• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
autor
Ahojky holky, konečně jsem se k vám dostala, ale jdu vás jen na chvíli pozdravit. Stále mi není moc dobře a jsem hrozně slabá. Postihla mě nějaká střevní chřipka :frowning2: V práci to taky stojí za prd, tak doufám, že brzy bude líp.
25. led 2009 v 09:30  • Odpověz
Peju brzke uzdraveni!Touto strevni chripnkou uz si prosli i nasi,jen cekam kdy to skoci na me,ale ja to ted dostat nemuzu,mam se objednavat na tu laparku
25. led 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahoj Kačenko,jéžiše,už jsem měla strach,co se stalo,že ses neozvala :unamused: takže chřipajzna..přeji taky brzké uzdravení a posílám uzdravovací pusu :wink: at ti je co nejrychleji dobře a jsi zase fit :dizzy_face: myslím na Tebe a ozvi se nám..pá,hezkou neděli :dizzy_face:
25. led 2009 v 10:25  • Odpověz
Ivi,já se taky modlím,aby na mě nic neskočilo,beru denně vitamínky a snažím se jíst hodně ovoce.. :wink: uvidíme..už se nám to holka krátí,co? :wink:
25. led 2009 v 10:26  • Odpověz
cambi co ms,už přišla?nebo tě stále napíná? :grinning:
Mato,tak co cvičla si včera??nám včera večer zrovna jak jsem chtěla cvičit přišel tchán,takže jsem kecali a začla jsem cvičit až kolem půl10..magor jsem :grinning: ale hlavní,že mě to baví.. :slight_smile:
25. led 2009 v 10:33  • Odpověz
tak já jdu kuchtit :wink: prozatím se mějte,nakouknu
25. led 2009 v 10:34  • Odpověz
ahoj holky,
Peťo to víš že jsem cvičila a teď jsem taky zkončila. Zatím to nijak nepřeháním, ale posupně si chci začít přidávat. Ta váha mě totiž už štve :angry: . Hlavně je mi poslední dobou divně od žaludku. Tak uvidím co z toho bude, snad ne chřipajzna :frowning2:
25. led 2009 v 11:25  • Odpověz
dneska nevařím. Jedeme na obídek k našim. Taťka měl v pátek svátek, tak jedeme gratulovat. Musím se držet abych si dala max dva chlebíčky a zbytečně se nepřejídala, to je pak to cvičení k ničemu :wink: No půjde to těžce.
25. led 2009 v 11:26  • Odpověz
jo,to mi povídej o záluscích a chlebíčkách..na návštěvě mi to vždycky chutná víc a neodolám.. :grinning: mato,to vycvičíš.. :wink: a ty jsi vysoká,ty kilča navrch se musí na tobě ztratit..
25. led 2009 ve 12:18  • Odpověz
cambi: tak to bude možná těhu? :dizzy_face: drží pěstičky ať to dobře dopadne a mrcha už nedorazí.
25. led 2009 ve 13:20  • Odpověz
ahoj holky, tak jakpak se dneska máte?
perioda mi ještě nedorazila...sem tam mě pořád bolí břicho, jak kdyby už měla dojít (ale takhle to je už 6dní)...aspon,že teplota klesla na 36,9 tak snad už zítra dorazí...
25. led 2009 v 15:32  • Odpověz
ahoj cambi,ale i tak máš pořád teplotku nahoře,jsem moooc zvědavá :wink:
Kačko,jak je.lépe??a tyjdeš zítra do práce??
25. led 2009 v 17:24  • Odpověz
kaci: tak tu střevní chřipku ti teda nezávidím. A už je ti lépe? A co manža? Tomu už je taky lépe?
25. led 2009 v 17:31  • Odpověz
očko, neblázni :confounded: nahoře...doufám,že zítra ještě klesne....necítím se moc dobře...celkově mi je na nic...tohle tu ještě nebylo...dokonce jsem se dnes začala měřit i přes den,at vidím jestli klesá...fakt mi,holky,není nejlíp... nafouklé,horké břicho a celý den mi je nevolno...
25. led 2009 v 17:48  • Odpověz
no, takže cambi těhu příznaky? :grinning: To by byla paráda. :dizzy_face:
25. led 2009 v 17:49  • Odpověz
asmen :wink: ty jsi vtipálek...testy mám negativní (ty pořád stejné neviditelné čárky nepočítám)
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=3/userid=64612.... zajímavé o půlnoci jsem se měřila (né,že bych kvůli tomu se budila,ale zrovna jsem šla spát) a měla jsem 37,5...nemocná nejsem, jen mě trochu bolí v krku,ale chřipka to rozhodně není.
bojím se,abych neměla cystu nebo tak něco :zipper_mouth:
25. led 2009 v 18:00  • Odpověz
tak třeba čárka postupně zesílí.
25. led 2009 v 18:04  • Odpověz
holky, já teprve ted balím vánoční stromek a výzdobu :sweat_smile: jak u bláznů...všude vánoční výzdoba....no jo pořád jsem se učila, až ted mi došlo,že fakt to vypadá divně,že na stole 25.ledna máme vánoční stromeček a santu
25. led 2009 v 18:12  • Odpověz
cambi to je v pohodě. Já mám ještě nazdobené truhlíky s chvojím na balkóně (sice už nesvítím) a na oknech mám nalepené hvězdičky. A vůbec nemám náladu uklízet. pořád musím myslet na tu naši IUI jestli to třeba tentokrát vyjde - uvidím za týden, jestli dorazí mrcha, pokud né, tak bych měla krásný narozeninový dárek. :dizzy_face:
25. led 2009 v 18:16  • Odpověz
j se v grafech moc nevyznám :unamused: asmeen,já to úplně vypustila z hlavy.bud se ted zadaří nebo ne..po tom úmělem jsem si řekla,že se nebudu na to upínat..a nemyslet na to..a pokud přijde mrcha tak přijde..jednou to stejně přijde,že otěhotním,ale ted to nebudul lámat přes koleno,žádné teploty,žádné testy.. :wink:
25. led 2009 v 18:23  • Odpověz
no já bych to asi taky neřešila, pokud bych nebyla na tom IUI, protože to je pro mě zase nějaká naděje.
25. led 2009 v 18:24  • Odpověz
v první IUi jsem věřila dost..v druhém tak na půl..a třetí jsem nevnímala,spíše jsem se těšila na IVF..
25. led 2009 v 18:27  • Odpověz
holky,kolikrát to vyšlo někomu zrovna,když se chystali na IUI nebo na IVF :wink: .. těch příběhů jsem četla hóóóódně :dizzy_face: ...takže držím palce...moc a moc at to už ted výjde bez pomocí doktorů

asmen,tak jsem ráda,že nejsme blázni jen my :wink:
25. led 2009 v 18:30  • Odpověz
Já myslím, že takových lidí je ještě hodně co mají vánoční výzdobu.
25. led 2009 v 18:33  • Odpověz
holky a vy neměříte teplotku?
25. led 2009 v 18:37  • Odpověz
Já jsem měřila, ale měla jsem ji pořád hodně vysoko a ovu testy pořád pozitivní (i několik dní), a bylo mi potom řečeno, že to zkresluje pregnyl, který mi tento cyklus píchli dvakrát, tak jsem přestala.
25. led 2009 v 18:41  • Odpověz
a pregnyl je k čemu?
25. led 2009 v 18:51  • Odpověz
ten jsem dostala po té inseminaci na vyvolání ovulace. :wink:
25. led 2009 v 18:52  • Odpověz
já se měřila u IVF..ted už ne..
25. led 2009 v 19:09  • Odpověz
jo a ségra,ta měla jednou výzdobu(kromě stromku)až do Velikonoc!!!a to sundala jenom proto,že dala jinou výzdobu :grinning: blázen..ted se hecla a vše měla odstrojené dřív jak já..já vše sklízím kolem 6ledna..
25. led 2009 v 19:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.