• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
Lulu já testovala i po ovu a druhá čárečka tam nebyla.Mě se t opravdu ukazovalo jen na ovu.Tak hodně snažení ať jsou z toho na konci měsíce //-
12. led 2009 v 15:06  • Odpověz
peťo koukám že u tebe nečekaně vzrostla nějaká naděje to je krásný to ti moc přeju třeba se zadařilo o jonášovi teda pokud jste to zkoušeli teď už si nevzpomínám a nebo se opravdu zadařilo po ivf a nebo to máš z toho čajíku a mimi se třeba tenhle měsíc chytí,to by bylo krásný další do klubu:slight_smile:
12. led 2009 v 15:07  • Odpověz
zajdlo moc děkuju za odpověď a to tam té druhé nebyl ani náznak??to znamená že by u mě opravdu ovulka probíhala ?konečně?po těch 16měsících :wink:
12. led 2009 v 15:08  • Odpověz
no nic holky, tak život jde dál a budu žít další nadějí :slight_smile: O tom je život, o nadějích. Jen doufám, že ty // tam najdeme všichni co nejdříve.
Kačko, to je dobrá zpráva a moc bych ti to přála. :slight_smile:
12. led 2009 v 15:26  • Odpověz
Holky tady to nějak stojí copak se děje??nebo se všichni zotavujete z prvního pracovního dne??a co ty asmen??ty jsi měla dnes nastoupit také do práce,ne?
12. led 2009 v 16:18  • Odpověz
Vý te co zkoušela jsem si taky něco jako online věštbu a ta mi ukázala tohle : http://www.atarot.cz/karty_vyklad.php nejvíce mě zaujala ta poslední karta..Já už teď věřím všemu kort když mám na ovu testíku tak krásné dvě:slight_smile:
12. led 2009 v 16:31  • Odpověz
tak nic ono se to nezobrazuje ale na poslední kartě bylo toto,já vám to tu zkopíruji celé když vás to bude zajímat přečtěte si to ..chtěla jsem se o to jen s někým podělit..
První karta::Vytažením této karty vás vaši andělé vedou k tomu, abyste zanechali hněvu a přestali být podráždění. Uvědomují si, že se možná zlobíte zcela oprávněně. Přesto chtějí, abyste se podívali, jak vysokou cenu platíte zato, že jste se stali nádobou plnou hněvu......a to je pravda my byli s miláčkem na plesu a on se tam děsně opil a já mu dělal jen odvoz a to doslova pač si mě tam pak moc nevšímala a tak jsem na něj pořád dost naštvaná..to se mi nelíbilo..
Druhá karta:Chopte se znovu svého dětského smyslu pro úžas a údiv. Dívejte se na svět znovu jako na kouzelné místo.
Pamatujete se, jak se vám zdál svět úžasný, když jste byli děti? Pocit okouzlení představuje rozpoložení našeho vnitřního dítěte. Neztratili jste někde cestou svůj smysl pro zázraky? .. ato je taky pravda poslední dobou nemyslím na nic jiného než na to že nám je předpovězena válka a já se jí moc bojím dokonce jsem kůli tomu i dost často brečela..takže tato karta je taky pravdivá musím myslet na ty klady a krásy na světě které sem viděla jako malá..
třetí ta nejzajímavější karta:Zhmotněná přání
Materializovali jste si nové možnosti a hojnost. Vězte, že tyto dary můžete vychutnat právě teď!
Cíle vašeho úsilí, do něhož jste vkládali své naděje, máte na dosah ruky. Mohou se objevit v jiné podobě, než jste čekali, ale odměny, po kterých opravdu toužíte - jako je pocit pokoje, bezpečí a štěstí - se uskutečňují přesně tak, jak jste chtěli. Požádejte své anděly, ať ve vás posílí víru ve schopnost materializovat vaše přání. S touto vírou můžete vy a Bůh dokázat všechno!...a tuhle kartu ych přisuzovala asik tomu těhotenství to je moje největší přání které ale pro tuto chvíli nejni hmotné ale mohlo by již brzy být:slight_smile:
12. led 2009 v 16:38  • Odpověz
holky tohle je taky dobrý,já to zkusila a se všema odpověďma jsem spokojená..http://www.vesteni.cz/sekce-tabulky-osudu-17.html
12. led 2009 v 16:48  • Odpověz
autor
Holky, nějak jsem se teď nemohla na koníka připojit :unamused:
Konečně jsem doma z práce.
mati: je mi líto, že MS dorazila :frowning2:
Luci, už jdu zkoušet ty odkazy :dizzy_face:
12. led 2009 v 17:02  • Odpověz
Ahojky ja uz jsem dorazila i z kosmetiky,trosku jsem si odpocala:slight_smile:!!
12. led 2009 v 17:11  • Odpověz
autor
Ivčo: to je dobře.
A k těm soutěžím, docela ráda soutěžím, jeden čas jsem byla např. ulítlá na sudoku :wink:
12. led 2009 v 17:15  • Odpověz
Ja na tyto kosmetiky chodim rada!!:slight_smile:
12. led 2009 v 17:17  • Odpověz
autor
Já na kosmetice nebyla už ani napamatuji :frowning2: Kadeřnici dávám dvakrát ročně. Za to mám jednou měsičně nehty :dizzy_face:
12. led 2009 v 17:19  • Odpověz
Jo na nehty jsem zase lempl ja-jednou si je necham udelat a pak uz nikdy nechodim na opravy:slight_smile: ale kadernika,kosmetiku to dodrzuju
12. led 2009 v 17:21  • Odpověz
Vy uz jste se tento mesic snazilkovali??? :grinning: jestli se muzu zeptat :grinning:
12. led 2009 v 17:21  • Odpověz
autor
Zatím jsme to dělali jen pro radost :grinning: :grinning: :grinning:
Dělala jsem teď ovu test a čárka je sotva viditelná :confounded: Tak OVU je asi v nedohlednu :frowning2:
12. led 2009 v 17:23  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem jsem se taky konečně dostala k PC, v práci jsem dnes sice byla, protože jsme měli školení na nemocenskou, ale jinak jsem ještě celý tento týden na nemocenské.
jak jsem dorazila domů, tak jsem dostala chuť na vídeňskou kávu, tak jsme s manželeme zašli tady vedle do hospůdky.

Maty, to je škoda, že mrcha dorazila, ale nevadí, zadaří se příště.

Lulunko a kde jsi tam na těch stránkách věštila? Já to tam nemůžu najít. :frowning2:
12. led 2009 v 17:26  • Odpověz
kackark:to my nemuzeme delat ani pro radost,ja uz zase treti den spinim-to vzdycky po stimulce v tuto dobu kdyz me nasadi na mesic antikoncepci,docela me to leze na nervy!!
asmeena:ja kavu nepiju,ale taky bych si sla nekam sednout na neco dobreho nejaky koktejlek,ale tady neni kam
12. led 2009 v 17:28  • Odpověz
autor
As: taky mi to nešlo věštit :unamused:
12. led 2009 v 17:28  • Odpověz
ale na té hanny mi taky vyvěštila, že se nám zadaří přirozeně, že nemáme problém zdravotní, ale že je můj problém v práci nebo bydlení. Ale že u mě dítko vidí, ale né tento rok. Tak to jsem zvědavá.
http://www.hanny.mysteria.cz/poradna.php?celkem=3841&od=81
12. led 2009 v 17:30  • Odpověz
kackark, nedá se nic dělat. Snad to vyjde další cyklus :slight_smile:
12. led 2009 v 17:31  • Odpověz
mata:presne taaak
12. led 2009 v 17:32  • Odpověz
holky, u koho jste si objednávali ty ovu testíky?
12. led 2009 v 17:33  • Odpověz
autor
mata: u verusinka, za super cenu :dizzy_face:
12. led 2009 v 17:35  • Odpověz
kačko, ale k nám na diskuzi nechodí nebo ano?
12. led 2009 v 17:37  • Odpověz
autor
Ne, nechodí. Ale napiš ji do IP: jméno verusinek a do předmětu ovulační testy a určitě se domluvíte :dizzy_face:
12. led 2009 v 17:38  • Odpověz
jejda manzel me zase utekl vedla na nas dum-ze tam prijde ten pan co nam dela topeni-topeni co mame v mistnostech na spani uz visi,ale vsude jinde bude podlahovka!!!Takze to trosku trva kdyz to dela nekdo,kdo to dela po sve praci a jeste k tomu i sam
12. led 2009 v 17:41  • Odpověz
Kačko, díky už jsem ji napsala. :slight_smile:
12. led 2009 v 17:42  • Odpověz
autor
Ivčo, ale neboj dočkáš se a o to, to bude krásnější a podlahové vytápění musí být príma :dizzy_face:
12. led 2009 v 17:43  • Odpověz
no to musi byt...:slight_smile: ale jak dokonci tu podlahovku tak si hned muzu volat na kuchyni,ze ji muzou dat do vyroby a to me tesiii :grinning:
12. led 2009 v 17:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.