• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
autor
Je pravda, že já mám novou kuchyň už půl roku a stále z ní mám obrovskou radost :dizzy_face:
12. led 2009 v 17:46  • Odpověz
no to ja budu mit taky :grinning: a hlvne se tesim na to,az se tam budeme konecne stehovät :grinning:
12. led 2009 v 17:47  • Odpověz
naši si taky nechali udělat loni podlahové vytápění v koupelně a je to úplně super, jak přijdu do té dříve studené koupelny a teď je tam teplíčko od podlahy. Jak vylezu z vany a nezebou mě nožičky, to je balada. :slight_smile:
12. led 2009 v 17:48  • Odpověz
To ja jsem prave ja chtela.....
12. led 2009 v 17:49  • Odpověz
jo v baráku to je určitě super, my ale bydlíme v malém bytečku 2+1 v paneláku, tak tady se topí více než třeba topí naši v baráku (ono totiž vytopit celý barák něco stojí).
12. led 2009 v 17:50  • Odpověz
v koupelně to musí být super. My jsme si ho tam bohužel když jsme předělávali baráček nedali. :slight_smile:
12. led 2009 v 17:50  • Odpověz
No my jsme ten dum meli mit puvodne jen jako rekonstrukci,ale nakonec je z toho temer novostavba :grinning:
12. led 2009 v 17:52  • Odpověz
autor
Ivčo: to je ale dobře, když předělat, tak od základů :wink: :slight_smile:
12. led 2009 v 17:55  • Odpověz
no jo,ale nekdy to pak hoooodne vleze do rozpoctu a musim priznat,¨ze kdyby jsme nemeli ted meho tatku,tak jsme uz v prd.....
12. led 2009 v 17:58  • Odpověz
autor
JJ předělávání je hrozný žrout peněz, taky o tom něco víme :unamused:
12. led 2009 v 18:01  • Odpověz
ahojec :slight_smile:
12. led 2009 v 18:03  • Odpověz
ahojky kačenko,tak ty říkáš že na testíku je druhá sotva viditelná?to znamená že jim asik můžu věřit já se totiž bojím že tam tu čárku uvidím vždycky že ten LH hormon je tam furt v té moči ale já mám čárku vidět krásně ale ještě musí trochu zesílit aby jsem se z toho mohla radovat a pořádně se snažit už ale to je úspěch že mám po roce a půl ovulku,snad:slight_smile:jinak na jednom odkazu asmen to bylo Andělská věštba v levo nahoře a na druhém hned na té stránce která se otevře.. :wink: jo holky a kuchyňku mám novou taky půl roku a jsem z ní také pořád unešená.. :slight_smile:
12. led 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
Luci: testíky určitě fungujou, vyzkoušela jsem si to minulý měsíc :wink: :slight_smile:
12. led 2009 v 18:05  • Odpověz
taky předěláváme baráček, tak vím co to stojí :wink:
ocka:taaak co ze by z tebe nakonec byla tehulka???
lulu:tak to gratuluju k ovulce,po pravde receno ja jsem na to jeste ani nestacila poradne prijit,jestli nejaka je...jednou mi ji vyvolal lekar pomoci tech tabletek,ale ani nevim jestli v ni bylo vajicko,protoze s tim mam ja celkem problemy!!!
12. led 2009 v 18:06  • Odpověz
Kačenko, moc bych ti to přála :grinning:
12. led 2009 v 18:06  • Odpověz
jj očko jak to s tebou je?? :wink: :slight_smile: holka mooc ti to přeju jsem zvědavá nazítřejší výsledky,nezapomínat na to ž se říká že to vyjde až to budem nejmíň čekat:slight_smile:
12. led 2009 v 18:07  • Odpověz
jo luci už jsem to asi našla, tam si měla označit nějaké karty a potom si je otočila a byli tam nějací andělé a ke každé kartě něco napsáno? :wink:
12. led 2009 v 18:07  • Odpověz
jj to je ono asmen a mě to fakt vyšlo teda hodně tam toho vyšlo překvapil mě ten hněv a toho jsem dnes měla opravdu dost,a pak mě dala malou naději ta karta konečná to zhmotněné přání:slight_smile:
12. led 2009 v 18:09  • Odpověz
já nevím, tady ty karty mi nepřijdou moc stoprocentní. To spíš věřím té věštbě na hanny.
12. led 2009 v 18:10  • Odpověz
děkuju za gratulaci:slight_smile:a to je taky možné aby se udělal folík a ukázala se druhá čárka na ovu testu jako že je ovukla i když by v tom folíku nebylo vajíčko??víte jak to myslím že by prostě jinak řečeno byla skořápka bez vajíčka a na tstu se ukázala ovulace??
12. led 2009 v 18:11  • Odpověz
holky jste tady někdo věřící? Nevíte jak se to dělá, když potřebuju, aby mi v kostele posvětili svíčky?
Prý moje datum narození je nějaké magické 1.únor a prý se v tomto dni máme loučit se starým rokem a vítat rok nový a stím je spojeno u zapalování svíček, ale mají být posvěcené.
12. led 2009 v 18:11  • Odpověz
podle mě by as tačilo je pokapat svěcenou vodou nebo ne?? :wink:
12. led 2009 v 18:12  • Odpověz
ja si nekdy umim zavolat na tu linku volejte vestce co byva na prime,sice je to docela drahy hovor,ale uz jsem si tam vsimla,ze jsou tam takove ne moc kvalitni vestkyne,ale nektere opravdu viii!!!
12. led 2009 v 18:13  • Odpověz
no holky nevím..já si myslím,že to spíš bude ten čaj :slight_smile: aspon jsem se utvrdila v tom,že funguje :grinning: zítra mám 11Dc,tak se začneme od zítřka snažit..a pak zase za dva dny asi..uvidíme,nechci to hrotit..
12. led 2009 v 18:14  • Odpověz
já věřící nejsem..četla jsem asmeen,co ti Hanny napsala..a ty máš nějaký problém ohledně bydlení??myslíš si teda,že to bude u tebe o té psychice? :wink:
12. led 2009 v 18:16  • Odpověz
já mám problém hlavně asi v práci, protože se tam zbytečně nervuju a sedím tam každý den přesčas. Takže spíš tak bych to tam viděla a s tím bydlením, abych pravdu řekla v Ostravě se mi líbí, ale v jeseníku jsem se narodila a pořád mě to tam tak trošku táhne, ta příroda a ten čerstvý vzduch,ale zase tam není práce.
12. led 2009 v 18:18  • Odpověz
asmen nemyslíš třeba někd yna to že pro tebe a děti bude váš byt malý??nemyslím to zle to vůec moje teta se dvěma dětma bydlí taky v 2+1,myslím to spíš tak že se třeba budete stěhovat a až tam se vám to podaří..neplánujete stavět nebo se stěhovat či tak??
12. led 2009 v 18:19  • Odpověz
už se těším na laparoskopii :slight_smile: aspon budu vědět,jak na tom jsem tam dole :wink: a jestli má smysl se příště třeba za ty 2-3 roky snažit přírodně nebo jít rovnou na IVF..
12. led 2009 v 18:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.