• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
taky mladoučká..a jak se na tebe dívají v Caru..mě přijde,že někdy ty ženské tak divně koukají :angry: co tam asi já tak dělám..když jsem tak koukala,přijde mi,že jsem asi nejmladší..je tam hodně podle mě třicítek..i starší
11. led 2009 v 10:40  • Odpověz
mato,prý když ti klesne teplota,tak se může mimísek zavrtávat :slight_smile: přeji na testu // :dizzy_face:
11. led 2009 v 10:42  • Odpověz
jo taky si vzdycky pripadam jak nejaky vystavny kousek,na kazdem odberu se mnou byla jen holky na 30!! :grinning:
ale nic si z toho nedelam,oni zacaly pozde a pak je vetsi problem u nich neco delat,kdyz se to parkrat nevydari,ale my jelikoz jsme mlade mame porad spoustu casu
11. led 2009 v 10:42  • Odpověz
mata1:// a ty nejkrasnejsi na svete
11. led 2009 v 10:43  • Odpověz
Ivi,máš v albumu mého favorita(kočárek)ten červený od Cam :sunglasses:
11. led 2009 v 10:43  • Odpověz
Me se libi tolik strasne moc kocarku,ze ani nebudu vedet,ktery si pak budu mit koupit!!! :grinning:
11. led 2009 v 10:44  • Odpověz
přesně tqk Ivi,taky si to říkám,máme pořád čas :slight_smile: a jsem ráda,že jsem to začla řešit tak brzy..
11. led 2009 v 10:45  • Odpověz
kdy jste meli svatbu,jsi tam jak princezna!!!!Nektere nevesty nejsou pekne,myslim si ze ne takove ty princeznovske,ale ty jsi uplne kouzelna...a manzel je starsi od tebe??
11. led 2009 v 10:46  • Odpověz
no pokud bych měla jedno mimi..tak u mě vyhrává Cam..ale pokud budu čekat dvojčátka,tak jsem v prdeli :grinning: na žádný jsem se ještě nedívala a myslím si,že je určitě menší výběr než u normálních..ale kdyby mi spojili ty dva od Cam,tak bych nebyla vůbec naštvaná :grinning:
11. led 2009 v 10:47  • Odpověz
:grinning: tak to by bylo super:slight_smile:)
11. led 2009 v 10:48  • Odpověz
měli jsme v dubnu min.rok..je mezi námi rozdíl 13let!!Nám to tak vyhovuje..
Děkuji za lichotku :sunglasses:
11. led 2009 v 10:49  • Odpověz
my mae zase strasny problem se dohodnout na jmene,mame vymyslenych tisice holcickovskych jmen,ale pro chlapecka jen dve nebo tri....my snad ani s tim ze by treba mohl byt kluk ani nepocitame :grinning:
11. led 2009 v 10:50  • Odpověz
no u nas je rozdil 7 let,taky jsme spokojeni.....
11. led 2009 v 10:50  • Odpověz
měla jsi moooc pěkné šaty..na ty jsem taky koukala..takové pěkné vzdušné..slušeli ti..nemáš je ze salonu z belly??
no pro holku jsme se shodli bud Valérie nebo Victorie..a pro kluka taky nevíme..ale už jsme mluvili o Mathiasovi a Lucasovi :wink:
11. led 2009 v 10:52  • Odpověz
opravdu vám to tam moc sluší, a ten věkový rozdíl není podstatný. Hlavně když vám to klape.
To jsi mě uklidnila. Už mám zpoždění 5. den, tak uvidím co z toho bude :slight_smile:
11. led 2009 v 10:53  • Odpověz
ivi,jdu kuchtit..pokecáme odpo :slight_smile:
11. led 2009 v 10:53  • Odpověz
Jo manzela vcera napdl Teo pro kluka,zni to pekne,ale zdrovnelina me nejak z toho nejde vytvorit :grinning:
11. led 2009 v 10:54  • Odpověz
Teíčku :grinning:
11. led 2009 v 10:55  • Odpověz
mato,bude z toho krásné mimi :dizzy_face:
11. led 2009 v 10:55  • Odpověz
mato,udělej si taky album :wink:
11. led 2009 v 10:56  • Odpověz
no to zni prave silene :grinning: ,jsem manzovi navrhovala Rolanda nebo Tibora,ale nic z toho se mu nelibi :grinning: !Jejda ja sna dten obed dnes ani nedovarim,jsem ocistila brambor jak pro fotbalovy tym,musela jsem jich par oddelat :grinning:
11. led 2009 v 10:56  • Odpověz
očko, pokusím se. Musím jít domýt nádobí. :slight_smile:
Ivu: Teo jako Teodor?
11. led 2009 v 10:58  • Odpověz
Teo asi :grinning:
11. led 2009 v 11:01  • Odpověz
očko, kéž by jsi měla pravdu s tím mimi :wink: Nevím co bych do alba dávala. Vdaná nejsem :slight_smile:
11. led 2009 v 11:19  • Odpověz
Holky ja vim,ze je to tezke pro kazdou z nas,ale ted je mi lip,vcera to byl zase jen splin jak uz to tak mivam ten prvni den MS,ted se citim uz dobre,za chvili razim se segrou a s malym do mesta,tak se tesim ze si zase povozim :dizzy_face:

Ywus ja uz sem se setkla treba tady na MK ze meli uspesne i prvni IUI,tak nevim za tuto zkousku nic nedame. Dr.rikala ze by nam to melo jit prirozene,jelikoz me nikde nic nezjistily vsechno uplne OK,na cysty netrpim,stit.zlazu nemam,cukrovku tak ne,proste nikde nic nenasly,mozna pry jen zhubnout nejake ty kila a pujde to raz dva,ale ono se to radi,kdyz ja celkem dost pribrala z leku na alergie+agolutin injekce na upravu MS co sem brala rok protoze minuly lekar me neumel jinak lecit-debil :confused: snazim se stim neco delat ale jde to tezce no. A muj byl na spermio uz 2x,podruhe uz bylo spermio o dost lepsi,ma dobre spermio ne nejlepsi,ale melo by to jit,chybi mu cca 10% do normy co se tyka pohyblivosti,ale myslim ze to neni tak hrozny,ne??KAzdopadne uvidim zitra se tam objedname a uvidime treba na IUI vyjde a kdyz ne napoprve zkusime i podruhe a pak by se videlo co dal.

Jinak ja dneska nevarim-vyjimecne,muj ma ponocni takze jeste spi tak mu muzu donest cinu a mam dneska klid.Uvarim az veceri.

Jinak my sme si poridly v cervnu druheho psika ted ma 10mesicu,ze sme si rikali ze treba se nam mimco povede kdyz se rozptylim atd,ale nepomohlo,ale jsme moc radi ze je mame jsou to super braskove a vzdycky kdyz sem smutna nebo tak oni me uplne rozveseli,blbneme a jine starosti hazu za hlavu :wink:

TAk peknou nedeli a dobrou chutku k obedu :grinning:
11. led 2009 v 11:49  • Odpověz
Jo tak to by mohlo vyjit IUI!!!To mate docela dost velkou nadeji!!!
11. led 2009 v 11:58  • Odpověz
peťko, držím ti palečky, aby ti to už konečně vyšlo :wink:
11. led 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
Péťo, budu moc držet palačky, aby to vyšlo :dizzy_face:
11. led 2009 v 15:13  • Odpověz
Holky já nám všem držím palečky aby to vyšlo, a maty tobě teď držím ještě víc. Ať najdeš na testíku // a mrcha už nedorazí.

Očko a Ivuš, je dobře ,že jste začali tak brzo s umělým, protože na co čekat? Přirozeně to nepůjde rok, dva atd...a pak by jste třeba na umělé museli a tak máte náskok proti nám starším. Když si tak uvědomím, že mi bude příští rok 30, tak už je mi z toho docela úzko. :confounded:
11. led 2009 v 15:19  • Odpověz
Ja mam jen hrozny strach holky,ze to zase nevyjde...!!!Ctvrty pokus uz by byl hrazeny námi cely,kdyz by se ted 3. nevyvedl,ze???A co v pripdade,kdyz jsem prvni mela bez ET???
11. led 2009 v 16:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.