• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
holky tak kde zase všechny jste?
23. led 2009 v 19:43  • Odpověz
cvičím :wink: půlh odky jsen byla na rotopedu a ted jdu ještě posilovat zadek,nohy,břicho :wink: takže říkáš 3-5x denně,hmm,mám dost volného času,tak to by šlo..za jak dlouho jsi zhubla těch 30kg?? :slight_smile:
23. led 2009 ve 20:08  • Odpověz
tak já jsem byla hodně nalitá vodou...během šestinedělky jsem měla 23kg dole a dalších devět asi během 10měsíců...ono to cvičení doma vypadá nenápadně, jen ležíš a zvedáš nohy k tomu lepší jídlo a je to....
třeba já nesnáším černé pečivo,ale chutná mi slunečnicový chléb (ale jen od jednoho výrobce) k tomu paprika mnám
23. led 2009 ve 20:26  • Odpověz
očko,na rotopedu jsem taky ze začátku jezdila,ale účiněk se projevuje až po půlhodinové jízdě...
23. led 2009 ve 20:28  • Odpověz
mi černé pečivo nedělá problém.. :slight_smile: tak jsem zvědavá,za jak dlouho ty tři kilča půjdou dolů :slight_smile:
23. led 2009 ve 20:28  • Odpověz
ty chceš jenom tři kila? ta ty jsi dobrá... :slight_smile: tak tím bych se vůbec nezabývala... :grinning:
23. led 2009 ve 20:31  • Odpověz
aha,tak to se už ani nedivím,že to nejde dolů,když rotopedím jen půl hodky..dýl nevydržím,mě to pak už nebaví..
23. led 2009 ve 20:32  • Odpověz
no každý si říká jen tři kila,ale já se vůbec necítím a jde to na mě vidět ihned..hlavně břicho a prdel!!!! :angry:
23. led 2009 ve 20:33  • Odpověz
můj cvik byl...ležíš na boku, nohy rovně položené a jednu nohu zvedáš 100x samozřejmě pak druhou...(na střídačku narovnané a pokrčené v koleně) 3x-5x denně
23. led 2009 ve 20:39  • Odpověz
100???ty vole..hm,budu se muset překonat :grinning: :grinning: nemám ráda sedy lehy,těch udělám tak 40a jsem ráda,že je konec..
23. led 2009 ve 20:43  • Odpověz
chodila jsem na spinning 2x týdně na hodku ještě před IUI a to jsem krásně shodila zpevnila si postavičku..tam je to lepší,někdo tě táhne a ta hudba na plné pecky mě úplně rozjede..kdežto tady doma,funím a nemůžu :grinning:
23. led 2009 ve 20:45  • Odpověz
to není tak namahávé jak sedy lehy....u toho jen ležíš a zvedáš nohy....začni 50 a pak si přidávej
23. led 2009 ve 20:45  • Odpověz
já to zkusím zítra,aspon tak 2x denně a i rotoped tak 40min(snad)..a jakmile zvládnu víc,budu cvičit tak 4denně po 30minutách.. :wink:
23. led 2009 ve 20:47  • Odpověz
akorát mě pak čeká laparka,takže to cvičit nemůžu,tak aspon ted budu poctivě :dizzy_face:
23. led 2009 ve 20:48  • Odpověz
cambi a ty jsi mladučká,co??tak kolem 25??jak dlouho se ted snažíte??měsíc :grinning: a předtím jsi zapadla ihned?
23. led 2009 ve 20:49  • Odpověz
jé po laparce asi hned otěhotníš!...jako hodně holek,co jsem se dočetla
mě bude v březnu 30....byla jsem těhotná 2x oboje na poprvé vyšlo....ale ted mám nového přítele a snažíme se dva roky
23. led 2009 ve 20:56  • Odpověz
nevěděla jsem kdy mám ovu a vyšlo to každodenním sexem
23. led 2009 ve 20:59  • Odpověz
Holky, vy jste se dnes nějak rozkecaly? Takže dietky a cvičení. Já se teď snažím méně jíst a jezdit na rotopedu, ale dnes jsem ten rotoped nedávala, protože tady tvořím už 3 hodiny prográmek na výpočet nemocenských dávek, abych si to v práci trošku ulehčila a je to šílená drbačka - zatím mám jenom půlku a budu to muset pořádně dopilovat. :wink:
23. led 2009 ve 21:08  • Odpověz
aha,tak denně sexovat,no mě by piclo :grinning: my většinou začínáme od 10DC do 20DC obden.. :wink: no uvidím,chtěla bych hned zapadnout,pokud by to šlo :grinning: takže s novým přítelem vám to nejde..a on je v pořádku??spermoše..
23. led 2009 ve 21:16  • Odpověz
tak někdo to tady musí zachránit asmeen :grinning: tak tu probíráme,co se dá..
23. led 2009 ve 21:18  • Odpověz
asmen,tak to máš výbornou zábavu :grinning: ...asi tak jak já...já se šprtám matiku....
na rotopedu jsem přestala jezdit...první půlhodinu to celkem šlo a po půlhodině už mě to nebavilo... hrozná nuda...snažila jsem se u toho číst, dívat na televizi...ale stejně jsem to nakonec vzdala..
mě ted zase všichni říkají,že jsem strašně hubená, ještě k tomu ty problémy s mým žaludkem a ostatní (rodina a známý) mě napadají,že jsem anorektička...no blbě se to poslouchá...
23. led 2009 ve 21:20  • Odpověz
ty něco cambi studuješ, že šprtáš matiku?
No to si člověk nevybere,když je moc hubený, tak chce přibrat, když je tlustý tak chce zhubnout, ale kde je ten optimální stav? :unamused:
23. led 2009 ve 21:21  • Odpověz
očko...to nevím...měl jít na vyšetření,ale odložili jsme to...nechci ho tam hnát...zatím,myslím,že ještě máme čas...tento cyklus jsem začala měřit a brát listovku...koupila jsem mu vitamíny,on je nebere,tak je beru já
23. led 2009 ve 21:23  • Odpověz
amen,já nechci přibrat :astonished: jsem ráda,že jsem to shodila....když jsem šla rodit,měla jsem váhu 90kg...ted mám 53kg (měřím 170cm)
jojo studuji dálkově obchodku...ted mám zkouškové...a matiku fakt moc neumím
očko...no právě...mě by to nevadilo mít sex 1x-2x za den,ale přítel není moc pro,tak aspon už podle měření vím,kdy mám přijít...

holky...něco o vás...kolik vám je? (když už jsme načaly ten věk) jak dlouho se snažíte? měření,ovutesty atd. určitě jste to už psaly,ale to jsem přehlídla a nechce se mi zase prohlížet stranu od strany :sweat_smile:
23. led 2009 ve 21:31  • Odpověz
cambi: ale to jsi teda hodně hubená na svoji výšku.

Já mám 29 let, a mám za sebou 5xIUI,2XIVF a 1xKET, teď jsem zvědavá jestli za týden dorazí mrcha, protože jsem v tomto cyklu po dvou IUI.
23. led 2009 ve 21:47  • Odpověz
amen...co tady čtu...tak jsem ještě nenarazila na holku,která po IUI otěhotněla (možná,že jsem to přehlídla)...nevím,já se tomu vyhýbám... myslím,že na takové řešení máme ještě čas...přece jen mám jednoho syna...
a naopak,co tady čtu holky,které měly nějaký problém (zdravotní) nebo jejich partner přece jen otěhotněly nakonec přirozeně a někdy je hodně zvláštní,když mudři řeknou nene přirozeně to nepůjde a nakonec se to povede...já jsem šmejdil, všem lezu do alba :sweat_smile:
každopádně vy máte nějaký problém,proč se nedaří?

jinak mě je ještě taky 29let :sweat_smile: ...a to o té výšce a váze...já mám lehké kosti :wink:
23. led 2009 ve 21:55  • Odpověz
já vím, že se holkám po IUI zadařilo, a na 3. IVF se mi teď ještě nechce, byla jsem teď před měsícem na rozmražených embryjkách, tak je to ještě čerstvé. Problém, ani tak moc není. Jednou řeknou, vaše vaječníky, pak spermiogram - tak nevím, pořád se to mění.
23. led 2009 ve 22:01  • Odpověz
cambi: my už se snažíme 3 roky a mimi žádné. Ty máš fajn, že máš aspoň jedno dítě (nebo co jsi to psala, že jsi dvakrát otěhotněla rychle?)
23. led 2009 ve 22:01  • Odpověz
mi je 24..3xIUI a 1IVf..problém zatím nenalezen..proto laparka..ovulaci mám..spermiogram manži kolísavý,ale většinou normál.. :slight_smile:
23. led 2009 ve 22:02  • Odpověz
holky každopádně já se ted tak trápím...dneska jsem měla dostat periodu (ale může přijít zítra max. pozítří) čtyři dny jsem nafouklá, břicho mě bolí jak šlak a teplota se mi pořád drží celkem vysoko...už at příjde nebo fakt prasknu
23. led 2009 ve 22:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.