :wink:
9. led 2009 v 18:07  • Odpověz
já jsem dělala na oběd pstruha plněného gervé a petrželí - recept je na www.nova.cz - babicovy dobroty, a jmenovalo se to pstruh v županu
Dělám to teď skoro pořád a je to moc výborné.

A pak máme recept na cheescake - a to jsou rozmačkaná bebečka zalitá tvarohem s limetou a cukrem a to se potom peče. Mniam
9. led 2009 v 18:14  • Odpověz
to zní moc dobře :slight_smile:. Můžeš mi prosím do IP poslat recept?
9. led 2009 v 18:16  • Odpověz
maty poslala jsem ti ten koláč i toho pstruha.
9. led 2009 v 19:14  • Odpověz
as, moc díky. Určitě to zkusím :wink:
9. led 2009 v 19:29  • Odpověz
kačko, chtěla jsem poradit...dva dny mi klesla teplota o něco málo dolů, nevěděla jsem, jestli by to mohla být ovu, nechtěla jsem promarnit šanci,víš... čekala jsem,že bude později...no,ale dneska mi už graf vyznačil,že to ovu byla...

valento...vidííííš...super...krásný chlapeček
9. led 2009 ve 23:02  • Odpověz
autor
Cambi: tak to jsem ráda, že si to neprošvihla :dizzy_face: Pošli mi prosím odkaz na tvůj graf, baví mě je studovat :dizzy_face:
10. led 2009 v 09:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.