• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
autor
Ivčo, musí se to povést. Budu Ti moc držet pěstičky a věřit, že tento pokus je už poslední :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. led 2009 v 16:17  • Odpověz
Ahoj ivusko sice tu nepatrim ale kouam na vas a drzim pesti at vam to vyjde ak jako me a jinak podle e kdyz nedoslo k ET tak mas jeste jeden pokus ale ty ho uz nebudes potrebovat uvidis
11. led 2009 v 16:23  • Odpověz
autor
Evcoo: jsem moc ráda, že se ti to podařilo, a věřím stejně jako ty, že tě bude Ivča následovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. led 2009 v 16:25  • Odpověz
Ivčo pojišťovna hradí 4 stimulace a punkce a 3 ET. Takže máš nárok ještě na jeden pokus.
11. led 2009 v 16:28  • Odpověz
autor
As: děkujeme za info, to jsem netušila, že je to tak :wink: :dizzy_face:
11. led 2009 v 16:36  • Odpověz
No když jdete na třeba na 1.IVF a nedojde u něho k ET, tak se to nebere jako pokus a máte celé tři ještě před sebou. Ale pokud nedojde k ET ani u 2.IVF, tak už máte nárok jenom na 2 stimulace a 3 ET.
11. led 2009 v 16:40  • Odpověz
autor
JJ, díky za vysvětlení :wink:
11. led 2009 v 16:42  • Odpověz
Jaaaj tak to dekuju za vysvetleni!!!:slight_smile: to bych sla pak jeste do dalsiho,kdyby ten v breznu nevysel...To by mi pak zkoncila smlouva v praci,kam se stejne nechci vracet!!!
11. led 2009 v 17:02  • Odpověz
autor
Ivčo, ale ty musíš myslet pozitivně, a ono to vyjde. Nezbývá než věřit :wink: :dizzy_face:
11. led 2009 v 17:16  • Odpověz
Jo tak to ja ted nejak moc neumim!!Uz mam strach,vzdyt to urcite sama znas!Nekdo rika,at se od toho odpoutam,at na to nemyslim a pak to pry vyjde....ale to mi teda dela obrovske problemy....
11. led 2009 v 17:17  • Odpověz
autor
Odpoutat se od toho taky neumím, přestat myslet na miminko taky nedokážu. Jen si myslím, že je potřeba pozitivně myslet. Neříkat si zbytečně dopředu, že to nedopadne atd. A když to náhodou nedopadne, tak si najít rychle nový cíl :dizzy_face:
11. led 2009 v 17:21  • Odpověz
No to se snaziiim...:slight_smile:)Jenze ja si porad dokazu jen rikat,ze kdyz nevyjde tekto,pujdu do dalsiho a tak dal...:slight_smile:!!!
No my stavime domecek,ale ted se to nijak nehybe...tak me to ani nebavi... :grinning: Vzdycky me to prestane bavit,kdyz se to zastavi a ve vnitr se nic nedeje!!!Ted nam delaji topeni :grinning: a to je celkem nuda :grinning: Bavily me takove veci,kdyz se to hodne menilo a kazdy den :grinning:
11. led 2009 v 17:44  • Odpověz
autor
Ivčo: tak se raduj z domečku. My bydlíme ve starém a ani si nedovedeš představit, jak toužím po novém. Třeba si mimísek dává načas, aby přišel do hotového :dizzy_face:
Víš, já jsem v pátek málem hodně ošklivě bourala, ale asi nade mnou stály všichni svatý a já měla takové štěstí, že se nic nestalo ani mně, ani autu (dostala jsem šílené hodiny a nakonec jsem zůstala napříč přec celou silnici) - a v takových chvílích si říkám, že to že se nic nestalo, má nějaký důvod. Stejně jako si myslím, že k nám zatím zdravé mimi nepřišlo má taky nějaký důvod. Snažím se trpělivě přijímat to, co mi život přináší a ovlivňuji jen věci, o kterých vím, že svou vůlí a pílí je ovlivnit můžu :dizzy_face:
11. led 2009 v 18:11  • Odpověz
kackark: tak to máš perfektní přístup. Ještě, že se ti nic nestalo. Taky si myslím, že nejlepší je pozitivní myšlení a taky se snažím myslet hodně pozitivně.
11. led 2009 v 18:45  • Odpověz
kačko,tak to je dobře,že se nic nestalo Tobě ani autu..máš obrovské štěstí..musela jsi být určitě vyklepaná :confused:
11. led 2009 v 18:48  • Odpověz
kackark:jejda tak to te obdivuju,bych se asi v takove situaci uplne roztrepala a nebyla bych schopna niceho....
11. led 2009 v 18:55  • Odpověz
ivuš: tak to já taky, jsem šílený stresor a brzo propadám panice, prostě hysterka. Mně stačí, když se v zimě začnou tvořit v horách kolony, protože jsou cesty blbě průjezdné a už se třepu. :wink:
11. led 2009 v 18:56  • Odpověz
Jejda my jsme se ted kukaly na skvely den na markize a me napadlo tam prihlasit manzela:slight_smile:) to by byla silena s¨randa kdyby ho vybrali!Ale ted nevim jestli mu to mam rict,ze jsem mu tam poslala prihlasku :grinning:
11. led 2009 v 19:03  • Odpověz
a co to je ivuš skvělý den? My markízu nemáme.
11. led 2009 v 19:08  • Odpověz
autor
Holky: vážně jsem měla obrovské štěstí, projela jsem přes hnusně namrzlý mostek a říkala jsem si, tak to nejhorší je za mnou, ani nevím jak ale najednou jsem měla pravé přední kolo v příkopě a řítila jsem se na strom, automaticky jsem to strhla na druhou stranu, a co se dělo pak nevím, šíleně to se mnou házelo a najednou auto zastavilo a chcíplo. A já byla přes celou silnici napříč (máme kombíka). Jak jsem se vzpamatovala, tak jsem dostala strach, že to do mně někdo napálí, tak jsem tam začala rychle rvát zpátečku, ale říkala jsem si, že se snad ani nezvládnu otočit. Asi do půl minuty tam přijel nějaký pán, a já si řekla, že radši poprosím jeho. On se divil, a ptal se, jakým směrem jsem vlastně jela, a že když jsem ten smyk celkem vybrala, že se neotočím. No a já řekla, že se na to necítím, tak mi ho otočil a mně nezbylo než jet dál pro manžu do práce. V tu chvíli to byl stres šílený, teď se na to dívám, jako na velikánské štěstí, a v zimě budu jezdit ještě pomaleji než pomalu :dizzy_face:
Ivčo: taky nevím co to je za pořad a o co v něm jde?
11. led 2009 v 19:21  • Odpověz
holky,pro dnešek se loučím..pápá,at vám to v práci zítra uteče..mě čeká kontrola ve fertimedu,podívá se mi na vaječníky a celkově,jak to tam dole vypadá po Ivf..tak pápá :dizzy_face: hezký večer
11. led 2009 v 19:31  • Odpověz
autor
Péťo, tak ať ti zítřejší kontrola dopadne v poho :wink: :dizzy_face:
11. led 2009 v 19:33  • Odpověz
děkuji..
11. led 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
Vůbec nemáš zač a pěkný večer :dizzy_face: Já se chystám na film Rebelové - miluji je :wink: :slight_smile:
11. led 2009 v 19:37  • Odpověz
Skvely den je o tom,ze nejaka slavna osobnost te nahradi v praci a ty jsi jdës na jeden den uzivat....proste u zen s celkouvou promenou,masazi,relaxaci,nakupem a podobne a u muzu to je vzdycky nejaky program jako nejake auta a masaze a pak je taky oblecou a treba ostrihaji!!! :grinning: Sice nevim co by mu na te jeho hole hlave strihali,ale zase by mel jine zazitky :grinning: !!!No nic mizim do hajan,tak dobrou nocku
11. led 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
Ivčo, to je fajn, a ty si ho už přihlásila?
Dobrou a hezké sladké sny :dizzy_face:
11. led 2009 v 19:53  • Odpověz
ivuš, tak to by mohlo být super, a to ho asi po celý den sledují kamery, že? A co tvůj manžel dělá za práci?
11. led 2009 v 19:59  • Odpověz
Kackark a já se zase chystám na S tebou mě baví svět - sice jsem to už viděla asi 30x, ale strašně mě to baví i když to znám nazpaměť. Rebely mám taky ráda, ale S tebou mě baví svět je můj nej.nej.nej film. :wink:
11. led 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
Krásné dobré ráno kočky,
chci vám popřát, ať se vám v novém pracovním týdnu daří. A koho čekají kontroly, ať dopadnou co nejlépe :wink: :slight_smile:
12. led 2009 v 06:13  • Odpověz
Dobre ranko holky vsem!!:slight_smile: Ja uz jako obvykle zase nespim,tak preju alespon vsem prijemny pracovni den!!! :grinning:
12. led 2009 v 06:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.