• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
No, tak já to asi teda nechám na zítra. Snad se zadaří. I když doktor říkal, že jsme měli včera menší množství spermií 14mil. a zapotřebí na otěhotnění je 20 mil. tak nevím. Ale prý i tak se dějí zázraky a dá se otěhotnět.
15. led 2009 ve 13:16  • Odpověz
Očko, ještě pořád piješ ten kontryhelový čajík? Od příštího týdne si ho koupím. Jak ale poznám, že už ho pít nemám? A začíná se pít 1.den menstruace? :slight_smile:
15. led 2009 ve 13:17  • Odpověz
já ho začala až 3 den,protože jsem pořád nevěděla a vysadila jsem ho den 11..i tak jsem měla už sliznici 10mm :slight_smile:
15. led 2009 v 15:06  • Odpověz
No, já si ho zítra koupím jak budu v Polance, je tam hned ta lékárna. Ta lékárna je asi taky Sobka, je to napsané na firmu Sobimed, Boleslavova, Olomouc. :wink:
15. led 2009 v 15:32  • Odpověz
snad bude otevřená,za mě je pořád zavřená :angry:
15. led 2009 v 15:34  • Odpověz
no jak jsme byli včera, tak byla otevřená, akorát to ve 12:00 zavřela.
15. led 2009 v 15:36  • Odpověz
Ahojky holky,od rana porad nekde caruju!:slight_smile:Byla jsem na slovensku,pak jsem doma uklizela,varila,pak jsem cekala na manzu,ktery se mi dnes vratil z prace brzo a ted jsme zase jeli do hodonina koupit tchyni darek k narozkam a tak jsem se zastavila i u Deichmana a koupila jsem si jedno kozacky a jedny lodicky!!
15. led 2009 v 15:55  • Odpověz
Teda ivuš, ty máš dnes opravdu nabytý den. Jak si to všechno stihla? Jak daleko je to z Hodonína na Slovensku? A co jsi dělala na Slovensku?
15. led 2009 v 16:13  • Odpověz
od nas je slovensko asi 15km :grinning: !Byli jsme si vsadit sportu o tech moc milionu :grinning: !I manzel je slovak!!!
15. led 2009 v 17:07  • Odpověz
zrovna jsem si objednala postel co bude v pokoji pro hosty!!!Objevila jsem takoveho sikovneho pana,co to ma za par kacek a jeste to privezou domu!Jsou to postele a sedacky 2.jakosti,ale libi se mi to
15. led 2009 v 17:15  • Odpověz
Ahojky holyk asmen gratuluji k těm // na ovu testíku tím to přece všechno začíná a držím palečky!!J8 takové tlustice měla v pondělí a snažení bylo ale já tomu těhu nevěřím vidím se spíš na tom ivf..zítra máme s manžou dovolenou jedem si předělat řidičáky a zřušit pojistky jsou k níčemu a budem si místo nich dělat nějakou společnou no a pak si chci koupit něco pěkného na sebe,v sobotu dem zas na ples a móóc se těším,fakt hrozně moc jestli budde jako ten minulý bude to paráda..jinak taky je to nějaký mrtvý ale ono se to zas určo rozjede před tím testíkováním:slight_smile:Ivuško tobě přeji těch hrozně moc miliónků:slight_smile:
15. led 2009 v 19:32  • Odpověz
jsi hodna dekuju :grinning: !!Hned bych se s vama o par kacek i klidne rozdelila :grinning:
16. led 2009 v 06:16  • Odpověz
Ahoj holky...tak ja hlasim od vcera mrsku :frowning2:...takze tak...vam vsetkym drzim palce ci uz k // alebo vyhre...ale dalsia by mala prist, radsej neprist 13.2., tak by to mohol byt pekny darcek na Valentyna :slight_smile:...
16. led 2009 v 09:38  • Odpověz
no klia to ti pěkně vychází na Valentýna. Ta mrcha je stejně hnusná věc, přijde si, když ji vůbec nechceme. Kéž by nám už aspoň tak 9 měsíců nechodila.

Já se teď chystám do CARu a jsem šíleně nervózní z té další IUI - ta bolest na tom je to nejhorší.
16. led 2009 v 09:41  • Odpověz
asmeena:drzim palecky
16. led 2009 v 09:52  • Odpověz
holky nevim co dnes mam uvarit!Ted jsem konecne douklizela!Mam umyte podlahy a vsechno,tak muzu zacit varit!Jen nejak dnes nevim co??!!!
16. led 2009 v 09:55  • Odpověz
asmen...drzim palce...ja rozmyslam, ze znovu nasadim HAK...este mam doma dve balenia...ale este tomu dam asi mesiac dva sancu...totiz ako pocuvam od znamych a aj tu na diskusiach, holkam co sa hned po vysadeni zasnazili to vyslo...tak som rozmyslala, ze to skusim...ja som si chcela precistit telo od HAK (10 rokov), no a asi som to nemala robit...i ked viem ake tu holky mate porblemy, tak ja by som mala byt ticho...:slight_smile:

ywushka...ja ked som naposledy varila (to bolo v nedelu), tak som robila karbanatky...a cez vikend si asi upecieme rebierka...uz sa tesim...potrene medom a korenim :slight_smile:
16. led 2009 v 10:30  • Odpověz
ahojte..je tady někdo???dneska poslední prac.den v týdnu,tak snad se nás tady dneska sleze více :wink: já byla dneska na manikůře,nehtíky mám konečně čačané :dizzy_face:
a hlásím včerejší snažilkování :grinning:
16. led 2009 ve 12:18  • Odpověz
holky,jak to vůbec je,když proběhla ovulka na testu už čárka není,nebo slábne?? co kackark??nebo je slabá čárka před ovulkou??já jsem myslela,že včera byla,měla jsem bolesti podbřišku..tak jsme se snažilkovali :angry: no zítra si koupím testíky.. :unamused:
16. led 2009 ve 14:54  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem vás dočtla. S ovu testíky nemám zatím zkušenosti, tak nemůžu poradit. Tento měsíc to chci zkusit podle Jonáše a když to nevyjde, tak další měsíc to zkusím už s ovu testíkama :wink:
16. led 2009 v 15:13  • Odpověz
tak je tady někdo???Kačko co myslíš,s tím mým ovu testem :wink: :angry:
16. led 2009 v 19:25  • Odpověz
Ahoj holky, dnes mě to bolelo trošku méně. Folikul byl stále velký a ještě nepraskl, tak jsem dostala další dávku pregnylu do zadku a snad praskne. Před chvílí jsme to s manželem ještě potuplovali přirozeně, tak to už musí být. Minulý víkend jsme měli Jonášky, tak tento cyklus je to posichrované ze všech stran. :wink:
Očko já jsem měla včera i dnes hodně silnou tu druhou čárku na ovu testu (a folík dle UTZ byl ještě neporušený), tak nevím ještě to potuplujeme asi zítra. :wink:
16. led 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
konečně víkend a já mám na vás čas :dizzy_face:
Péťo, k těm testům: v minulým cyklu jsem měla za sebou tři pozitivní (testovací evidentně silnější než kontrolní) a ovulka dorazila čtvrtý den, kdy byla čárka už o něco slabší. To znamená, že po posledním pozitivním těhu testu dorazí ovulka mezi 24-48 hodinami.
Jinak já jsem teď dost rozhozená, protože jsem 16DC, testy stále negativní, ale teplota stoupla, tak si s tím vůbec nevím rady :confounded:
Tady je graf:
http://www.fertilityfriend.com/home/204321
17. led 2009 v 09:06  • Odpověz
ahoj Kačko,díky,dneska se zase testnu..jestli bude sílit,je jasné,že mě ovulka teprve čeká..ale já byla tak předsvědčená,že už byla :unamused: já jdu vařit..holky z fertimedu mají dneska srazík v Ostravě,já bohužel tento nemůžu,ale na příští už se chystám :grinning: dneska jdu hlídat děti od ségry,jdou na ples,tak tady dnes od odpo nenakouknu :slight_smile: jestli jim půjde už konečně počítač,tak možná od nich..pápá hezkou sobotu a lenošte,lenošte :grinning:
17. led 2009 v 10:07  • Odpověz
Jo, tak s teplotama holky já vůbec nevím, už od konce menstruace se mi drží pořád okolo 36,7 a ovu testíky jsou poslední tři dny krásná druhá čárka. A to už jsem byla ve středu i včera na inseminaci. Včera mi doktor řekl, že folikul ještě neprakl, tak jsem dostala znovu injekci pregnylu. Tak nevím, mám strach, že nepraskne a naše snažení a inseminace budou k ničemu.
17. led 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
As: teplotu máš opravdu hodně vysoko. Nevím, zda to nemůže třeba způsobovat ten pregnyl. Když jsou ovu testy pozitivní, tak se neboj, on ten folík určitě brzy praskne :dizzy_face:
17. led 2009 ve 13:56  • Odpověz
No jo, jenomže on třeba praskne, ale ty spermijky po inseminaci, tak dlouho na něho čekat nebudou. :unamused:
17. led 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
No a to už další inseminaci udělat nemůže? A nebo, že by jste to museli ještě pojistit vy :wink: :slight_smile:
17. led 2009 ve 14:02  • Odpověz
No inseminaci už né. Teď to právě musíme jistit sami, ale mám strach, aby se do těch vejcovodů něco dostalo. :unamused: No uvidíme jestli dorazí mrcha, to se potom rozhodne. Když tak jdu na další inseminaci v dalším cyklu.
17. led 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ahojky holky,jak se dnes mate??My s manzelem jen lenosime :grinning:
17. led 2009 ve 14:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.