• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
ahoj holky...som tu chvilu nebola...tak, gratulujem k // valentovasasa...to je super, ze aspon niekdo...ja mam dosta zajtra, ale dneska som bola na gynde na preventivke, no a doktorka mi povedala, ze mam sliznicu ako tesne pred menstruaciou, takze tento mesiac nic :frowning2:...doktorka pozrela na moj vek a povedala, ze ak sa nam to do prazdnin nepodari, ze mam prist a zacneme to nejak riesit...inac mam podla nej vsetko v poriadku...takze aspon tak...

a tiez chcem do tabulky :slight_smile:...poslem udaje do IP
13. led 2009 ve 12:59  • Odpověz
maty a sedí ti to podle toho co napsala?

Jasně holky, hoďte valent. údaje, ať se nám tabulčička rozroste. :wink:
13. led 2009 ve 13:04  • Odpověz
klia, ty máš novou fotečku v albu? Jsem si předtím nevšimla, krásná. To máš ramínka z perliček? Kdy ses vdávala?
13. led 2009 ve 13:05  • Odpověz
a kde najdu takovou tabulku?? :grinning:
13. led 2009 ve 13:05  • Odpověz
něco málo ano, ale je to spíš budoucnost, takže nevím :unamused:
13. led 2009 ve 13:06  • Odpověz
tabulku má v albíčku valent. Můžeš jí napsat údaje do IP a ona tě tam přidá očko.
13. led 2009 ve 13:08  • Odpověz
asmen...jojo, saty som mala z ramienkom okolo krku...bola to stuha a na nej koralky...brali sme sa minuly rok...13.6. (v piatok :slight_smile: vo Vinicnom altane v Prahe
13. led 2009 ve 13:08  • Odpověz
já už ji poslala včera údaje..ale nevěděla jsem,kde ta tabulka je :wink: už jsem na ni mrkla a Saši se povedla :sunglasses: :dizzy_face:
13. led 2009 ve 13:15  • Odpověz
jinač dneska jsem se dívala na sebe v zrcadle :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (bliju)..a musím něco dělat,tak teda ne..ty 3 kila,jsou na mě pěkně vidět,prdel mám neskutečně rozjetou :frowning2: a v riflích jak se cítím,ani nemluvím,jak sardinka..mám tady nějaké dvd pilates(je to pěkný záhul),ale dám se do toho a do měsíce ty kilča musí spadnout :sweat_smile: žádné sladké..už nic
13. led 2009 ve 13:18  • Odpověz
a už se mi dělá i volo :grinning: akorát ty prsa by mohla zůstat :dizzy_face:
13. led 2009 ve 13:20  • Odpověz
jo očko, pillates mám taky, vydržím to cvičit tak týden a pak mě to přestane bavit. Teď se ale hecujeme s manželem, kdo ujede víc na rotopedu, tak se aspoň snažíme denně 30 minut, sice to není moc, ale aspoň něco. :wink:
13. led 2009 ve 13:25  • Odpověz
po procházce mi ta bolest povolila..asi jsem to řádně rozhýbala :grinning:
no nic holky,jdu si zacvičit,snad vydržím tak 40minutek..pak rachle uklidím kuchyn a jedu k ségře na drby,byla dnes u kartářky :wink: a večer zase cvičení :slight_smile: pak nakouknu :sunglasses: mějte se hezky a pište,pište :grinning:
13. led 2009 ve 13:36  • Odpověz
Taky bych mela neco hubnout,po tech stimulkach a vitaminkach jsem se nejak rozjela-v lete jsem mela 54 kilo a ted se me nechce ani vazit,ale do kalhot 27 uz se opravdu nevlezu :grinning:
13. led 2009 v 16:47  • Odpověz
a bylo me lito,ze jsem dlouho nic neupekla,tak jsem zkusila udelat nejaky zakusek z babicovych dobrot-takze ja zadnou dietku urcite zatim met nebudu,to me ani nebavi....
13. led 2009 v 16:47  • Odpověz
54kg? To jsem měla tak někdy na základce. Ivuš kolik měříš?
13. led 2009 v 16:50  • Odpověz
A co Ivuš na kosmetice? Pohodička?
13. led 2009 v 16:51  • Odpověz
170 cm
jo ja jsem dnes byla na te diamantove dermabrazi-dela to kluk a je to strasne prijemne a hlavne ucinne
13. led 2009 v 17:28  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem byla dneska na ultrazvuku a dostala jsem kratky protokol.Ted budu cekat na MS a konecne poznam o cem tady pisete. :slight_smile:
13. led 2009 v 17:39  • Odpověz
larri:ja jsem na kratky protokol reagovala lip nez na dlouhy,budu drzet palecky,at vam to vyjde!!!
13. led 2009 v 17:42  • Odpověz
larri a už víš co budeš píchat?

Ivuš a jak to probíhá ta diamnatové dermabrazie
13. led 2009 v 17:53  • Odpověz
To je nejaky pristroj,kterym ti jako by nasava pokozku,mozna me to taky pripada jako by tam neco bylo,co to mozna lehce jako kartackuje,nedoedu to popsat,pak se a tu plet nesmi nic 12 hodin davat,musis vydrzet aby se proste ten kolagen mohl rozproudit a melo to ten spravny ucinek!Je to vyborne na akne a taky to pusobi na vrasky a strie!!!Takze se to da delat treba i na zadek bricho a podobne!!!A tady nevim jak v brne,je to levne 200Kc za to sezeni a to mam jeste pak vzdycky masku a masaz k tomu
13. led 2009 v 17:58  • Odpověz
Tak to máš hodně levné.
13. led 2009 v 18:01  • Odpověz
jo to jo,ja si nestezuju!!!!:slight_smile:jejda me se ten cas nejak strasnetahne,antikoncepci dojidam az pristi nedeli,to je snad nekonecne....
13. led 2009 v 18:04  • Odpověz
a ty už ivuš začneš hned po antikoncepci stimulovat?
13. led 2009 v 18:05  • Odpověz
ne mam laprku a pak stmulku
13. led 2009 v 18:06  • Odpověz
a to musíš teď brát antikoncepci?
13. led 2009 v 18:08  • Odpověz
no ja nevim,oni me ji dali kdyz jsem zkoncila neuspesne po tom et,ale to jsem jeste nevedela ze pujdu na laprku,az v den kdyz jsem ji zacala brat tak jsem volala dr kvuli te laparce,jestli by o nebylo lepsi,tak rikala ze urcite,tak jsem ji jedla dal-nerikala nic ze bych to nemela jist....
13. led 2009 v 18:11  • Odpověz
u vás se dává po neúspěšném ET antikoncepce? Mně ji dávali akorát před stimulací?
13. led 2009 v 18:14  • Odpověz
no prave ze jsem ji mela mit jakoze pred stimulku!!!Tu jsem mela mit v dobe,kdyz mam jit na tu laparku!!!Takze se me stimulka posunula o mesic
13. led 2009 v 18:16  • Odpověz
aha, a po lapárce můžeš hned další cyklus stimulovat?
13. led 2009 v 18:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.