• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
53kg jsem měla naposledy před 2 rokama..a to jsem se už bulela a vpráci omdlela.. :sweat_smile: -já znám dvě.které otěhotněly hned.. :slight_smile: vlastně tři s Katy.m :wink:
23. led 2009 ve 22:03  • Odpověz
no a nemůžeš být cambi těhu?
23. led 2009 ve 22:05  • Odpověz
já si vždycky říkám,že ještě není asi ta správná doba (takové odůvodnění proč se nedaří)
a některé holky,které mají problém nebo,které byly na IVF (a nezadařilo se) nakonec otěhotní přirozeně...tak kde je zakopaný pes?
možná snad...podle toho co jsem se dočetla a doslechla...hodně dělá pohyb, sport
nevím...hodně říkají psychika,ale...já po MA měla psychiku úplně narušenou a myslela jsem jen a jen na to jedinné a vyšlo to.
23. led 2009 ve 22:10  • Odpověz
to je těžko..ale jednou to přijde..
holky loučím se,přepadla mě únava..ráno vstávám brzy,musím uvařit a pak jdu na kafčo za kámoškou do práce.. :slight_smile: tak dobrou noc..hezký zbytek večera
23. led 2009 ve 22:14  • Odpověz
asmen,asi né,protože na testech mám slaboulinké // a přitom bych měla být 17DPO, to už by měly být pěkné čárky...(a slabé dvě jsem měla už v posledních dvou cyklech a MS dorazila)....akorát ted se trápím, mám pocit,že mi břicho praskne...a podle švagrové budu mít i zítra vyšší teplotu (měření dnes večer)
23. led 2009 ve 22:15  • Odpověz
Taky se loučím, jdu do hajan. :wink: Pěknou sobotu a popřípadě celý víkend.
23. led 2009 ve 22:16  • Odpověz
dobré dopoledne, tak jsem vás konečně dočetla. Jste se nějak rozjily, přes den nic a večer takových řádků :grinning: . Cambino, měřím 172 cm a vážím 67 kg. Potřebovala bych to dostat alespoň na 60 -63 kg. A budu spokojená. Asi začnu ty tvoje cviky. :slight_smile:
24. led 2009 v 09:43  • Odpověz
ahoj mato :dizzy_face: tak se dáme do toho společně...a tobě to nebude dělat problém,poté operaci?? :wink: já se dneska chystám na 40min na kole(večer) a odpo ty cviky 30min a večer zase ty cviky..pak budu přidávat..zezačátku se nebudu přemáhat..abych se zítra postavila :grinning:
24. led 2009 v 10:04  • Odpověz
takže,ty taky potřebuješ shodit ty 3-4kg..přesně jak já :wink: :wink:
24. led 2009 v 10:09  • Odpověz
no uvidím jak to půjde. Budu to zkoušet. Udělám si to v rámci domácí rehabilitace :slight_smile:
24. led 2009 v 10:15  • Odpověz
tak to jo,nic nepřeháněj,at si neublížíš ještě..ale to by jsi byla zase na PN delší,to by se ti líbilo,co??? :grinning: :grinning:
24. led 2009 v 10:16  • Odpověz
víš že ani ne? Za jinýho počasí možná, ale teď už se doma nudím :slight_smile: Už chci jaro :frowning2: Nejhorší je, že u nás v práci se propouští, takže až otěhotním tak stejně půjdu na PN. Není pro mě žádná alternativní práce.
24. led 2009 v 10:19  • Odpověz
já taky půjdu ihned na PN.. :wink: já má pořád ještě smlouvu u zaměstnavatele,takže dr.ani neví,že nepracuji :wink: takže když zjistí,že dělám servírku jakože :wink: 16tihodinovky,tak mě tam šoupnou hned..a mám známou svoji obvodačku..takže u ní není problém..ted půjdu na PN od laparky..a snad až do IVF..at mám prašule.. a musím pak zaměstnavateli zaplatit sociální+zdravotní :unamused:
24. led 2009 v 10:22  • Odpověz
miminko je důležitější :slight_smile:
24. led 2009 v 10:24  • Odpověz
přesně tak..ani bych se nedovedla představit lítat s bčichem na place a ještě v zakouřeném a kraválu :grinning: kdybych dělala někde v kanclu a vařila jen kávičky,tak to jo :grinning: :grinning:
24. led 2009 v 10:28  • Odpověz
já dělám sice u počítače, ale na 3 směny. Takže v těhotenství taky nepřipadá v úvahu. Nesnáším noční normálně, natož až budu těhotná :slight_smile:
24. led 2009 v 10:32  • Odpověz
tak se loučím,jdu za kamarádkou do práce něco ji zanést a pokecat..prozatím pá :sunglasses:
24. led 2009 v 10:33  • Odpověz
pa, já jdu uklízet. :wink:
24. led 2009 v 10:34  • Odpověz
ahooooojjjjjj...je tady někdo?? :confused:
24. led 2009 v 15:19  • Odpověz
ted se chystám cvičit..a pak půjdu asi spát,jsem nějaká mtrvolná :grinning:
24. led 2009 v 15:20  • Odpověz
Čau holky jdu vás jen pozdravit a popřát štěstí do dalšího testování a poslat těhu bacíky...takže tfuj, tfuj, tfuj a všem brzké //
24. led 2009 v 19:49  • Odpověz
ahoj Jáji,děkujeme..a co ty těhulko,jak je??mimísek poslouchá??a ty jeho? :wink: :dizzy_face:
24. led 2009 v 19:59  • Odpověz
ahoj achal, díky :wink:
Očko, tak jak se ti cvičilo?
24. led 2009 ve 20:01  • Odpověz
dobrý dobrý..a ted se chystám zase..jdu na kolo a pak budu zase posilovat :wink: :slight_smile: docela mě to i baví,řekla bych víc jak kolo.. :slight_smile:
24. led 2009 ve 20:02  • Odpověz
my půjdeme cvičit do postýlky :wink:
24. led 2009 ve 20:04  • Odpověz
Očko mimísek mi dává pěknej kouř, klasika - nevolnosti - ty mě trápí už tak 14 dní, dneska jsem se ráno ale hned vyblila z podoby a celej den mi bylo fajn :grinning: jinak pochoda, už jsem na neschopence, takže si pěkně vegetím :wink:
24. led 2009 ve 20:10  • Odpověz
ahoj holky, tak koukám,že začínáte pocvičovat...super...jsou to celkem nenáročné cviky v leže u televize :wink:
holky já nevím,co s tou mojí periodou,měla jsem ji dostat včera,dneska, břicho mě bolí už pět dní a teplota pořád vysoko 37,3, na testech pořád slabé //, měla bych být 17dní po ovu...až MS dojde tak se mi uleví, protože hlavně dopoledne mě bolí tak břicho,že si dokonce musím jít lehnout... :frowning2:
24. led 2009 ve 20:20  • Odpověz
cambi..a co když se ti uhnizduje vajíčko???přeji ti to..aby už mrcha nedorazila..
Jáji,zdravě závidím..at hezky roste a je zdravý,i ty.. :dizzy_face:
24. led 2009 ve 21:00  • Odpověz
určitě si hledá to nejlepší místo mimíse a proto tě tak bolí břicho.. :wink: držím palce..a at čárka sílí..
24. led 2009 ve 21:03  • Odpověz
holky,pro dnešek se loučím..musím se psem a pak jdu už do postele..dneska mě to cvičení zmohlo,taky jsem tomu dala :confounded: hezký večer všem :dizzy_face:
24. led 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.