• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
autor
As: ty testy nám ale pořádně zamotávají hlavu, viď :confounded:
18. led 2009 v 10:46  • Odpověz
kack: jak se do toho vašeho grafu zadávají teploty? Mně to nějak nechce brát. Já si to zaznamenávám totiž na wunskinder.
18. led 2009 v 10:58  • Odpověz
píše mi to, že musím zadat ve farenheitech, kde se nastavují celsia?
18. led 2009 v 11:00  • Odpověz
ahoj mato a to ti předpověděla Hanny?? :slight_smile:
18. led 2009 v 11:01  • Odpověz
Peťo, ne. Nechala jsem si udělat placený výklad u jedné moc milé paní. Hanny mi ani neodpověděla :wink: Příští týden, jdu do Jonáše, tak jsem na to zvědavá :slight_smile: A když ani to nevyjde, tak si koupím ovu testíky :wink:
18. led 2009 v 11:19  • Odpověz
ale hanny ti může odpovědět až do 7 dnů..mi odpověděla den 3...
tak at ti to vyjde :wink: a brzy na testu //
18. led 2009 v 11:20  • Odpověz
já teď hltám ty ovu testíky co píšete. Abych pak byla připravená :slight_smile:
18. led 2009 v 11:22  • Odpověz
Ocko,ja zkousela hanny a ta tam pise,ze uz na otazky,ktere se tykaji tehotenstvi odpovidat nebude.Myslim,ze kdyz jsi tam dala jeji adresu,tak jsme to vsechny zkousely a uz toho mela dost.Kdyz se tam podivas,tak par dni zpatky to tam pise.

Ocko,porad uvazuji odkud bych te mohla znat :slight_smile: Nemas nekoho v Oldrisove nebo uz opravdu nevim.
18. led 2009 v 11:33  • Odpověz
ahoj larri..aha..tak ještě že jsem to stihla :sunglasses: akle nechápu,proč nechce na to odpovídat..tak at to nedělá :angry:
Já nemám známe v Oldřišověa ani nikoho odtamtud neznám :sweat_smile: asi mám dvojnici :grinning:
18. led 2009 v 11:35  • Odpověz
Asi nas bylo hodne ze stejnym problemem,ale za to nemuzem.Jo,jo aspon vidis,ze kdyz z toho nic nekapne,tak obtezujeme.Ale nam to nevadi,protoze budeme verit,ze se nam to podari i bez ni,jenom mne to mrzi,ze to nenapsala setrneji.

Ja si myslim,ze te neznam osobne,ale pres nekoho.Z diskotek asi tezko,tak nevim.Tady v Praze mam znameho dj,ktery bych mu predvedlanas zval na party.Kdyz jsem mu rekla,jestli mi zahraje pisnicku na prani,tak mi odpovedel.Nezlob se,ale Michala Davida jedine pozpatku,aby mne nevypiskali.Takze mne odepsal,ale to jeste nevi,co vsechno :grinning:
18. led 2009 v 11:46  • Odpověz
jdu s pejsanem ven a pak se pomalu chystat..mějte se holky.. :slight_smile:
18. led 2009 v 11:48  • Odpověz
mě nakonec Hanny odpověděla, ale asi se ji do toho moc nechtělo, protože u toho udělala takový ksichtíky, to se mi moc nelíbí, takové jednání :angry: .
Já jdu žehlit, už toho tu mám hromadu :unamused:
18. led 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
Mato: taky se chystám na žehlení :dizzy_face:
Péťo: uniklo mi kam se chystáš... :grinning:
18. led 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
Holky, tak záhada s mojí ovu dostává asi řešení, mrkněte se mi do albíčka, jak začíná čárka stále sílit. Takže navzdory FF je ovu teprve někde na cestě :wink: Jsem ráda, že jsme neprošvihli snažení :grinning:
18. led 2009 v 15:07  • Odpověz
autor
As: jak ses ptala na to zaznamenávání, tak si myslím, že jsem to dávala už při přihlašování, že chci vytvářet graf se stupni Celsia. A teď když dávám odkaz na ten graf, tak se mě to ptá, v jakých stupních ho chci ukazovat :wink:
18. led 2009 v 15:09  • Odpověz
Ahojky holky,tak to ma byt my jen odpocivame,nic nedelame,i kdyz by jsme mohli jit na barak a tam pokladat na zem nejake polystireny nebo co!Tchyne nam navarila,dokonce nam i zabalila damu,täk jsem vklidu :grinning: Jdu za manzou se dal valet :grinning:
18. led 2009 v 15:27  • Odpověz
Ivi,ty jsi říkala,že femigard ti komplet rozhodil cyklus????já mám dnes 16dc a špiním lehce,ale asi to už ustává,či co..ještě jsem se netestla,takže nevím,zda už je čárka na ovu testu silnější :unamused: pokud mi to ten femigard bude takhle dělat,asi ho vysadím..to se mi ještě nestalo bych řekla..nebo si to nepamatuji :grinning:
18. led 2009 v 16:49  • Odpověz
takčárka na testu trošku silnější..tak to jsem zvědavá,kdy tu ovulku budu mít!!!!! :angry:
18. led 2009 v 17:05  • Odpověz
ivuš: někdy to chce trošku polevit a jenom polehávat. Určitě si to zasloužíte, tak odopčívejte a a a .... ať jsou na testíku potom //. :wink: Jo, ale vlastně ty bereš HA, že? No tak to asi // fakt nebudou, no ale to nevadí.
18. led 2009 v 17:40  • Odpověz
holky, tak už taky jen odpočívám . Už jsem vykoupaná, takže relax. :slight_smile: Zítra jdu na gyndu, na preventivku a rovnou řeknu, že jsme se začali snažit o miminko, tak snad vše bude v pořádku :slight_smile:
18. led 2009 v 19:25  • Odpověz
Tak maty držím pěstičky.
18. led 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
Ahoj holky, díky za včerejší rada, posílám graf s dnešní teplotou:

http://www.fertilityfriend.com/home/204321

Takže záhada je vyřešena, ovu opravdu teprve bude. Jen snažení ne. Manža mi onemocněl.

Přeji vám všem krásný den :dizzy_face:
19. led 2009 v 06:12  • Odpověz
Ahojky!!Jo me femigard nedelal dorbre,tak jak rikas ty taky jsem nekdy kolem poloviny cyklu zacala spinit!!Ale to mi vzdycky dela i antikoncepce kterou ted bravam v pauzach mezi stimulkama!!Ja jsem uz sama doma-manza odjel do prace!!Ale ceka me spousta prace,takze dnes bych nemela moc lenosit!!!
19. led 2009 v 06:28  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím z práce. Teprve jsem se od půl šesté stihla prohrabat emailama, které se mi nakupily za tu dlouhou dobu.
19. led 2009 v 07:01  • Odpověz
Jeee ty se mas...ty sedis v praci na zidli?? :grinning: A jeste k tomu tam mas pocitac???Jejda zaaavidim!!!Ja jdu neco delat!Msuim jet do obchodu a podobne,ale jako obvykle se mi nic nechce
19. led 2009 v 07:03  • Odpověz
Ivuš: já dělám v kanceláři, takže židlička je pohodlná a počítač zatím funguje.
19. led 2009 v 07:40  • Odpověz
ty se mas!!Ja jsem se ted vykoupala!!Musim odvest jednomu panovi losy na ples co jsem chystala na zivnostensky ples!!!A jak jsem se koupala tak mi najednou priletel do koupelny manzel uplne nastvany,ze mu nejde nastartovat kamion,je uplne nadseny!!Tak hned volal memu tatkovi na hory,jelikoz je to jeho zamestnanec a domlouvam se co ma delat!!Ma smulu,dnes kdyz se mu to podari nastartovat prijede pozde domu!!! :grinning:
19. led 2009 v 07:48  • Odpověz
ahoj holky,dneska jsem si přispala..a ted jsem si něco malého ukuchtila..jinač ten femigard vysazuji,špiním více!psala jsem holkam do femi-gardy..a ty mi řekly,že pokud jsem neměla problémy s pravidelný cyklus,že ho mám vysadit,že mi ho právě může rozohodit..užívat ho bude jen manžel,na ty spermochy..přišli mi ještě dvě balení,tak to mám tak na 2,5měsice..
dneska asi zavolám té Markétě na tu dornovou metodu,už se potřebuji domluvit,co a jak a hlavně,jestli to můžu podstoupit před laparkou..
asmeen,už se ti to krátí :slight_smile: ještě hodka a půl..pak napiš,jaké pocity v první den v práci :sunglasses:
19. led 2009 ve 12:45  • Odpověz
Kačko,ted jsem kukala na tvůj graf,teplotka šla pěkně dolů..já se zase dneska testnu..dnes jsem 17DC..taky jsem pila ten kontrahel,ale né tak dlouho jak ty,jen 7 dní a to někdy jen jedenkrát denně..a vidíš,jak sliznice narostla..myslíš,že ten čaj může ovulku oddálit?
ted uvažuji,co si mám místo femigardu koupit..beru jen tu listovku a vitamín c s šípkem proti nachlazení..prý je dobrý vitamín E.. :slight_smile:
19. led 2009 ve 13:28  • Odpověz
ja mam "bejbyplan" ale nejak po nem asi pribiram a listovku!Kontryhel jsem pila minuly cyklus a pak si ho dam asi behem te laparky a pak pred stimulku,uvidime!!!
19. led 2009 v 16:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.