• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
luci, bohužel neuvažujeme, můj sen by byl domeček, ale tady nejsou vůbec dobré pozemky a to co by se mi líbilo směrem na Opavu, tam je pěkně, je zase moc drahé. Takže bohužel a do většího bytu se mi nechce jít, protože větší byt už stojí skoro jako ten barák a to už bych si raději přidala a pořídila opravdu ten domeček.
Ale máš pravdu, byt máme malý, ale nějak by se to udělalo a pokud by to šlo i s dětmi finančně, tak možná bychom o změně uvažovali.
12. led 2009 v 18:21  • Odpověz
očko jestli jsi četla to od té Hanny co mi psala, tak právě chci zkusit to čarování na 1.2., ale k tomu potřebuju ty posvěcené svíčky. Svíčky bych sehnala, ale jak je posvětit?
12. led 2009 v 18:21  • Odpověz
očko ty budeš možná teď už těhu a nebo půjdeš na IVF ještě letos a budou to ta dvojčátka. Věštba je věštba. Té Hanny docela věřím.
12. led 2009 v 18:22  • Odpověz
tak si vem něco ze slov Hanny Asmeen a ono se to brzy povede :wink: určitě ví,o čem mluví a zřejmě je problém v tom bydlení a v práci..
12. led 2009 v 18:22  • Odpověz
tak ji napiš,že nevíš jak se to dělá..nemá tam telefon??? :wink: když k ní jde někdo osobně,tak se objednává přes telefon..tak mrkni a zítra zavolej..a to by ti mělo pomoct jako k čemu??
12. led 2009 v 18:25  • Odpověz
jéje asmen já to fakt nemyslela zle my taky nemáme byt velkej máme 3+1 =65m2 a to jsou dvě místnosti podkrovní,a nájem máme 600Kč +5000splátka na úvěr na byt+2200elktrika+300Kč voda no ale manžel má hodně dobrej plat a můj plat pokrývá tyhle splátky..takže byt je taky malinkej a s děckem se taky budeme muset uskromnit..
12. led 2009 v 18:25  • Odpověz
No já jsem zkoušela hned to kyvadlo, jak mi tam napsala. Vyrobila jsem si ho z prstýnku na provázku a na papír jsem nakreslila překřížené šipky. A sama jsem si vyvěštila, že mám problém v práci, že nemám dělat přesčasy a že se nám letos nepodaří otěhotnět, ale až za rok. Ale že ještě letos půjdu na IVF, ale že bych ho neměla podstupovat, protože se stejně nezadaří. Půjde to přirozeně a budu mít 2 děti - to je moje věštba. :grinning:
12. led 2009 v 18:26  • Odpověz
lulu já to neberu špatně tvoji otázku. já sama když jsem v této králikárně začala bydlet, tak jsem se toho hrozila, ale už jsem si trošku zvykla, i když to pořád není to pravé ořechové. :slight_smile:
12. led 2009 v 18:27  • Odpověz
holky, na hodinku se odmlčím, jdu trénovat na rotopedu. Dnes jsem si dala v hospodě vídeňskou kávu a topinky a ještě to prolila barborkovou kofolou a teplým sladkým malinovým nápojem, tak to musím dostat z těla ven. :grinning: A k tomu dávají moji oblíbenou oddychovou Ulici. Zatím pá
12. led 2009 v 18:28  • Odpověz
my máme 3 plus 1..docela velikej..ikdyž bych uvítala větší dětský pokojíček..příšt.rok chceme konečně koupi pozemek,možná už letos,uvidíme..a do těch 3-4 let baráček :slight_smile: v baráčku je to úplně o něčem jiném,hlavně se těším na velkou zahradu,kde se vyřádí jak děti,tak pejsanci :dizzy_face:
12. led 2009 v 18:29  • Odpověz
hnedoocka23:a odkud jsi???kam chodis do centra???
12. led 2009 v 18:30  • Odpověz
jojo asmen..tak snad ještě večer :wink: jestli neusnu :grinning: zítra jde moje sestra k té kartářce u ktré jsem byla já,má problém s malou,jsem zvědavá co ji řekne :frowning2:
12. led 2009 v 18:33  • Odpověz
a co ten synovec s tou nohou očko?
12. led 2009 v 18:36  • Odpověz
Jo holky domecek je uplne o necem jinek,ja kdyz jsem se seznamila s manzelem a zacala jsem k nemu chodit,tak jsem myslela ze v tom byte zesilim,byla to pro me uplna katastrofa tam byt!!!A to ten byt maji velky!!Ale domecek je domecek a ja jsem strasne rada ze ho mame!!!
Ja jsem dostala stary domecek po babicce s veeeelikym pozemkem-skoro na dlasi domecek...z toho stareho nam zustlo jen dve a steny a ted je z toho krasny bungalovek!!!Uz jen ho dodelat zevnitr!!!
Uz se odmlcim,jdu za manzou sledovat ulici-tu mame radi oba dva!!Mejte se hezky a dobrou nocku vsem a zitra jsem tady zase jako na koni :grinning: Rano nemuzu nikdy spat,takze jsem tu mezi prvnima na celem konikovi
12. led 2009 v 18:38  • Odpověz
nohu má v sádře,ko příští týden v pátek..má to naražené u kotníku nějak z obou stran :confounded: šidlo jedno..nedávno měl ruku v dlaze..
Jsem z Opavy a dojíždím do Polanky za Ostravou..někdy do Olmíku(Fertimed)..
12. led 2009 v 18:40  • Odpověz
tak pá Ivi,já jdu dožehlit zbytek,když všichni odcházíte :angry: :sunglasses: :grinning:
12. led 2009 v 18:42  • Odpověz
ahoj holky - mám novinku - JSOU TAM!!! Krásné //
tak snad budou jen a jen sílit...
12. led 2009 v 18:52  • Odpověz
valento: super, tak ať vydrží a jenom sílí.
12. led 2009 v 19:12  • Odpověz
juppííííííííííííííííííííííííííííí.-.moc moc blahopřeji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: přeji at sílí den co den :wink:
12. led 2009 v 19:12  • Odpověz
očko ty jenom pořád žehlíš, to tě obdivuji, ale nemáš už všechno prádlo vyžihlené? Nechceš se stavit i ke mně? Já mám plnou skříň zmačkaného :grinning:
12. led 2009 v 19:17  • Odpověz
další těhule :grinning: pak nám pošleš bacilky :wink: a jak dlouho jste se snažili??,hlavně neříkej že první měsíc nebo mě picne :grinning:
12. led 2009 v 19:18  • Odpověz
co kdybychom si udělali tu tabulku jak mají ostatní???? :wink: a pravidelně podávali info :wink:
12. led 2009 v 19:20  • Odpověz
Klidně můžeme očko, tak začni a my se přidáme.
12. led 2009 v 19:21  • Odpověz
očko - tak já ti na tvou otázku jak dlouho se snařžíme radši odpovídat nebudu, ju? aby tgě nepiclo.
12. led 2009 v 19:28  • Odpověz
JÁJÁ....našla //
SAŠA...našla //
OČKA...10DC(únor laparoskopie)
12. led 2009 v 19:29  • Odpověz
a s tabulkou souhlasím!!!
12. led 2009 v 19:29  • Odpověz
další další,prosím :grinning:
12. led 2009 v 19:31  • Odpověz
za chvíli tam budeme mít všechny// :grinning:
12. led 2009 v 19:32  • Odpověz
OK, a kdo tu tabulku vyrobí???
12. led 2009 v 19:32  • Odpověz
zkopíruješ to,co jsem já napsala a pak pod to přidají ostatní svoje.. :wink: z toho bude jakože taková tabulka :slight_smile: každý den se přepíše
12. led 2009 v 19:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.