• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
autor
ywu: ale dej nám před testováním vědět, ať můžeme mačkat ty palečky :dizzy_face:

achal: já Ti prostě i bez testu oznamuji, že seš těhu :grinning: :grinning: :grinning: Prostě seš jasná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jasný....????? :grinning: :grinning:
25. pro 2008 v 18:16  • Odpověz
Jestli já tak i ty i Iwush a všechny, které se v nejbliižší době chystají testit. Bylo by to úžasný a já bych to všem moc přála :wink: :dizzy_face:
25. pro 2008 v 18:28  • Odpověz
autor
Já to taky všem moc přeji a myslím, že si nám to v té naší diskuzi krásně začala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A test si žádný nevyhrabala? Ale ten by byl už jen tak pro potvrzení a pro ten správný efekt :grinning: :grinning:
25. pro 2008 v 18:29  • Odpověz
Nic jsem tu nenašla, ale stejně si to nějak ověřit musím, abych nepřiplašila k mudrovi jen tak, ten by asi koukal :sunglasses: :grinning:
25. pro 2008 v 18:49  • Odpověz
jájo no to je dost velký příznak a změna barvy dvorců..
25. pro 2008 v 18:55  • Odpověz
jájo já šla k mudře po týdnu co jsem to nedostala ,že vim že jsem těhu...a ona se smála ,že to nepozná..a ještě dost dlouho to ani nebylo nikde vidět..test to objeví jako první..
25. pro 2008 v 18:56  • Odpověz
achalteke:No ja mam citlive prsa uz asi od 2.dne po ET,ze se jich nemuzu pomalu ani dotknout!A posledni dva dny me strasne bolela levy vajecnik,teda bylo to takove jako by pichani,ale dnes uz to necitim,tak nevim!!!
No jste hodne holky,jsem zvedava jak to dopadne...mam strach si delat test,ale co nadelam,kdyz bude negativni,tak bude negativni a ja s tim nic nenadelam....
25. pro 2008 v 18:58  • Odpověz
ywus ahojky ,neboj,píchat tě může kdekoliv a může to být //,ale ty prsa to je docela dobrej příznak..nadále držim pěstičky!
25. pro 2008 v 18:59  • Odpověz
lencacar....ja si stejne porad myslim,ze je na priznaky brzy...i kdyz bych si dve strasne prala....
25. pro 2008 v 19:00  • Odpověz
já si myslím ,že není ,já to na sobě poznala hned po týdnu..pokud znáš svoje tělo ,tak to poznáš,neboj se..bude to dobré.. :slight_smile:
25. pro 2008 v 19:04  • Odpověz
jééé ahojky Leni - no dvorce a bradavky mi dá se říct tak nějak ztmavly (byla jsem je prozkoumat :grinning: ) a ta bolest je fakt děsná, je to jak kdyby ty prsa byly namožený nebo tak nějak :sweat_smile:

Iwush mě teda pobolívá břicho pořád i když dneska je to lepší. Jsi dnes 7 den po ET - ro bych ještě tak dva dny počkala - raději :wink: a pak o to lepší překvápko...

leni já se někde nějakým způsobem dostanu příští tejden a testnu to je jasná věc než budu volat mudrovi. Kolikrát už jsem tam takhle připlašila bez testu.... :grinning:
25. pro 2008 v 19:05  • Odpověz
jo a ještě jedna veselá historka z natáčení: přijela kolegyně dnes do práce - pár dní jsme se neviděli - a ona říká: "Jájo, ty jsi nějaká jiná, hezčí, já bych řekla že jsi těhotná". Já koukala jako blázen :grinning:
25. pro 2008 v 19:07  • Odpověz
6.den po ET jsem dnes teprve!!!No ale aby too prekvapko nebylo az moc negativni...
25. pro 2008 v 19:30  • Odpověz
ywush aha promiň - musí to vyjít :dizzy_face: uvidíš :wink:
25. pro 2008 v 19:53  • Odpověz
autor
Holky, já moc věřím tomu, že nám to vyjde :dizzy_face: Jen teď vydržet ten čas do testování :wink:
25. pro 2008 ve 20:00  • Odpověz
jájo opravdu to vypadá velmi nadějně holka zlatá pomlácená,ještě tě to bolí?
25. pro 2008 ve 21:02  • Odpověz
Leni už jsem v celku, ale na koni jsem od tý doby neseděla.... :slight_smile:
25. pro 2008 ve 21:45  • Odpověz
Taaak hlasim,ze 7.den od et jen /!!! :cry: :cry:
26. pro 2008 v 05:22  • Odpověz
Ja jsem si to radeji nemela delat....ted je mi z toho strasne....ted abych cekala MS kazdym dnem:(!!!Ja jsem to vedela....proste ani dve krasne morulky,ani asistovany hatching mi nepomohl....!!!Proste me to mimi neni souzeno... :frowning2: :cry:
26. pro 2008 v 05:28  • Odpověz
ywush ani stíneček po limitu? a není 7 den po ET ještě moc brzo na testování? Vím, že se doporučuje nejdřív 10 den po ET....dokud nedojde mrcha je ještě velká naděje, neházej flintu do žita a zkus to ještě za 3 dny :wink:
26. pro 2008 v 08:55  • Odpověz
autor
ywi: achal to napsala krásně, nevzdávej se a věř. Dokud ta protivná MS nedorazí, tak naděje je vždy. Myslím na Tebe.

achal: co se ti stalo, že si byla pomlácená :confused: A co dnešní teplota? Ta moje stejně jako včera, ale šla jsem pozdě spát a měla jsem s kámoškou dvě deci červeného, tak nevím, nevím :confounded:
26. pro 2008 v 09:25  • Odpověz
http://www.fertilityfriend.com/home/213919
:dizzy_face:

kačko spadla jsem z koně a byla jsem docela rozmlácená nohy vejpůl a odřenej ksicht a prsty zlomený a helma praskla jako ořech. No ale už jsem dobrá :wink:
26. pro 2008 v 09:45  • Odpověz
autor
Krása, to je jasný, žádný testy nekupuj... :grinning: :grinning: :grinning: GRATULUJU :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A jinak s tím koněm, to si měla štěstí, že už jsi v poho, hlavně bez následku. Musel to být asi strašný zážitek, viď?

A jak se vlastně jmenuješ, abych Tě mohla pořádně oslovovat :slight_smile: :wink:
26. pro 2008 v 09:47  • Odpověz
Katko ještě negratuluj, fakt to tak necítím ještě....no byla by to bomba, uvažuju o změně pracovního místa a tohle by bylo naprosto to nejlepší řešení :dizzy_face:

Jo byla to divočina :grinning: na koni normálně jezdím, ale tentokrát to prostě nevyšlo :sweat_smile:

Jinak jsem Jája - Jarmila - těší mě Katko :grinning:
26. pro 2008 v 09:54  • Odpověz
No je to asi brzo....to rikala i sestricka i doktro,ze driv jak 10.den at to nezkousime a at mame ten nejcitlivejsi test!!Ja jsem mela test az na 25iu,coz uz je docela dost na pocatek tehu....Ale nevidela jsem ani stinecek....tak snad to nic neznamena,ale asi jsem to nemela delat tak brzy ted me to strasne lezi v hlave....ale manza me dnes od toho odpouta,jedeme k rodinam tak nam bude ok!I on sam mi nadal,ze co me to napadlo,ze at jsem trpelivejsi....!!!
Moc dekuju holky...kukame na pohadky...a porad neco jime:slight_smile:)
26. pro 2008 v 10:51  • Odpověz
autor
Achal alias Jáji: taky mě moc těší :dizzy_face: :dizzy_face: Ale já si vážně podle všeho myslím, že už to místo máš prostě vyřešený :wink: :slight_smile:

Ywu: ty budeš Ivča, viď? Hlavně se teď uklidni, testy na dva, tři dny schovej a já budu moc držet pěstičky :dizzy_face:
26. pro 2008 v 10:55  • Odpověz
autor
Jájo: teď jsem Ti to spočítala a podle mého si 16DPO, a to by si už MS dávno dostala, tak luteální fáze dlouhá není. Takže až ty budeš testovat, tak budeš mít testovací čárku mnohem silnější než kontrolní :dizzy_face:
26. pro 2008 v 10:57  • Odpověz
autor
My právě odjíždíme na oběd k MM tátovi a pak nás čeká ještě moje babička, tak budu asi až večer, nebo zítra, ale už se na vás holky moje těším :dizzy_face: Tak se tu mějte pěkně. A v případě // okamžitě hlašte :dizzy_face:
26. pro 2008 v 10:59  • Odpověz
Kačko měj se moc hezky, jeďte opatrně - tady je úplná siberie :unamused: , případné změny budu okamžitě psát. Dávej na sebe pozor pa pa
26. pro 2008 v 11:01  • Odpověz
autor
U nás je jen jeden pod nulou, ale to víš, že si budeme dávat pozor :dizzy_face: Vy se tu taky pěkně opatrujte :wink: :slight_smile:
26. pro 2008 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.