• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
no asi tak nejak....hlavne aby nam to pomholo
21. led 2009 ve 14:43  • Odpověz
je tu něěkkdddoooooooooooooooooooo??????? :grinning:
22. led 2009 ve 14:25  • Odpověz
asi nechám toto téma zablokovat,když tu nikdo nechodí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci,Sašo..kde jste všechny???nějaké novinky???
22. led 2009 ve 14:26  • Odpověz
Ahojky hoůlky tak já teď měla perno od úterka jsem trnula jak dopadnou všechny mé vyšetření ohledně toho jak jsem teď zhubla a jsem unavená a padají mi vlasy a tak jsem byla na tom vyšetření na štítnou žlázu a na všechno prostě z krve komplet celé vyšetření a všechny výsledky jsou v pořádku takže jsem úplně zdravá prostě mám to štěstí že budu hubená pořád at jím co jím.teď mi v pondělí ještě přijde vyšetření z moči a jinak snad teda jsem už úplně zdravá a i jako ženská snad už funguju dobře:slight_smile:takže mám teď velkou radost a spadl mi kámen ze srdce:slight_smile:
22. led 2009 v 18:07  • Odpověz
ahoj holky, omlouvám se za delší absenci, ale snad to napravím :grinning:
22. led 2009 v 18:08  • Odpověz
očko: já tě taky myslím zablokuji. Není těm co sedí doma. Taky bych si už potřebovala pořádně uklidit. :wink:
22. led 2009 v 18:20  • Odpověz
no nazdar holky,že se taky ukážete!.. :slight_smile: Luci,tak to je super,že máš všechny testy v pořádku..víš budeš muset asi denně jíst bůček a pak možná přibereš :grinning: :grinning: víš,co bych dala já za to..na mě jde vidět snad každé kilo.. :grinning: mato,tak co,kdy bude snaženíčko??? :wink:
22. led 2009 v 18:20  • Odpověz
podle Jonáše máme snaženíčko zasebou i když ne přesně na hodiny, ale na dny ano :grinning: Jinak to nenecháme jen na Jonášovi, tak uvidíme v únoru zda mrcha dorazí nebo ne. To už půjdu do práce, tak to bude i rychleji utíkat.
22. led 2009 v 18:27  • Odpověz
taky bych potřebovala spíš zhubnout. Taky na mě je vidět každý kilčo. A zase jsem se začala nafukovat, blééééééé :angry:
22. led 2009 v 18:28  • Odpověz
Jo a já jsem zase začala pít kávu, i když jsem říkala, že kafe už nepiju (co jsem byla 2,5 měsíce na nemocenské, tak jsem měla jen 3 kávy).

Luci, tak to bude chtít opravdu jíst jenom sladké, mastné a potom se z toho možná po...
22. led 2009 v 18:30  • Odpověz
as, taky si ji dávám každé ráno, ale piju ji slabou a ještě půl na půl s mlékem, takže snad v pohodě. Ale než přišla mrcha, tak jsem na ni chuť vůbec neměla a nepila jsem ji a když jsem si ji náhodou udělala, tak jsem ji stejně celou nevypila. :slight_smile:
22. led 2009 v 18:33  • Odpověz
holky, jdu se dívat na Ulici a pak ještě nakouknu :slight_smile:
22. led 2009 v 18:36  • Odpověz
jé Ulice, já úplně kvůli koníkovi zapomněla :grinning:
22. led 2009 v 18:37  • Odpověz
ahoj holky, koukám, že to dnes nějak vázne :slight_smile:
23. led 2009 v 10:41  • Odpověz
ahoj mato,já ráno zaspala a pak jsem spěchla,rychle uvařit obídek,jen maso na zelenině s těstovinama..a pak jsem měla domluvené kafčo s kámoškama..a až ted před chvílí jsem dorazila :slight_smile: bylo moc fajn,další kávička bude v únoru po laparce..dneska tady není nikdo?? :frowning2:
23. led 2009 ve 14:49  • Odpověz
ahoj očko, není :frowning2: . Já se teď vrátila z města. To už máš za pár. Ještě týden a je tu únor :astonished: . Nějak to letí.
23. led 2009 v 15:10  • Odpověz
jojo,taky koukám,jak to letí,a to nic nedělám,to je asi tím.. :grinning: když jsem byla v práci,tak se mi to táhlo :angry: a za chvíli další IVF..to není možné..
23. led 2009 v 15:42  • Odpověz
vymýšlím,jakou dietkou začít..zkoušela jsi už tukožrotskou??prý je to jojo efekt :frowning2: potřebuji zhubnout tři kilča..
23. led 2009 v 15:43  • Odpověz
tukožroutská není dobrá dietka. Já se snažím míň jíst a víc sexovat :grinning: . Dělám si salátky.
23. led 2009 v 16:06  • Odpověz
takže ta polévks ne..tak vymyslím něco jiného :slight_smile: taky se snažím méně jíst,ale ono to někdy fakt nejde a zvláště ted před ms mám chutě,jako vždy..asi vysadím pečivo a koupím si suchary..více ovoce,zeleniny a sýrů..a maso jen navodě..a kilča snad půjdou dolů..a sex..je dobrý :grinning: sice nevím,jestli se u toho hubne,to bych musela tak 3hodiny vkuse :grinning: a denně mě to neba..
23. led 2009 v 16:45  • Odpověz
denně me to bavilo,když jsme se poznali :grinning: ted kdybych měla denně,tak se toho za chvíli přejím :sweat_smile: 2x to týdne stačí.. :wink:
23. led 2009 v 16:50  • Odpověz
ahoj holky :wink: jdu vás trochu dočíst
23. led 2009 v 16:57  • Odpověz
jé probíráte diety...no na to jsem expert...mě často pronásledují nechtěné diety...tzn. problémy žaludku, takže nemůžu jíst...a to je fakt dost blbé...zvracení,křeče atd.. blé
tukožroutská mi teda fakt chutnala...rozmixovala jsem si ji a fakt jsem jedla jen to...mnam
nejde o to málo jíst,ale hlavně co jíst...já osobně mám raději zeleninu a ovoce než čokolády a sladké...takže,když mám chut na něco sladkého,tak si vezmu banán, hrušku, papriku, kedluben atd. v těhu jsem přibrala 30kg...díky kojení a cvičení to šlo samo dolů.
23. led 2009 v 17:08  • Odpověz
očko,tak kde jsi? jak jsme na tom, holky, kdo kdy čeká MS nebo ovu?
23. led 2009 v 17:11  • Odpověz
cambina, ani nevím. Většinou to mám po 24 dnech teď jsem to měla až po 30 dnech. :sweat_smile:. To je asi z toho, že jsme se začali snažit.
23. led 2009 v 17:53  • Odpověz
ahojjj,už jsem tady,byla jsem na skok u sestry pro něco..no já to mám dostat příští neděli 1.února :rolling_eyes: tento měsíc jsme se hodně snažili,tak doufám,že to k něčemu bylo.. :slight_smile: já miluji čokolády,ale těch už jsem ji neměla víc jak měsíc..držím se..
23. led 2009 v 19:04  • Odpověz
a cambi,chodila jsi cvičit nebo doma???
23. led 2009 v 19:06  • Odpověz
a já už jsem taky zpátky, malý hrál hru a já se učila....
očko, já jsem 3x-5x denně cvičila lehké cviky hlavně na zadek a stehna...než jsem vstala z postele, jak jsem si večer lehla atd...k tomu mi pomohlo to,že jsem kojila tzn. pila jsem jen neperlivou vodu a neslazený fenyklový čaj k tomu samozřejmě jiný jídelníček hlavně ovoce,zelenina, žádné mastné,aby to nezatížilo malého...
23. led 2009 v 19:31  • Odpověz
já mám periodu 27-29dní...dneska,zítra bych to měla dostat,ale dnešní teplotu jsem měla vysokou... do neděle by měla přijít...ale většinou dopoledne mám bolesti podbříška, trvá to čtyři dny a je to fakt děs... je to jak kdyby na periodu,ale pak to zase přejde..
23. led 2009 v 19:36  • Odpověz
mata a ty měříš?
23. led 2009 v 19:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.