• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Testujeme na Nový rok

(Zamčená)
29. března 2010 
Cele odpoledne se flakame v posteli,ja cekam na MS a uz se snad objednam na tu laparku!!!Dobrou nocku vsem
25. led 2009 v 19:15  • Odpověz
očko: ale možná že jsme po IVF měly ty teploty vysoké protože jsme měli ten pregnyl. víš jak se nám to drželo pořád vysoko.

Ivuš: to je správné, odpočívat se musí, kor když jste měli s manžou takové polystirenové bitvi a tolik makáte na domečku.
25. led 2009 v 19:17  • Odpověz
dobre ranko holky!!!Taaak dnes mam nejake vybehavacky po uradech,ze z toho nemuzu ani spat!!!Hezky den
26. led 2009 v 06:16  • Odpověz
autor
Dobré ráno holčinky moje,
přeji vám příjemný vstup do nového týdne, a doufám, že pro vás bude mnohem lepší, než pro mne ten týden minulý :wink: :dizzy_face:
26. led 2009 v 06:18  • Odpověz
jo,asmeen ale my jsme to mělo staršně dlouho po pregnylu..pregnyl se drží max 10dnů..a já začla tak nějak testovat a měřit..až do 16dne myslím,takže tím pregnylem to asi nebylo :wink:
Ivi,tak to nezávidím,úřady nesnáším,hlavně ty mrské úřednice.. :angry:
Ahoj Kačko,doufám,že ti je lépe a ležíš ještě doma.. :wink: hlavně at je pro tebe tento týden lepší :dizzy_face:
já tady mám dneska malou,ségra je do 15hod v práci a pak jde do posilky,chce shodit :wink:
26. led 2009 ve 13:20  • Odpověz
cambi,tak co??pořád nic? :wink: mato,jak bylo na obědě? :slight_smile:
26. led 2009 ve 13:21  • Odpověz
ahoj holky,
na obědě bylo dobře. Škoda, že jsem byla omezená vycházkama.
26. led 2009 v 15:57  • Odpověz
Ahojky holky tak jak to s váma všema vypadá??co //??budou nějaký ??u nás určo ne..jonáše jsme propásli a mazleního moc nebylo ms má dorait zítra ale pač jsme brala antibiotika nazánět moč.cest tak s mrchou počítám spíš opožděně..dnes je mi teda pěkně bléé začali mě tak brát záda že sotva lezu a je mi z toho na zvracení..a to teď jedem nakoupit,to jsem nadšená..JInak držím palečky k těm // a to všem protože se nám zas přece blíží konec cyklu..
26. led 2009 v 17:13  • Odpověz
ahoj Lucíku,že se ozveš??!asi máš hodně práce,vid.. :wink: já to mám dostat ted 1.2..ale netestuji se,neměřím teplotu,prostě to kašlu..nějak to dopadne :unamused: ani na to nějak nemyslím,po IVF jsem rezignovala..ale snaženíčko bylo poctivé..
zánět močáku??ajéje,to muselo bolet :confounded:
26. led 2009 v 18:52  • Odpověz
ahoj holky,
Lucíku ten zánět ti opravdu nezávidím. Je to dost nepříjemné. Naštěstí jsem se s ním ještě neseznámila osobně :slight_smile:
Kačko, tak to jsme na tom stejně. Taky neměřím teplotu, řekla jsem si, že nebudu ani testovat. Prostě to nechám osudu. :wink: Dneska mě začal bolet podbříšek. Sama ani nevím kdy to mám dostat. Měla jsem cyklus 24 denní, ale minulý měsíc 30 denní. Takže necháme se překvapit.
27. led 2009 v 08:56  • Odpověz
ahoj dobré ráno všem,i tobě mato..já nejsem Kačka :grinning: :grinning: ale neva,pěkné jméno :slight_smile: jen sem vás chtěla pozdravit,pádím na nákup..dneska jsem si přivstala :wink:
27. led 2009 v 09:23  • Odpověz
Peťo promiň, vím, že nejsi Kačka. Nevím nad čím jsem přemýšlela :slight_smile:
27. led 2009 v 09:25  • Odpověz
neva,to se stane i lepším lidem :grinning:
27. led 2009 v 09:27  • Odpověz
dnes jdu na kontrolu, tak snad bude už vše ok. A já půjdu do práce :slight_smile:
27. led 2009 v 09:31  • Odpověz
jojo,držím pěsti :wink:
27. led 2009 v 11:10  • Odpověz
díky. Uvidím jak dlouho budu v práci. Kdyby to teď vyšlo, tak se tam moc neohřeji :slight_smile:. Ale musela bych vydržet. Aby miláček neměl nějaké podezření. Dala bych mu to k 10 výročí. :wink:, které máme 13.3.
27. led 2009 v 11:17  • Odpověz
i když nevím, jak bych to zaonačila s mrchou :slight_smile:, tak by dostal dáreček dřív.
27. led 2009 v 11:18  • Odpověz
jé,to by bylo krásný :wink: manža má narozeniny v červenci,taky bych mu chtěla nadělit takový krásný dáreček..karatářka mi řekla,že v létě otěhotním,ale možná i dříve :slight_smile:
27. led 2009 v 11:19  • Odpověz
normálně :wink: nosila bys vložku a nic by nepoznal..přece jsme dobré herečky,to by jsi zvládla :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2009 v 11:20  • Odpověz
a semtam by jsijednu zabalila..at je to věryhodnější :grinning: :grinning: přece tě tak nekontroluje..
27. led 2009 v 11:23  • Odpověz
to ne, snad bych to zvládla i v práci. I když s těma nočníma nevím :angry:
27. led 2009 v 11:24  • Odpověz
když to tak počítám, tak by se to týkalo jednoho týdne noční a to bych snad nějak přežila
:slight_smile:
27. led 2009 v 11:25  • Odpověz
já ode dneška špiním a mensky mám dostat až v neděli,tak si nějak ta mrcha pospíšila :unamused:
jdu kuchtit mato :wink:
27. led 2009 v 11:27  • Odpověz
tak už jsem zpátky. Dr je nemocný, tak se tam v pátek poženu znova.
27. led 2009 ve 14:28  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem se vrátila z hor...po dlouhé době jsem jela vlakem...u mě nemůže nikdy nic proběhnout v pohodě...a tak jsem samozřejmě nechala ve vlaku prsty mezi dveřma..samozřejmě vlak zastavil a dveře práskly...vypadalo to,že jeden prst mám naražený,druhý zlomený...,ale dobrý...prst jsem během dne rozhýbala...zůstal mi jen fialový prst a otok...

očko, periodu ještě nemám...už jsem si k ránu myslela,že je tady,ale nic se neděje,tak nevím, kde se zatoulala
27. led 2009 ve 14:30  • Odpověz
cam, hlavně že máš prsty celé. Třeba mrcha nepřijde :wink:
27. led 2009 ve 14:32  • Odpověz
mat...jojo,ale byla jsem přesvědčená,že je to zlomené...po těch mých všech úrazech :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale divím se,že je to o.k
s tou mrchou nevím...dneska mě začaly bolet prsa
27. led 2009 ve 14:37  • Odpověz
a teplotu máš pořád vysoko?
27. led 2009 ve 14:38  • Odpověz
včera jsem měla 37,2...dnes jsem neměřila (nebyla možnost) jen jsem ted přes den pro orientaci 37,5
27. led 2009 ve 14:43  • Odpověz
to zní nadějně :wink:
27. led 2009 ve 14:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.