• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
kackark: to znám, naklánění těstů a sledování z jednoho milimetru jestli se tam něco nerýsuje, ale kdybych měla pevnou vůli a netestovala, ale tu ja nemám, a když už se mrcha blíží, tak najednou začnu zkupovat testy a prostě mi to nedá.
10. led 2009 v 19:39  • Odpověz
autor
as: to já byla takový prdlouš, že jsem na ně svítila i lampičkou, baterkou atd. :grinning: :grinning: :grinning: A prostě si tu druhou vysnívala :confounded: Teď věřím, že to bude jiné. Myslím si, že si tělo samo řekne až bude připravené a radši si chvíli počkám na zdravé miminko, než znovu prožít to, co jsem zažila :pensive:
10. led 2009 v 19:44  • Odpověz
to se ti nedivím. Já jsem ještě nikdy // neobjevila. ale taky už raději testíky kupovat nebudu. Užiju si to teď s ovu testy a tam snad už konečně // uvidím. :slight_smile:
10. led 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
as: ovu testy jsou taky príma :dizzy_face: Těhu testy doma mám, ale věřím, že je použiji až ve správný čas :wink: :dizzy_face:
Najít na těhu testu pravé a viditelné // je nepopsatelný pocit, a já ti přeji, aby si to co nejdříve taky zažila :dizzy_face:
10. led 2009 ve 20:14  • Odpověz
Hnedoocko-Petko :wink: jj jmenuju se taky Petra a jinak je mi 22 a o mimco se snazime presne na den je to rok :confused:

KAcko jj merim kazde rano v osm zmerim se a jeste chvili si pospim,ja momentalne nepracuji takze proto to merim pravidelne a v tuto dobu :sweat_smile:

Holky ja si ani nedokazu predstavit ze bych fakt nekdy ty // videla,jaky je to asi pocit,uz si sice predstavuju co potom hend udelam atd,ale realita bude asi jina :dizzy_face:

Jinak v te LF se teda moc nevyznam takze presne nevim jestli je dlouha nebo kratka :confused: ale myslim ze tomu rozumis,tak je to asi ta dlouha. Jinak segra uz sla,maly byl zlaticko akorat nez sly ho chytla skitavka tak poplakaval,ale je krasny jak se uz na me usmiva ze me pozna,jak drzi hlavicku,atd.vidam ho kazdy den jak chodim k segre na navstevu,i ho prebaluju,oblikam,davam mu pit z lahvicky cajiku na prdiky,zpivam mu no krasny relax pro me :slight_smile: Ale teda roste silenou rychlosti,ma mesic a 10dni a je kazdy den jiny,uz to neni to uplne nehybne mimco,uz se otaci za hlasem,pase no sem nadsena a snad i teda jak rikas ze to muze pomoct k mimcu to by bylo fajn,ale kdyby to bylo tak jednoduche tak sme tehule vsechny do jedne :grinning:
10. led 2009 ve 20:22  • Odpověz
autor
Péťo: neboj určitě se dočkáš :dizzy_face: A LF kolem 12 dní je v pohodě, a čím delší, tím lepší, vajíčko má lepší šanci se pořádně uchytit a k odlučování sliznice už nedojde :dizzy_face:
10. led 2009 ve 20:38  • Odpověz
kackark: a čím silnější ty // na ovu testu, tak v tu dobu se máme milovat, nebo kdy? Jak poznám, abychom to nepropásli.
10. led 2009 ve 21:14  • Odpověz
asmeen,nejlepší to bude každý den..jakmile se ti ty dvě ukážou :grinning:
já uvidím,co mi Holub řekkne v pondělí na ko,jak mám velký folík..většinou roste 2mm/den..takže jestli mi řekne,že ho mám třeba 16mm velký,tak začnu další den a asi 2-3 dny po sobě :grinning: manžel bude nadšený..
10. led 2009 ve 21:40  • Odpověz
TAk zase nic,zacla sem ted spinit,ale cemu se vlastne divim,sama nevim... Pujdu si dat sprchu,zalest do postele,pustim si telku a pujdu brzo spat, blbi hormony zase uz tu bulim ze zase nic,proste v brise duto prazdno,a hlavne velky smutno,nevim jestli snad me ceka ten krasny pocit stesti,ze se mi tam ten maly drobek uhnizdi.Nic nebudu se vtom pitvat,co nadelam. TAk vsem hezky vecer a dobrou :slight_smile:
10. led 2009 ve 22:00  • Odpověz
Peti,hlavu vzhůru,ikdyž víme,že to je někdy těžké :wink: musíš doufat,že příště už ty dvě na testíku objevíš..když se budeš takhle trápit a pořád na to myslet,tak jen tak brzy neotěhotníš..raduj se ,směj se..i z maličkostí a uvidíš,hned bude líp..přece se to štěstí musí usmát i na Tebe..moc Ti to přeji..
10. led 2009 ve 22:05  • Odpověz
holky,dobrou noc všem :wink: hezký zbytek večera snažilky a těhulky :dizzy_face:
10. led 2009 ve 23:26  • Odpověz
hnedoocka23 :taky mas v unoru laparoskopii???Ja taaaky:slight_smile:)!!!Tak v tom nejsem "nastesti" zase sama!!V brznu pak planuju treti IVFko....
petka21:no kazdy neuspech boli,my holky po umelych by jsme ti mohly povidat!!Vis,kdyz to jde prirozene-nebo alespon si clovek mysli,ze by to mohlo jit-je to mnohem prijemnejsi pocit,nez kdyz porad pri umelych oplodneni cekas a cekas a nakonec vysledek nikde...!!!Vzdycky rikam ze snazilkovat se prirozene musi byt milionkrat prijemnejsi nez to kdyz si pichas ty hnusne injekce do bricha (ne ze by bolely) a pak jezdis opakovane na UZV a porod a porad dokola a bez vysledku.....
11. led 2009 v 07:10  • Odpověz
petka21:Kukala jsem ti do albicka a vsimla jsem si ze chces jit na IUI nebo co ti doporuci lekari!!!Ja nevim,ale jeste jsem se snad tady nesetkala s nikym,kdo by mel IUI uspesne (mozna ze je,ale nikoho zatim neznam)!!!Ale asi zalezi od sprmiku jak jsou dobri...!!!Chce to donutit partnera aby se nechal vysetrit!Ten muj nic nenamital a tak jsme vedeli brzo na cem jsme....
11. led 2009 v 07:17  • Odpověz
autor
Krásné dobré ráno holky.
Petka21: Nebuď smutná, neboj se, a miminko si k Tobě cestu ve správný čas najde :dizzy_face:
As: za pozitivní ovulační test se považuje takový, kde je testovací čárka stejně silná jako ta kontrolní, nebo dokonce ještě silnější. Já měla obě čárky na testu přes týden, a to bych asi nezvládla snažit se každý den :grinning: :grinning:
Opravdu pozitivní jsem ho měla tři dny, z toho dva jsme se snažili a ovulka přišla den po posledním pozitivním testu. Ten hormon, co se způsobuje ukázání té testovací čárky prudce stoupá 24-48 hodin před OVU :wink: :dizzy_face:
11. led 2009 v 08:34  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem vás konečně dočetla.
Zdravím nově příchozí Petku21 :slight_smile:
11. led 2009 v 08:51  • Odpověz
co dnes varite??ja uz kuchtim:slight_smile: a tatka se me zeptal-"ty dnes varis??",nemas se zastavit nekde v hospode na jidlo :grinning: ??"Dela jak kdybych nikdy nevarila nebo co!Se tesim az konecne budeme mit dodelany ten nas dum...
11. led 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
Ivčo, já dám asi zapéct vepřové plátky s fazolemi a co dobrého děláš ty?
11. led 2009 v 09:14  • Odpověz
plnene veprove maso kurecima jatrama a uvarim k tomu brambory!!!Dnes jsem ale byla chytrejsi,jeste jsem to kureci maso dala nalozit vcera,takze to asi bude chutnejsi
11. led 2009 v 09:50  • Odpověz
holky, taky už vařím. Miláček si poručil svíčkovou :slight_smile:
11. led 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
Ivčo, to zní zajímavě :dizzy_face: Mati: koukám, že dnes budou všude samé dobroty :dizzy_face:
11. led 2009 v 10:12  • Odpověz
dobré ranko všem :slight_smile: já dnes dělám porkovou polevku s bramborem a kuře pro chlapy s rýží..mám to od babicovych dobrot.. :slight_smile:
Ivi,já bych měla jít na laparku v únoru..pokud mi řeknou,že mám neprůchodné vejcovody,další měsíc půjdu okamžitě na Ivf,ale jestli mi sdělí,že mám vše tam dole v pořádku,chci se snažit tak 2 měsíce přír.cestou a pak zkusit umělé..nechci to nějak hrotit :slight_smile:
svíčkovou se pokusím udělat v neděli příští,bude to premiéra :grinning:
11. led 2009 v 10:17  • Odpověz
Aha!!!No me i kdyby zdelili ze mam dole vsechno OK tak musim stejne jit na IVF-u nas je asi mala pravdepodobnost se trema procentama pohyblivych a z toho 1% rychlych otehotnet!!!
kackark:a hlavne je to strasne dobre a pomerne jednoduche-nejak jsem se do ted nenaucila omacky,udelam,ale jen takove ty jednoduche:slight_smile:)
11. led 2009 v 10:21  • Odpověz
z omáček tu jsem nedělala prozatím jen tu svíčkovou..ale na tu se vrhnu už příš.neděli :wink: ale knedlíky koupím,ještě to tak dělat!!!!Já jím třeba všechny omáčky kromě česnekové,manže jí jen houbovou(rajskou,koprovou,z fazol,lusky,cibulovou-nesnáší)a já je zase miluji..omáčky mi nepřijdou zase tak těžké..a když jsem většinou doma,manžel odcestujeme pryč,tak si nějakou udělám sama pro sebe :slight_smile:
Ivi,my máme spermiogram v pohodě..ted papká můj milý femifard..tak snad mu to pomůže.. :wink:
11. led 2009 v 10:28  • Odpověz
aha tak to mate vyhodu!!!
11. led 2009 v 10:29  • Odpověz
ale ten spermiogram je tak strašně pohyblivý..jenou měl 23mil..potom zase 11mil..pak mu to vyskočilo opět na 22mil a ted spadlo před ivf na 7mil!!!je to stresem a únavou.. :angry:
11. led 2009 v 10:34  • Odpověz
jdu kuchtit :wink:
11. led 2009 v 10:35  • Odpověz
Ivi a ty máš kolik roků?? :wink:
11. led 2009 v 10:35  • Odpověz
myslím,že nejmladší je tady z nás Lulu..a Petra nová má 22let..
11. led 2009 v 10:36  • Odpověz
11. led 2009 v 10:37  • Odpověz
očko, ta svíčková není těžká. :slight_smile: Knedlíky k ní samozřejmě musím dělat domácí :slight_smile:
No jinak, u mě nic nového. Mrcha ještě nedorazila, tak doufám, že dorazí až po porodu :slight_smile: I když BT mi klesá ale jen o 1 stupínek, to snad není tak hrozné :wink:
11. led 2009 v 10:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.