• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
Jejda vas holky obdivuju,jak vas bavi si merit ty teplotky,jsem na to lenoch ze vsech lenochu nejvetsi!!!
10. led 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
Ivčo, na tom vůbec nic není. Ráno mám nastavený budík na mobilu. Změřím a hned to zaspím. Kolikrát si ani nepamatuji kolik jsem naměřila a musím se znovu mrknout. Digitál měří rychle a v pohodě :dizzy_face:
10. led 2009 v 11:10  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: no ja vim,ale i pres to jsem sileny lenoch!!!Ted mam zase antikoncepci na mesic,v unoru jdu na laparoskopii,tak uvidime
Me ta vestkyne jednou rekla,ze budeme mit chlapecka a ze porodim do konce roku 2009 a kdyz se divam na jonasovu metodu nebo na takovou tu tabulku,kde je to rozdelene podle veku,tak mi vsude vychazi chlapecek,pokud by me tento treti pokus v breznu vysel....
10. led 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahoj holky nerada VAm sem lezu kdyz uz jste tu tak pekne sbehle a sehrane,ctu si vas od zacatku,myslela sem ze to na Novy rok vyjde vice holcinam //,ale tak priste uz urcite :wink:

Kackark mam dotaz kdyz tak rada studujes ty grafiky :dizzy_face: muzes se kuknout na ten muj??Cekam co se stoho vyloupne,ale bojim bojim ze opet zase jen zklamani :pensive: TAk diky :slight_smile:

Ywusko ja si myslim ze na tom vesteni neco bude a verim ze se VAm to letos podari jak otehotnet tak to ze budete rodici,samo ze i ostatnim to vyjit musi,jinac by to ani neslo :sweat_smile:
10. led 2009 v 11:28  • Odpověz
10. led 2009 v 11:29  • Odpověz
Jaj dekuju mooc!!!snad jooo....uvidime....
10. led 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
Ahojky Péťo,
klidně se k nám i přidej. Určitě nám to nebude vadit.
No a ke grafu: nevím jak dlouhou míváš fázi po ovulaci (luteální fáze), ale pokud to zítra, pozítří nedostaneš, tak to vypadá nadějně. Ale nadruhou stranu tomu zase moc nenapovídají teploty (měly by být cca kolem 37). Takže těžko hádat. Každopádně bych zítra test zkusila a uvidíš. V kolik hodin měříš a jakým teploměrem?
10. led 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
Holky, tak už mám pro tento týden vyžehleno, a byl to úžasný pocit žehlit to voňavoučké prádlo :wink: :dizzy_face:
Jak to vydrželo vám s tím žehlením? :wink:
10. led 2009 ve 14:15  • Odpověz
na kackark, od té doby jsem pořádně ještě neprala, zatím jsem prala jenom zimní bundu a kalhotky, a to nežehlím, ale jinak se snažím a vždycky když se dám do žehlení, tak si na tebe vzpomenu a mám lepší pocit, že jsem to tak dobře zvládla.
10. led 2009 ve 14:17  • Odpověz
Ahojky holky už jsem tu dlouho nebyla tak jsem vás teď dočetla a koukám žádné novinky ale u mě je to taky pořád stejný pořád práce a tak se nestíhám sem koukat,čekám že tak v po nebo v út mi dorazí ovu testíky a budem testit dnes jsem 11dc ale snažení už se rozjelo:slight_smile: snad to tenhle měsíc vyjde,třeba..jinak dnes večer jdem na ples tak se těším mám ráda plesy:slight_smile:
10. led 2009 ve 14:49  • Odpověz
autor
As: no vidíš, jak se ti to krásně daří dodržovat :dizzy_face:
Ahojky Luci, já taky celý týden neměla vůbec čas a popravdě jsem neměla ani sílu dočítat. Tak jsem ráda, že si to dočetla a zjistila, že se nic nového neděje. Já jsem 9DC, tak začnu testit v pondělí. Ještě tu mám dva testy a v pátek mi verusinek poslala další, tak snad dorazí včas :dizzy_face:
10. led 2009 ve 14:56  • Odpověz
mě taky v pátek verunka poslala testíky mám jich objednaných 30ks tak to bude stačit:grinning: jinak už se na to testíkování těším:slight_smile:jenže mě teda dorazí dlouho no jak jsem dnes už 11dc tak počítám že testy dorazí v můj 14dc a ale naštěstí to jistí jonáš:slight_smile:
10. led 2009 v 15:14  • Odpověz
autor
Luci, taky jsem jich objednala 30 a doufám, že je zdaleka nebudu potřebovat. Já mám cyklus 28 dní, tak je ideální testovat od 11DC, což bude v pondělí :dizzy_face: A testovat budu jako divá :wink: :slight_smile:
10. led 2009 v 15:16  • Odpověz
Holky myslite si,ze je blbost se poustet do dalkove studia kdyz chceme mimi???
10. led 2009 v 15:22  • Odpověz
autor
Ivčo, určitě to blbost není. Mně to čeká s největší pravděpodobností taky :dizzy_face:
10. led 2009 v 15:27  • Odpověz
Ja jsem zdravotni sestra a me ani manzelovi se nelibi,co vsechno musim delat a kolik casu potom travim doma-temer zadny...tak jsem se rozhodla pro toto!!A spoustu lidi uz me reklo,ze to je pry nejlepsi obdobi pro studium
10. led 2009 v 15:29  • Odpověz
ahoj holky...
kačko,tak tedy můj graf http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=3/userid=64612
no spíše jsem to prošvihla...myslela jsem,že teplota musí hodně klesnout,tak jsem jen čekala a čekala
kačko,dá se podle té teploty říct,který den jsem přesně měla ovu,jestli teda 11 nebo 12DC nebo je to v tom rozmezí těch třech dnů? připomínám,že to je můj první měsíc měření...
10. led 2009 v 16:05  • Odpověz
ywush,snažíme se dva roky a až tento cyklus jsem se rozhodla začít měřit,at vůbec vím,kdy mám ovu...nejdříve jsem myslela,že mám 8-9DC, pak zase,že mám 15-16DC...přítel je na sexík lenoch,tak mi nezbývá než se mu naservírovat přímo pod nos v plodné dny a ted už aspon vím kdy teda ta správná doba je.
taky jsem se nejdříve do toho nehnala, věděla jsem,že už určitě nebudu měřit každý den,ale nějak mě to chytlo...ještě,abych ted porozuměla,co ty teploty znamenají a bude to fajn...zatím spoléhám,že mi tady někdo poradí...

a s tou školou...já jsem taky začala studovat dálkově...jsem teprve v prvním,ale doufám,že to dotáhnu do toho finálního pátého ročníku...rychle to všechno utíká...mám už pětiletého kluka a tak si říkám,že už ted tu školu jsem mohla mít za sebou...a počítám,že,když budu mít mimi,že i tak to s dvěmi dětmi nějak zvládnu
10. led 2009 v 16:19  • Odpověz
autor
cambi: Ovulka proběhne v den poslední nízké teploty, což u tebe byl 11DC. Bohužel měření ti ovulku prozradí až když proběhla, proto je lepší sledovat více faktorů, jako např. hlen a ideální je to spojit s testováním OVU testy :dizzy_face: Jak myslíš, že si to prošvihla, kdy jste se snažili?
10. led 2009 v 16:22  • Odpověz
autor
Cambi: to víš, že ti rádi poradíme :dizzy_face:
Ivčo, pro mně to bude asi tak trochu i nutnost, protože na to co dělám by byla VŠ dobrá a já mám jen gympl. Ale myslím si, že zvládnout se dá všechno :wink: :slight_smile:
10. led 2009 v 16:23  • Odpověz
KAckark diky za odpoved,ale jaksi me dneska fest poboliva bricho takze nejspis to dostanu,hm cemu se divim ze :confounded: Jinak merim digitalnim teplomerem rano v osm.A LF mivam cca 14-16 jak kdy mam divne cykly,ale aspon uz se to trosku upravilo i bez leku.

Jinac ja se klidne pridam,dik za nabidku,ale ja sem spis typ co moc do diskuzi neprispiva,jen vyjimecne.Test ted koupeny nemam mela sem ale ten sem v tydnu vyplitvala,samo ze zbytecne,takze pokud to zitra nedostanu a teplota stoupne tak test zkusim v tydnu, stejne bych to nijak nezmenila kdybych byla tehu to tech par dni pocka bud bude bo nebude. A pokud to dostanu volam v tydnu do centra at nam udelaji geneticke testy ktere sme oddalili pred VAnoci,takze snad se to pohne no :dizzy_face:

Muj sel ted na nocni,cekam segru s malym synoveckem na navstevu tak aspon se zase snim pokocham jak je krasny :grinning:
10. led 2009 v 17:18  • Odpověz
autor
Péťo, je moc dobře, že máš LF dlouhou :dizzy_face: Ale na to, že měříš až v osm se mi ty teploty nezdají bohužel moc vysoké :unamused: A to opravdu vstáváš každý den až po osmé?
Návštěvu si hlavně pořádně užij a někde jsem slyšela, že i chování miminek napomáhá k otěhotnění :dizzy_face: :dizzy_face:
10. led 2009 v 17:37  • Odpověz
Jéje zapoměla jsem mezi nás přivítat novou snažilku..Vítám tě Peťo!! :wink: jo kačí taky doufám že je nebudu potřebovat líbilo by se mi kdybych třebe v lednu nebo v únoru ani březen by nebyl špatný otěhotněla abych mohla nosit ty těhu tílka a šatičky a aby to bříško bylo pěkně vidět,jé to by bylo žůžo:slight_smile:
10. led 2009 v 17:40  • Odpověz
autor
Luci: to by bylo príma, už se na to těším :dizzy_face: Ale já byla na začátku těhu a skoro na mě nebylo nic vidět, a nikdo mi nevěřil, že už jsem v takovém stadiu těhu :frowning2: Tak mi teď nebude vadit, když bude vidět bříško dřív :dizzy_face:
10. led 2009 v 17:42  • Odpověz
kačko,dík...v tom případě jsme se snažili až den po...,ale důležité je,že vím,kdy tedy můžu ovu očekávat... však bude další měsíc a to si pěkně vychytám...budu zásobena ovutesty a už konečně vím,kdy asi je správná doba...
10. led 2009 v 19:19  • Odpověz
autor
cambi: ale ani den po nemusí být úplně ztracený, iproto je vyznačený na WK zeleně :dizzy_face: Záleží kdy přesně k ovu a snažení došlo. Ale výsledek poznáš až tak za 10 dní :wink: Budu držet pěstičky, aby to dopadlo, a ty si už víckrát měřit nepotřebovala :wink: :slight_smile:
10. led 2009 v 19:21  • Odpověz
ahoj kočeny :slight_smile: vítám Petku21..jmenuješ se tak??Já jo.. :grinning: holky dnes byl den D..tolik uklízení..odstrojit stromek,všechny ván.ozdoby schovat,převlíct ložní,prát :frowning2: jsem K.O.a to jsem ted ještě dělala véču,bramb.guláš..manžel si vymyslel :grinning: udělala jsem toho pěkný kotel,tak aspon bude na pondělí a nemusím vyvařovat..zítra dělám novinku za babicových dobrot a to kuře pro chlapy,je to rychlé a vypadá to dobře :slight_smile:
Lulu,Kačko jestli mi vyjdou ty dvojčata podle kartářky,tak to těhu už bude na mě vidět zřejmě už ve třetíím měsíci,ne-li dříve :sunglasses: ale už se těšíme
10. led 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
Péťo, taky jsem dnes dělala podobné věci jako ty, až na to povlečení, to mě čeká příští víkend. Mě už je i jedno jestli to vidět bude a nebo nebude, hlavně, aby to bylo :dizzy_face: :grinning:
10. led 2009 v 19:27  • Odpověz
kačko, díky..jsi hodná..já samozřejmě ti přeji to stejné a at vše je o.k!
v listopadu jsem začala testovat už několik dní před MS, s tím,že jsem tušila,ale fakt jen tušila, že mám ovu málo pár dní po MS a měla jsem na všech testech slabší //, perioda v den kdy měla přijít-nepřišla....a stejně nakonec dorazila po dvou dnech...tak jsem se zařekla,že testovat nebudu, dokud pár dní neuběhne.

a vůbec...jak ty? sice jsem tady,ikdyž jsem nereagovala, pořád pročítala....a ty jsi měla,myslím, opožděnou...asi mi někde unikl výsledek?
10. led 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
cambi: já jsem si dala novoroční předsevzetí, že budu testovat až v den očekávané MS, už mě nebaví naklánět a sledovat testy a myslet si, že tam ta druhá je :unamused: No pro mě je dobrým znamením, že MS chodí pravidelně a nejen podle testů, ale i podle teploty OVU probíhá, tak se nesnažím nic lámat přes koleno a věřím, že to dřív nebo později dopadne :dizzy_face:
10. led 2009 v 19:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.