• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
o babyplanu mi nemluv Ivi,já jsem po něm nakynula..a raději po měsíci vysadila a kila šla dolů..
19. led 2009 v 16:10  • Odpověz
No p¨rave,ale ja jinak nevim co si mam teda misto toho koupit!!!
19. led 2009 v 16:16  • Odpověz
zkus zajít na stránky co užíváte..kontryhel,maliník..listovku atd..tam holky píší,co braly :wink:
19. led 2009 v 16:18  • Odpověz
a ty ses nejak inspirovala???
19. led 2009 v 16:19  • Odpověz
Teda do jakékoli diskuze kouknu, tak je očko. Jak to všechno stíháš? :wink:
19. led 2009 v 16:19  • Odpověz
ddoooobbbrrréééé rrrááánnooo :sunglasses: já si koupím ještě vitamín E..a pak asi silnější listovku...a piju kontryhel..
asmeen,to není pravda,nejsem všude :sunglasses: (semtam někde nakouknu,ale ticho psst :wink: )
20. led 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
Ahojky kočky,
zdravím vás po ránu. Jakpak se máme? Můj manža má antibiotika, tak u nás mimískování tento měsíc neprobíhá a musíme počkat na příští ovulku. Snad už bude poslední na hodně dlouho. :dizzy_face:
21. led 2009 v 07:55  • Odpověz
No u nas teda zatim nikdo marod neni,ale ja se necitim zrovna dvakrat nejlip!!!Ale ted opravdu nemocna byt nemuzu,kdyz mam jit na tu laparku!!Hezky den
21. led 2009 v 07:56  • Odpověz
autor
Ivčo, to my máme oddělené spaní, protože taky nechci onemocnět. A navíc má mnaža angínu a na ní prášky na bázi penicilínu a na ten já jsem alergická, tak bych se toho špatně zbavovala :frowning2:
A kdy jdeš přesně na laparku?
21. led 2009 v 07:58  • Odpověz
v nedeli mam posledni tabletku antikoncepce,takze cca do 14 dnu
21. led 2009 v 09:29  • Odpověz
ahoj holky...prajem krasny den...tak som si zase nachvilku nasla cas na vas...u nas nic nove...zacali sme nove snazenie...manzel bol tiez chory, ale nastastie nic vazne...som sa bala, ze to chytim od neho, ale beriem Bion3 a vypada to, ze pomaha...inac by som to uz davno chytila...beriem ho od novembra a zatial som nezamarodila...zato moj manzel uz druhy krat...ale je to proste chlap, takze ked neumiera od rymicky v posteli, tak si abletku nezoberie (ani vitaminy) :slight_smile:
21. led 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahojky holky, se dnes teda strasne nudim!!!Zapla jsem si po strasne dlouhe dobe skype a tak si povidam se svym dlouholetym kamaradem!!! :grinning:
21. led 2009 v 10:24  • Odpověz
hezké poledne všem :slight_smile:
21. led 2009 v 10:49  • Odpověz
Ivi,já se mám 2.2.objednávat taky na laparku...ale to půjdeš asi dřív naní..jak dlouho budeš ležet v nemocnici a kde??
21. led 2009 v 10:52  • Odpověz
ahoj klio a Kačko..klio,doufám že ze snažení budou brzké dvě tlustice na testu.. :dizzy_face: :sunglasses:
Kačko,at se manžel brzy uzdraví,ty to hlavně nechytni od něj,at se můžete snažit a dělat jonášky malé :dizzy_face:
21. led 2009 v 10:54  • Odpověz
ahoj holky...po delší době opět tady nakukuji....nějaké nové zprávičky máme?
já poctivě měřím,ikdyž né ve stejnou hodinu a za dva dny by měla dorazit MS, ale ta příjde, protože už ji cítím.. teploty zatím vysoko,tak uvidíme co z toho
21. led 2009 v 10:54  • Odpověz
ahoj cambi,žádná ms!!!ani ji nepřivolávej :grinning: my se ted dost snažili,tak jsme zvědaví :wink: já se neměřím,nechávám to tak náhodě,akorát jsem se 3xtestla ovul.testy a čárka tam byla,ale slabší jak kontrolní.. :unamused: tak jsem z toho jelen..jinač nic nového tady není prozatím..
21. led 2009 v 10:57  • Odpověz
holky,jdu vařit,dneska dělám ty placky,jak mě asmeen s něma provokovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: už mám na ně chutě.
21. led 2009 v 11:00  • Odpověz
ahoj očko,já tedy měřím první měsíc,ale jsem ráda,protože jsem ani nevěděla kdy mám ovu...ted už konečně vím... ovutesty jsem párkrát předtím použila,ale pozdě,protože čárka byla taky světlejší...my jsme se tento cyklus moc nesnažili. už jsem testovala a mám slabé //,ale tomu nevěnuji pozornost,protože mám před periodou a není to první měsíc,co mám dvě slabé před MS...každopádně mám na další cyklus připravené i ovutesty...
ta čárka opravdu musí být stějně silná nebo silnější než ta kontrolní...v tom případě to vypadá,že jsi je taky použila pozdě,ale když jste se tak moc snažili,tak to vyšlo tak jak tak...když by ti měla dorazit?
21. led 2009 v 11:07  • Odpověz
mám to dostat 1.února..
21. led 2009 v 11:14  • Odpověz
Ja se budu objednavat asi v pondeli nebo v utey po nedeli!!Budu na obilanku v brne tri dny
21. led 2009 v 11:22  • Odpověz
já taky doufám,že jen na 3 dny.. :slight_smile:
21. led 2009 ve 13:57  • Odpověz
no to taky,bylo me to tak receno!Jsem manzelovi rekla,ze musi byt kazdy den na nasteve,nerada travim cas v nemocnici!!!
21. led 2009 ve 14:03  • Odpověz
to máte kousek do Brna??já budu v Bohumíně..nevím jak to je daleko od nás,asi něco přes 30kg..tak snad zamnou manža druhý den přijede :slight_smile: a půjdu na nadstandart,mám ráda soukromí..
21. led 2009 ve 14:08  • Odpověz
no my to mame 50km,ale jinak je to celkem kousek
21. led 2009 ve 14:11  • Odpověz
no ja jsem mu rekla,ze chci aby jezdil porad se mi smal,ze tam budu tri dny,jeden den me tam pry prieze ,druhy den me udelaji ten vykon a treti den me pak odveze!Ja chci taky nadstandart
21. led 2009 ve 14:16  • Odpověz
hm,je to lepší..nebudu se tam před nikým trápit,to nemám ráda..chci mít svůj klideček..a kdoví koho chytnu na pokoj..moje setřenka měla štěstí na samé cigánky :grinning:
21. led 2009 ve 14:24  • Odpověz
mamka me zase rekla,ze at jdu na pokoj s nekym,ale ja zase nechi byt na pokoji s dalsima trema zenskyma nebo podobne
21. led 2009 ve 14:26  • Odpověz
přesně,tohle mi řekla i moje mamka a to z důvodu,že kdyby se mi udělalo zle,nebo se vybulila,nemám si jak zavolat pomoc a tak by mi ji ony zavolaly..ale nenechám se zvyklat,budu sama..chci mít klid a dívat se podle sebe na telku a né se tam ještě někomu podřizovat..
21. led 2009 ve 14:29  • Odpověz
když už musím trčet v nemocnici,tak sama na pokoji.. :slight_smile: Ivi,snad nám to k něčemu pomůže :slight_smile:
21. led 2009 ve 14:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.