• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
jo!Ja jsem mela prvni stimulku v rijnu pak dalsi v prosinci a ted jsem mela mit v unoru,ale to mi laparka posunula o mesic,ale co nadelam....zase bych si asi vycitala kdybych to nezkusila!!!Oni to i doporucuji v caru
13. led 2009 v 18:27  • Odpověz
Oni vám doporučují jít tak brzo po sobě? Mně u nás řekli, že je nejlépe půl roku pauza.
13. led 2009 v 18:31  • Odpověz
Tak to máš fajn, aspoň to budeš mít za sebou a třeba ještě letos porodíš. :dizzy_face:
13. led 2009 v 18:31  • Odpověz
No oni rikaji ze nejlepsi sance na tehu jsou pry nejpozdeji prvni tri cykly po laparce-samozdrejme pokud je tam nejaky problem,tak se nejdriv resi ten,potom teprve stimulka!
13. led 2009 v 18:32  • Odpověz
aha, tak to možná taky zkusíme. Zeptám se na to potom mého doktora, jestli mi to taky doporučí. :grinning:
13. led 2009 v 18:35  • Odpověz
Ahojky tak já gratuluji další těhulce!!Holky včera jsem se radovala z krásných // na ovu testíku a dnes je tam jen sotva vidící stínek tak já tomu nerozumím,aik jsme ovulku propásli ale tak my se budem ještě snažit v pá a v so to nám vypočetl jonáš..jinak je mi to divný ach jo..
13. led 2009 v 18:37  • Odpověz
No spoustu holek me laparku doporucilo a kdyz jsem pak volala dr cadove tak me taky rekla,ze pokud ma za sebou 2 neuspechy,tak je laparka dobra,uz jsem dokonce slysela ze nektere centra to delaji jeste pred nejakou stimulaci-hned na zacatku!!!
13. led 2009 v 18:38  • Odpověz
Jde mi tam ulice,paaa!!a dobrou vsem kdybych se tu dnes uz neukazala
13. led 2009 v 18:49  • Odpověz
ahojky.. :slight_smile: ted jsem přijela z návštěvy,bylo super,vzala jsem po cestě i mamču a všechny tři pokecaly..ted si dám půl hodky cvičení u novin a pak si udělám jen zeleninku dušenou :wink: jinač já měřím 168cm a ještě nedávno jsem vážila 56kg..no a ted mám(ráno jsem se vážila)59,5!takže se pokusím to dát dolů,ale né drastickýma dietkama,ale cvičením :wink: jídelníček trošku poupravím..
na pilates jsem se vyprdla,je to na mě moc usedlé a hudba u toho katastrofállní,tak cvičím podle knížky a při své oblíbené hudbě..měla jsem 10min.rozvičky a 35min posilování..a měla jsem dost..ted budu ráda,když zvládnu aspon půl hodku..tak pápá :slight_smile: hezký zbytek večera a snad se už zítra dovolám do fertasu :angry:
13. led 2009 v 19:27  • Odpověz
očko a co ta tvoje ségra u kartářky? :slight_smile:
13. led 2009 v 19:32  • Odpověz
jo v pohodě,řekla ji dost zajímavé věci,kolem 2 let b měla mít holčičku,ale ona nechce o dítěti ani slyšet,kartářka jí řekla,že na to zmení názor a tu holčičku bude mít..pak ji řekla hodně věcí co mi(rodinné)..a to nevím,jak na to přišla,ale řekla ji,že dneska za ni přijdu(což měla pravdu) a řeknu ji dobrou zprávu asi(neřekla jsem ji nic)tak nevím..a že mě čekají jen už pěkné věci a velmi dobrá zpráva.. :grinning:
13. led 2009 ve 20:19  • Odpověz
holky vařím si zeleninku..tak ji jdu dodělat..pápá hezký večír a zítra zase tady :slight_smile:
13. led 2009 ve 20:22  • Odpověz
Dobre rano,asmeen,dostala jsem Fostimon a Orgalutran,pak jdu 6 nebo 7 den na ultrazvuk.Jinak mne doktorka prekvapila,protoze,kdyz mi delala vcera ultrazvuk,tak byla hodne spokojena.Deloha a vajecniky pry vypadaji dost dobre.Pred 4lety mi brali kousek cipku a s nim byla taky spokojena.
14. led 2009 v 08:46  • Odpověz
larri tak to super, takže to máš vlastně už za pár a pak budeš jenom odpočívat s embryjkama. :wink:
14. led 2009 v 09:24  • Odpověz
ahojky holky,varim uklizim,venku snezi a ja jsem potrebovala nekam jet a ted se bojim kdyz tam tak snezi!!Tak budu asi cely den cucat doma :grinning: !!Hezky den
14. led 2009 v 09:48  • Odpověz
ahoj,tak výsledky krve-megativní..takže ten čaj je zázračný :grinning:
já dneska musím vařit,pak rychle uklidit a musím jít do školky pro malou..a večer zase cvičit :grinning:
14. led 2009 v 10:51  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
14. led 2009 v 11:03  • Odpověz
jejda tooo je snihu.....uz by mohl i prestat padat!Jsem tö ted douhrnovala i s manzelem ty plochy silene co tadyvsude mame....ze me boli i zada z toho
14. led 2009 ve 13:26  • Odpověz
holky,tak zrovna ted jsem se objednala do studia,mám to hned za barákem..žádné doporučení od gyndaře nepotřebuji,je tam nějaký lékař,který mě zkontroluje..ale celý léčebný program stojí 2200,-kč!je v tom imobilizace,cviky na odblokováni panve,žeber,páteře..budou mě učit jak správně sedět,jak nosit věci..a začíná se po menstruaci..jenže to já pak jdu akorát na laparoskopii,tak se tam musíme pořádně domluvit,že bych s tím začla až v březnu no jinač jsem objednaná na příšt.čtvrtek a říkala mi,že pokud se chystám na IVF,tak mi to vřele doporučují tak v tom případě Ivf podstoupím asi až v dubnu..

hnedoocka23 • snž • Dnes ve 13:34
Která pravidla porušuje: | Zruš
jo nenapsal jsem na co-tak na cviky Ludmily Mojžíšové
14. led 2009 ve 13:36  • Odpověz
a konečně jsem se objednala dneska na nehty dolívačku,už mám odrůst jak blázen..tak v pátek budu zase čačaná :grinning:
14. led 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ivi,nám tady taky padá sníh..pěkně už ho napadalo.. :slight_smile: my naštěstí odhrnovat nemusíme :wink:
14. led 2009 ve 13:39  • Odpověz
dneska se mi necchtělo nic těžkého vařit,tak jsem udělala jen brambory s kuř.plátkem na česneku a se štávou..
14. led 2009 ve 13:41  • Odpověz
očko, to zní moc dobře kuř. plátek na česneku.

Dnes jsem byla na kontrole 11.DC a protože mám 5 folikulů a jeden 24 mm, tak mi doktor rovnou udělal IUI, ale tak příšerně to bolelo, že jsem málem nedolezla domů. Doma jsem málem omdlela, jak mi bylo špatně.
14. led 2009 v 15:00  • Odpověz
asmeena:a proc??
14. led 2009 v 17:29  • Odpověz
No to právě nevím, musím se na to zeptat v pátek doktora, bude mi dělat reinseminaci, aby jsme to potuplovali.
K tomu jsem potom ještě špinila, tak nevím.
Kdyby ten pocit na zvracení byl aspoň těhu příznakem, tak by to člověk přežil, ale jestli to zase bude na prd. tak je to blbý.
14. led 2009 v 17:36  • Odpověz
kde jste všecnhny??ta práce na Vás nějak doléhá :grinning:
14. led 2009 v 18:24  • Odpověz
Hlásím, že jdu koukat na Ulici. Ivuš už taky určitě čeká netrpělivě s manželem až skončí reklama. :grinning:
14. led 2009 v 18:31  • Odpověz
kuk :grinning: dobré poledne..co děláte kočeny???
15. led 2009 v 11:12  • Odpověz
Tak mám na ovu testu nádhernou druhou čárku (mám to vyfocené v albíčku), kéž by taková jednou byla na těhotenském testu. Ale nevím, jestli se dnes milovat či né. Protože jsem včera byla na IUI a zítra jdu zase, tak aby spermiogram nebyl až moc pod hranici.
15. led 2009 ve 12:09  • Odpověz
asmeen,tak ta je :grinning: pokud máš čárku stejnou jak kontrolní,nejklepší doba na oplodnění je 24-48hod :wink: tak stačí zítřejší inseminace..
15. led 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.