• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
dobré ráno všem..at začátek týdne začne pro Vás co nejpříjemněji :wink:
Mato,tak co??zítra testuješ :dizzy_face: to budou // jak vyšité..jak dlouho máš zpoždění a co teplotky??!!
12. led 2009 v 09:54  • Odpověz
konecne jsem douklizela,mam to za sebou :grinning: !!!Dnes nastesti nemusim nic varit,asi usmazim jen takove rychle palacinky!!!
12. led 2009 v 10:08  • Odpověz
Ivi,palačinky,mi děláš pěkně chutě!! :slight_smile: já jsem teprve posnídala mákový koláč,listovku a femigard :grinning:
12. led 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
Ivčo, já chci taky palačinky :grinning: :dizzy_face: Místo palačinek tvrdnu v práci :unamused:
12. led 2009 v 10:25  • Odpověz
holky psala jsem hanny věštkyni..přes internet,zda v tomto roce otěhotním a že mám před Ivf..:Petro,mělo by to vyjít a plus bonus navíc..asi dvojčátka :wink:
holky,tamta karatářka mi to taky předpověděla :slight_smile: já se asi zblázním..
12. led 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
No Péťo, takto ti posílám velikánskou gratulaci :dizzy_face:
12. led 2009 v 10:37  • Odpověz
aho Péťo,
musím tě zklamat, začala jsem špinit. Dnes jsem na měření teploty zaspala, takže jsem ji ani neměřila. Bolí mě podbřišek. Už to vypadalo tak nadějně :frowning2:
12. led 2009 v 10:44  • Odpověz
jinak, ahoj všem :slight_smile:
Kačko,moc děkuji..už mooooc těším,manželovi jsem to volala ani nemohl mluvit,on kartářkám moc nevěří,ale jakmile jsem mu řekla,že i druhá mi to potvrdila :wink:
jaké kartářce jsi to psala? Tedy jestli to není tajný :wink:
12. led 2009 v 10:46  • Odpověz
mato ahoj,špinění nic přece neznamená..se ti určitě hnízdí mimís :wink: dokud nezačneš silně krvácet,nic není ztraceno :slight_smile:
12. led 2009 v 10:46  • Odpověz
že by se hnízdil tak ppzdě?
12. led 2009 v 10:47  • Odpověz
jak komu..hledá si to nejlepší místečko :wink: tam normálně napiš vzkaz,co chceš po ní vědět..a do týdne max.ti odpoví :slight_smile: pokud máš konkrétní otázku..pokud ne,tak nereaguje :unamused:
12. led 2009 v 10:49  • Odpověz
Jaaaj velka gratulace i ode me!!!Taky jsem dnes volala vestkyni a me rekla to same-ze by to breznove IVF melo vyjit!!A to mi taky rekla uz jedna kartarka pred tim!!!Vidis,tak jdeme do toho spolu neee???
12. led 2009 v 10:50  • Odpověz
zkusím to, díky.
Díky za podporu. To jsem si zítra chtěla dojít k Dr. :frowning2:
12. led 2009 v 10:51  • Odpověz
no jasněěěěě...už jsem dost klidnější,tak by to mohlo vyjít :slight_smile: ywush..to beztak budeme rodit stejně :grinning: :grinning: pak si budeme porovnávat břuchy :grinning:
12. led 2009 v 10:52  • Odpověz
jdu se chystat..jedu na kontrolu :wink:
12. led 2009 v 10:53  • Odpověz
Ja jedu do banky...:frowning2: zase chteji nejake penize pa
12. led 2009 v 11:54  • Odpověz
Uz jsem prijela z hodonina a ted vam musim rict,jaky dobry skutek jsem dnes udelala!!Jela jsem do Hodonina a videla jsem ze opacnym smerem jdou dve takovy dva lidi kluk a holky cca v mem veku,kluk tahl kufr a cestovni tasku!!!A kdyz jela nazpet,tak jeste byli kus pred mutenicema,tak jsem se je zeptala jestli nepotrebuji nekam vzit,byli takovy mozna i neokoupani nebo tak,jsem rekla,ze je alespon tam vezmu,oni ze jdou doi brna!!!Tak jsem je nalozila a oni me rekli,ze museli dat vcera vsechny penize za ubytovani,ze jsou z brna a tam maji i penize!!!Takze oni chteli stopovat,nikdo jim nezastavil,tak sli pesky (to je do mutenic asi 12-14 km a do brna cca 65km)!Tak jsem jim zastavila na zastavce dala jsem jim 100kc at se alespon nekam dostanou!!!Jejda ani nevite jak me jich bylo strasne lito,nejradeji bych je vzala k nam a dala jim snad i najist!!!Ale snad uz ted nekam dojedou!!!
12. led 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
Ivčo: to je od tebe moc pěkné :dizzy_face: Určitě tě potká odměna ve formě zdravého miminka :wink: :slight_smile:
12. led 2009 ve 13:59  • Odpověz
No za takove zasluhy bych mela mit uz takovych miminek spoustu!!!Kazdy rok davam detem do detskeho domova darek nekdy i do kojenaku,posilam obleceni do bulharska lidem a podobne
12. led 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
Neboj ono se to vše nasčítá a miminka budou :dizzy_face: :dizzy_face:
12. led 2009 ve 14:01  • Odpověz
jejda kecam do bulharska neee... :grinning: to se jmenuje jinak,ale ted si nevzpomenu,to je jedno :grinning:
12. led 2009 ve 14:04  • Odpověz
soutezis rada??
12. led 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
Ivčo :grinning: :grinning:
Myslíš, že budeme soutěžit v miminkách? Jako kdo více???? :grinning: :grinning:
12. led 2009 ve 14:05  • Odpověz
neee ja treba kazdy den soutezim v ruznych soutezich tady na netu...abych se nenudila cely den
12. led 2009 ve 14:09  • Odpověz
ahoj..tak na ko nic špatného,vše jak má být,akorát se mu nezdála má sliznice,mám ji 10mm velkou,což prý je dost na 10den cyklu a raději mě poslal ještě na odběr hcg,prý to může být těhu :astonished: jinač jsem dostala od něj vizitku a jakmile v únoru dostanu menzes,mám se ihned objednat do Bohumína na laparku,kterou provedeme po ms..
pak mě v autě tak napadlo,jestli tu sliznici nemůžu mít z toho čaje tak narostlou :unamused: a taky jsem mu řekla,že mě pořád bolí prsa(napětí)ikdyž už mám 3týdny po ivf..řekl,že to je docela normální,ale taky to můžeme přisuzovat těhotenství..takže zítra si mám zavolat na výsledky..
12. led 2009 ve 14:37  • Odpověz
já už jsem tadky zpátky z města. Kačko, musím tě zklamat. Měla jsem strašné křeče v podbříšku, tak to nebude asi jen tak slabé špinění, ale přišla mrcha s 6 denním spožděním :angry:
12. led 2009 ve 14:46  • Odpověz
Ahojky děvčátka,mato to je mi líto!!jinak holky dnes mi dorazili ovu testíky tak sem hned testla a druhá je krásńonce vidět jsem 11dc ale pořád je slabší než kontrolní ale jen o trošičku tak jsem zvědavá jestli mi hodně zesílí během třeba třech dnů,mám strach že ty ou testy jsou pozitivní vždy i když třebas nejni před ovu..zkoušel jste to nikdy někdo během dnů kdy ovu být neměla,jak test vypadal??jinak peťo gratuluji k té kartářka taky mám nutkání tam napsat dotaázek:slight_smile:
12. led 2009 v 15:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.