• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
Ywush oni ví proč to říkají - pak se zbytečně nervujete. Můžu ti říct že vím o dvou případech, kdy 7 nebo 8 den po ET nebyl ani náznak // a 10 den po ET už se to krásně rýsovalo. určitě to dobře dopadne, musí! :wink:
26. pro 2008 v 11:05  • Odpověz
Jste hodne...snad patrim do te skupiny holek co to tak budou mit!!!
Jo jinak me muzete rikat IVUS:slight_smile:
26. pro 2008 v 17:59  • Odpověz
ywu:opravdu je na testování brzy,já sem byla na ET. par dní po tobě a protože to potřebuji vědět spíše na čem vlastně sem)kvuli práci. Tak sem požádala o vyšetření krve svého Dr. na gyndě. (je to bývalý primář v nemocnici) a hned mě upozornil že se mi v krvi nic nezobrazí spíše nic než za 7 DNU,po ET.
Po 7 dnech prý teprve začíná narustat HCG.,

Jinak taky mi dali 1 morulku a1 blastocystu , a MS mam mit na silvestra,tak jak to tak vidím tak to skusím s testem a pak sem domluvená u toho gyndaře,už se bojim co se dozvím :confused:
26. pro 2008 v 19:26  • Odpověz
Holky moc vám držím palce abyste našli // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. pro 2008 v 19:27  • Odpověz
snad mate pravdu....budu tise doufat!!!Uvidime co z toho bude...!!!Ja mam kontrolu HCG na obilnaku na silvestra!
A ja jsem ten test nemela asi az ten nejcitlivejsi-byl to takovy co reaguje az na 25 "jednotek" (ci co je to za jednotku)!!!Tak uvidime
26. pro 2008 v 19:37  • Odpověz
autor
Ivčo a miky: moc vám držím pěstičky aby to dopadlo, myslím, že jste byly na ET v nejlepší dobu, kdy máte blízké kolem sebe, všichni jsou doma, mohou se o vás starat a rychleji to utíká :dizzy_face:
Mě je nějak nazvracení, ale to bude z přežrání, z těhu těžko :grinning: :grinning: :grinning:
26. pro 2008 v 19:51  • Odpověz
Iwu a Miky123 jsme na tom podobně, já jsem na ET byla v sobotu před Vánocema, takže jsem dnes 6. den po ET. Mám v sobě /doufám, že ještě mám/ 2 blastocysty. Mám úplně stejně nedočkavé pocity, stále se pozoruji, jestli nemám nějaké těhu příznaky a nějak mi to nepřipadá. A to nutkání testovat jsem měla snad už druhý den! Mám testovat až 5.1., což bude už 16. den po ET, ale to určitě nevydržím a zkusím to asi na Nový rok. Držme si palce!!!
26. pro 2008 ve 20:19  • Odpověz
ahojte, nova www o tehu www.tehotenstviaz.cz
26. pro 2008 ve 20:20  • Odpověz
autor
ivet: tak to Ti taky moc držím palečky, aby vše dobře dopadlo a společně jsme všechny objevily na testech // :wink: :dizzy_face:
26. pro 2008 ve 20:23  • Odpověz
iveta11:Budu drzet palecky....ja se jen bojim toho,ze dorazi ms....Dnes jedeme do kina,manza me vymysli porad nejaky program,abych na to nemyslela,jeste ze ho mam....
27. pro 2008 v 07:18  • Odpověz
autor
Krásné dobré ránko, holky :dizzy_face:
Ivi: je dobře, že tě manžel zaměstnává, na co pěkného jdete?
27. pro 2008 v 08:40  • Odpověz
http://www.fertilityfriend.com/home/213919
Dobrý ráno, tak u mě stále stejně :wink: :dizzy_face: .
Ywush vydrž ještě do zítřka :wink: .
Kačko co teplota?
27. pro 2008 v 08:59  • Odpověz
autor
Jáji, to je naprosto úžasné :dizzy_face:
Tady je moje teplota:
http://www.fertilityfriend.com/home/204321
27. pro 2008 v 09:22  • Odpověz
Na snezenky a machri po 25ltech
27. pro 2008 v 10:27  • Odpověz
autor
Jé, to chceme jít taky. Dostala jsem od manži k Vánocům pětistovku na elektrický sekáček. Ale to netušil, že u našich dostaneme celého robota. Tak chci tu pětistovku využít takto :dizzy_face:
27. pro 2008 v 10:53  • Odpověz
autor
Holky, to je hrozné, já mám takové chutě testovat, a to musím ještě pět dní vydržet :confounded:
27. pro 2008 v 15:27  • Odpověz
Vydrž prďka, vydrž - když jsem u těch Sněženek :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2008 v 15:28  • Odpověz
autor
JJ, já si vezmu příklad z Tebe. Ty si v naprostým ledovým klidu :grinning: :grinning:
27. pro 2008 v 15:29  • Odpověz
no to ne jako :grinning: furt na to myslim a kdybych měla test tak už testi, ale furt si myslim že je to spíš cysta nebo poblázněný hormony než těhu :grinning: :grinning:
27. pro 2008 v 15:30  • Odpověz
autor
Ale no tak, cysta by ti nedržela teplotku takhle krásně nahoře. Ale ty sis ty testy ani do zásoby nenakoupila. To já jich tu mám :grinning: :grinning: :grinning:
Dokonce když jsem je kupovala, tak se ta lékárnice ptala, jestli je u nás v práci nějaká epidemie :grinning: :grinning:
27. pro 2008 v 15:32  • Odpověz
cha cha cha :grinning: :grinning: :grinning: já měla období kdy jsem testila už třeba 6 DPO a teď jsem si řekla, že až budu mít zpoždění že začnu shánět test nu a je to tak :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2008 v 15:34  • Odpověz
autor
Ale teď máš smůlu, že byly ty svátky. To tam pak bude vážně pořádná tlustice. A pokolika normálně nakupuješ testy? Já nechápu, že se ta lékárnice tolik divila :confused:
27. pro 2008 v 15:36  • Odpověz
No Kačko přijde na to: jelikož bydlim v hodně malý díře tak tady v lékárně mají na výběr jeden druh testů a to je ten jak se na něj čůrá přímo, no a když jedu do města takoupim dvě tři balení mamatestu - tomu věřim :wink:
27. pro 2008 v 15:58  • Odpověz
autor
Já tentokrát koupila 4 krabičky, po dvou testech, tak asi proto se paní tak strašně divila :grinning: :grinning:
27. pro 2008 v 15:59  • Odpověz
che che nemáš cestu na Šumavu, že bys mi jeden přivezla? :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2008 v 16:04  • Odpověz
autor
Ráda bych, ale tam cestu opravdu nemám :frowning2: Škoda. Doufám, že si ale v pondělí už někde nějakej koupíš :dizzy_face:
27. pro 2008 v 16:08  • Odpověz
No asi spíš v úterý, zítra večer jedu do ještě větších kotěhůlek a přijedu až v úterý ráno a rovnou zastavim před lékárnou to je jasná věc :wink:
27. pro 2008 v 16:09  • Odpověz
autor
Ty nás ale napínáš viď. Já vím, ty chceš, aby nám z té druhé čárky vypadly oči z důlků :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2008 v 16:11  • Odpověz
hele mě vypadnou z důlku i kdyby ta čárka byla tenká a průhledná, to fakt asi padnu :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2008 v 16:12  • Odpověz
autor
Tak hlavně, ať je někdo s Tebou, aby Tě rychle oživil :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2008 v 16:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.