• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
nebo jak se to dělá??kdo má s tím zkušenost.. :slight_smile:
12. led 2009 v 19:37  • Odpověz
JÁJÁ....našla //
SAŠA...našla //
OČKA...10DC(únor laparoskopie)
ASME...9DC (11DC kontrala před IUI)

napsala jsem to očko dobře? :wink:
12. led 2009 v 19:38  • Odpověz
Tak jsem si poprvé v životě zkusila udělat ovu test a mám tam lehký nádech druhé čárky, tak že by přišla ta ovulka přesně jak budou dělat IUI? Tak stejně doktor to uvidí i na UTZ jestli tam je folík a jak je veliký a jestli nepraskl. :wink:
12. led 2009 v 19:42  • Odpověz
jasně..tak to má být asmeen..takže ostatní,at se pěkně přidají :dizzy_face:
12. led 2009 v 19:44  • Odpověz
a není jednodušší udělat tabulku normálně barevnou v Excelu a dát ji do alba?
A další tomu dotyčnému budou údaje posílat do IP, nebo psát sem a ten je tam jen doplní???
12. led 2009 v 19:46  • Odpověz
takhle se v tom stratíme
12. led 2009 v 19:46  • Odpověz
já vůbec nevím jak se to dělá, tak já to nechám na vás a klidně se přizpůsobím a budu vás o svých úspěších neúspěších informovat
12. led 2009 v 19:49  • Odpověz
napíšeš tabulku v excelu, pak označíš výběr co chceš kopírovat, vložíš do malování, a odtud dáš uložit jako JPG. No a apk už to sem vložíš jako fotku do svíého alba
12. led 2009 v 19:51  • Odpověz
No to kdybych vedela jak se to dela,tak to klidne udelam!Uz jsem jednu delala pro obilnak (pro holky z diskuze),ale jen ve wordu a stejne se mi nepodarilo ji sem dostat,takze ji mam jen ulozenou v pocitaci,takze ja vam s timto neporadim,ale jinak je to super napad!!
valentovasasa:gratuluju ke //!!!Zavidim :grinning: ale opravdu ti to preju!!!
Jejda jsem vam jeste neco nerekla,jeden kluk tady od nas mel v 19ti s holkou ktere bylo 18 miminko,on to rekl,az se mala narodila doma-samozdrejme rodice z toho byli nejdriv hotovy,ale ted je to jejich nejvetsi zlaticko a dnes jsem se dozvedela,ze s tou holkou cekaji dvojcatka,tyyy jo ty maji stesti,pritom te malicke je teprve rok a dva mesice!By me mohli dat nejaky recept!!
utekla jsem manzovi od televiznich novin,ty opravdu nemusim kazdy den videt
12. led 2009 v 19:55  • Odpověz
ywus - já mám obě těhu taky na první pokus
12. led 2009 v 19:58  • Odpověz
jejda nechapu,jak ma nekdo takove stesti!!!Zaaavidim :grinning:
12. led 2009 v 19:59  • Odpověz
no ivuš, to tak někdy bývá, když si to nepřejí, tak to se stačí, aby se ta holka podívala na kluka a je v tom. Jsou ale dobří, že jim to vydrželo a šli do dalších miminek. :wink:
12. led 2009 v 19:59  • Odpověz
si myslim ze ty dalsi miminka nebyly taky umyslne!!!
12. led 2009 ve 20:01  • Odpověz
musim se vratit za manzou,jinak me zase bude brblat co tu porad delam.... :grinning: Tak ted uz snad definitivni dobrou vsem :grinning:
12. led 2009 ve 20:02  • Odpověz
taky dobrou všem..a tu tabulku já neumím :frowning2: tak ji kdyžtak vytvořte nebo zůstane tady ta :wink:
12. led 2009 ve 20:05  • Odpověz
holky, víte co?
dejte mi sem ty údaje a já tu tabulku udělám...
takže -
Snařžilky - jméno, město, věk, věk partnera, jak dlouhou se snazžíte, jak dlouho HA, a "pomáháte nějak početí" (kys. listová apod.)
Těhulky - jméno, město, věk, věk partnera, kdy //, kdy UZV, Term. porodu, jména...
12. led 2009 ve 20:05  • Odpověz
jmeno:Iva,okr.Hodonín,22,Partner-Juraj/29,snaženi od 1/08,antikoncepce 5,5roku, vitaminky,babyplan,kyselina listova!rijen 08 1.IVF-bez ET, prosinec 08-2.IVF-TT neg., unor 09-laparoskopie, brezen 09-ev. 3.IVF
12. led 2009 ve 20:11  • Odpověz
Tak holky - u mě v albu jsou tabulky - tak čekám další příspěvky. Stačí do IP pokud nechcete sem...
12. led 2009 ve 20:36  • Odpověz
valen: to se nám to krásně rýsuje, jsi šikulka
12. led 2009 ve 21:40  • Odpověz
děkuji - a čekám na další příspěvky. jak těhulky, tak snažilky...
12. led 2009 ve 22:03  • Odpověz
valentovasasa :jsi sikulka,super :grinning:
Dobre ranko vsem,ja jsem uz zase vyspana :grinning:
13. led 2009 v 06:09  • Odpověz
autor
Krásné dobré ránko všem.
Holky, moc děkuji za krásnou tabulku. Odpolko hodím do IP svoje info, teď to nějak nezvládám :confounded:
Mějte se všechny krásně, pracujícím, ať den rychle uteče a kočky co jsou domal ať si hezky odpočnou :dizzy_face:
13. led 2009 v 06:23  • Odpověz
Kac:dikyyy a at ti to v praci co nejrychleji utiiika!!!
13. led 2009 v 06:26  • Odpověz
ahoj holky, ať vám to v práci utiká. Já půjdu uklízet :wink:
Valentovasaso, tabulka se ti opravdu povedla, hned ti pošlu svoje info do IP :slight_smile:
13. led 2009 v 08:19  • Odpověz
Holky taky vás zdravím. Kaci úspěšný pracovní den a moc se nám neupracuj. My co jsme na nemocenské se krásně flákáme. Já jsem se dnes dokonce probudila až v 10:15, ale samožřejmě, že jsem měla v 5:30 pauzu na měření a femigard. :wink:
13. led 2009 v 10:39  • Odpověz
asmeena:ty jsi taky na PN???Ja jedu na kosmetiku,tak paaa :grinning:
13. led 2009 ve 12:25  • Odpověz
já jsem ještě tento týden na PN a od pondělí jdu do práce. Zítra jdu na kontrolu před IUI a v pátek asi IUI, ale říkali holky od nás z CARu, že prý mi udělá IUI i v den kontroly, tak jsem zvědavá, hlavně jsem zvědavá jestli se mi náhodou neudělala na fokulu cysta. :wink:

Ivuš užij si kosmetiku.
13. led 2009 ve 12:31  • Odpověz
i já jsem na PN asi do konce ledna, tak bude čásek na snaženíčko i podle jonáše :wink:
13. led 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jojo, Jonáše už máme tento měsíc za sebou, tak uvidíme, k tomu bude ta IUI a samozřejmě normální snaženíčko, tak to už kurnik musí vyjít. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2009 ve 12:49  • Odpověz
tak jsem zkusila kartářku a toto mi napsala : Co se týká těhotenství. 7 karet je málo, ale ukazují ti, že si něco třeba namlouváš, vidím, že problém by měl řešit lékař, navštívit gynekologa. Něco v těle spojené s vodou, či párovým orgánem, možná vaječníky
13. led 2009 ve 12:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.